курси Mobile Development

курси Mobile Development

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Mobile курси розробки навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний досвід, як розробляти мобільні додатки.

Мобільний навчання розвитку доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Mobile Development Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Android - мобільна операційна система Go ogle. Цей курс демонструє на практиці основи Android .
21 hours
Overview
React Native - це платформа розробки з відкритим кодом для кроссплатно розробки мобільних додатків. Розроблений компанією Facebook, він дає розробникам можливість створювати власний досвід перегляду своїх додатків на пристроях Android та IoS. React Native for Web створює платформи-агностичні компоненти та API реалізації Native для розробки веб-додатків.

React Native забезпечує послідовний досвід розробника на базі JavaScript та реалізації бібліотеки React (також React.js або ReactJS) і забезпечує справжній швидкий розвиток, зосереджуючи увагу на ефективності розробників на всіх платформах - навчіть один раз, пишіть скрізь.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи React Native for Web.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте інструменти розробника React Native
- Зрозумійте основи реалізації Native for Web
- Створення, тестування, розгортання та усунення несправностей програми, сумісної з iOS, Android та Інтернетом, за допомогою функції "React Native for Web"

Аудиторія

- Веб-розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Kotlin - це сучасна, функціональна та об’єктно-орієнтована мова програмування, заснована на Java .

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать програмування Kotlin під час створення програми для Android на основі наявного додатка для iOS .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції програмування Kotlin , використовуючи знання Swift та iOS .
- Android інтерфейс Android за допомогою Kotlin .

Аудиторія

- Розробники iOS та Swift зацікавлені перенести свої програми на Android за допомогою Kotlin

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Екскурсія всіма доступними технологіями для мобільного розвитку, як самостійного розвитку, гібридної розробки та перехресного вітчизняного розвитку. Вступ до тем, пов'язаних з розробкою мобільних додатків як бази даних NoSql, Cloud Computing , соціальні мережі та багато іншого. Обов'язково для кожного архітектора програмного забезпечення та старшого розробника, який бере участь у розробці мобільних додатків.

Аудиторія:

- Розробники програмного забезпечення, Архітектори ПЗ
14 hours
Overview
Метеор (також MeteorJS) - веб-структура JavaScript із відкритим кодом, написана на Node.js. Він інтегрується з MongoDB і дає можливість швидкого прототипу додатків для Android та iOS.

Цей курс представляє основи метеорів та ходить учасників шляхом створення веб-додатків в реальному часі для настільних і мобільних платформ.

Аудиторія

- Фронт-розробники
- Будь-хто, хто зацікавлений у вивченні метеорів

Формат курсу

- Огляд можливостей та можливостей Meteor, а також покрокова розробка мобільної програми для iOS та Android.
14 hours
Overview
У цій навчальній інструкції учасники навчаться навчатися, як використовувати стек технології iOS Machine Learning (ML), оскільки вони виконують роль створення та розгортання мобільного додатка iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть мобільний додаток, здатний обробляти зображення, аналіз тексту та розпізнавання мовлення
- Отримайте доступ до попередньо підготовлених ML-моделей для інтеграції в додатки iOS
- Створіть власну модель ML
- Додайте підтримку Siri Voice для додатків iOS
- Розуміння та використання рамок, таких як coreML, Vision, CoreGraphics та GamePlayKit
- Використовуйте мови та інструменти, такі як Python, Keras, Caffee, Tensorflow, sci-kit learn, libsvm, Anaconda, Spyder.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
IBM MobileFirst Platform (раніше відомий як Worklight Foundation) являє собою набір інструментів і послуг для створення корпоративних мобільних та планшетних додатків. Його клієнтський API доступний для рідних iOS (Objective-C), рідних Android (Java), J2ME, C # для рідного Windows Phone (C #) та JavaScript для крос-платформних гібридних або мобільних веб-додатків. Мобільна Перша Платформа доступна на місці або в хмарі.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться, як налаштувати та використовувати MobileFirst Platform для розробки та управління гібридними мобільними додатками на основі HTML5, JS та CSS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте MobileFirst
- Розробка, тестування та впровадження крос-платформних гібридних мобільних додатків.
- Використовуйте механізми безпеки MobileFirst для захисту додатків.
- Оновіть додатки в межах організації в межах організації, забуваючи про необхідність у магазинах додатків.
- Адміністрування та відстеження мобільних додатків.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та важка практика практики в умовах Live-Lab.

Примітка

- Цей тренінг базується на Mobile Foundation 8.0. Щоб замовити інший варіант або іншу настройку для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 hours
Overview
NativeScript - це платформа з відкритим кодом, розроблена з використанням JavaScript, XML та CSS, для розробки та розгортання міжплатформенних вітчизняних, мобільних додатків, зокрема на пристроях iOS та Android. Використовуючи єдиний кодовий база JavaScript, NativeScript може скористатися перевагами нативної платформи API та користувальницького інтерфейсу, щоб надати справді рідний досвід.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть необхідні компоненти та модулі користувальницького інтерфейсу NativeScript, коли вони пройдуть шлях створення та розгортання простої, власної мобільної програми для Android і iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Впроваджуйте архітектуру MVVM (Model View View Model)
- Розгорніть простий робочий процес за допомогою мережевого запиту
- Використовувати нативні API через код JavaScript
- Доступ до нативних стилів інтерфейсу за допомогою CSS

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків, які намагаються розробити крос-платформенні програми для iOS або Android

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Прогресивна веб-програма (PWA) - це веб-додаток, який працює як нативний мобільний додаток. Прогресивний веб-додаток може бути розгорнутий як звичайний веб-сайт, так і Native додаток у магазині додатків.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) учасники дізнаються, як розробити свій перший прогресивний веб-додаток, переглядаючи серію практичних вправ, кульмінаційними якими є створення та розгортання функціональної PWA.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 hours
Overview
React Native - це платформа для розвитку платформ з відкритим кодом для створення мобільних додатків. Розроблений Facebook , він дозволяє розробникам створювати вроджене враження від своїх додатків як для Android і для iOS . На відміну від інших платформних інструментів для мобільних розробок, таких як PhoneGap, React Native генерує повністю нативні інтерфейси програм. Немає HTML 5 інтерфейсів користувача. React Native забезпечує постійний досвід для розробників, заснований на Java Script і бібліотеці React (він же React .js або React JS) і дозволяє справжній швидкий мобільний розвиток, орієнтуючись на ефективність розробника на всіх платформах - навчіться один раз, пишіть де завгодно.

У цьому навчанні під керівництвом інструкторів під керівництвом інструкторів учасники вивчають принципи та підхід, що стоїть за React Native, коли вони беруть участь у розробці власного мобільного додатку для Android та iOS .

Формат курсу

- Огляд функцій та можливостей React Native разом із поетапною розробкою мобільного додатку.
7 hours
Overview
React Native Expo - це набір інструментів, бібліотек та служб, який діє як шар абстракції поверх React Native. Це спрощує процес розгортання, дозволяє генерувати збірку одним клацанням або командою, не створюючи облікового запису розробника в різних магазинах додатків. React Native Expo може бути описаний як Rails for React Native.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів під керівництвом інструкторів учасники вчаться використовувати React Native Expo шляхом обговорення та практичної практики. До кінця курсу учасники будуть оснащені для створення та розгортання власної програми React Native за допомогою React Native Expo.

Щоб ознайомитись із вступним курсом по React Native, перегляньте: [React Native: Швидкий розвиток нативних програм для iOS та Android із сценарієм Java](https://hr.nobleprog.com/node/201604)

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 hours
Overview
RxJava is a Java library for enabling event-based applications (a.k.a. Reactive Programming).

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers who wish to use RxJava to develop and deploy an Android mobile application.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up a development environment that includes needed libraries, packages and frameworks needed for developing a reactive application.
- Understand how data and event streams are emitted and consumed.
- Design applications that model real world (event based) situations in an elegant and concise way.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
- To learn more about RxJava, please visit: https://github.com/ReactiveX/RxJava
7 hours
Overview
Kiły — відкритий крос-платформний графічний інтерфейс з інтерфейсом користувача, написаний на Python, що дозволяє використовувати багатосенсорну розробку для широкого вибору пристроїв.

у цьому інструктор під керівництвом, жива підготовка учасників дізнаються, як встановити і розгорнути Kixy на різних платформах, налаштувати і маніпулювати віджети, розклад, тригер і реагувати на події, змінити графіку з Multi-зворушливою, розмір екрану, пакет програми для android, і багато іншого.

до кінця тренінгу учасники зможуть

- зв'язати код Python і Ківцю мовою.
- мають тверде розуміння того, як Ківський працює і використовує його найважливіші елементи, такі як, віджети, події, властивості, графіки і т. д.
- плавно розробляти і розгортати програми Android на основі різних вимог бізнесу та дизайну.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, вправи і важка практичний практика
7 hours
Overview
реактивні розширення (або Rx) багатоплатформовий набір бібліотек, призначених для розробки асинхронних і прикладних програм, що використовують спостережуваних послідовності і LINQ-у стилі запитів операторів. Rrswift є функціональною бібліотекою, покликане полегшити труднощі, пов'язані з швидким асинхронним і одночасних кодування iOS Apps.

це на чолі з інструктором, жити навчання вводить учасників реактивні методи, пропоновані rrswift для управління передачею і об'єднання асинхронних потоків даних, обробки простих спостережуваних послідовностей, і архітектура і розвиток гнучкою, гнучкою і промисловості масштабованих додатків iOS.

кінця це навчання, учасники до:

- розуміти основні поняття, що лежать в реактивному програмування в SWIFT 3.
- перетворюються на різні елементи, такі як масиви та події на спостережуваних послідовностей.
- застосовуються різні фільтри до спостережуваних послідовностей, трансформування та об'єднання спостережуваних послідовностей.
- написати блок тести проти коду Rx.
- ефективно використовувати сліпі дані з елементів інтерфейсу користувача.

Формат звичайно

- частина лекції, частина обговорення, вправ і важких практичний практика
35 hours
Overview
Хто повинен відвідувати?

Цей 5-денний курс призначений для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad під управлінням iOS 10. Xcode8, Swift 3 та iOS 10 внесли суттєві зміни в спосіб написання програм.

Курс проходить і показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та Xcode 8 IDE.

Під час курсу буде розроблений повністю функціональний додаток з нуля за допомогою Swift .

Цей курс можна проводити лише на апаратних засобах Apple, таких як MacBook або Mac Mini. Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, необхідний для завантаження програмного забезпечення. Делегатам, які бажають запустити програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, необхідно зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.
35 hours
Overview
Це 5-денний курс для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, що працює під керуванням iOS 11. Xcode 9, Swift 4 та iOS 11 внесли суттєві зміни у написанні програм.

Курс є руками та показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та IDE Xcode 9.

Під час курсу повнофункціональне додаток буде розроблено з нуля за допомогою Swift.

Цей курс може бути запущений тільки на таких апаратах Apple, як MacBook Pro або Mac Mini.

Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення - Xcode.

Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, повинні зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.

Делегат повинен вміти розуміти всі основи Свіф після цього та курсу, і повинен мати змогу створювати будь-які додатки в iOS і виконувати більш складні програми в iOS
7 hours
Overview
Appcelerator Titanium - це програма розробки з відкритим кодом, яка дозволяє створювати вбудовані мобільні додатки на iOS , Android та Windows Phone з однієї бази коду Java Script.

Цей тренінг знайомить з основами Titanium та прогулює учасників шляхом створення мобільного додатку Titanium.

Аудиторія

- Розробники веб-додатків

Формат курсу

- Сильний акцент на практичній практиці.
- Більшість концепцій засвоюються за допомогою зразків, вправ та практичної розробки.
7 hours
Overview
WeChat Marketing is an online marketing method that rises along with the popularity of WeChat.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at entrepreneurs, marketing managers and sales representatives who wish to do digital marketing on WeChat.

By the end of this training, participants will be able to:

- Deliver a message to over multiple recipients at once on WeChat.
- Market (to strangers) on WeChat free of charge.
- Open WeChat Wallet and use WeChat Pay.
- Advertise using a WeChat Official Account.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Case studies.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 hours
Overview
WeChat міні гра є клієнт WeChat заснована гра, яка Doesn & #39; t повинні бути завантажені або встановлені. Користувачі можуть почати свій досвід за допомогою одного кліка, і грати зі своїми друзями на WeChat.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених) спрямований на розробників, які бажають розробити WeChat міні Gamess на платформі WeChat.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити і налаштувати кокосові і IDE для створення WeChat міні ігри.
- використовувати машинопис і JavaScript для створення ігор.
- розгортання програм, які можуть працювати на мобільних і робочих столів працює WeChat.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
WeChat міні програма вбудоване додаток в WeChat, що не вимагає завантаження або установки. Рамки для створення міні-програм WeChat була створена Tencent і включає в себе просту мову розмітки, потужний API, інтегроване середовище розробки, а також платформу для управління додатками.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на розробників, які бажають розробити WeChat міні-програм на платформі WeChat.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити та налаштувати Інструменти розробника для створення міні-програм WeChat.
- писати WXML і WXSS замість традиційних HTML і CSS для створення програм.
- розгортання програм, які можуть працювати на мобільних і робочих столів працює Wechat.
- створення доходів генеруюча мобільний додаток орієнтації клієнтів в Китаї.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
WeChat Open Platform - це відкрита платформа додатків для онлайн та офлайн інтерактивного маркетингу на базі WeChat . Він надає інтерфейс для сторонніх мобільних програм, що дозволяє їх користувачам ділитися своїм вмістом з друзями або в Моменти на WeChat . Вміст сторонніх виробників все ширше поширюється через платформу WeChat Open, формуючи популярний маркетинговий підхід для взаємодії в Інтернеті та поза ним.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) спрямована на розробників, які бажають розвиватися на платформі WeChat .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Увімкніть їхні мобільні додатки для підтримки таких функцій, як обмін на WeChat , додавання до вибраних WeChat та оплата за допомогою WeChat Pay.
- Увімкніть їх веб-сайти для підтримки за допомогою WeChat записів WeChat для входу.
- Забезпечити легку послугу для мільярдів користувачів WeChat допомогою офіційних облікових записів.
- Станьте сторонній платформою для надання оперативних послуг та галузевих рішень для Офіційних Рахунків.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
7 hours
Overview
WeChat Work (also known as WeChat Enterprise) is an enterprise-grade office management platform for business. Enterprise users can use this app to seperate work from personal life.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at entrepreneurs and enterprise administrators who wish to use WeChat Work to manage office comminucation and collaboration efficiently.

By the end of this training, participants will be able to:

- Use the rich OA applications of WeChat Work efficiently.
- Manage enterprise files using the 100GB File Disk for free.
- Use Company Payment to send red packets to employees and receive/make payments from/to employees.
- Customize red packet cover with enterprise brands to promote brand culture.
- Set up corporate logos and promotional images on the mobile phone startup page to create a corporate culture.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
35 hours
Overview
Котлін - це сучасна, функціональна та об'єктно-орієнтована мова програмування на базі Java.

У цій навчальній інструкції учасники вивчать програму Котліна, коли вони підуть на шляху створення додатку для Android і iOS за допомогою Kotlin.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування в Котліні
- Кодируйте їх власне додаток Котліна
- Створення, тестування, розгортання та усунення проблем із програмами Android і iOS за допомогою Kotlin

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Програми для платформи Android розроблені переважно в Java. Цей курс був розроблений для програмних програмістів із сильним фоном ООП (будь то в PHP, Scala, C ++, C # або Objective C), які планують навчитися розробляти Java-програми для платформи Android. Цей курс охоплює граматику мови програмування Java і зосереджується на тих конкретних можливостях Java, які використовує платформа Android, більше, ніж інші.
21 hours
Overview
The objective of cross-platform frameworks is to allow you to write applications once and have it run on multiple platforms. Want to build an iPhone app that will also run on Android? Have a customer turn round and want their Android app to run on Windows Phone? No problem.

On this three-day PhoneGap/Apache Cordova course you will look at two different yet complimentary technologies for cross-platform mobile development. (Apache Cordova is the new name for PhoneGap. Adobe acquired PhoneGap from the original developers and gifted it to the Apache Software Foundation.)

Upon completion of this PhoneGap/Apache Cordova course, you will be able to build fully-functioning mobile Web applications using the framework, manage source code and handle platform tweaks, create “native like” experiences from a web application -- and much more!
7 hours
Overview
Створити реагувати рідний додаток є інструментом, який спрощує створення реагувати рідний проект. Вона надихнула на проектування створення реагувати App і є результатом співпраці між Facebook і Expo.

Створити реагувати рідним додатком дозволяє розробляти iOS App з використанням Linux або Windows, без необхідності використовувати Xcode або Android Studio. Це досягається за допомогою Expo App, яка завантажує і запускає CRNA проектів, написаних в чистому JavaScript без компіляції будь-якого рідного коду.

У цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники вчаться використовувати створити реагувати рідним додатком через дискусію і практичний практиці. До кінця курсу учасники будуть обладнані для створення і розгортання власних реагувати рідної програми за допомогою створення реагувати рідним додатком.

Для вступного курсу по реагують рідні, будь ласка, дивіться: [реагувати рідним: швидко розвивати рідні IOS і Android додатків з JavaScript](https://hr.nobleprog.com/node/201604)

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Здійснення практичної реалізації у середовищі живої лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Цей курс створений для всіх, хто зацікавлений у створенні додатків Android .

Під час цього курсу ви дізнаєтеся про основні навички, необхідні для створення програм Android з нуля, використовуючи цікаві функції, додані до платформи Android , такі як фонова обробка, доступ до баз даних та служби на основі місцезнаходження.
28 hours
Overview
Цілі:

Після завершення цього навчального курсу делегат зможе:

- Створіть власний додаток для Android і завантажте його на Android Market.
- Розробити для тренажерів і реальних пристроїв.
- Дізнайтеся про всі основи розробки Android .
56 hours
Overview
Android - платформа з відкритим кодом, розроблена компанією Google для мобільного розвитку.

Програми для платформи Android розроблені в Java.

Цей курс містить огляд основних тем Android.
28 hours
Overview
Android - платформа з відкритим кодом, розроблена компанією Google для мобільного розвитку.

Програми для платформи Android розроблені в Java.

Цей курс містить огляд основних тем Android.

Це програма швидкого відстеження, яка піднімає [оригінальний тренінг](/cc/androidfun)
Weekend Mobile Development courses, Evening Mobile Development training, Mobile Development boot camp, Mobile Development instructor-led, Weekend Mobile Development training, Evening Mobile Development courses, Mobile Development coaching, Mobile Development instructor, Mobile Development trainer, Mobile Development training courses, Mobile Development classes, Mobile Development on-site, Mobile Development private courses, Mobile Development one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!