курси Mobile Development

курси Mobile Development

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Mobile курси розробки навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний досвід, як розробляти мобільні додатки.

Мобільний навчання розвитку доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Mobile Development Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Android - це операційна система Google. Цей курс демонструє практичну практику основи Android.
7 hours
Overview
React Native Expo являє собою набір інструментів, бібліотек та служб, які діють як абстрактний шар на вершині React Native. Це спрощує процес розгортання, що дозволяє генерувати збирання одним клацанням або командою без створення облікового запису розробника в різних магазинах додатків. React Native Expo можна описати як Rails для React Native.

У цьому тренінгу учасники навчаються використовувати React Native Expo шляхом обговорення та практичної практики. До кінця курсу учасники зможуть створити та розгорнути власну програму React Native, використовуючи React Native Expo.

Для вступного курсу "React Native", будь ласка, перегляньте розділ " [Реагуйте рідним": швидко розробляйте власні програми iOS і Android за допомогою Javascript.](https://hr.nobleprog.com/node/201604)

Аудиторія

- Розробники веб-додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
21 hours
Overview
Котлін - це сучасна, функціональна та об'єктно-орієнтована мова програмування на базі Java.

У цьому навчальному посібнику, навчаючись, учасники вивчать програму Котліна, коли вони намагатимуться створити додаток для Android на основі наявного додатка iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції програмування Котліна, використовуючи знання Swift та iOS.
- Створіть інтерфейс Android, використовуючи Kotlin.

Аудиторія

- iOS та Swift Developers зацікавлені в переміщенні своїх програм на Android, використовуючи Kotlin

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Огляд усіх доступних технологій для мобільного розвитку, як місцевого розвитку, гібридного розвитку та перехресного розвитку. Вступ до тем, пов'язаних із розробкою мобільних додатків, як база даних NoSql, Cloud Computing, соціальні мережі та багато іншого. Необхідно для кожного архітектора програмного забезпечення та старшого розробника, що займається розробкою мобільних додатків.

Аудиторія:

- Розробники програмного забезпечення, архітектори програмного забезпечення
14 hours
Overview
Метеор (також MeteorJS) - веб-структура JavaScript із відкритим кодом, написана на Node.js. Він інтегрується з MongoDB і дає можливість швидкого прототипу додатків для Android та iOS.

Цей курс представляє основи метеорів та ходить учасників шляхом створення веб-додатків в реальному часі для настільних і мобільних платформ.

Аудиторія

- Фронт-розробники
- Будь-хто, хто зацікавлений у вивченні метеорів

Формат курсу

- Огляд можливостей та можливостей Meteor, а також покрокова розробка мобільної програми для iOS та Android.
14 hours
Overview
У цій навчальній інструкції учасники навчаться навчатися, як використовувати стек технології iOS Machine Learning (ML), оскільки вони виконують роль створення та розгортання мобільного додатка iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть мобільний додаток, здатний обробляти зображення, аналіз тексту та розпізнавання мовлення
- Отримайте доступ до попередньо підготовлених ML-моделей для інтеграції в додатки iOS
- Створіть власну модель ML
- Додайте підтримку Siri Voice для додатків iOS
- Розуміння та використання рамок, таких як coreML, Vision, CoreGraphics та GamePlayKit
- Використовуйте мови та інструменти, такі як Python, Keras, Caffee, Tensorflow, sci-kit learn, libsvm, Anaconda, Spyder.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
IBM MobileFirst Platform (раніше відомий як Worklight Foundation) являє собою набір інструментів і послуг для створення корпоративних мобільних та планшетних додатків. Його клієнтський API доступний для рідних iOS (Objective-C), рідних Android (Java), J2ME, C # для рідного Windows Phone (C #) та JavaScript для крос-платформних гібридних або мобільних веб-додатків. Мобільна Перша Платформа доступна на місці або в хмарі.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться, як налаштувати та використовувати MobileFirst Platform для розробки та управління гібридними мобільними додатками на основі HTML5, JS та CSS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте MobileFirst
- Розробка, тестування та впровадження крос-платформних гібридних мобільних додатків.
- Використовуйте механізми безпеки MobileFirst для захисту додатків.
- Оновіть додатки в межах організації в межах організації, забуваючи про необхідність у магазинах додатків.
- Адміністрування та відстеження мобільних додатків.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та важка практика практики в умовах Live-Lab.

Примітка

- Цей тренінг базується на Mobile Foundation 8.0. Щоб замовити інший варіант або іншу настройку для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 hours
Overview
NativeScript - це платформа з відкритим кодом, розроблена з використанням JavaScript, XML та CSS, для розробки та розгортання міжплатформенних вітчизняних, мобільних додатків, зокрема на пристроях iOS та Android. Використовуючи єдиний кодовий база JavaScript, NativeScript може скористатися перевагами нативної платформи API та користувальницького інтерфейсу, щоб надати справді рідний досвід.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть необхідні компоненти та модулі користувальницького інтерфейсу NativeScript, коли вони пройдуть шлях створення та розгортання простої, власної мобільної програми для Android і iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Впроваджуйте архітектуру MVVM (Model View View Model)
- Розгорніть простий робочий процес за допомогою мережевого запиту
- Використовувати нативні API через код JavaScript
- Доступ до нативних стилів інтерфейсу за допомогою CSS

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків, які намагаються розробити крос-платформенні програми для iOS або Android

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Прогресивний веб-додаток (PWA) - це веб-програма, яка виконує роль нативної мобільної програми. Прогресивний веб-додаток може бути розгорнуто як звичайний веб-сайт, а також власне додаток у магазині додатків.

У цій інструкції під керівництвом, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники навчаться, як розвивати свій перший прогресивний веб-додатків, як вони крокують через ряд практичних вправ, кульмінацією яких є створення та розгортання функціонального PWA.

Аудиторія

- Веб-розробники
- Розробники додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
21 hours
Overview
React Native - це платформа розробки з відкритим кодом для кроссплатно розробки мобільних додатків. Розроблений компанією Facebook, він надає розробникам можливість створювати власний досвід перегляду своїх додатків на Android і iOS. На відміну від інших крос-платформних інструментів мобільного розвитку, таких як PhoneGap, React Native створює повноцінні користувальницькі інтерфейси користувача. Немає користувальницьких інтерфейсів HTML5.

React Native забезпечує послідовний досвід розробника на базі JavaScript та React (ака React.js або ReactJS) бібліотеки та забезпечує справжню швидку мобільну розробку, зосереджуючи увагу на ефективності розробників на всіх платформах - навчитися один раз, писати в будь-якому місці.

У цьому курсі учасники вивчають принципи та підхід React Native, оскільки вони беруть участь у розробці власної мобільної програми для Android і iOS.

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Огляд функцій і можливостей React Native, а також покроковий розвиток мобільної програми.
21 hours
Overview
React Native - це платформа розробки з відкритим кодом для кроссплатно розробки мобільних додатків. Розроблений компанією Facebook, він дає розробникам можливість створювати власний досвід перегляду своїх додатків на пристроях Android та IoS. React Native for Web створює платформи-агностичні компоненти та API реалізації Native для розробки веб-додатків.

React Native забезпечує послідовний досвід розробника на базі JavaScript та реалізації бібліотеки React (також React.js або ReactJS) і забезпечує справжній швидкий розвиток, зосереджуючи увагу на ефективності розробників на всіх платформах - навчіть один раз, пишіть скрізь.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи React Native for Web.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте інструменти розробника React Native
- Зрозумійте основи реалізації Native for Web
- Створення, тестування, розгортання та усунення несправностей програми, сумісної з iOS, Android та Інтернетом, за допомогою функції "React Native for Web"

Аудиторія

- Веб-розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 hours
Overview
Kivy - це бібліотека графічного інтерфейсу користувача з відкритим кодом, написана на Python, яка дозволяє створювати різноспрямовану програму для широкого вибору пристроїв.

У цьому навчальному курсі учасники навчаються навчатися, як встановлювати та розгортати Kivy на різних платформах, налаштовувати та керувати віджетами, планувати, запускати і реагувати на події, модифікувати графіку з різними дотиками, змінювати розмір екрана, додатки пакетів для Android, і більше.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Пов'язати код Python та мову київ
- Майте міцне розуміння того, як працює Ківі та використовує найважливіші елементи, такі як: віджети, події, властивості, графіку тощо.
- Інтегроване розроблення та розгортання додатків для Android на основі різних вимог до бізнесу та дизайну

Аудиторія

- Програмісти або розробники з знаннями Python, які хочуть розробляти багатоконтактні додатки для Android, використовуючи систему Kivy
- Розробники Android із знанням Python

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 hours
Overview
реактивні розширення (або Rx) багатоплатформовий набір бібліотек, призначених для розробки асинхронних і прикладних програм, що використовують спостережуваних послідовності і LINQ-у стилі запитів операторів. Rrswift є функціональною бібліотекою, покликане полегшити труднощі, пов'язані з швидким асинхронним і одночасних кодування iOS Apps.

це на чолі з інструктором, жити навчання вводить учасників реактивні методи, пропоновані rrswift для управління передачею і об'єднання асинхронних потоків даних, обробки простих спостережуваних послідовностей, і архітектура і розвиток гнучкою, гнучкою і промисловості масштабованих додатків iOS.

кінця це навчання, учасники до:

- розуміти основні поняття, що лежать в реактивному програмування в SWIFT 3.
- перетворюються на різні елементи, такі як масиви та події на спостережуваних послідовностей.
- застосовуються різні фільтри до спостережуваних послідовностей, трансформування та об'єднання спостережуваних послідовностей.
- написати блок тести проти коду Rx.
- ефективно використовувати сліпі дані з елементів інтерфейсу користувача.

Формат звичайно

- частина лекції, частина обговорення, вправ і важких практичний практика
35 hours
Overview
Хто повинен бути присутнім?

Це 5-денний курс для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, які працюють під управлінням iOS 10. Xcode8, Swift3 та iOS 10 вносять суттєві зміни у написанні програм.

Курс є руками та показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та IDE Xcode 8.

Під час курсу повнофункціональне додаток буде розроблено з нуля за допомогою Swift.

Цей курс може бути запущений лише на базі технології Apple на базі Apple, як-от MacBook або Mac Mini. Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення. Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, повинні зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.
35 hours
Overview
Це 5-денний курс для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, що працює під керуванням iOS 11. Xcode 9, Swift 4 та iOS 11 внесли суттєві зміни у написанні програм.

Курс є руками та показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та IDE Xcode 9.

Під час курсу повнофункціональне додаток буде розроблено з нуля за допомогою Swift.

Цей курс може бути запущений тільки на таких апаратах Apple, як MacBook Pro або Mac Mini.

Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення - Xcode.

Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, повинні зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.

Делегат повинен вміти розуміти всі основи Свіф після цього та курсу, і повинен мати змогу створювати будь-які додатки в iOS і виконувати більш складні програми в iOS
7 hours
Overview
Appcelerator Titanium - це платформа розробки з відкритим кодом, яка дозволяє створювати власні мобільні додатки на iOS, Android та Windows Phone з єдиного коду JavaScript.

Цей тренінг представляє основи учасників "Титану" і проходить учасників шляхом створення мобільної програми Titanium.

Аудиторія

- Розробники веб-додатків

Формат курсу

- Важкий наголос на практичній практиці.
- Більшість концепцій вивчаються за допомогою зразків, вправ та практичного розвитку.
7 hours
Overview
WeChat Marketing is an online marketing method that rises along with the popularity of WeChat.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at entrepreneurs, marketing managers and sales representatives who wish to do digital marketing on WeChat.

By the end of this training, participants will be able to:

- Deliver a message to over multiple recipients at once on WeChat.
- Market (to strangers) on WeChat free of charge.
- Open WeChat Wallet and use WeChat Pay.
- Advertise using a WeChat Official Account.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Case studies.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 hours
Overview
WeChat міні гра є клієнт WeChat заснована гра, яка Doesn & #39; t повинні бути завантажені або встановлені. Користувачі можуть почати свій досвід за допомогою одного кліка, і грати зі своїми друзями на WeChat.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених) спрямований на розробників, які бажають розробити WeChat міні Gamess на платформі WeChat.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити і налаштувати кокосові і IDE для створення WeChat міні ігри.
- використовувати машинопис і JavaScript для створення ігор.
- розгортання програм, які можуть працювати на мобільних і робочих столів працює WeChat.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
WeChat міні програма вбудоване додаток в WeChat, що не вимагає завантаження або установки. Рамки для створення міні-програм WeChat була створена Tencent і включає в себе просту мову розмітки, потужний API, інтегроване середовище розробки, а також платформу для управління додатками.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на розробників, які бажають розробити WeChat міні-програм на платформі WeChat.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити та налаштувати Інструменти розробника для створення міні-програм WeChat.
- писати WXML і WXSS замість традиційних HTML і CSS для створення програм.
- розгортання програм, які можуть працювати на мобільних і робочих столів працює Wechat.
- створення доходів генеруюча мобільний додаток орієнтації клієнтів в Китаї.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
WeChat Open Platform is an open application platform for online and offline interactive marketing based on WeChat. It provides an interface for third-party mobile programs, allowing their users to share their content with friends or in Moments on WeChat. The third-party content gains wider spread through WeChat Open Platform, forming a popular marketing approach for online and offline interaction.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers who wish to develop on the WeChat platform.

By the end of this training, participants will be able to:

- Enable their mobile apps to support features such as sharing to WeChat, adding to WeChat Favorites, and paying with WeChat Pay.
- Enable their websites to support using WeChat accounts to log in.
- Provide a lightweight service for billions of WeChat users through Official Accounts.
- Become a third-party platform to provide operational services and industry solutions for Official Accounts.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
35 hours
Overview
Котлін - це сучасна, функціональна та об'єктно-орієнтована мова програмування на базі Java.

У цій навчальній інструкції учасники вивчать програму Котліна, коли вони підуть на шляху створення додатку для Android і iOS за допомогою Kotlin.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування в Котліні
- Кодируйте їх власне додаток Котліна
- Створення, тестування, розгортання та усунення проблем із програмами Android і iOS за допомогою Kotlin

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Програми для платформи Android розроблені переважно в Java. Цей курс був розроблений для програмних програмістів із сильним фоном ООП (будь то в PHP, Scala, C ++, C # або Objective C), які планують навчитися розробляти Java-програми для платформи Android. Цей курс охоплює граматику мови програмування Java і зосереджується на тих конкретних можливостях Java, які використовує платформа Android, більше, ніж інші.
21 hours
Overview
The objective of cross-platform frameworks is to allow you to write applications once and have it run on multiple platforms. Want to build an iPhone app that will also run on Android? Have a customer turn round and want their Android app to run on Windows Phone? No problem.

On this three-day PhoneGap/Apache Cordova course you will look at two different yet complimentary technologies for cross-platform mobile development. (Apache Cordova is the new name for PhoneGap. Adobe acquired PhoneGap from the original developers and gifted it to the Apache Software Foundation.)

Upon completion of this PhoneGap/Apache Cordova course, you will be able to build fully-functioning mobile Web applications using the framework, manage source code and handle platform tweaks, create “native like” experiences from a web application -- and much more!
14 hours
Overview
Дводенний курс, що складається з близько 60% практичних лабораторій, присвячених внутрішнім ядрам вбудованих Linux, архітектурі, розробці та вивченню способу запису та інтеграції декількох типів драйверів пристроїв.

Хто повинен бути присутнім?

Інженери зацікавлені в розробці ядра Linux на вбудованих системах і пластинах.
21 hours
Overview
Цей курс був створений для всіх, хто зацікавлений у створенні додатків для Android.

Під час цього курсу ви дізнаєтеся основні навички, необхідні для створення Android-додатків з нуля, використовуючи цікаві функції, додані до платформи Android, такі як фонове оброблення, доступ до бази даних та послуги, орієнтовані на місце розташування.
28 hours
Overview
Цілі:

Після завершення цього навчального курсу делегат зможе:

- Створіть свою власну програму для Android і завантажте її на Android Market.
- Розробити для симуляторів і реальних пристроїв.
- Дізнайтеся всі основи розробки Android.
56 hours
Overview
Android - платформа з відкритим кодом, розроблена компанією Google для мобільного розвитку.

Програми для платформи Android розроблені в Java.

Цей курс містить огляд основних тем Android.
28 hours
Overview
Android - платформа з відкритим кодом, розроблена компанією Google для мобільного розвитку.

Програми для платформи Android розроблені в Java.

Цей курс містить огляд основних тем Android.

Це програма швидкого відстеження, яка піднімає [оригінальний тренінг](/cc/androidfun)
21 hours
Overview
Цей курс спрямований на забезпечення тестувальників програмного забезпечення необхідними знаннями та навичками для виконання тестів на якість програмного забезпечення, розроблених для платформи Android. Цей курс ознайомиться з можливостями платформи Android і надає вам найсучасніші методики тестування.
7 hours
Overview
ARKit - це нова основа для створення розширеної реальності (AR) для iPhone та iPad.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться розробляти додаток додаткової реальності (AR) для iPhone та iPad.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Змішайте 2D або 3D цифрові об'єкти та інформацію в реальному середовищі.
- Використовуйте програми за межами екрана, дозволяючи їм взаємодіяти з реальним світом.
- Використовуйте можливості ARKit для позиційного відстеження та розуміння сцени.
- Інтеграція ARKit з SceneKit і SpriteKit.
- Контроль рендеринга з металом 2.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Upcoming Mobile Development Courses

Weekend Mobile Development courses, Evening Mobile Development training, Mobile Development boot camp, Mobile Development instructor-led, Weekend Mobile Development training, Evening Mobile Development courses, Mobile Development coaching, Mobile Development instructor, Mobile Development trainer, Mobile Development training courses, Mobile Development classes, Mobile Development on-site, Mobile Development private courses, Mobile Development one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!