Навчальні курси ML Kit

Навчальні курси ML Kit

В Інтернеті або в Інтернеті, курси навчання під керівництвом інструктора показують через інтерактивну практику, як використовувати ML Kit для побудови моделей машинного навчання, які оптимізовані для обробки на мобільних пристроях.

ML Kit Тренінг доступний як «online live training» або «onsite live training». Онлайн прямий тренінг (так як «віддалений прямий тренінг») здійснюється через інтерактивний, віддалений робочий стіл. На місці навчання можна проводити локально в клієнтських приміщеннях в україні або в корпоративних тренувальних центрах NobleProg в україні.

Також він відомий як «Аль-Каїда».

NobleProg - Ваш місцевий провайдер підготовки

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

ML Kit Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
ML Kit - це мобільний SDK, що надається Google для інтеграції технологій машинного навчання в Android і iOS додатки. У ньому є доступні АПІ для сканування баркодів, виявлення обличчя, етикетки зображень, виявлення об'єктів і відстеження, розпізнавання тексту, перекладів та інших функцій обробки бачення та мови.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які хочуть використовувати Google’s ML Kit для побудови моделей машинного навчання, які оптимізовані для обробки на мобільних пристроях.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть необхідне середовище розвитку для початку розробки функцій машинного навчання для мобільних додатків. Інтегрувати нові технології машинного навчання в Android і iOS додатки за допомогою ML Kit APIs. Підвищення та оптимізація існуючих додатків за допомогою SDK ML Kit для обробки та запуску на пристрої.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online ML Kit courses, Weekend ML Kit courses, Evening ML Kit training, ML Kit boot camp, ML Kit instructor-led, Weekend ML Kit training, Evening ML Kit courses, ML Kit coaching, ML Kit instructor, ML Kit trainer, ML Kit training courses, ML Kit classes, ML Kit on-site, ML Kit private courses, ML Kit one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах