Навчальні курси Microsoft Bot Framework

Навчальні курси Microsoft Bot Framework

Місцеві навчальні курси Microsoft Bot Framework під керівництвом інструкторів демонструють завдяки інтерактивній практиці створення, вдосконалення та розгортання чатів. Навчання Microsoft Bot Framework доступне як "навчання на місці" або "дистанційне тренування в прямому ефірі". Навчання в прямому ефірі на місці може проводитися на місцях у приміщеннях замовника у україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні . Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється за допомогою інтерактивного віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш місцевий провайдер навчання

Machine Translated

Microsoft Bot Framework Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Microsoft Bot Framework є рамкою для побудови обговорювальних досвідів AI. З Microsoft Bot Framework, користувачі можуть створювати, покращувати і розміщувати чат-боти.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на веб-розробників, які бажають побудувати спілкувальні досвіди з інтелектуальною інтелектуальністю.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створення обговорення ботів з Microsoft Bot Framework. Підвищити боти за допомогою діалогів і FormFlow. Інтеграція Microsoft's NLP Framework в бот. Розподіл бота на один або кілька каналів.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Microsoft Bot Framework Composer є IDE для створення та управління Microsoft Bot Framework додатками. Він забезпечує інтуїтивну поверхню візуального дизайну та рішучу базу кодів для проектів ботів.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на веб-розробників, які бажають використовувати Microsoft Bot Framework Composer для розробки, будівництва та тестування розмовних додатків AI.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створення необхідного середовища розвитку для початку розробки проектів ботів. Створіть бот і інтегруйте додаткові функції та елементи з композитором. Підвищити функції ботів за допомогою API Composer і налаштувати взаємодії за допомогою інструментів CLI. Випробуйте, дебютуйте і валідуйте боти, а потім розміщуйте їх на Azure.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Microsoft Bot Framework courses, Weekend Microsoft Bot Framework courses, Evening Microsoft Bot Framework training, Microsoft Bot Framework boot camp, Microsoft Bot Framework instructor-led, Weekend Microsoft Bot Framework training, Evening Microsoft Bot Framework courses, Microsoft Bot Framework coaching, Microsoft Bot Framework instructor, Microsoft Bot Framework trainer, Microsoft Bot Framework training courses, Microsoft Bot Framework classes, Microsoft Bot Framework on-site, Microsoft Bot Framework private courses, Microsoft Bot Framework one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах