курси MBSE

курси MBSE

Місцеві, інструктор-LED Live модель на базі систем машинобудування (MBSE) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці, як системи можуть бути змодельовані за допомогою будь-якого відповідного системного моделювання методу або інструменту.

MBSE підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

MBSE Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
The course extends possessed knowledge of UML. During the training, we focus on the practical use of the language of the UML object-oriented analysis.
21 hours
Overview
Мета:

Допомагаючи аналітикам і розробникам системної інженерії зрозуміти, як ефективно збирати вимоги, а потім впроваджувати вбудоване програмне забезпечення на основі системних специфікацій з використанням UML 2 і SysML .

Цей 3-денний тренінг спрямований на надання допомоги системним аналітикам, щоб ефективно висловити свої потреби та дизайнерів, щоб зробити відповідний архітектурний дизайн системи на основі цих потреб.

Отримана в результаті архітектура системи забезпечує гарний рівень гнучкості програмного забезпечення вбудованої системи перед змінами, оскільки дозволяє узгоджене відстеження ділових правил, укладених у системні функції, та вибору варіантів використання (випадків використання) кінцевих користувачів рівень реалізації програмного забезпечення.
21 hours
Overview
Цей курс пропонується у двох варіантах, щоб забезпечити практичне розуміння того, як системи можуть бути змодельовані з використанням новітньої версії OMG Language Modeling Language ( SysML ) специфікації. Нотації та основні семантики SysML пояснюються таким чином, що дозволяє студентам застосовувати те, що вони вивчають, до будь-якого відповідного методу або інструменту моделювання системи.
21 hours
Overview
З появою дуже складних розподілених систем складність єдиної системи перейшла до складності архітектури групи систем. Цей курс охоплює взаємозв’язок Software Architecture з технічним Enterprise Architect ure . Ці дві області взаємопов'язані таким чином, який в даний час недостатньо описаний. Наприклад, розділення складної монолітної системи на дві системи, що спілкуються через веб-сервіси, призведе до істотних змін як нових систем, так і архітектури між ними.

Цей курс буде охоплювати компроміси, загальноприйняті в даний час моделі та рішення для управління складними системами та комунікацією всередині них та між ними.
21 hours
Overview
Цей курс призначений для аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів. Це вступ до системного моделювання за допомогою UML .

На основі обраних систем (case study) представлені наступні етапи моделювання системи: від вимог до моделювання, до моделювання бізнес-процесів та документації функціональних і нефункціональних вимог до аналітичної моделі. Наступним кроком є фаза проектування - статичне та динамічне моделювання з використанням класів проекту та взаємодія між компонентами системи. Для вправ використовується Enterprise Architect - популярний інструмент моделювання.

Навчання може стати основою для комплексного моделювання процесів в корпоративних системах за рахунок використання UML на всіх етапах розробки програмного забезпечення.

Оскільки навчання триває всього 3 дні, учасники виконують вправи разом з тренером, а теми державної машини та генерації коду позначаються як необов'язкові. Для тих, хто зацікавлений у отриманні більшого досвіду в моделюванні з UML , цей тренінг може бути розширений до 4 або 5 днів, в цьому випадку учасники мають час вирішити самі вправи і порівняти їх з моделлю, створеною під час резюме. За 4 дні навчання всі теми є обов'язковими, 5-денна версія також включає більш просунуті елементи, в кабінетах учасники мають набагато більше часу для вправ. Цей тренінг може бути також профільований для аналітиків або дизайнерів, у випадках на стенді внесено деякі зміни в програму, щоб пристосувати його до одержувачів.
21 hours
Overview
Курс розрахований на аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів.

Семінар представляє системи аналізу проблем, проектування та документації з використанням UML та Enterprise Architect Sparx Systems. Під час тренінгу будуть представлені розширені можливості програми (наприклад, MDA, профілі, XMI), а також кращі практики, які можуть значно спростити і прискорити моделювання.

Оскільки навчання фокусується на інструменті Enterprise Architect учасники повинні знати, як моделювати в UML . Для тих, хто хотів би навчитися моделюванню, ми провели тренінг для UML .

Деякі тематики програми позначені як необов'язкові - це означає, що реалізація цих програм залежить від рішень учасників та часу, що залишився.

Метод навчання:

Лекція 10%, 90% семінар
21 hours
Overview
Однією з найбільш швидко зростаючих ролей в ІТ-індустрії є IT Business Analyst. Business аналітики знаходяться майже в організаціях і є важливими членами будь-якої ІТ-команди, незалежно від того, чи вони працюють у приватному чи державному секторі.

Цей курс надає чіткий покроковий посібник щодо того, як Business аналітик може виконувати свою роль, використовуючи найсучасніші об'єктно-орієнтовані технології.

Upcoming MBSE (Model-Based Systems Engineering) Courses

Weekend MBSE courses, Evening Model-Based Systems Engineering (MBSE) training, MBSE boot camp, MBSE instructor-led, Weekend Model-Based Systems Engineering (MBSE) training, Evening Model-Based Systems Engineering courses, Model-Based Systems Engineering (MBSE) coaching, MBSE (Model-Based Systems Engineering) instructor, MBSE trainer, Model-Based Systems Engineering training courses, Model-Based Systems Engineering (MBSE) classes, Model-Based Systems Engineering (MBSE) on-site, MBSE private courses, MBSE one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!