курси MATLAB

курси MATLAB

Місцеві, під керівництвом інструктора, курси з навчання в прямому ефірі MATLAB демонструють за допомогою практичної практики основи програмування MATLAB (синтаксис, масиви та матриці, візуалізація даних, розробка сценаріїв, об'єктно-орієнтовані принципи і т. д.), а також як застосовувати Пакети MATLAB, такі як фінансовий інструментарій для виконання математичного та статистичного аналізу фінансових даних. Курси MATLAB також включають, як використовувати відповідні технології, такі як Sisilink для виконання моделювання складних систем.

MATLAB підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

MATLAB Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Триденний курс, який проходить через головні екрани та вікна MATLAB включаючи ...

- як використовувати MATLAB як caluclator і побудувати основні криві
- як створювати власні налаштовані функції та сценарії
21 годин
Огляд
Інтелектуальна аналітика - це процес аналізу даних для прогнозування майбутнього. Цей процес використовує дані разом з обробкою даних, статистикою та методами машинного навчання для створення прогнозної моделі для прогнозування майбутніх подій.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як використовувати Matlab для побудови інтелектуальних моделей та застосувати їх до великих вибіркових наборів даних для прогнозування майбутніх подій на основі даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть інтелектуальні моделі для аналізу шаблонів історичних та транзакційних даних
- Використовуйте інтелектуальне моделювання для визначення ризиків та можливостей
- Побудуйте математичні моделі, які фіксують важливі тенденції
- Використовуйте дані з пристроїв та бізнес-систем, щоб зменшити витрати, заощадити час або скоротити витрати

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Експерти домену

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
63 годин
Огляд
Цей курс містить комплексний матеріал про MATLAB як потужний інструмент моделювання комунікацій. Метою цього курсу є запровадження MATLAB не тільки як загальної мови програмування, а, скоріше, ролі надзвичайно потужних MATLAB можливостей як імітаційного інструменту. Приклади, наведені для ілюстрації матеріалу курсу, це не просто пряме використання MATLAB команд, замість цього вони часто представляють реальні проблеми.
14 годин
Огляд
Simulink - це графічне середовище програмування для моделювання, моделювання та аналізу багатодоменних динамічних систем.
14 годин
Огляд
Мова програмування Python стає все більш популярною серед користувачів Matlab завдяки своїй потужності та універсальності як інструменту аналізу даних, так і мови загального призначення.

Це навчання, яке проводиться під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні), призначене для користувачів Matlab, які бажають дослідити та перейти на Python для аналізу та візуалізації даних.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і налаштуйте середовище розробки Python .
- Зрозумійте відмінності та схожість між синтаксисом Matlab та Python .
- Використовуйте Python для отримання інформації про різні набори даних.
- Перетворити наявні програми Matlab в Python .
- Інтегруйте програми Matlab і Python .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
Курс призначений для тих, хто хотів би знати альтернативну програму для комерційного пакету MATLAB. Триденний тренінг забезпечує повну інформацію про переміщення навколишнього середовища та виконання пакету OCTAVE для аналізу даних та інженерних розрахунків. Одержувачі тренінгів є новачками, а також тими, хто знає програму, і хотів би систематизувати свої знання та вдосконалювати свої навички. Знання інших мов програмування не потрібно, але це значно полегшить придбання знань учнями. Курс покаже вам, як використовувати програму на багатьох практичних прикладах.
14 годин
Огляд
Цей дводенний курс надає всебічне ознайомлення з технічним обчислювальним середовищем MATLAB ®. Курс призначений для початківців і тих, хто шукає огляд. Ніякого попереднього досвіду програмування або знань MATLAB не передбачається. Протягом курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування.
14 годин
Огляд
Написання аналітики - галузь бізнес-аналітики разом із описовою та прогностичною аналітикою. Він використовує прогнозні моделі, щоб запропонувати дії для досягнення оптимальних результатів, спираючись на оптимізацію та методи, засновані на правилах, як основу для прийняття рішень.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Matlab для проведення наказової аналітики на наборі вибіркових даних.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте ключові поняття та рамки, які використовуються в наказовій аналітиці
- Використовуйте MATLAB та його набір інструментів для отримання, очищення та дослідження даних
- Використовуйте методи, засновані на правилах, включаючи двигуни висновку, показники та дерева рішень для прийняття рішень на основі різних сценаріїв бізнесу
- Використовуйте моделювання Монте-Карло для аналізу невизначеностей та забезпечення прийняття обгрунтованих рішень
- Розгортання прогнозних та приписувальних моделей для систем підприємства

Аудиторія

- Business аналітики
- Планування операцій
- Функціональні менеджери
- Члени команди BI ( Business Intelligence )

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 годин
Огляд
MATLAB is a numerical computing environment and programming language developed by MathWorks.
28 годин
Огляд
Цей чотириденний курс забезпечує основи обробки зображень за допомогою Matlab. Ви будете практикувати, як змінювати та покращувати зображення, і навіть витягувати візерунки з зображень. Ви також дізнаєтеся, як будувати 2D фільтри і застосовувати їх до зображень.

Приклади та вправи демонструють використання відповідних функцій Matlab та Image Processing Toolbox протягом всього процесу аналізу.
35 годин
Огляд
Цей курс забезпечує всебічне ознайомлення з технічним обчислювальним середовищем MATLAB + ознайомлення з використанням MATLAB для фінансових застосувань. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає відгук. Жодного попереднього досвіду програмування чи знань MATLAB не передбачається. Протягом курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з інтерфейсом користувача MATLAB
- Введення команд та створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типами даних
- Автоматизація команд зі скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Функції запису
- Використання інструментарію фінансових інструментів для кількісного аналізу
14 годин
Огляд
MATLAB об'єднує обчислень, візуалізації та програмування в зручному для використання середовищі. Він пропонує фінансовий інструментарій, який включає в себе функції, необхідні для виконання математичного і статистичного аналізу фінансових даних, а потім Відображати результати з презентацією якість графіки.

цього інструктора під керівництвом навчання забезпечує введення в MATLAB для фінансування. Ми заглибимося в аналізі даних, візуалізації, моделювання та програмування шляхом практичний вправи і рясні в лабораторію практиці.

до кінця цього навчання, учасники будуть мати глибоке розуміння потужних функцій, включених в MATLAB & #39; s фінансовий інструментарій і отримає необхідну практику, щоб застосувати їх негайно для вирішення реальних проблем.

аудиторія

- фінансових професіоналів з попереднім досвідом роботи з MATLAB

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
35 годин
Огляд
У першій частині цього тренінгу ми висвітлюємо основи MATLAB та його функції як мови, так і платформи. В цю дискусію включено ознайомлення з синтаксисом, масивами та матрицями MATLAB , візуалізацією даних, розробкою скриптів та об'єктно-орієнтованими принципами.

У другій частині ми демонструємо, як використовувати MATLAB для видобутку даних, машинного навчання та прогнозної аналітики. Щоб надати учасникам чітку та практичну перспективу підходу та потужності MATLAB , ми проводимо порівняння між використанням MATLAB та використанням інших інструментів, таких як електронні таблиці, C, C++ та Visual Basic.

У третій частині тренінгу учасники навчаються впорядковувати свою роботу, автоматизуючи обробку даних та створення звітів.

Протягом курсу учасники будуть реалізовувати ідеї, засвоєні практичними вправами в лабораторному середовищі. До кінця тренінгу учасники досконало зрозуміють можливості MATLAB та зможуть використовувати його для вирішення реальних проблем науки даних, а також для впорядкування своєї роботи за допомогою автоматизації.

Оцінки будуть проводитися протягом усього курсу для оцінки прогресу.

Формат курсу

- Курс включає теоретичні та практичні вправи, включаючи обговорення випадків, перевірку зразків коду та практичну реалізацію.

Примітка

- Сеанси практикувань базуватимуться на заздалегідь узгоджених шаблонах звітів зразкових даних. Якщо у вас є конкретні вимоги, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Огляд
У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Matlab для проектування, побудови та візуалізації звивистої нейронної мережі для розпізнавання зображень.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Побудуйте модель глибокого навчання
- Автоматизація маркування даних
- Робота з моделями від Caffe та TensorFlow - Keras
- Тренуйте дані, використовуючи декілька GPU , хмари або кластерів

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Експерти з домену

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 годин
Огляд
Цей триденний курс надає всебічне ознайомлення з технічним обчислювальним середовищем MATLAB . Курс призначений для початківців і тих, хто шукає відгук. Ніякого попереднього досвіду програмування або знань MATLAB не передбачається. Протягом курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з інтерфейсом користувача MATLAB
- Введення команд і створення змінних
- Аналіз векторів і матриць
- Візуалізація векторних і матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типами даних
- Автоматизація команд скриптами
- Написання програм з логікою і управління потоком
- Написання функцій
21 годин
Огляд
MATLAB - це числове обчислювальне середовище та мова програмування, розроблена MathWorks.
28 годин
Огляд
Мета: Цей тренінг призначений для інженерів програмного забезпечення, які працюють з технологією MBD, тренінг буде охоплювати методи моделювання Automotive систем, Automotive стандарти, створення автоматичного коду та побудову та перевірку моделей тестової аудиторії. Аудиторія: розробник програмного забезпечення для автомобільного постачальника
Online MATLAB courses, Weekend MATLAB courses, Evening MATLAB training, MATLAB boot camp, MATLAB instructor-led, Weekend MATLAB training, Evening MATLAB courses, MATLAB coaching, MATLAB instructor, MATLAB trainer, MATLAB training courses, MATLAB classes, MATLAB on-site, MATLAB private courses, MATLAB one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions