курси MATLAB

курси MATLAB

Навчальні курси MATLAB, організовані місцевими інструкторами, демонструють практичні практичні засади програмного забезпечення MATLAB (синтаксис, масиви та матриці, візуалізація даних, розробка сценаріїв, об'єктно-орієнтовані принципи та ін.), А також застосування пакетів MATLAB таких як Financial Toolbox для виконання математичного та статистичного аналізу фінансових даних. Курси MATLAB також включають в себе те, як використовувати пов'язані технології, такі як Simulink для моделювання складних систем. Навчання MATLAB доступні як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

MATLAB Course Outlines

CodeNameDurationOverview
matlabprogMATLAB Programming14 hoursЦей дводенний курс дає всебічне уявлення про технічну обчислювальну обстановку MATLAB®. Курс призначений для користувачів початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування.
matlabml1Introduction to Machine Learning with MATLAB21 hoursMATLAB is a numerical computing environment and programming language developed by MathWorks.
simwcsSimulation of Wireless Communications Systems using MATLAB72 hoursЦей курс містить повний матеріал про MATLAB як потужний інструмент моделювання для комунікацій. Мета цього курсу полягає в тому, щоб представити MATLAB не тільки як загальну мову програмування, а скоріше, роль надзвичайно потужних можливостей MATLAB як симуляційного інструменту підкреслюється. Приклади, наведені для ілюстрації матеріалу курсу, полягають не лише в прямому використанні команд MATLAB, а замість них часто представляють реальні проблеми.
bpmatlabBasic MATLAB Programming21 hours3-денний курс, який пройде через основні екрани та вікна MATLAB, включаючи ...

- як використовувати MATLAB як калькулятор і сюжет основних кривих
- як створити власні настроювані функції та скрипти
ipmat1Introduction to Image Processing using Matlab28 hoursЦей чотириденний курс забезпечує основи обробки зображень за допомогою Matlab. Ви будете практикувати, як змінювати та збільшувати зображення, і навіть витягати шаблони зображень. Ви також дізнаєтеся, як створити фільтри 2D та застосувати їх до зображень.

Приклади та вправи демонструють використання відповідних функціональних можливостей Matlab та обробки зображень у процесі аналізу.
smlkSimulink® for Automotive System Design28 hoursМета: це навчання призначене для програмних інженерів, які працюють з технологією MBD, навчання буде охоплювати методи моделювання для автомобільних систем, автомобільних стандартів, створення автоматичного коду та побудови моделі перевірки моделей випробувань. Аудиторія: розробник програмного забезпечення для постачальника автомобільних засобів
simulinkadvSimulink® for Automotive System Design Advanced Level14 hoursSimulink - це графічне середовище програмування для моделювання, моделювання та аналізу багатодоменних динамічних систем.
octnpOctave not only for programmers21 hoursКурс призначений для тих, хто хотів би знати альтернативну програму для комерційного пакету MATLAB. Триденний тренінг забезпечує повну інформацію про переміщення навколишнього середовища та виконання пакету OCTAVE для аналізу даних та інженерних розрахунків. Одержувачі тренінгів є новачками, а також тими, хто знає програму, і хотів би систематизувати свої знання та вдосконалювати свої навички. Знання інших мов програмування не потрібно, але це значно полегшить придбання знань учнями. Курс покаже вам, як використовувати програму на багатьох практичних прикладах.
matlabdsandreportingMATLAB Fundamentals, Data Science & Report Generation126 hoursУ першій частині цього тренінгу ми розглянемо основи MATLAB та її функцію як мову, так і платформу. Включено до цієї дискусії - це введення в синтаксис MATLAB, масивів та матриць, візуалізацію даних, розробку скриптів та об'єктно-орієнтовані принципи.

У другій частині ми демонструємо, як використовувати MATLAB для пошуку даних, машинного навчання та прогнозної аналітики. Щоб забезпечити учасників чіткою та практичною перспективою підходу та потужності MATLAB, ми проведемо порівняння між використанням MATLAB та іншими інструментами, такими як електронні таблиці, C, C ++ та Visual Basic.

У третій частині тренінгу учасники навчаються оптимізувати свою роботу, автоматизовуючи обробку даних та створення звітів.

Протягом усього курсу учасники реалізують ідеї, отримані шляхом практичних вправ у лабораторних умовах. До кінця навчання учасники матимуть глибоке розуміння можливостей MATLAB і зможуть використати його для вирішення реальних завдань, пов'язаних з даними, а також для оптимізації їх роботи за допомогою автоматизації.

Оцінки будуть проведені протягом усього курсу, щоб оцінити прогрес.

Формат курсу

- Курс включає в себе теоретичні та практичні вправи, у тому числі обговорення справи, перевірка зразків коду та практична реалізація.

Примітка

- Практичні заняття будуть ґрунтуватися на шаблонах звітності зразків попередньо узгодженого. Якщо у вас є особливі вимоги, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
matlabfincanceMatlab for Finance14 hoursMATLAB об'єднує обчислення, візуалізацію та програмування в простій у використанні середовищі. Вона пропонує фінансову панель інструментів, яка включає в себе функції, необхідні для проведення математичного та статистичного аналізу фінансових даних, а потім відображати результати з графікою якості презентації.

Ця підготовка під керівництвом інструкторів дає вступ до MATLAB для фінансів. Ми занурюємося в аналіз даних, візуалізацію, моделювання та програмування за допомогою практичних вправ і багатючої практики в лабораторії.

До кінця цього навчання учасники матимуть глибоке розуміння потужних функцій, включених до Financial Toolbox MATLAB, і отримають необхідну практику негайно застосувати їх для вирішення реальних проблем.

Аудиторія
Фінансові фахівці з попереднім досвідом роботи з MATLAB

Формат курсу
Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
matlabfundamentalsfinanceMATLAB Fundamentals + MATLAB for Finance35 hoursЦей курс забезпечує повне уявлення про технічне середовище MATLAB + вступ до використання MATLAB для фінансових додатків. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з користувацьким інтерфейсом MATLAB
- Введення команд і створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типом даних
- Автоматизація команд із скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Письмові функції
- Використання Financial Toolbox для кількісного аналізу
matfinMATLAB for Financial Applications21 hoursMATLAB - числовий обчислювальний середовище та мова програмування, розроблений компанією MathWorks.
matlabpredanalyticsMatlab for Predictive Analytics21 hoursІнтелектуальна аналітика - це процес аналізу даних для прогнозування майбутнього. Цей процес використовує дані разом з обробкою даних, статистикою та методами машинного навчання для створення прогнозної моделі для прогнозування майбутніх подій.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як використовувати Matlab для побудови інтелектуальних моделей та застосувати їх до великих вибіркових наборів даних для прогнозування майбутніх подій на основі даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть інтелектуальні моделі для аналізу шаблонів історичних та транзакційних даних
- Використовуйте інтелектуальне моделювання для визначення ризиків та можливостей
- Побудуйте математичні моделі, які фіксують важливі тенденції
- Використовуйте дані з пристроїв та бізнес-систем, щоб зменшити витрати, заощадити час або скоротити витрати

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Експерти домену

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
matlabdlMatlab for Deep Learning14 hoursУ цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати Matlab для проектування, побудови та візуалізації нейронної мережі зі зварювання для розпізнавання зображень.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть глибоку модель навчання
- Автоматизація маркування даних
- Робота з моделями від Caffe та TensorFlow-Keras
- Потягніть дані, використовуючи кілька графічних процесорів, хмар або кластерів

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Експерти домену

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
matlabprescriptiveMatlab for Prescriptive Analytics14 hoursПресцентивная аналитика - це галузь ділової аналітики разом з описом і прогнозною аналітикою. Він використовує передбачувані моделі, щоб запропонувати дії для оптимальних результатів, спираючись на оптимізацію та методи, що базуються на правилах, як основу для прийняття рішень.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться навчатися, як використовувати Matlab для виконання рекомендованої аналітики на наборі зразків даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття та основи, що використовуються в прескрипційної аналітики
- Використовуйте MATLAB та його набори інструментів для отримання, очищення та вивчення даних
- Використовуйте методи, що базуються на правилах, включаючи двигуни виведення, системи показників та дерева рішень для прийняття рішень на основі різних бізнес-сценаріїв
- Використовуйте симуляцію Монте-Карло, щоб аналізувати невизначеність та забезпечити правильне прийняття рішень
- Розгортання передбачуваних та реквізиційних моделей для корпоративних систем

Аудиторія

- Бізнес аналітики
- Плановики операцій
- Функціональні менеджери
- Члени команди BI (Business Intelligence)

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
matlab2MATLAB Fundamentals21 hoursЦей триденний курс забезпечує повне уявлення про технічну обчислювальну обстановку MATLAB. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з користувацьким інтерфейсом MATLAB
- Введення команд і створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типом даних
- Автоматизація команд із скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Письмові функції

Upcoming MATLAB Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Introduction to Image Processing using Matlab - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-25 09:307000EUR / 8000EUR
Matlab for Finance - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-04-04 09:303500EUR / 4100EUR
Introduction to Image Processing using Matlab - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-20 09:307000EUR / 8000EUR
Matlab for Finance - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:303500EUR / 4100EUR
Introduction to Image Processing using Matlab - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-07-16 09:307000EUR / 8000EUR
Weekend MATLAB courses, Evening MATLAB training, MATLAB boot camp, MATLAB instructor-led, Weekend MATLAB training, Evening MATLAB courses, MATLAB coaching, MATLAB instructor, MATLAB trainer, MATLAB training courses, MATLAB classes, MATLAB on-site, MATLAB private courses, MATLAB one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!