курси MATLAB

курси MATLAB

Місцеві, під керівництвом інструктора, курси з навчання в прямому ефірі MATLAB демонструють за допомогою практичної практики основи програмування MATLAB (синтаксис, масиви та матриці, візуалізація даних, розробка сценаріїв, об'єктно-орієнтовані принципи і т. д.), а також як застосовувати Пакети MATLAB, такі як фінансовий інструментарій для виконання математичного та статистичного аналізу фінансових даних. Курси MATLAB також включають, як використовувати відповідні технології, такі як Sisilink для виконання моделювання складних систем.

MATLAB підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

MATLAB Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
3-денний курс, який пройде через основні екрани та вікна MATLAB, включаючи ...

- як використовувати MATLAB як калькулятор і сюжет основних кривих
- як створити власні настроювані функції та скрипти
21 hours
Overview
Інтелектуальна аналітика - це процес аналізу даних для прогнозування майбутнього. Цей процес використовує дані разом з обробкою даних, статистикою та методами машинного навчання для створення прогнозної моделі для прогнозування майбутніх подій.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як використовувати Matlab для побудови інтелектуальних моделей та застосувати їх до великих вибіркових наборів даних для прогнозування майбутніх подій на основі даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть інтелектуальні моделі для аналізу шаблонів історичних та транзакційних даних
- Використовуйте інтелектуальне моделювання для визначення ризиків та можливостей
- Побудуйте математичні моделі, які фіксують важливі тенденції
- Використовуйте дані з пристроїв та бізнес-систем, щоб зменшити витрати, заощадити час або скоротити витрати

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Експерти домену

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
72 hours
Overview
Цей курс містить повний матеріал про MATLAB як потужний інструмент моделювання для комунікацій. Мета цього курсу полягає в тому, щоб представити MATLAB не тільки як загальну мову програмування, а скоріше, роль надзвичайно потужних можливостей MATLAB як симуляційного інструменту підкреслюється. Приклади, наведені для ілюстрації матеріалу курсу, полягають не лише в прямому використанні команд MATLAB, а замість них часто представляють реальні проблеми.
14 hours
Overview
Simulink - це графічне середовище програмування для моделювання, моделювання та аналізу багатодоменних динамічних систем.
14 hours
Overview
The Python programming language is becoming more and more popular among Matlab users due to its power and versatility as a data analysis tool as well as a general purpose language.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at Matlab users who wish to explore and or transition to Python for data analytics and visualization.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure a Python development environment.
- Understand the differences and similarities between Matlab and Python syntax.
- Use Python to obtain insights from various datasets.
- Convert existing Matlab applications to Python.
- Integrate Matlab and Python applications.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 hours
Overview
Курс призначений для тих, хто хотів би знати альтернативну програму для комерційного пакету MATLAB. Триденний тренінг забезпечує повну інформацію про переміщення навколишнього середовища та виконання пакету OCTAVE для аналізу даних та інженерних розрахунків. Одержувачі тренінгів є новачками, а також тими, хто знає програму, і хотів би систематизувати свої знання та вдосконалювати свої навички. Знання інших мов програмування не потрібно, але це значно полегшить придбання знань учнями. Курс покаже вам, як використовувати програму на багатьох практичних прикладах.
14 hours
Overview
Цей дводенний курс дає всебічне уявлення про технічну обчислювальну обстановку MATLAB®. Курс призначений для користувачів початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування.
14 hours
Overview
Пресцентивная аналитика - це галузь ділової аналітики разом з описом і прогнозною аналітикою. Він використовує передбачувані моделі, щоб запропонувати дії для оптимальних результатів, спираючись на оптимізацію та методи, що базуються на правилах, як основу для прийняття рішень.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться навчатися, як використовувати Matlab для виконання рекомендованої аналітики на наборі зразків даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття та основи, що використовуються в прескрипційної аналітики
- Використовуйте MATLAB та його набори інструментів для отримання, очищення та вивчення даних
- Використовуйте методи, що базуються на правилах, включаючи двигуни виведення, системи показників та дерева рішень для прийняття рішень на основі різних бізнес-сценаріїв
- Використовуйте симуляцію Монте-Карло, щоб аналізувати невизначеність та забезпечити правильне прийняття рішень
- Розгортання передбачуваних та реквізиційних моделей для корпоративних систем

Аудиторія

- Бізнес аналітики
- Плановики операцій
- Функціональні менеджери
- Члени команди BI (Business Intelligence)

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
MATLAB is a numerical computing environment and programming language developed by MathWorks.
28 hours
Overview
Цей чотириденний курс забезпечує основи обробки зображень за допомогою Matlab. Ви будете практикувати, як змінювати та збільшувати зображення, і навіть витягати шаблони зображень. Ви також дізнаєтеся, як створити фільтри 2D та застосувати їх до зображень.

Приклади та вправи демонструють використання відповідних функціональних можливостей Matlab та обробки зображень у процесі аналізу.
35 hours
Overview
Цей курс забезпечує повне уявлення про технічне середовище MATLAB + вступ до використання MATLAB для фінансових додатків. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з користувацьким інтерфейсом MATLAB
- Введення команд і створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типом даних
- Автоматизація команд із скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Письмові функції
- Використання Financial Toolbox для кількісного аналізу
14 hours
Overview
MATLAB об'єднує обчислень, візуалізації та програмування в зручному для використання середовищі. Він пропонує фінансовий інструментарій, який включає в себе функції, необхідні для виконання математичного і статистичного аналізу фінансових даних, а потім Відображати результати з презентацією якість графіки.

цього інструктора під керівництвом навчання забезпечує введення в MATLAB для фінансування. Ми заглибимося в аналізі даних, візуалізації, моделювання та програмування шляхом практичний вправи і рясні в лабораторію практиці.

до кінця цього навчання, учасники будуть мати глибоке розуміння потужних функцій, включених в MATLAB & #39; s фінансовий інструментарій і отримає необхідну практику, щоб застосувати їх негайно для вирішення реальних проблем.

аудиторія

- фінансових професіоналів з попереднім досвідом роботи з MATLAB

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
35 hours
Overview
в першій частині цієї підготовки, ми розглянемо основи MATLAB і його функції, як мова і платформа. , включені в цю дискусію, є введення в синтаксис MATLAB, масиви і матриці, візуалізація даних, розробка сценаріїв, і об'єктно-орієнтовані принципи.

у другій частині, ми покажемо, як використовувати MATLAB для інтелектуального аналізу даних, машинного навчання і прогнозні аналітики. Для того, щоб надати учасникам чітке і практичне уявлення про підходи та силу MATLAB & #39; s, ми малюємо порівняння між використанням MATLAB і використанням інших інструментів, таких як електронні таблиці, C, C++ і Visual Basic.

у третій частині тренінгу учасники вчаться оптимізувати свою роботу за рахунок автоматизації обробки даних та генерації звітів.

протягом усього курсу, учасники будуть введені в практику ідеї, витягнуті за допомогою практичних вправ в лабораторних умовах. До кінця тренінгу учасники будуть мати глибоке розуміння можливостей MATLAB & #39; s і зможуть використовувати його для розв'язання реальних проблем наукової науки, а також для раціоналізації їх роботи через автоматизацію.

оцінки будуть проводитися протягом всього курсу для оцінки прогресу.

Формат курсу

- курс включає в себе теоретичні та практичні вправи, включаючи тематичні обговорення, перевірку коду, а також практичний реалізацію.

Примітка

- практичні заняття базуватимуть на основі попередньо впорядкованими зразкових шаблонів звітів. Якщо у вас є конкретні вимоги, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати Matlab для проектування, побудови та візуалізації нейронної мережі зі зварювання для розпізнавання зображень.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть глибоку модель навчання
- Автоматизація маркування даних
- Робота з моделями від Caffe та TensorFlow-Keras
- Потягніть дані, використовуючи кілька графічних процесорів, хмар або кластерів

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Експерти домену

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Цей триденний курс забезпечує повне уявлення про технічну обчислювальну обстановку MATLAB. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з користувацьким інтерфейсом MATLAB
- Введення команд і створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типом даних
- Автоматизація команд із скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Письмові функції
21 hours
Overview
MATLAB - числовий обчислювальний середовище та мова програмування, розроблений компанією MathWorks.
28 hours
Overview
Мета: це навчання призначене для програмних інженерів, які працюють з технологією MBD, навчання буде охоплювати методи моделювання для автомобільних систем, автомобільних стандартів, створення автоматичного коду та побудови моделі перевірки моделей випробувань. Аудиторія: розробник програмного забезпечення для постачальника автомобільних засобів
Weekend MATLAB courses, Evening MATLAB training, MATLAB boot camp, MATLAB instructor-led, Weekend MATLAB training, Evening MATLAB courses, MATLAB coaching, MATLAB instructor, MATLAB trainer, MATLAB training courses, MATLAB classes, MATLAB on-site, MATLAB private courses, MATLAB one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!