Навчальні курси Master Data Management (MDM)

Навчальні курси Master Data Management (MDM)

Місцеві навчальниі курси Master Data Management (MDM) під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Master Data Management (MDM) Підкатегорії

Master Data Management (MDM) Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Pimcore - це платформа з відкритим кодом PIM/MDM (Продуктова інформація Management / Master Data Management) для централізації та гармонізації даних продукту в одну систему.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на інженерів, які хочуть використовувати Pimcore для управління продуктом, клієнтом, постачальником і т.д. Інформація в кількох областях.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Консолідуйте складні майстер-дані через різноманітні системи. Налаштуйте складні мультидоменні моделі даних з кількох джерел і форматів. Моделювання, зберігання та управління йєрархією та структурою даних в рамках організації. Чистити, відповідати, перевірити та стандартизувати основні дані. Інтеграція даних PIM з цифровим управлінням активами (DAM), управлінням контентом (CMS) та дизайном досвіду користувача / досвіду клієнта (UX / CX).

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Master Data Management (MDM) відноситься до інструментів і процесів, які використовуються бізнес- та IT-темами для забезпечення уніфікації, точності, управління та відповідальності корпоративних даних активів. EBX5 (TIBCO EBX) є інструментом MDM для моделювання майстер даних і здійснення управління.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які бажають використовувати EBX5 (TIBCO EBX) для можливості рішення Master Data Management в межах своєї організації.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Інтерпретуйте вимоги і архітектуйте рішення MDM. Можливість управління та інтеграції майстерних даних. Інтеграція та передача даних через кілька систем. Введіть дані в EBX5 за допомогою логіки збігу і поєднання. Розробка, створення та документація моделі даних, яка відповідає діловим вимогам організації. Інтеграція EBX5 з послугами третьої сторони.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Master Data Management (MDM) courses, Weekend Master Data Management (MDM) courses, Evening Master Data Management (MDM) training, Master Data Management (MDM) boot camp, Master Data Management (MDM) instructor-led, Weekend Master Data Management (MDM) training, Evening Master Data Management (MDM) courses, Master Data Management (MDM) coaching, Master Data Management (MDM) instructor, Master Data Management (MDM) trainer, Master Data Management (MDM) training courses, Master Data Management (MDM) classes, Master Data Management (MDM) on-site, Master Data Management (MDM) private courses, Master Data Management (MDM) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах