курси MariaDB

курси MariaDB

Місцеві, інструктор під керівництвом Live MariaDB навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці як MariaDB база даних працює, які інструменти доступні, як ми можемо використовувати їх, і як ми можемо забезпечити MariaDB сервер бази даних і налаштувати його.

MariaDB навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

MariaDB Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
- Створені Linux / Unix адміністратори і розробники, які зацікавлені в залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть початківці, які володіють базовими навичками та знаннями в Linux , можуть наздогнати цей курс, лише якщо ви докладно дотримуєтеся інструкції інструктора та пояснення.
- Цей курс призначений для практичного керування Серверами Linux і для того, щоб показати, що це дуже легко зрозуміти для серверів Linux / Unix.
- Цей курс буде доставлений аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій і 10% запитань і відповідей. Цей п'ятиденний курс наголошує на лабораторній діяльності.
- Ви дізнаєтеся, як розгортати та керувати Top 4 Linux серверами, які надають дуже корисні мережні послуги для критично важливих для підприємства середовищ.
- Він може бути доставлений в будь-якому дистрибутиві (Fedora, CentOS зазвичай використовуються)
14 hours
Overview
MariaDB навчальний курс адміністрації для тих , хто хоче адмініструвати MariaDB сервер бази даних. Це комплексний курс, що охоплює всі адміністративні обов'язки.

Курс пояснює, як працює MariaDB Database , які інструменти доступні, як ми можемо їх використовувати, як ми можемо захистити сервер Database MariaDB і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтеся, як керувати обліковими записами користувачів і як працює система привілеїв Access MariaDB . Ви також дізнаєтеся, як підтримувати базу даних, створювати резервні копії та відновлювати бази даних і виконувати відновлення після аварійного завершення роботи.
28 hours
Overview
MariaDB - це вилка My SQL і один з найпопулярніших серверів баз даних.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться встановлювати, налаштовувати та керувати MariaDB для високої доступності та продуктивності. Інші теми включають резервне копіювання та відновлення, безпеку та кластеризацію.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Цей курс призначений для адміністраторів баз даних.

В курсі представлені варіанти для рішень з високою доступністю з використанням кластера Galera.

Ви дізнаєтеся основи технології Galera, а також більш просунуті теми та практичні знання, пов'язані з налаштуванням, оптимізацією та адмініструванням кластера Galera.
Weekend MariaDB courses, Evening MariaDB training, MariaDB boot camp, MariaDB instructor-led, Weekend MariaDB training, Evening MariaDB courses, MariaDB coaching, MariaDB instructor, MariaDB trainer, MariaDB training courses, MariaDB classes, MariaDB on-site, MariaDB private courses, MariaDB one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!