курси MariaDB

курси MariaDB

Місцеві, інструктор під керівництвом Live MariaDB навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці як MariaDB база даних працює, які інструменти доступні, як ми можемо використовувати їх, і як ми можемо забезпечити MariaDB сервер бази даних і налаштувати його.

MariaDB навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

MariaDB Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
28 hours
Overview
- Створено адміністраторів та розробників Linux / Unix, зацікавлених у залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть початківці, які мають основні навички та знання в Linux , можуть наздогнати цей курс, лише якщо докладно дотримуватися лабораторії та пояснення інструктора.
- Цей курс призначений для достатньої практики управління серверами Linux і показати, що це дуже просто для розуміння серверів Linux / Unix.
- Цей курс буде представлений аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій та 10% Q&A. Цей п'ятиденний курс сильно наголошує на лабораторних заходах.
- Ви дізнаєтесь, як розгортати та керувати топ-4 серверами Linux які надають дуже корисні мережеві послуги в критичному для корпоративного середовища середовищі.
- Він може бути доставлений у будь-якому дистрибутиві (Fedora, CentOS зазвичай використовуються)
14 hours
Overview
MariaDB навчальний курс адміністрації для тих , хто хоче адмініструвати MariaDB сервер бази даних. Це комплексний курс, що охоплює всі обов'язки адміністратора.

Курс пояснює, як працює Database MariaDB , які інструменти доступні, як ми можемо ними користуватися, як можна захистити сервер Database MariaDB і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтесь, як керувати обліковими записами користувачів та як працює система привілеїв MariaDB Access . Ви також дізнаєтесь, як підтримувати базу даних, створювати резервне копіювання та відновлення баз даних та виконувати відновлення після аварій.
28 hours
Overview
MariaDB - це вилка My SQL і один з найпопулярніших серверів баз даних.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться встановлювати, налаштовувати та керувати MariaDB для високої доступності та продуктивності. Інші теми включають резервне копіювання та відновлення, безпеку та кластеризацію.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Цей курс призначений для адміністраторів баз даних.

В курсі представлені варіанти для рішень з високою доступністю з використанням кластера Galera.

Ви дізнаєтеся основи технології Galera, а також більш просунуті теми та практичні знання, пов'язані з налаштуванням, оптимізацією та адмініструванням кластера Galera.
Weekend MariaDB courses, Evening MariaDB training, MariaDB boot camp, MariaDB instructor-led, Weekend MariaDB training, Evening MariaDB courses, MariaDB coaching, MariaDB instructor, MariaDB trainer, MariaDB training courses, MariaDB classes, MariaDB on-site, MariaDB private courses, MariaDB one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!