курси Machine Vision

курси Machine Vision

Місцеві, інструктор під керівництвом живої машини Vision (MV) навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і додатками машинного бачення.

Підготовка машини бачення доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Machine Vision Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Марвін є розширюваним, крос-платформенний, з відкритим вихідним кодом зображення і обробки відео Framework розроблений в Java. розробники можуть використовувати Марвін для маніпулювання зображеннями, витягувати особливості з зображень для класифікації завдань, генерувати цифри algorithmically, обробляти файли відео файлів і налаштувати автоматизацію модульного тестування.

деяких відео Марвін & #39; s включає в себе фільтрацію, Розширена реальність, відстеження об'єктів і виявлення руху.

в цьому інструктор під керівництвом, Live курсу учасники дізнаються принципи зображення і відео-аналізу і використовувати Марвін рамки та його алгоритми обробки зображень побудувати свій власний додаток.

Формат курсу

- основні принципи аналізу зображень, відео-аналіз і Марвін рамки вперше введені. Студенти отримують проектні завдання, які дозволяють їм практикувати вивчені концепції. До кінця класу, учасники будуть розробили свої власні програми, використовуючи Марвін рамки та бібліотеки.
28 hours
Overview
OpenCV (бібліотека Open Source Computer Vision: http://opencv.org) - це бібліотека з відкритим кодом, що має ліцензію на BSD, яка включає кілька сотень алгоритмів комп'ютерного зору.

Аудиторія

Цей курс спрямований на інженерів та архітекторів, які прагнуть використовувати OpenCV для комп'ютерних проектів зору
14 hours
Overview
шаблон відповідності є метод, використовуваний для пошуку зазначених моделей в зображенні. Він може бути використаний для визначення наявності вказаних характеристик у захопленого зображення, наприклад, очікуваного підпису дефектного продукту в заводській лінії або зазначених вимірах компонента. Він відрізняється від "розпізнавання образів" (яка визнає загальні візерунки на основі великих колекцій відповідних зразків) в тому, що він конкретно диктує те, що ми шукаємо, то говорить нам, чи існує очікуваний шаблон чи ні.

Формат курсу

- цей курс вводить підходи, технології та алгоритми, що використовуються в галузі відповідності шаблонів, як це відноситься до машинного зору.

Upcoming Machine Vision Courses

Weekend Machine Vision courses, Evening Machine Vision training, Machine Vision boot camp, Machine Vision instructor-led, Weekend Machine Vision training, Evening Machine Vision courses, Machine Vision coaching, Machine Vision instructor, Machine Vision trainer, Machine Vision training courses, Machine Vision classes, Machine Vision on-site, Machine Vision private courses, Machine Vision one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!