курси Lua

курси Lua

Місцеві, інструктора під керівництвом Live Lua навчальних курсів демонструють через дискусію і практичний досвід, як почати програмування в Lua і використовувати універсальність Lua для розробки рішень додатків, починаючи від системи додатків до ігор.

Lua підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Lua Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
OpenResty - це повноцінна веб-платформа, яка об'єднує бібліотеки Nginx, LuaJIT та Lua. Це дозволяє побудувати високопродуктивні веб-програми, здатні обробляти з'єднання 10K ~ 1000K + в одному вікні. OpenResty використовує Alibaba, CloudFlare і Tumblr, серед інших.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться використовувати OpenResty для побудови ряду демонстраційних рішень, включаючи веб-додаток, веб-службу та динамічний веб-шлюз.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Перетворіть веб-сервер nginx на сервер веб-додатків
- Використовуйте мову програмування Lua для сценаріїв nginx C модулів та модулів Lua
- Запустіть веб-додатки на сервері повністю на сервері Nginx
- Інтегруйте OpenResty за допомогою віддалених бек-серверів, таких як MySQL, PostgreSQL, Memcached і Redis

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Torch is an open source machine learning library and a scientific computing framework based on the Lua programming language. It provides a development environment for numerics, machine learning, and computer vision, with a particular emphasis on deep learning and convolutional nets. It is one of the fastest and most flexible frameworks for Machine and Deep Learning and is used by companies such as Facebook, Google, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel, and many others.

In this instructor-led, live training, we cover the principles of Torch, its unique features, and how it can be applied in real-world applications. We step through numerous hands-on exercises all throughout, demonstrating and practicing the concepts learned.

By the end of the course, participants will have a thorough understanding of Torch's underlying features and capabilities as well as its role and contribution within the AI space compared to other frameworks and libraries. Participants will have also received the necessary practice to implement Torch in their own projects.

Format of the Course

- Overview of Machine and Deep Learning
- In-class coding and integration exercises
- Test questions sprinkled along the way to check understanding
14 hours
Overview
Lua - це легка у використанні мова сценаріїв, яка використовується як вбудований плагін / мова розширення в різних продуктах. Наприклад, це вбудована мова сценаріїв мережевих додатків, таких як nmap і wireshark, а також може бути знайдена як мова сценаріїв у World of Warcraft, Orbiter та інших іграх.

Lua також може використовуватися як окрема мова. Це легка, багатопарадигова мова програмування і тому курс навчає різним поняттям, які студенти знайдуть корисними в інших областях програмної інженерії.

Цей курс охоплює основні програмні конструкції в Lua і містить безліч вправ з програмування, щоб новачки могли набути знання з мови, починаючи з нуля.

Після закінчення курсу студенти зможуть написати середні автономні програми Lua та програмні продукти для сценаріїв, де Lua є вбудованою мовою.
14 hours
Overview
Це просунутий курс на Lua , де вже прийнято базові знання мови програмування. Таким чином, цей курс дає учаснику більш глибоке розуміння внутрішніх органів Lua і "чому" за використовуваними ідіомами Lua .

Ці розширені теми демонструються великою кількістю прикладів і вправ у класі.
21 hours
Overview
Lua - проста у використанні мова скриптів, яка використовується як вбудована мова плагіна / розширення в різних продуктах. Наприклад, це вбудована мова сценаріїв мережевих програм, таких як nmap та wireshark, а також можна знайти як скриптова мова в World of Warcraft, Orbiter та інших іграх.

Lua також може використовуватися як самостійна мова. Це легка, багатопарадигмальна мова програмування, і тому курс викладає різні поняття, які студенти знайдуть корисними і в інших галузях програмного забезпечення.

Цей курс охоплює все, що там знати про Луа. Ми збираємося з базових конструктів програмування, дізнаємося про просунуті методики і, нарешті, розповідаємо про вбудовування Lua в інші мови програмування та вбудовування інших мов програмування в Lua. Курс містить багато програмних вправ, щоб новачки могли володіти мовою, починаючи з нуля.

Upcoming Lua Courses

Weekend Lua courses, Evening Lua training, Lua boot camp, Lua instructor-led, Weekend Lua training, Evening Lua courses, Lua coaching, Lua instructor, Lua trainer, Lua training courses, Lua classes, Lua on-site, Lua private courses, Lua one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!