Навчальні курси Lua

Навчальні курси Lua

Місцеві, інструктора під керівництвом Live Lua навчальних курсів демонструють через дискусію і практичний досвід, як почати програмування в Lua і використовувати універсальність Lua для розробки рішень додатків, починаючи від системи додатків до ігор.

Lua підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Lua Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Torch - це бібліотека машинного навчання з відкритим кодом та наукова обчислювальна база, заснована на мові програмування Lua . Це забезпечує середовище розробки для числення, машинного навчання та комп’ютерного зору, з особливим акцентом на глибоке навчання та складені мережі. Це одна з найшвидших і гнучких рамок для машинного і Deep Learning і використовується такими компаніями, як Facebook , Go ogle, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel та багато інших.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів ми висвітлюємо принципи Torch , його унікальні особливості та те, як його можна застосовувати в реальних програмах. Ми переглядаємо численні практичні вправи протягом усього часу, демонструючи та практикуючи вивчені поняття.

Після закінчення курсу учасники матимуть глибоке розуміння основних особливостей та можливостей Torch , а також його ролі та внеску в простір ШІ порівняно з іншими рамками та бібліотеками. Учасники також отримають необхідну практику для впровадження Torch у власних проектах.

Формат курсу

- Огляд машинного та Deep Learning
- Вправи на кодування та інтеграцію в класі
- Тестові запитання розсипали по дорозі, щоб перевірити розуміння
7 годин
OpenResty - це повноцінна веб-платформа, яка об'єднує бібліотеки Nginx, LuaJIT та Lua. Це дозволяє побудувати високопродуктивні веб-програми, здатні обробляти з'єднання 10K ~ 1000K + в одному вікні. OpenResty використовує Alibaba, CloudFlare і Tumblr, серед інших.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться використовувати OpenResty для побудови ряду демонстраційних рішень, включаючи веб-додаток, веб-службу та динамічний веб-шлюз.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Перетворіть веб-сервер nginx на сервер веб-додатків
- Використовуйте мову програмування Lua для сценаріїв nginx C модулів та модулів Lua
- Запустіть веб-додатки на сервері повністю на сервері Nginx
- Інтегруйте OpenResty за допомогою віддалених бек-серверів, таких як MySQL, PostgreSQL, Memcached і Redis

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 годин
Lua - це легка у використанні мова сценаріїв, яка використовується як вбудований плагін / мова розширення в різних продуктах. Наприклад, це вбудована мова сценаріїв мережевих додатків, таких як nmap і wireshark, а також може бути знайдена як мова сценаріїв у World of Warcraft, Orbiter та інших іграх.

Lua також може використовуватися як окрема мова. Це легка, багатопарадигова мова програмування і тому курс навчає різним поняттям, які студенти знайдуть корисними в інших областях програмної інженерії.

Цей курс охоплює основні програмні конструкції в Lua і містить безліч вправ з програмування, щоб новачки могли набути знання з мови, починаючи з нуля.

Після закінчення курсу студенти зможуть написати середні автономні програми Lua та програмні продукти для сценаріїв, де Lua є вбудованою мовою.
14 годин
Це прогресивний курс по Lua , де базові знання мови програмування вже прийняті. Таким чином, цей курс дає учаснику більш глибоке розуміння внутрішніх принципів Lua та "чому" за використаними ідіомами Lua .

Ці актуальні теми демонструються великою кількістю прикладів та вправ на уроці.
21 годин
Lua - проста у використанні мова скриптів, яка використовується як вбудована мова плагіна / розширення в різних продуктах. Наприклад, це вбудована мова сценаріїв мережевих програм, таких як nmap та wireshark, а також можна знайти як скриптова мова в World of Warcraft, Orbiter та інших іграх.

Lua також може використовуватися як самостійна мова. Це легка, багатопарадигмальна мова програмування, і тому курс викладає різні поняття, які студенти знайдуть корисними і в інших галузях програмного забезпечення.

Цей курс охоплює все, що там знати про Луа. Ми збираємося з базових конструктів програмування, дізнаємося про просунуті методики і, нарешті, розповідаємо про вбудовування Lua в інші мови програмування та вбудовування інших мов програмування в Lua. Курс містить багато програмних вправ, щоб новачки могли володіти мовою, починаючи з нуля.

Last Updated:

Online Lua courses, Weekend Lua courses, Evening Lua training, Lua boot camp, Lua instructor-led, Weekend Lua training, Evening Lua courses, Lua coaching, Lua instructor, Lua trainer, Lua training courses, Lua classes, Lua on-site, Lua private courses, Lua one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах