курси Lua

курси Lua

Місцеві навчальні курси Lua, що проводяться під керівництвом інструкторів, демонструють шляхом обговорення та практичної практики, як почати програмування в Lua і використовувати універсальність Lua для розробки рішень додатків, починаючи від системних додатків до ігор. Навчання Lua доступне як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Lua Course Outlines

CodeNameDurationOverview
TorchTorch: Getting started with Machine and Deep Learning21 hoursФакел - це бібліотека для автозапуску з відкритим кодом і наукова обчислювальна платформа, заснована на мові програмування Lua. Це забезпечує середовище розробки для чисел, машинного навчання та комп'ютерного бачення, з особливим наголосом на глибоке вивчення та згорткові сітки. Це одна з найшвидших і гнучких систем для машинного та глибокого навчання і використовується такими компаніями як Facebook, Google, Twitter, NVIDIA, AMD, Intel та багатьма іншими.

У цьому курсі ми покриваємо принципи Факела, його унікальні властивості та як його можна застосувати в реальних додатках. Ми проходимо численні практичні заняття, продемонструвавши і практикуючи отримані поняття.

До кінця курсу учасники матимуть глибоке розуміння основних особливостей та можливостей Torch, а також його ролі та внесок у простір AI в порівнянні з іншими системами та бібліотеками. Учасники також отримали необхідну практику для впровадження Факела у власних проектах.

Аудиторія
Розробники програмного забезпечення та програмісти, які бажають включити машину та глибоке навчання у своїх програмах

Формат курсу
Огляд машини та глибокого навчання
Інтеграційні вправи в класі
Тестові питання, посипані шляхом перевірки розуміння
openrestyOpenResty7 hoursOpenResty - це повноцінна веб-платформа, яка об'єднує бібліотеки Nginx, LuaJIT та Lua. Це дозволяє побудувати високопродуктивні веб-програми, здатні обробляти з'єднання 10K ~ 1000K + в одному вікні. OpenResty використовує Alibaba, CloudFlare і Tumblr, серед інших.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться використовувати OpenResty для побудови ряду демонстраційних рішень, включаючи веб-додаток, веб-службу та динамічний веб-шлюз.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Перетворіть веб-сервер nginx на сервер веб-додатків
- Використовуйте мову програмування Lua для сценаріїв nginx C модулів та модулів Lua
- Запустіть веб-додатки на сервері повністю на сервері Nginx
- Інтегруйте OpenResty за допомогою віддалених бек-серверів, таких як MySQL, PostgreSQL, Memcached і Redis

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
luafunLua Fundamentals14 hoursLua - проста у використанні мова скриптів, яка використовується як вбудована мова плагіна / розширення в різних продуктах. Наприклад, це вбудована мова сценаріїв мережевих програм, таких як nmap та wireshark, а також можна знайти як скриптова мова в World of Warcraft, Orbiter та інших іграх.

Lua також може використовуватися як самостійна мова. Це легка, багатопарадигмальна мова програмування, і тому курс викладає різні поняття, які студенти знайдуть корисними і в інших галузях програмного забезпечення.

Цей курс охоплює основні конструкти програмування в Lua і містить багато програмних вправ, щоб новачки могли володіти мовою, починаючи з нуля.

Після закінчення курсу студенти зможуть створювати окремі авторизовані програми Lua та програмні продукти сценарію середнього розміру, де Lua - вбудована мова.
luaadvAdvanced Lua14 hoursЦе просунутий курс на Lua, де вже передбачено базові знання мови програмування. Тому цей курс дає учаснику більш глибоке розуміння внутрішніх елементів Lua і "чому" за використовуваними ідіоми Lua.

Ці розширені теми продемонстровано багатьма прикладами та вправ у класі.
luacompComprehensive Lua21 hoursLua - проста у використанні мова скриптів, яка використовується як вбудована мова плагіна / розширення в різних продуктах. Наприклад, це вбудована мова сценаріїв мережевих програм, таких як nmap та wireshark, а також можна знайти як скриптова мова в World of Warcraft, Orbiter та інших іграх.

Lua також може використовуватися як самостійна мова. Це легка, багатопарадигмальна мова програмування, і тому курс викладає різні поняття, які студенти знайдуть корисними і в інших галузях програмного забезпечення.

Цей курс охоплює все, що там знати про Луа. Ми збираємося з базових конструктів програмування, дізнаємося про просунуті методики і, нарешті, розповідаємо про вбудовування Lua в інші мови програмування та вбудовування інших мов програмування в Lua. Курс містить багато програмних вправ, щоб новачки могли володіти мовою, починаючи з нуля.

Upcoming Lua Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Advanced Lua - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-03-26 09:303000EUR / 3600EUR
Comprehensive Lua - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-22 09:304500EUR / 5300EUR
Advanced Lua - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-05-16 09:303000EUR / 3600EUR
Advanced Lua - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-07-10 09:303000EUR / 3600EUR
Advanced Lua - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-08-29 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Lua courses, Evening Lua training, Lua boot camp, Lua instructor-led, Weekend Lua training, Evening Lua courses, Lua coaching, Lua instructor, Lua trainer, Lua training courses, Lua classes, Lua on-site, Lua private courses, Lua one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!