Навчальні курси Linux Kernel

Навчальні курси Linux Kernel

Місцеві, під керівництвом інструктора живі Linux навчальні курси ядра продемонструвати з допомогою інтерактивних практичних заняттях , як використовувати основні механіки Linux операційних систем з Linux Kernel. Навчання в Linux доступне як "навчання на місці" або "дистанційне тренування в прямому ефірі". Навчання в прямому ефірі на місці може проводитися на місцях у приміщеннях замовника у україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні . Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється за допомогою інтерактивного віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш місцевий провайдер навчання

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Linux Kernel Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Linux Кернель - це відкрита, монолітична операційна система ядра, яка знаходиться в центрі сім'ї Linux операційних систем. Використовуючи Linux kernel, користувачі можуть працювати і керувати системою LinuxFile, виконувати обслуговування сервера і багато іншого.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на системних адміністраторів, які бажають володіти системою управління для Linux Кернеля.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Поясніть основні механізми Linux операційних систем як системного адміністратора. Управління завантажувачами, системною ініціалізацією та системним логінг. Вирішити помилки в установці шляхом запуску в аварійні цілі.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Linux Kernel courses, Weekend Linux Kernel courses, Evening Linux Kernel training, Linux Kernel boot camp, Linux Kernel instructor-led, Weekend Linux Kernel training, Evening Linux Kernel courses, Linux Kernel coaching, Linux Kernel instructor, Linux Kernel trainer, Linux Kernel training courses, Linux Kernel classes, Linux Kernel on-site, Linux Kernel private courses, Linux Kernel one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах