курси Learning Management System (LMS)

курси Learning Management System (LMS)

Місцеві, інструктором-LED Live навчання системи управління (LMS) навчальні курси демонструють через інтерактивні практичний практиці основам і передові концепції ЛМС.

Підготовка LMS доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Learning Management System (LMS) Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Moodle - це система керування програмним навчанням із відкритим кодом, написана на PHP. Це схоже на системи управління контентом, такі як Wordpress та Drupal, однак, Moodle цілком сфокусований на освіті. Популярний вибір серед тренерів та вихователів, він використовується для створення онлайнових курсів, які включають в себе такі концепції, як змішане навчання, дистанційна освіта, перекладена класна кімната та інші стратегії електронного навчання в школах, університетах, робочих місцях та приватному секторі.

Цей тренінг, підготовлений викладачем, призначений для технічних користувачів, таких як системні адміністратори та менеджери з курсу, які користуються практичним практичним підходом до вивчення способу реалізації та розгортання Moodle.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть зрозуміти архітектуру, дизайн та функціональні принципи роботи Moodle, а також за допомогою живих практик та реалізації знають, як встановлювати, налаштовувати, керувати, оптимізувати, усунути несправності та впроваджувати систему Moodle у власну навколишнє середовище.

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Керівники курсу
- Освіта фахівців, які хочуть копатися в технічну сторону Moodle
- Тренери та студенти, які хочуть створити Moodle для публікації власних онлайнових курсів та тренінгів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Moodle - веб-сервер із системою керування курсами відкритих джерел (CMS), також відомий як Learning Management System (LMS). Він пропонує різноманітні навчальні ресурси та заходи з великою гнучкістю, що робить процес навчання та навчання більш ефективним та приємним.

У цьому навчанні викладачі навчаться навчатися в курсах, організувати домашню сторінку курсу та його макет, організовувати та оцінювати завдання та дати відгуки, проводити вікторини, відстежувати навчальний процес, обговорювати онлайн з учнями, використовувати збірник книг та інші підходи для підвищення кваліфікації, проведення опитувань, проведення семінарів тощо.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Мати глибоке знання Moodle та всіх його основних функцій
- Створюйте, створюйте, додавайте, налаштовуйте та керуйте курсами, керуючись власними потребами
- Додайте, налаштовуйте та керуйте ресурсами та діями на курсах, включаючи, але не обмежуючись ними, призначення, чат, відгуки, форум, урок, вікторина, SCORM, огляд, майстер-клас, категорію книг тощо.
- Надайте аудиторії вдосконалене навчання, взаємодію та навчальний досвід

Аудиторія

- Вчителі
- Бізнес тренери
- Будь-хто, хто бере участь у створенні курсових програм та дизайну

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Upcoming Learning Management System (LMS) Courses

Weekend Learning Management System (LMS) courses, Evening Learning Management System (LMS) training, Learning Management System (LMS) boot camp, Learning Management System (LMS) instructor-led, Weekend Learning Management System (LMS) training, Evening Learning Management System (LMS) courses, Learning Management System (LMS) coaching, Learning Management System (LMS) instructor, Learning Management System (LMS) trainer, Learning Management System (LMS) training courses, Learning Management System (LMS) classes, Learning Management System (LMS) on-site, Learning Management System (LMS) private courses, Learning Management System (LMS) one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!