курси Learning Management System (LMS)

курси Learning Management System (LMS)

Local, instructor-led live Learning Management System (LMS) training courses demonstrate through interactive hands-on practice the fundamentals and advanced concepts of LMS.

LMS training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Learning Management System (LMS) training can be carried out locally on customer premises in україна or in NobleProg corporate training centers in україна. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Learning Management System (LMS) Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Moodle - це система керування програмним навчанням із відкритим кодом, написана на PHP. Це схоже на системи управління контентом, такі як Wordpress та Drupal, однак, Moodle цілком сфокусований на освіті. Популярний вибір серед тренерів та вихователів, він використовується для створення онлайнових курсів, які включають в себе такі концепції, як змішане навчання, дистанційна освіта, перекладена класна кімната та інші стратегії електронного навчання в школах, університетах, робочих місцях та приватному секторі.

Цей тренінг, підготовлений викладачем, призначений для технічних користувачів, таких як системні адміністратори та менеджери з курсу, які користуються практичним практичним підходом до вивчення способу реалізації та розгортання Moodle.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть зрозуміти архітектуру, дизайн та функціональні принципи роботи Moodle, а також за допомогою живих практик та реалізації знають, як встановлювати, налаштовувати, керувати, оптимізувати, усунути несправності та впроваджувати систему Moodle у власну навколишнє середовище.

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Керівники курсу
- Освіта фахівців, які хочуть копатися в технічну сторону Moodle
- Тренери та студенти, які хочуть створити Moodle для публікації власних онлайнових курсів та тренінгів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Moodle - веб-сервер із системою керування курсами відкритих джерел (CMS), також відомий як Learning Management System (LMS). Він пропонує різноманітні навчальні ресурси та заходи з великою гнучкістю, що робить процес навчання та навчання більш ефективним та приємним.

У цьому навчанні викладачі навчаться навчатися в курсах, організувати домашню сторінку курсу та його макет, організовувати та оцінювати завдання та дати відгуки, проводити вікторини, відстежувати навчальний процес, обговорювати онлайн з учнями, використовувати збірник книг та інші підходи для підвищення кваліфікації, проведення опитувань, проведення семінарів тощо.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Мати глибоке знання Moodle та всіх його основних функцій
- Створюйте, створюйте, додавайте, налаштовуйте та керуйте курсами, керуючись власними потребами
- Додайте, налаштовуйте та керуйте ресурсами та діями на курсах, включаючи, але не обмежуючись ними, призначення, чат, відгуки, форум, урок, вікторина, SCORM, огляд, майстер-клас, категорію книг тощо.
- Надайте аудиторії вдосконалене навчання, взаємодію та навчальний досвід

Аудиторія

- Вчителі
- Бізнес тренери
- Будь-хто, хто бере участь у створенні курсових програм та дизайну

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
Weekend Learning Management System (LMS) courses, Evening LMS training, Learning Management System (LMS) boot camp, Learning Management System (LMS) instructor-led, Weekend LMS training, Evening Learning Management System courses, LMS coaching, LMS (Learning Management System) instructor, Learning Management System (LMS) trainer, Learning Management System training courses, LMS classes, LMS on-site, Learning Management System (LMS) private courses, Learning Management System (LMS) one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!