Навчальні курси Lean

Навчальні курси Lean

Онлайн або на території, інструктор під керівництвом Lean навчальні курси демонструють через інтерактивну дискусію і практичну практику, як застосовувати Lean принципи і практики в рамках організації і створити культуру постійного вдосконалення.

Lean доступне як «онлайн-тренування в прямому ефірі» або «навчання на сайті». Онлайн-навчання в прямому ефірі (ака «дистанційне навчання в прямому ефірі») здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. На території готелю Можна проводити навчання на місцевому рівні на клієнтських приміщеннях у українікорпоративних навчальних центрах NobleProg або в їх . україні

NobleProg - Ваш місцевий постачальник навчальних послуг

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Lean Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Цей курс створений для людей, яким необхідно об'єднати Agile (особливо SCRUM), з Lean і Kanban, щоб керувати своїми проектами.

Вона поєднує в собі світ продуктового дизайну та програмного забезпечення.
14 годин
Коли підприємство починає легку трансформацію, будь то в галузі виробництва, послуг або технології, занадто часто ІТ-відділ залишає поза увагою. Відповідь на це є технологією Lean IT . Lean IT є продовженням Lean принципів до інформаційних технологій (ІТ), основним принципом якого є "усунення відходів" (робота, яка не додає ніякого значення для продукту чи послуги).

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаються розпаковувати проблему відходів в ІТ-організації. Через охоплення теорії, практичних обстежень та практичної практики з необхідними інструментами, методами та показниками учасники вивчають критичне мислення, аналітичні та комунікативні навички, необхідні для вирішення проблеми відходів в ІТ-операціях. За допомогою цього інтерактивного процесу учасники навчаються застосовувати принципи та практику Lean IT у своїй власній організації та створюють культуру постійного вдосконалення ІТ.

В кінці цього курсу учасники зможуть зрозуміти вплив і роль ІТ-відділу в організації Lean трансформації. З практичної точки зору учасники навчаться: вимірювати ділову ефективність

- кількісне повернення на "інновації"
- оцінити бізнес-процеси та визначати відходи
- зменшити експлуатаційні витрати
- поліпшити якість і продуктивність
- покращити рівень обслуговування, керувати змінами та використовувати нові технології
- зберегти якість і стабільність з часом
- зробити "Lean thinking" невід'ємною частиною підприємства та кожного інструментарію для ІТ-фахівців

Аудиторія
Менеджери та фахівці, що працюють в ІТ-організації

Формат курсу
Частина лекції, частина обговорення, вправи та практична практика
14 годин
Lean Management - це підхід до управління організацією. Це сприяє довготривалому погляду на роботу та культуру постійного вдосконалення - прагнення до постійного та систематичного досягнення невеликих, поступових змін процесів з метою підвищення ефективності та якості.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом інструкторів (на місці чи на дистанційному рівні) учасники навчаються застосовувати принципи та практики Lean у виробничому контексті та формувати культуру постійного вдосконалення.

Тренінг поєднує в собі практичні випадки та дискусії з живою практичною практикою з використанням інструментів, метрик та методів, необхідних для впровадження Lean систем та процесів. Деякі з охоплених концепцій включають:

- Визначення першопричини неефективності.
- Вимірювання продуктивності.
- Реалізація циклу безперервного вдосконалення.
- Організація заходів Kaizen
- Прищеплювати розум Lean мислення по всій організації.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Lean Management - це орієнтація на споживача, розробку та підтримку систем та процесів для забезпечення цінності для клієнтів. Lean Services - це застосування пісних понять до сервісних операцій.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) учасники навчаються застосовувати принципи та практики Lean у власній організації та формувати культуру постійного вдосконалення.

Цей інтерактивний тренінг поєднує в собі практичні випадки та дискусії з живою практичною практикою з використанням інструментів, метрик та методів, необхідних для впровадження системи Lean і процесів. Більше того, цей тренінг має на меті прищепити розум Lean мисленню.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та практична практика
14 годин
Lean розподіл відноситься до застосування Lean концепції виробництва для розподілу, логістики і ланцюжком поставок операцій. Основна увага приділяється додаванню вартості для клієнтів, в той час як виявлення та усунення відходів — все, що Doesn & #39; t додати це значення.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники дізнаються, методологія, команди та інструменти, необхідні для здійснення Lean в рамках своїх власних розподільних центрах і ланцюгових операцій поставок при встановленні культури безперервного вдосконалення.

поєднує в собі справи і дискусії з живою, практичний практиці, використовуючи інструменти, метрики і методи, необхідні для реалізації Lean систем і процесів. Деякі з концепцій охоплює включати:

- розрахунок справжньої вартості виконання
- зниження сумарних витрат через ланцюг поставок
- подолання стійкості до зміни
- культивування лідерства та виховання менталітету Lean мислення через організацію

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, вправи і практичний практика
7 годин
There are no specific requirements needed to attend this course.
7 годин
Хто повинен відвідувати:

Lean агенти та агенти змін, керівники операцій та професіонали, які хочуть переконатися, що вони починають цю основоположну концепцію правильним шляхом

Цей навчальний курс створений для професіоналів з усіх галузей у виробництві тощо. Він не розроблений для академічних цілей, але пропонує практичні поради щодо впровадження 5S у виробничому приміщенні

Курс орієнтований на лідерів та агентів змін, які хочуть переконатися, що вони вводять 5S правильним шляхом.

Кожен учасник курсу матиме можливість отримати досвід через ряд вправ, щоб продемонструвати, що 5S працює.

Після закінчення навчання ви:

- Зрозумійте, як & nbsp; 5S працює і підвищує ефективність на 10-30%
- Вміти визначати джерела відходів та підвищувати прибутковість
- Зрозумійте причини п’ятиступеневого процесу та знайте, як його здійснити
- Майте інструменти та процедури для вдосконалення виробничих процесів
- Розробіть конкретний план впровадження 5S на своє робоче місце

Якщо ви думаєте про підвищення ефективності на робочому місці, виграш більше замовлень та задоволення своїх клієнтів при одночасному підвищенні безпеки, ви не можете дозволити собі не пройти цей курс
7 годин
Хто повинен брати участь: менеджерів, зацікавлених у підвищенні продуктивності шляхом реалізації 5S і які хочуть переконатися, що вони починають цю життєво важливу концепцію правильним шляхом.

Цей курс підготовки був створений для професіоналів з усіх секторів. Він може бути адаптований до стоматологічних клінік, лабораторій, офісів і т.д. Він не призначений для академічних цілей, але пропонує практичні поради, як реалізувати 5S

Курс спрямований на лідерів і агентів змін, які хочуть переконатися, що вони вводять 5С правильним шляхом.

Кожен учасник курсу матиме можливість отримати досвід через ряд вправ, щоб продемонструвати, що 5S працює

Після закінчення тренінгу ви отримаєте:

Зрозуміти, як працює 5S і підвищити ефективність на 10 до 30% Здатність ідентифікувати джерела відходів та підвищувати прибутковість Поясніть причини п'яти етапів процесу і знайте, як його реалізувати Мати інструменти та процедури для поліпшення процесів Розробіть конкретний план, щоб представити 5S на вашому робочому місці

Якщо ви думаєте про підвищення ефективності на робочому місці, отримання більше замовлень і задоволення ваших клієнтів, а також підвищення безпеки, ви не можете дозволити не брати цей курсLast Updated:

Online Lean courses, Weekend Lean courses, Evening Lean training, Lean boot camp, Lean instructor-led, Weekend Lean training, Evening Lean courses, Lean coaching, Lean instructor, Lean trainer, Lean training courses, Lean classes, Lean on-site, Lean private courses, Lean one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах