курси JMeter

курси JMeter

Місцеві, інструктор під керівництвом жити Apache JMeter навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід щодо створення та впровадження JMeter в рамках загальної стратегії тестування.

JMeter підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

JMeter Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Цей курс стосується передових методів тестування веб-додатків. Вона зосереджена на повній автоматизації, сценаріїв, інтеграції тестів із зовнішнім джерелом даних.
7 hours
Overview
Цей курс охоплює створення та впровадження функціонального та модульного тестування за допомогою Apache JMeter , безкоштовного програмного забезпечення для тестування програмного забезпечення від Apache Software Foundation. Мета курсу полягає в тому, щоб дозволити організаціям повністю автоматизувати свої різні вимоги до тестування, заощаджуючи час, гроші і допомагаючи мінімізувати ризик людської помилки в тестуванні. Програма досліджує концепції проектування та створення тестових планів для реальних веб-додатків за допомогою Apache JMeter , включаючи функціональні, регресійні та стрес-тести. Учасники дізнаються, як розробляти плани випробувань для різноманітних цілей, а також використовувати різні компоненти та функції в JMeter на свою користь, дозволяючи їм повністю автоматизувати процес тестування веб-додатків.
14 hours
Overview
Це спеціальні курси JMeter Fundamental та JMeter Advanced, які пропонуються разом для зручності.

Основи JMeter

Цей курс охоплює створення та реалізацію функціонального та одиничного тестування з Apache JMeter , безкоштовним програмним забезпеченням для тестування додатків від The Apache Software Foundation. Мета курсу - дозволити організаціям повністю автоматизувати різні вимоги до тестування, заощаджуючи час, гроші та допомагаючи мінімізувати ризик помилок людини при тестуванні. Програма досліджує концепції розробки та створення тестових планів веб-додатків у реальному світі за допомогою Apache JMeter , включаючи плани функціонального, регресійного та стресового тестування. Учасники навчаться розробляти плани тестів для різних цілей та використовувати різні компоненти та функції в JMeter на свою користь, дозволяючи їм повністю автоматизувати процес тестування веб-додатків.

JMeter Advanced

Цей курс стосується передових методів тестування веб-додатків. Він зосереджений на повній автоматизації, розробці сценаріїв, інтеграції тестів із зовнішнім джерелом даних.
7 hours
Overview
Цей курс був створений для тестових менеджерів, тестерів, бізнес-аналітиків, дизайнерів, розробників, адміністраторів і всіх, хто зацікавлений у плануванні та виконанні тестів продуктивності веб-додатків. Вона охоплює, як встановити нефункціональні вимоги, які індикатори є найбільш важливими в конкретних реалізаціях, як створити план тестування продуктивності, реалізувати його в JMeter , виконати і проаналізувати результати.
35 hours
Overview
Цей курс забезпечує навчання для обробки тестових проектів і надає досвід роботи з веб-додатками, автоматизацією функціональних тестів і автоматизацією крос-браузерних тестів з використанням набору тестів Selenium . Крім того, він докладно розробив jMeter.

Roughtly 2 дні JMeter і 3 дні Selenium .
Weekend JMeter courses, Evening JMeter training, JMeter boot camp, JMeter instructor-led, Weekend JMeter training, Evening JMeter courses, JMeter coaching, JMeter instructor, JMeter trainer, JMeter training courses, JMeter classes, JMeter on-site, JMeter private courses, JMeter one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!