Навчальні курси Jenkins

Навчальні курси Jenkins

Місцеві, інструктор під керівництвом жити Дженкінс навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці, як створити Дженкінс безперервної інтеграції системи (також згадується як безперервне будує, безперервне звільнення, безперервне тестування і т. д.).

Дженкінс підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Дженкінс навчальні курси охоплюють Дженкінс безперервної інтеграції для гнучкого тестування з використанням Java, .net, JavaScript та інші мови. Заохочується взаємодія інструктора та учасників. У реальному світі обговорюються і конкретні питання і питання розглядаються і вирішені в класі.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Jenkins Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Цей курс надає тренінг для роботи з проектами тестування з використанням комплекту тестів Selenium та безперервного тестування з Jenkins.

Цільова аудиторія:

- Інженери тестування програмного забезпечення
- Розробники програмного забезпечення, які беруть участь у оперативному розвитку
- Випуск менеджерів
- Інженери QA

Наприкінці селенового навчання делегати зможуть:

- Використовуйте набір тестів Selenium ефективно в реальних проектах
- Використовуйте Selenium для перевірки крос-браузера
- Розподіліть тести за допомогою Selenium Grid
- Виконайте регресію селенових тестів у Дженкіні
- Підготовка звітів про тести та періодичні звіти за допомогою Jenkins
21 годин
Цей курс фокусується на практичній реалізації та інструментах. Він передбачає хороші знання теоретичних принципів (див. Курс DEVOPS), оскільки він зосереджується на новітніх інструментах і методах реалізації принципів DevOps .
14 годин
Дженкінс є відкритим вихідним кодом безперервного інтеграційний інструмент, написаний на Java. Це серверна система, яка працює в контейнері сервлет таких як Apache Tomcat. Дженкінс підтримує низку програмних засобів керування конфігурацією (СКМ), включаючи CVS, Subversion, Git, Percce і Clearcase, серед інших. Вона підтримує і забезпечує підтримку Apache Ant, Maven Apache, скрипти Shell і команди Windows партії.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання охоплює концепції, інструменти і методи, необхідні для виконання безперервної інтеграції ваших програмних проектів в Agile навколишнього середовища. Учасники проводять серію практичних вправ протягом всього курсу, щоб застосувати свої знання в реальних ситуаціях. Заохочується взаємодія інструктора та учасників. У реальному світі обговорюються і конкретні питання і питання розглядаються і вирішені в класі.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
21 годин
Jenkins - це інструмент безперервної інтеграції з відкритим кодом, який написаний на Java . Maven - це інструмент автоматизації побудови проектів Java . Разом вони можуть бути використані для запуску безперервних збірок, які включають, наприклад: виконання тестів JUnit кожного разу, коли вводиться новий код, розгортання цих складок для виробництва та планування цих завдань у стратегічний час доби, наприклад опівночі. Ці інструменти та процеси складають підхід DevOps до розробки та розгортання програмного забезпечення та користуються популярністю в розробці Agile .

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники розпочнуть із ознайомлення з DevOps , керування версіями та сценаріїми автоматизації, а потім перейдуть до практичної практики, навчившись встановлювати, налаштовувати та розгортати Jenkins та Maven в середовищі живих лабораторій. .

Аудиторія

- Розробники
- Системні адміністратори
- DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Continuous Integration (CI) - це практика розробки, в якій розробники об'єднують зміни свого коду якомога частіше, щоб швидко виявити та знайти помилки.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать основи безперервної інтеграції для Java Script під час налаштування процесу безперервної інтеграції для проекту Java Script.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основи постійної інтеграції
- Побудувати власну систему безперервної інтеграції для своїх проектів Java Script

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-професіонали
- Інженери DevOps
- Business менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Коли розробники закінчують писати шматок коду, вони часто інтегрують свій код в програму, копіюють програму в папку, запускають програму інсталятора, а потім ініціюють програму, щоб перевірити, чи працює вона як очікувалося. Цей ручний підхід не розширюється дуже добре, він сміливий, дуже виражений помилками і не пропонує механізму для відстеження змін під час процесу.

Кращим підходом буде автоматизація процесу за допомогою постійної інтеграції. Постійна інтеграція - це процеси, інструменти та інфраструктура, необхідні для автоматизації будівництва, розробки та випробування програмних додатків.

У цьому інструкторіальному, живому тренінгу (онсайт або дистанційний) учасники дізнаються, як перетворити традиційний, ручний (або напівручний) підхід до розробки програмного забезпечення в агільний, постійний інтеграція (CI) один з використанням Jenkins. Учасники проводять серію практичних, живих лабораторних навчань протягом усього курсу, застосовуючи свої нові знання до різних проблем розробки програмного забезпечення та розробки на кожному етапі шляху. Взаємодія між інструктором та учасниками спонукається. Реальні справи обговорюються, а конкретні питання і питання обговорюються і вирішуються протягом навчання. Особлива увага приділяється розробці програм.net. • Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Інсталяція та конфігурація Jenkins для розробки.Net Використовуйте Jenkins для автоматизації процесу перевірки і поєднання коду.Net в кодовому реєстрі. Використовуйте Jenkins для автоматизації процесу завантаження, збірки та розміщення програми на сервер випуску Інтеграція Jenkins з іншими інструментами розробки програмного забезпечення, такими як відстеження проблем і

аудиторія

.net розробники Будівництво інженерів QA інженери Менеджер проектів Звільнення менеджерів [ 0 ] Інженери

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Примітка

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Jenkins - це відкритий сервер автоматизації для постійної інтеграції та безперервної доставки (CI / CD). Docker - сервісна платформа для доставки програмного забезпечення в контейнерах. Jenkins і Docker разом оптимізують та спрощують процес CI / CD, забезпечуючи більш надійне середовище розгортання та тестування.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) спрямована на інженерів DevOp, які бажають оптимізувати та спростити процес CI / CD з Docker та Jenkins .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Автоматизація доставки коду та розгортання конвеєра з Jenkins .
- Створіть програму за допомогою Docker та Docker File.
- Налаштуйте параметри аутентифікації для посилення безпеки.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Jenkins є сервером автоматизації з відкритим кодом для постійної інтеграції та постійної доставки (CI/CD). OpenShift є контейнерною платформою для управління інфраструктурою в хмарі або напередодні.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на DevOps інженерів, які хочуть використовувати OpenShift і Jenkins для створення, розробки та управління контейнер-базованими додатками.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть Jenkins трубопроводи в OpenShift. Автоматизуйте управління життєвим циклом для контейнерних додатків та кластерних інфраструктур. Організація розгортання трубопроводів CI/CD.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Jenkins X - це збірка інструментів для автоматичного створення та розгортання постійної інтеграції та постійної доставки (CI/CD) трубопроводів в Kubernetes кластер.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на інженерів, які хочуть використовувати Jenkins X для створення автоматизованих, облачно готових CI/CD трубопроводів на Kubernetes.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити Jenkins X. Код-резистентні труби CI/CD, що використовують різноманітний DSL (Domain Specific Language). Створіть трубопроводи CI/CD, які використовують популярні технології, такі як контейнери GitHub, Kubernetes і Docker. Комбінуйте Jenkins X з іншими популярними інструментами, такими як Helm, Prow і Skaffold. Розповсюджуйте додатки в будь-яку атмосферу, будь то в хмарі або в приміщенні.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Jenkins 2 - це сервер автоматизації з новими функціями для будівництва кінцевих трубопроводів CI/CD (Continuous Integration / Continuous Delivery). Вона розширюється Jenkins за межами простої постійної інтеграції (CI). Jenkins 2 відображає здатність до постійної доставки (CD).

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на інженерів, які хочуть використовувати Jenkins 2 для будівництва трубопроводів, які автоматизують процес переміщення програми від розробки до виробництва.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити Jenkins 2. Приймати декларативний сценарій підхід для визначення кожного етапу процесу розробки та розробки програмного забезпечення. Автоматично генерує додатки, коли програмне забезпечення перевіряється в систему керування версією. Автоматично вимкніть збірку, випробування та упаковку програмного забезпечення. Швидко реагувати на повідомлення і звіти, коли справи йдуть неправильно. Завантажити додаткові плагіни для розширення Jenkins.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
35 годин
Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та завантажити Maven. Автоматичні випробування з використанням Selenium Управління GIT Інтеграція постійної інтеграції

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Jenkins courses, Weekend Jenkins courses, Evening Jenkins training, Jenkins boot camp, Jenkins instructor-led, Weekend Jenkins training, Evening Jenkins courses, Jenkins coaching, Jenkins instructor, Jenkins trainer, Jenkins training courses, Jenkins classes, Jenkins on-site, Jenkins private courses, Jenkins one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах