Навчальні курси jBPM

Навчальні курси jBPM

Місцеві інструктора під керівництвом Live jBPM навчальних курсів в україні.

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

jBPM Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
У той час як BPM використовується для моделювання повторюваних процесів на основі чітко визначених робочих потоків, Case Management є технологією для представлення не повторюваних процесів. На відміну від BPM, яка зосереджується на оптимізації процесів і процесів, Case Management зосереджується на даних: захоплення, презентації та модифікації входів і виходів даних, щоб допомогти менеджерів у прийнятті кращих рішень на літаку. JBPM v7 об'єднує ці дві дисципліни в одне програмне забезпечення.

У цьому тренінгу, очолюваному інструктором, учасники дізнаються, як створювати і керувати випадками в JBPM v7 шляхом участі в живих, практичних, практичних тренуваннях і дискусіях.

До кінця цього навчання учасники матимуть чітке розуміння того, коли використовувати Case Management для оптимізації процесів, і будуть оснащені необхідною практикою для встановлення, конфігурації та управління системою Case Management на основі JBPM в межах своєї організації.

аудиторія

Розробники Процес дизайнерів Аналітик процесу Особи, які відповідають за або зацікавлені в оптимізації процесів в межах своєї організації

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика
14 годин
j BPM - це пакет для Management Business процесами ( BPM S), написаний на Java . Drools - це набір програм Management Business Rules (BRMS). Інтеграція обох вдосконалює логіку бізнесу, що призводить до оптимальної специфікації.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на розробників та бізнес-аналітиків, які бажають встановити j BPM у додаток.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Обмінюйтесь моделями та діаграмами доменів між різними інструментами
- Стандартизуйте міст, щоб розрізнити процес між дизайном та впровадженням
- Стандартизуйте модель та позначення бізнес-процесів

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Цей курс орієнтований на архітекторів підприємств, бізнес-системних аналітиків, технічних менеджерів та розробників, які хочуть застосувати бізнес-правила до своїх рішень.

Цей курс містить безліч простих практичних вправ, під час яких учасники створюватимуть робочі правила. Будь ласка, зверніться до інших наших курсів, якщо вам просто потрібен огляд Drools .

Цей курс зазвичай постачається на найновішій стабільній версії Drools та j BPM , але у випадку замовленого курсу, може бути адаптований до конкретної версії.
28 годин
This course has been created for managers, business analysts, process designers, developers and subject matter experts who want to be able to design, validate and simulate a process with jBPM. It also includes writing unit tests for the processes.

The course usually uses the newest stable version of community jBPM project. Previous versions of jBPM also may be used (approval before booking required)
35 годин
Цей курс був створений для розробників процесів та розробників програмного забезпечення, які хочуть знати, як керувати, маніпулювати та розвивати процеси з jBPM. Він охоплює компоненти jBPM та елементи BPMN 2, реалізовані в JBPM, включаючи управління сигналами та подіями, шлюзи програмування, дані ін'єкційних процесів та паралельні дії. NobleProg намагається запустити цей курс на новітню версію версії jBPM з відкритим кодом, але може бути запропонована стара версія або бета-версія.

Last Updated:

Online jBPM courses, Weekend jBPM courses, Evening jBPM training, jBPM boot camp, jBPM instructor-led, Weekend jBPM training, Evening jBPM courses, jBPM coaching, jBPM instructor, jBPM trainer, jBPM training courses, jBPM classes, jBPM on-site, jBPM private courses, jBPM one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах