курси jBPM

курси jBPM

Місцеві інструктора під керівництвом Live jBPM навчальних курсів в україна.

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

jBPM Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Якщо BPM використовується для моделювання повторюваних процесів, що базуються на чітко визначених робочих процесах, Case Management є методом для представлення непоновлюваних процесів. На відміну від BPM, який зосереджується на оптимізації процесів і процесів, Case Management зосереджується на даних: захоплення, презентація та модифікація входів і виводів даних, щоб допомогти менеджерам приймати кращі рішення на льоту. JBPM v7 об'єднує ці дві дисципліни в єдиний пакет програмного забезпечення.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться створювати та управляти справами в JBPM v7 шляхом участі в живих, практичних практичних вправ та обговореннях.

До кінця цього навчання учасники матимуть глибоке розуміння того, коли використовувати Case Management для оптимізації процесів, і буде оснащуватися необхідною практикою для налаштування, налаштування та управління системою керування справами на основі JBPM у власній організації.

Аудиторія

- Розробники
- Процес проектування
- Аналітик процесу
- Особи, які відповідають за оптимізацію процесів або зацікавлені в їх організації

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Цей курс розрахований на архітекторів підприємств, бізнес-системних та системних аналітиків, технічних менеджерів та розробників, які хочуть застосовувати бізнес-правила до своїх рішень.

Цей курс містить багато простих практичних вправ, під час яких учасники створюють робочі правила. Будь ласка, зверніться до наших інших курсів, якщо вам просто потрібно огляд Drools .

Цей курс зазвичай доставляється на новітній стабільній версії Drools та j BPM , але у випадку замовлення, можна пристосувати до конкретної версії.
35 hours
Overview
Цей курс був створений для розробників процесів та розробників програмного забезпечення, які хочуть знати, як керувати, маніпулювати та розвивати процеси з jBPM. Він охоплює компоненти jBPM та елементи BPMN 2, реалізовані в JBPM, включаючи управління сигналами та подіями, шлюзи програмування, дані ін'єкційних процесів та паралельні дії. NobleProg намагається запустити цей курс на новітню версію версії jBPM з відкритим кодом, але може бути запропонована стара версія або бета-версія.
28 hours
Overview
Цей курс створений для менеджерів, бізнес-аналітиків, розробників та експертів, які хочуть спроектувати, перевірити та імітувати процес з j BPM . Вона також включає в себе блок-тести для написання процесів.

Курс зазвичай використовує нову стабільну версію проекту спільноти j BPM . Можна також використовувати попередні версії j BPM (необхідне схвалення до бронювання)
Weekend jBPM courses, Evening jBPM training, jBPM boot camp, jBPM instructor-led, Weekend jBPM training, Evening jBPM courses, jBPM coaching, jBPM instructor, jBPM trainer, jBPM training courses, jBPM classes, jBPM on-site, jBPM private courses, jBPM one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!