Навчальні курси Java

Навчальні курси Java

Місцеві, під керівництвом інструктора Live Java курси навчання продемонструвати через практичний практиці, як розробляти програми з Java.

Java навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Java Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at programmers, java developers, and anyone who wishes to use Vaadin to develop and deploy applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Setup and configure a Vaadin project.
- Understand the fundamentals of Vaadin in developing applications.
- Use Vaadin to develop applications.
21 годин
Guava є відкритою бібліотекою для Java, яка розроблена Google. Він забезпечує методи для збору, кешінг, обробки стрічок, конкурентоспроможних бібліотек, I/O і т.д., які дозволяють розробникам виробляти короткі Java коди.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на Java програмістів, які хочуть дізнатися про Guava і як використовувати Guava в програмуванні.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Вчимося використовувати Guava в Java програмуванні. Використовуйте Guava для полегшення стандартних практик кодування. Зробіть легко читати і скорочувати коди Java

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at developers who wish to use NetBeans to develop applications with Java and other programming languages.

By the end of this training, participants will be able to:

- Learn about NetBeans and how it works.
- Learn how to use NetBeans in Java programming.
- Use NetBeans to create templates and projects.
14 годин
RabbitMQ - система брокера повідомлень з відкритим кодом для зберігання та отримання повідомлень, переданих процесами, програмами та серверами. Весна - це рамка Java . Використовуючи Java та Spring з RabbitMQ , користувачі можуть створювати складні черги, обміни, прив’язки тощо.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на архітекторів програмного забезпечення та веб-розробників, які бажають використовувати RabbitMQ в якості середнього програмного забезпечення для обміну повідомленнями та програми на Java використовуючи Spring для створення додатків.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте Java та Spring з RabbitMQ для створення додатків.
- Проектуйте асинхронні системи, керовані повідомленнями, використовуючи RabbitMQ .
- Створіть та застосуйте черви, теми, обміни та прив’язки в RabbitMQ

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
28 годин
Платформа Java EE забезпечує API та робочий час для розробки та експлуатації широкомасштабних, багатоповерхових, скальованих, надійних та безпечних мережевих додатків. Docker і Kubernetes дозволяють розробникам упаковувати Java додаток в контейнер і розміщувати його в якості мікросервісу в середовищі Java EE.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які хочуть контейнерувати свої Java EE 8 додатки і виконувати їх як мікросервіси в хмарі.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть і розміщуйте Java мікросервіси в Docker контейнерах. Використання контейнерів Kubernetes. Інтеграція мікросервісів з існуючою монополістичною системою. Моніторинг, тестування та безпечні мікросервіси. Контейнери та оркестраційні середовища.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
цей інструктор під керівництвом, жива підготовка призначена для тих, хто зацікавлений у вивченні Java з метою тестування автоматизації. Це раціоналізоване, інтенсивний курс з великою кількістю практичний вправи, щоб отримати Учасники збільшили швидко з необхідними навичками програмування, необхідні для застосування до тестування автоматизації програмного забезпечення. Акцент робиться на основах Java, які можуть бути безпосередньо і відразу застосовуються для тестування автоматизації.

цей курс не поширюється на глибину випробування автоматизації фреймворків, таких як селен. Він також обходить звичайні "Привіт світ" підхід до навчання Java, так як це не курс з розробки додатків. Цей курс є прямо спрямований на отримання учасників і швидко бігати з випробувальної автоматизації. Якщо ви вже розбираються в Java і хотіли б отримати прямо в тестування з селеном, будь ласка, ознайомтеся з: введення в селен (https://www.nobleprog.com/introduction-selenium-training) .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Цей курс навчає практичного використання Hibernate для збереження об'єктів Java у реляційній базі даних.
14 годин
Програми для платформи Android розроблені переважно в Java. Цей курс був розроблений для програмних програмістів із сильним фоном ООП (будь то в PHP, Scala, C ++, C # або Objective C), які планують навчитися розробляти Java-програми для платформи Android. Цей курс охоплює граматику мови програмування Java і зосереджується на тих конкретних можливостях Java, які використовує платформа Android, більше, ніж інші.
21 годин
JUnit is a framework to write repeatable tests and do unit testing for Java language.
28 годин
Курс охоплює основи розробки Java і представляє програмне забезпечення Apache Maven для управління та розуміння інструменту.
7 годин
Представляє contect для розширених Java-програмістів, зазвичай розробляючи великомасштабні програми, фреймворки або бібліотеки. Цей курс є в основному лабораторними (близько 60%), решта - обговорення та презентації. В основному ми використовуємо новітню версію Java для цього курсу, але він також може бути доставлений як приватний курс на старих версіях Java .
7 годин
Учасники, які вже є Java програмістами, які хочуть розширити свій горизонт і використовують більше концепцій мови Java .
14 годин
Опис

Мова Java та середовище виконання (JRE) були розроблені таким чином, щоб бути вільними від найбільш проблемних загальних вразливостей для безпеки, які існують на інших мовах, наприклад C / C ++. Проте розробники програмного забезпечення та архітектори повинні не тільки знати, як використовувати різні функції безпеки середовища Java (позитивна безпека), але також повинні знати про численні уразливості, які ще мають значення для розробки Java (негативна безпека).

Перед введенням служб безпеки передує короткий огляд основ криптографії, що забезпечує загальну базу для розуміння мети та функціонування відповідних компонентів. Використання цих компонентів представлено за допомогою декількох практичних вправ, де учасники можуть спробувати обговорювані API для себе.

Курс також проходить і пояснює найчастіші та серйозні помилки програмування мови та платформи Java, що охоплює як типові помилки, що вчинені програмістами Java, так і мови та середовища. Всі вразливості та відповідні атаки продемонстровано за допомогою легко зрозумілих вправ із наступними рекомендаціями щодо кодування та можливими методами пом'якшення наслідків.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про вразливість веб-сайтів за межами OWASP Top Ten і знати, як їх уникнути
- Дізнайтеся про використання різних функцій безпеки середовища розробки Java
- Має практичне розуміння криптографії
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та про те, як їх уникнути
- Отримайте інформацію про деякі недавні вразливості в системі Java
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники
21 годин
Опис

Окрім твердих знань у застосуванні компонентів Java, навіть для досвідчених програмістів Java важливо мати глибокі знання вразливостей веб-сайтів як на сервері, так і на стороні клієнта, різних уразливостей, що мають відношення до веб-застосунків, написаних на Java, та наслідків різних ризиків.

Загальні веб-уразливості продемонстровано шляхом представлення відповідних атак, тоді як рекомендовані методи кодування та методи пом'якшення пояснюються в контексті Java, основною метою якої є уникнення пов'язаних із ними проблем. Крім того, особлива увага приділяється безпеці на стороні клієнта, вирішуючи проблеми безпеки JavaScript, Ajax і HTML5.

Курс представляє компоненти безпеки стандартної Java-версії, яка передує основи криптографії, забезпечуючи загальну базу для розуміння мети та роботи відповідних компонентів. Використання всіх компонентів представлено за допомогою практичних вправ, де учасники можуть спробувати обговорювані API та інструменти для себе.

Нарешті, курс пояснює найчастіші та серйозні помилки програмування мови та платформи Java. Окрім типових помилок, спричинених програмістами Java, введені вразливі елементи захисту охоплюють як мовні проблеми, так і проблеми, що виникають у середовищі середовища виконання. Всі вразливості та відповідні атаки продемонстровано за допомогою легко зрозумілих вправ із наступними рекомендаціями щодо кодування та можливими методами пом'якшення наслідків.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про вразливість веб-сайтів за межами OWASP Top Ten і знати, як їх уникнути
- Дізнайтеся про вразливості на стороні клієнта та безпечні методи кодування
- Дізнайтеся про використання різних функцій безпеки середовища розробки Java
- Має практичне розуміння криптографії
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та про те, як їх уникнути
- Отримайте інформацію про деякі недавні вразливості в системі Java
- Отримайте практичні знання з використання інструментів тестування безпеки
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники
21 годин
Навіть досвідчені програмісти Java ніяк не засвоюють різноманітні служби безпеки, запропоновані Java, а також не знають про різні вразливості, які мають відношення до веб-додатків, написаних на Java.

Курс - крім впровадження компонентів безпеки Standard Java Edition - займається питаннями безпеки Java Enterprise Edition (JEE) та веб-сервісів. Обговорення конкретних послуг передує основи криптографії та безпечного спілкування. Різні вправи стосуються декларативних та програмних методів безпеки в JEE, тоді як обговорюються як транспортний рівень, так і безпека веб-служб. Використання всіх компонентів представлено за допомогою декількох практичних вправ, де учасники можуть спробувати обговорювані API та інструменти для себе.

Курс також проходить і пояснює найчастіші та серйозні помилки програмування на мові та платформі Java, а також вразливості в Інтернеті. Окрім типових помилок, спричинених програмістами Java, введені вразливі елементи захисту охоплюють як мовні проблеми, так і проблеми, що виникають у середовищі середовища виконання. Всі вразливості та відповідні атаки продемонстровано за допомогою легко зрозумілих вправ із наступними рекомендаціями щодо кодування та можливими методами пом'якшення наслідків.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про вразливість веб-сайтів за межами OWASP Top Ten і знати, як їх уникнути
- Зрозумійте концепції безпеки веб-служб
- Дізнайтеся про використання різних функцій безпеки середовища розробки Java
- Має практичне розуміння криптографії
- Зрозумійте рішення безпеки Java EE
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та про те, як їх уникнути
- Отримайте інформацію про деякі недавні вразливості в системі Java
- Отримайте практичні знання з використання інструментів тестування безпеки
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники
28 годин
Окрім твердих знань у застосуванні компонентів Java, навіть для досвідчених програмістів Java важливо мати глибокі знання вразливостей веб-сайтів як на сервері, так і на стороні клієнта, різних уразливостей, що мають відношення до веб-застосунків, написаних на Java, та наслідків різних ризиків.

Загальні веб-уразливості продемонстровано шляхом представлення відповідних атак, тоді як рекомендовані методи кодування та методи пом'якшення пояснюються в контексті Java, основною метою якої є уникнення пов'язаних із ними проблем. Крім того, особлива увага приділяється безпеці на стороні клієнта, вирішуючи проблеми безпеки JavaScript, Ajax і HTML5.

Курс представляє компоненти безпеки стандартної Java-версії, яка передує основи криптографії, забезпечуючи загальну базу для розуміння мети та роботи відповідних компонентів. Питання безпеки випусків Java Enterprise представлені різними навчальними заходами, що пояснюють як декларативні, так і програмні засоби безпеки в JEE.

Нарешті, курс пояснює найчастіші та серйозні помилки програмування мови та платформи Java. Окрім типових помилок, спричинених програмістами Java, введені вразливі елементи захисту охоплюють як мовні проблеми, так і проблеми, що виникають у середовищі середовища виконання. Всі вразливості та відповідні атаки продемонстровано за допомогою легко зрозумілих вправ із наступними рекомендаціями щодо кодування та можливими методами пом'якшення наслідків.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про вразливість веб-сайтів за межами OWASP Top Ten і знати, як їх уникнути
- Дізнайтеся про вразливості на стороні клієнта та безпечні методи кодування
- Дізнайтеся про використання різних функцій безпеки середовища розробки Java
- Має практичне розуміння криптографії
- Зрозумійте концепції безпеки веб-служб
- Зрозумійте рішення безпеки Java EE
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та про те, як їх уникнути
- Отримайте інформацію про деякі недавні вразливості в системі Java
- Отримайте практичні знання з використання інструментів тестування безпеки
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники
28 годин
Щоб краще служити гетерогенним групам розвитку, які одночасно використовують різні платформи під час їхньої повсякденної роботи, ми об'єднали різні теми в комбінований курс, який дидактичним способом представляє різноманітні захищені кодування предметів на одній навчальному заході. Цей курс поєднує в собі захист C / C + + та Java платформи, щоб забезпечити широкий, міжплатформенний захист кодування.

Що стосується C / C ++, обговорюються загальні вразливі місця безпеки, які містять практичні вправи щодо методів нападу, які використовують ці вразливості, зосереджуючись на техніці пом'якшення наслідків, які можуть бути застосовані для запобігання виникненню цих небезпечних помилок, виявлення їх перед виходом на ринок або запобігти їх експлуатації.

Компоненти безпеки та сервіси Java обговорюються, представляючи різні API та інструменти за допомогою низки практичних вправ, де учасники можуть отримати практичний досвід використання їх. Цей курс також охоплює питання безпеки веб-сервісів та пов'язаних із ними служб Java, які можуть бути застосовані для запобігання найбільш серйозним загрозам Інтернет-послуг. Нарешті, уразливості в Інтернеті та Java пов'язані з простими в розуміння вправ, які не тільки відображають основну причину проблем, але також демонструють методи нападу разом із рекомендованими технологіями пом'якшення та кодування, щоб уникнути пов'язані проблеми безпеки.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про вразливість веб-сайтів за межами OWASP Top Ten і знати, як їх уникнути
- Дізнайтеся про вразливості на стороні клієнта та безпечні методи кодування
- Дізнайтеся про використання різних функцій безпеки середовища розробки Java
- Має практичне розуміння криптографії
- Зрозумійте важкі наслідки незахищеної обробки буфера
- Зрозумійте методи архітектурного захисту та їх слабкі сторони
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та про те, як їх уникнути
- Будьте в курсі останніх вразливостей на різних платформах, фреймворках та бібліотеках
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники
28 годин
Навіть досвідчені програмісти не володіють різними послугами безпеки, які пропонують їхні платформи розвитку, і також не усвідомлюють різноманітних уразливостей, які є актуальними для їх розвитку. Цей курс спрямований на розробників, які використовують як Java, так і PHP, надаючи їм необхідні навички для того, щоб їхні програми були стійкими до сучасних атак через Інтернет.

Рівень Java архітектури безпеки проходить шляхом боротьби з контролем доступу, аутентифікацією та аутентифікацією, безпечною комунікацією та різними криптографічними функціями. Також представлені різні АПІ, які можуть бути використані для забезпечення вашого коду в PHP, наприклад, OpenSSL для криптографії або HTML Purifier для вхідної валідації. З боку сервера даються кращі практики для складання та конфігурації операційної системи, веб-контейнера, файлової системи, сервера SQL і самого PHP, в той час як особливий акцент приділяється безпеці з боку клієнта через проблеми безпеки JavaScript, Ajax і HTML5.

Загальні уразливості веб обговорюються прикладами, узгодженими з OWASP Top Ten, що показують різні ін'єкційні атаки, ін'єкції скриптів, атаки проти сеансу обробки, небезпечні прямі об'єкти посилання, проблеми з завантаженням файлів, і багато іншого. Різноманітні Java- і PHP-специфічні мовні проблеми та проблеми, що випливають з робочого часу середовища, вводяться в групові в стандартні типи уразливості відсутньої або неправильної валідації входу, неправильного використання функцій безпеки, неправильного обробки помилок і винятків, проблеми, пов'язані з часом і станом, проблеми якості коду та уразливості, пов'язані з мобільним кодом.

Учасники можуть випробувати обговорювані АПІ, інструменти та ефекти конфігурацій для себе, в той час як введення уразливостей підтримується рядом практичних вправ, що демонструють наслідки успішних атак, показують, як виправити помилки і застосувати методи полегшення, а також вводити використання різних розширень і інструментів.

Учасники, які беруть участь у цьому курсі

Розуміння основних концепцій безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування Знайдіть уразливості Інтернету за межами OWASP Топ-10 і дізнайтеся, як їх уникнути Вивчення уразливостей клієнта і безпечних практик кодування Вчимося використовувати різні функції безпеки Java середовища розвитку Мати практичне розуміння криптографії Вчимося використовувати різні функції безпеки PHP Поняття концепції безпеки веб-сервісів Знайдіть практичні знання з використанням інструментів тестування безпеки Дізнайтеся про типові помилки кодування і як їх уникнути Будьте в курсі останніх уразливостей в Java і PHP рамках та бібліотеках Знайдіть джерела та більше читань про практику безпечного кодування

аудиторія

Розробники
21 годин
Цей навчальний курс знайомить з основними концепціями та принципами DevOps , а також способами відстоювати практику DevOps у вашій організації. Він спеціально зосереджений на проектах на платформі Java . Після закінчення цього навчального курсу студенти матимуть фундаментальне розуміння цінності пропозиції DevOps ; вони також отримають практичний досвід роботи з DevOps інструментами DevOps , включаючи Puppet , Jenkins , Git та інших. Цей навчальний курс доповнюється практичними лабораторіями, які допомагають учасникам посилити свої теоретичні знання про вивчений матеріал.

Теми:

- DevOps та інструменти DevOps
- Puppet
- Технічний вступ до хмарних обчислень
- Jenkins
28 годин
Google Web Toolkit (GWT or GWT Web Toolkit) is a set of open-source tools for building, optimizing and maintaining complex JavaScript browser-based applications in Java. GWT is used by many products at Google, including Google AdWords and Google Wallet.

In this instructor-led, live training, participants will learn the GWT programming concepts needed to get a web application up and running.

By the end of this training, participants will be able to

- Write client-side AJAX applications in Java and deploy them as JavaScript across multiple browsers (desktop, Android, iPhone, etc.)
- Develop a high-performance web application while overcoming the idiosyncrasies of browser behavior, XMLHttpRequest, and JavaScript
- Understand and overcome the challenges of Ajax programming
- Use GWT's tools to optimize a web application

Audience

- Front-end web developers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
14 годин
Vert.x бібліотека для створення реактивних додатків, які працюють на Java віртуальної машини (JVM).

У цьому інструкторі, живий тренінг, учасники дізнаються, як використовувати Vert.x для створення асинхронного веб-додатка на основі подій.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміння та використання різних компонентів (ядро, Інтернет, клієнт і т.д.) в Vert.x стеку.
- Використовуйте Vert.x для створення мережних утиліт, мікросервісів HTTP/REST, обробки подій високого обсягу, додатків для бек-енду повідомлень тощо.
- Виконати програму, яка може обробляти високу одночасно, використовуючи мінімальні потоки ядра.
- Використовуйте Vert.xAPI для підтримки Java, Java, Groovy, Ruby, Ceylon, Scala, Kotlinтощо.
- Тест одиниці асинхронний код з Vert.x-Unit.
- Розгорніть та масштабуймім програми з мінімальним обладнанням.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практична практика
14 годин
Java 9 у поєднанні з надійною бібліотекою реактивного програмування Rx Java 2.0 дозволяє розробникам Java приймати та застосовувати парадигму реактивного програмування у своїх програмах та процесах розробки систем з великою легкістю.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать переваги та функції Java 9, Spring, Jersey та Rx Java 2.0 під час розробки реактивних додатків під час створення та розгортання реальної реактивної програми за допомогою Java 9 API потоку, Spring, рамка Akka та функціональна реактивна бібліотека програмування Rx Java 2.0.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти важливість та значення реактивного програмування в розробці додатків та систем.
- Запустіть тест модуля на Rx Java 2.0.
- Використовуйте рамку Akka за принципами реактивного програмування.
- Зайняти Spring для управління розробкою паралельних програм.
- Використовуйте потоковий API Java 9 для розробки реактивних додатків.

Формат курсу

- Частина лекції, частина та обговорення, вправи та важкі практичні практики
14 годин
ReactiveX є всеосяжною бібліотекою для створення асинхронних потоків даних за допомогою спостережних послідов. Це дозволяє розробникам скористатися спостережними потоками і їх здатністю записувати випущені події і відповідно виконувати функції.

Цей інструктор-під керівництвом, живий навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний навчальний заклад.

У зв'язку з цим, у зв'язку з чинним законопроектом про асоціацію між державами-членами ЄС та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС) та Європейським Союзом (ЄС).

Розуміти реактивну програмувальну парадигму та функціональність спостережень та їх загальне використання при розробці важких додатків для інтерфейсу Успішно встановити середовище для ReactiveX Створення спостережних подій утворює велику кількість різноманітних предметів Використовуйте ReactiveX's функції трансформації та фільтрації

аудиторія

Розробники

Формат оф оф оф оф оф

Частина чистка, частина дискусія, тренування і важкі руки на практика
7 годин
Реактивне програмування - це асинхронна парадигма програмування, яка фокусується на потоках даних та поширенні даних шляхом встановлення певної залежності між базовими моделями виконання та потоками випущених даних з одного компоненту на інший. RxJS - це одна з найбільш повних бібліотек реактивної програмування для управління подіями інтерфейсу, асинхронними HTTP-запитами та іншими потоками даних.

У цій навчальному посібнику учасники ознайомлюються з інструментами та функціями RxJS, застосовуючи їх до різноманітних проблем кодування, пов'язаних із мобільними та веб-додатками на базі інтерактивних матеріалів. Учасники також дізнаються, як створити та розгорнути важкий веб-додаток для інтерфейсу користувача.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте реактивну парадигму програмування та її корисність для розробки важких програм для інтерфейсу користувача
- Побудуйте складні програми для інтерфейсу користувача з урахуванням масштабованості, гнучкості та чуйності
- Легко та вільно створюйте і керуйте безліччю подій інтерфейсу користувача, асинхронними HTTP-запитами та іншими потоками даних

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 годин
Apache Shiro - це потужна система безпеки Java, яка здійснює аутентифікацію, авторизацію, шифрування та керування сеансами.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як захистити веб-додаток з Apache Shiro.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте API Shiro для захисту різних типів програм, включаючи мобільні, веб-сайти та підприємства
- Увімкнути логіни з різних джерел даних, включаючи LDAP, JDBC, Active Directory тощо.

Аудиторія

- Розробники
- Інженери безпеки

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 годин
Куба Платформа є відкритою корією Java веб-рамки для корпоративних додатків.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати платформу Куби для розробки корпоративних програм з багатими веб-інтерфейсами.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розробка Java-додатків та інтерфейсів користувача за допомогою декларативного користувальницького інтерфейсу без використання HTML, CSS або JavaScript
- Скоротіть кодову плату та полегшуйте швидкий розвиток
- Використовуйте інструмент веб-розробки CUBA Studio з наявними програмами Java
- Налаштуйте програми без розгалуження коду

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 годин
Eclipse - це інтегроване середовище розробки (IDE), яке найчастіше використовується для програмування Java.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати Eclipse IDE для Java.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте різні функціональні можливості Eclipse IDE
- Дізнайтеся, як налаштувати Eclipse IDE для розробки Java
- Створіть та запустіть свою першу програму Java у Eclipse
- Дізнайтеся різні поради та рекомендації щодо ефективного використання Eclipse IDE

Аудиторія

- Розробники Java зацікавлені в використанні Eclipse IDE

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 годин
Java FX - це бібліотека графічного інтерфейсу, доступна в останній версії Java JDK. Він містить колекцію графічних та медіа-пакетів для проектування, створення, тестування, налагодження та розгортання багатих клієнтських додатків, які стабільно працюють на багатьох платформах.

У цьому місці під керівництвом інструктора, живий тренування, учасники зможуть дізнатися , як розробляти повнофункціональні інтерфейси з використанням Java потужний GUI бібліотеки «s, Java FX.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Створити сучасні, візуально приємно Java додатки з допомогою Java FX
- Інтегруйте Java FX у застарілі Java додатки Swing та SWT
- Додайте до їх застосування 3D-графіку та ефекти
- Тестуйте та налагоджуйте їх Java додаток
- Розгорніть програму в Інтернеті або як настільний додаток

Аудиторія

- Розробники додатків
- Веб-розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
28 годин
Цілі

Цей 4-денний курс орієнтований на об'єктно-орієнтованих розробників (наприклад, C ++ або C #), яким потрібно швидше піднятися на Java. Курс охоплює конструктивні програми Java та API, швидко зосереджуючись на відмінностях між Java та іншими OO мовами.

Аудиторія

Цей навчальний курс призначений для розробників OO, які потребують переходу на Java.
21 годин
Цей курс охоплює концепції та принципи безпечного кодування з Java через методологію тестування Open Web Application Security Project ( OWASP ). Проект безпеки веб-додатків - це інтернет-спільнота, яка створює вільно доступні статті, методології, документацію, інструменти та технології в галузі безпеки веб-додатків.

Last Updated:

Online Java courses, Weekend Java courses, Evening Java training, Java boot camp, Java instructor-led, Weekend Java training, Evening Java courses, Java coaching, Java instructor, Java trainer, Java training courses, Java classes, Java on-site, Java private courses, Java one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах