курси Internet of Things (IoT)

курси Internet of Things (IoT)

Навчальні курси "Інтернет-речей" (IoT), що проводяться під керівництвом інструктора, охоплюють основи ІТТ та демонструють, як реалізовувати різні типи систем ІТТ та рішень, призначених для різних цільових галузей. Курси доступні як технічні тренінги для розробників та інженерів, так і як бізнес-орієнтовані семінари для менеджерів та підприємців. В обох випадках покриття є інтерактивним та практичним з практичними заходами та вправи, спрямованими на підвищення розуміння, участі та цінності. Підготовка до IoT доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Internet of Things (IoT) Subcategories

Internet of Things (IoT) Course Outlines

CodeNameDurationOverview
iotemiIoT ( Internet of Things) for Entrepreneurs, Managers and Investors21 hoursНа відміну від інших технологій, IoT набагато складніший, що охоплює майже кожну галузь основних інженерно-механічних, електроніки, прошивки, проміжного програмного забезпечення, Cloud, Analytics і Mobile. Для кожного з його інженерних верств існують аспекти економіки, стандарти, нормативні акти та стан справ. Це на перший час, пропонується скромний курс для охоплення всіх цих критичних аспектів IoT Engineering.

Резюме

-

Розширений тренінг, що охоплює сучасний стан в Інтернеті речей

-

Скорочення частот в декількох областях технології для підвищення обізнаності про систему IoT та її компонентів і як це може допомогти компаніям та організаціям.

-

Live демонстрація застосунків IoT для демонстрації практичних розгортань IoT у різних галузях промисловості, таких як Industrial IoT, Smart Cities, Retail, Travel & Transportation та випадки використання пристроїв та справ

Цільова аудиторія

-

Менеджери, відповідальні за бізнес та операційні процеси у своїх відповідних організаціях, і хочуть знати, як застосувати ІТ, щоб зробити їх системи та процеси більш ефективними.

-

Підприємці та інвестори, які прагнуть побудувати нові підприємства та хочуть краще зрозуміти технологічний ландшафт IoT, щоб побачити, як вони можуть ефективно використати його.

Оцінки для Інтернет-речей або ринкової вартості ІТТ є величезними, оскільки за визначенням IoT є інтегрованим та розповсюдженим шаром пристроїв, сенсорів та обчислювальної потужності, які перекривають весь споживач, бізнес-бізнес та державні галузі. IoT призведе до збільшення кількості підключень: на сьогоднішній день - 1,9 мільярда пристроїв і до 2018 року - на 9 мільярдів. У цьому році вона буде приблизно рівною кількості смартфонів, смарт-телевізорів, планшетів, ноутбуків та комп'ютерів.

У споживчому просторі багато продуктів та послуг вже перейшли на IoT, включаючи кухонну та побутову техніку, паркування, RFID, освітлювальну та опалювальну продукцію, а також ряд додатків в Industrial Internet.

Проте основні технології IoT не є новим, оскільки спілкування M2M існувало з моменту народження Інтернету. Однак те, що змінилося за останні пару років, - це поява безлічі недорогих бездротових технологій, що додаються переважною адаптацією смартфонів і планшетів у кожному будинку. Вибуховий ріст мобільних пристроїв призвів до існуючого попиту на IoT.

Завдяки необмеженим можливостям у бізнесі IoT, велика кількість малих та середніх підприємців підскочила на перемогу з золотою спекою IoT. Також завдяки появі електронної техніки з відкритим кодом та платформи IoT, вартість розробки системи IoT та подальшого управління її значною продукцією стає все більш доступною. Існуючі власники електронних продуктів відчувають тиск на інтеграцію свого пристрою з Інтернет або мобільним додатком.

Цей тренінг призначений для технології та бізнес-аналізу нової галузі, з тим щоб ентузіасти / підприємці IoT могли зрозуміти основи технологій і бізнесу IoT.

Мета курсу

Основна мета курсу полягає у впровадженні нових технологічних варіантів, платформ та тематичних досліджень впровадження IoT в домашніх і міських автоматизації (інтелектуальні будинки та міста), промислового Інтернету, охорони здоров'я, уряду, мобільних стільникових та інших областях.

-

Базове введення всіх елементів платформи IoT-Mechanics, Electronics / sensor, бездротових і кабельних протоколів, інтеграції мобільних пристроїв, інтеграції мобільних пристроїв з підприємствами, Data-analytics та Total control plane

-

Бездротові протоколи M2M для IoT-WiFi, ZigBee / Zwave, Bluetooth, ANT +: коли і де використовувати який?

-

Мобільний / робочий / веб-додаток - для реєстрації, отримання та керування даними - наявна платформа для отримання даних M2M для IoT - Xively, Omega та NovoTech та ін

-

Питання безпеки та рішення безпеки для IoT

-

Платформа з відкритим вихідним кодом / комерційною електронікою для IoT-Raspberry Pi, Arduino, ArmMbedLPC тощо

-

Хмарна платформа з відкритим вихідним кодом / комерційним підприємством для додатків AWS-IoT, Azure -IOT, Watson-IOT хмара на додаток до інших незначних IoT хмар

-

Дослідження бізнесу та технології деяких загальних пристроїв IOT, таких як домашня автоматизація, сигналізація диму, автомобілі, військові, домашнє здоров'я тощо.
iotjavaProgramming for IoT with Java14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Java є загальнооб'єктивною мовою, яка відома тим, що вона "писати один раз, працювати в будь-якому місці". Java рекомендується для IoT завдяки його портативності та ефективності.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться, як програмувати рішення IoT з Java.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлюйте та налаштовуйте інструменти та рамки (Eclipse Open IoT Stack) для програмування систем IoT з Java
- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Використовуйте Eclipse Open IoT Stack для Java для підключення пристроїв та керування ними в рішенні IoT
- Створення, тестування та розгортання системи IoT за допомогою Java

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
thingsboardSetting Up an IoT Gateway with ThingsBoard35 hoursThingsBoard - це платформа із відкритим вихідним кодом IoT, яка забезпечує керування пристроєм, збирання, обробку та візуалізацію даних для вашого рішення IoT.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться інтегрувати ThingsBoard у свої рішення IoT.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати ThingsBoard
- Зрозумійте основи функцій і архітектури ThingsBoard
- Побудуйте програми IoT за допомогою ThingsBoard
- Інтегруйте ThingsBoard з Кафкою для маршрутизації даних телеметричних пристроїв
- Інтегруйте ThingsBoard з Apache Spark для агрегації даних з кількох пристроїв

Аудиторія

- Інженери програмного забезпечення
- Апаратні інженери
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
kuraSetting Up an IoT Gateway with Kura21 hoursКура - це відкрите джерело, засноване на Java, платформи для IoT, що забезпечує доступ до основного апаратного забезпечення, комунікацію з інтеграційними платформами M2M / IoT, управління шлюзами та керування конфігураціями мережі.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи Кури і як вони зможуть використовувати його для своїх рішень IoT.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Куру
- Зрозумійте основи та основні риси Кури
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок IoT з Kura

Аудиторія

- Розробники
- Програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
iotsecurityIoT Security Architecture14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Однією з головних перешкод у розгортанні рішень IoT є безпека. Оскільки технології IoT включають широкий спектр пристроїв, розробка IoT безпеки є критичною для успішного розгортання IoT.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники зможуть зрозуміти архітектуру IoT та дізнатись різні рішення безпеки IoT, що застосовуються до їхньої організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте архітектури IoT
- Зрозуміти виникаючі загрози та рішення IoT безпеки
- Впровадження технологій безпеки ІТТ у їхній організації

Аудиторія

- ІТ-фахівці
- Розробники
- Інженери
- Менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати
iotazureProgramming for IoT with Azure14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Azure - це комплексний набір хмарних сервісів, який пропонує IoT Suite, що складається з попередньо налаштованих рішень, які допомагають розробникам прискорити розробку проектів IoT.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися програмам IoT, що використовують Azure.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Встановіть та налаштуйте Azure IoT Suite
- Дізнайтеся переваги використання Azure у програмуванні систем IoT
- Впроваджуйте різні послуги Azure IoT (концентратор IoT, функції, Stream Analytics, Power BI, Cosmos DB, DocumentDB, IoT Device Management).
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT з використанням Azure

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
iotphpProgramming for IoT with PHP14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. PHP є мовою сценаріїв на стороні сервера, рекомендованою для IoT завдяки своїй чудовій якості.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися програмам IoT за допомогою PHP.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Інсталюйте та налаштовуйте інструменти (IBM Watson IoT Platform, IoT Starter для додатка Android), щоб допомогти у розробці додатків PHP
- Дізнайтеся переваги використання PHP у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою PHP

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
iotjavascriptProgramming for IoT with JavaScript21 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. JavaScript - це популярна об'єктно-орієнтована мова програмування, рекомендована для IoT завдяки своїй повсюдній природі.

У цій навчальному курсі, учасники навчаться, як програмувати рішення IoT за допомогою JavaScript, коли вони пройдуть шлях до розробки інформаційної панелі системи IoT.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Налаштування та налаштування Arduino для IoT
- Розуміти роль JavaScript у програмуванні систем IoT
- Розробіть систему IoT за допомогою Arduino та JavaScript
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи інформаційної панелі IoT за допомогою JavaScript

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
iotpythonProgramming for IoT with Python14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Python - це мова програмування високого рівня, рекомендований для IoT через його чіткий синтаксис та велику підтримку спільноти.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як програмувати рішення IoT за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся основи використання Малина Пі
- Встановити та налаштувати Python на Малину Пі
- Дізнайтеся про переваги використання Python у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою Python та Raspberry Pi

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
arthingworxBuilding Augmented Reality Mobile Applications with ThingWorx14 hoursРозширені реалії (AR) - це технологія, яка покращує взаємодію користувачів, змішуючи віртуальні комп'ютерні елементи з фізичним реальним середовищем. Прийняття АР спостерігається в різних галузях промисловості. ThingWorx Studio - це інструмент для швидкого створення масштабованих AR досвіду для бізнесу.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як створювати мобільні додатки "Розширені реалії" для різних бізнес та галузевих програм, використовуючи ThingWorx Studio.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте Studio ThingWorx Extended Reality (AR)
- Зрозуміти основи АР
- Швидко створити прикладну програму AR, яка накладає дані, створені комп'ютером, на реальні дані за допомогою ThingWorx
- Виправлення, тестування та розгортання мобільної програми "Розширені реалії" за допомогою ThingWorx

Аудиторія

- Розробники
- Інженери
- Менеджери проектів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
iotcProgramming for IoT with C14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. C - це загальномовний мова програмування, рекомендований для IoT через його повсюдність та низькорівневі переваги програмування.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться програмувати рішення IoT за допомогою програми C.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте NetBeans для програмування систем IoT з C
- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся переваги використання C у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою C

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
iotarGetting Started with Internet of Things and Augmented Reality14 hoursІнтернет речей (IoT) - нове технологічне доменне поєднання фізичних об'єктів та програмних програм без проводів для дистанційного зондування та управління. Розширені реалії (AR) - це технологія, яка покращує взаємодію користувачів, змішуючи віртуальні комп'ютерні елементи з фізичним реальним середовищем. AR дозволяє підприємствам надавати користувачам інформацію в реальному часі та в режимі реального часу. Це дві технології, які бачили швидкий темп усиновлення у багатьох галузях промисловості.

У цьому тренінгу, проведеному під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи IoT та AR та застосують ці вчення до операцій та стратегій їхніх організацій.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи ІТТ та АР
- Дізнайтеся, як працюють технології IoT та AR
- Зрозумійте, як технології IoT та AR можуть бути застосовані до стратегії свого бізнесу
- Зробіть інформовані ділові рішення стосовно IoT та AR

Аудиторія

- Менеджери
- Підприємці

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
bdbigaBig Data Business Intelligence for Govt. Agencies35 hoursРозвиток технологій та збільшення обсягів інформації перетворюють процес ведення бізнесу у багатьох галузях, включаючи уряд. Зростання урядових даних та цифрових архівів зростає завдяки швидкому зростанню мобільних пристроїв та додатків, інтелектуальних датчиків і пристроїв, рішень для хмарних обчислень та порталів, орієнтованих на громадян. Оскільки цифрова інформація розширюється і стає більш складною, управління інформацією, обробка, зберігання, безпека та розпорядження стають ще більш складними. Нові інструменти для захоплення, пошуку, виявлення та аналізу допомагають організаціям отримувати статистику від неструктурованих даних. Державний ринок перебуває у переломному становищі, розуміючи, що інформація є стратегічним активом, і уряд повинен захищати, використовувати та аналізувати як структуровану, так і неструктуровану інформацію, щоб краще виконувати вимоги місії. Оскільки лідери уряду прагнуть розвивати організації, які керують даними, для успішного виконання місії, вони закладають основу для співвіднесення залежностей між подіями, людьми, процесами та інформацією.

Рішення з високою цінністю уряду будуть створені з використанням найбільш руйнівних технологій:

- Мобільні пристрої та програми
- Обласні сервіси
- Соціальні технології бізнесу та мережа
- Великі дані та аналітика

IDC прогнозує, що до 2020 року ІТ-індустрія досягне $ 5 трлн., Що приблизно на $ 1.7 трлн більше, ніж сьогодні, і що 80% зростання галузі буде обумовлено цими третьою платформою. У довгостроковій перспективі ці технології будуть ключовими інструментами для вирішення складності посилення цифрової інформації. Великі Дані є однією з інтелектуальних галузевих рішень і дозволяють уряду приймати більш прийнятні рішення, приймаючи дії на основі моделей, виявлених шляхом аналізу великих обсягів пов'язаних з даними та не пов'язаних, структурованих та неструктурованих.

Але здійснення цих подвигів вимагає набагато більшого, ніж просто накопичення величезної кількості даних. "Зрозуміти ці обсяги" Big Dataquests "найсучасніші інструменти та технології, здатні аналізувати та витягувати корисні знання з великих і різноманітних потоків інформації", Том Каліл і Фен Чжао Білого дому Канцелярія з науки і технології політика написала в пост в блозі OSTP.

Білий дім зробив крок до того, щоб допомогти агентствам знайти ці технології, коли вона створила Національну ініціативу з дослідження та розвитку великих даних у 2012 році. Ця ініціатива включала більше 200 мільйонів доларів, щоб максимально використати вибух Big Data та інструменти, необхідні для її аналізу. .

Виклики, які представляє Big Data, наводяться майже настільки ж складно, як його обіцянка викликає обнадійливість. Ефективне зберігання даних є однією з цих проблем. Як завжди, бюджети є жорсткими, тому агентства повинні мінімізувати ціну зберігання на мегабайт і зберігати дані в простий доступ, щоб користувачі могли отримати це, коли вони цього хочуть і як вони це потребують. Резервне копіювання великої кількості даних посилює проблему.

Ефективне аналіз даних є ще однією важливою проблемою. Багато агентств використовують комерційні інструменти, які дозволяють їм пробиратися через гори даних, виявляти тенденції, які можуть допомогти їм працювати більш ефективно. (Недавнє дослідження, проведене компанією MeriTalk, показало, що федеральні керівники відділу інформаційних технологій вважають, що "Big Data" допоможе агентствам заощаджувати більше 500 мільярдів доларів, а також виконувати цілі місії).

Спеціально розроблені інструменти "Великі дані" також дозволяють агентствам вирішувати необхідність аналізу їхніх даних. Наприклад, аналітична група Computational Data Analytics Національної лабораторії Oak Ridge зробила аналітичну систему Piranha доступною для інших агентств. Система допомогла медичним дослідникам знайти посилання, яка може попереджати лікарів про аневризму аорти, перш ніж вони нанесуть удар. Він також використовується для більш повсякденних завдань, таких як просіяння резюме шляхом підключення кандидатів до кандидатів із найманими менеджерами.
nbiotfordevNB-IoT for Developers7 hoursБільшість сучасних з'єднань IoT є промисловими. Підключення промислових IoT (IIoT) вимагає технологій Low Power Wide Area (LPWA) для забезпечення можливостей підключення, охоплення та підписки для програм з низькою пропускною здатністю. Хоча ці вимоги можуть обслуговуватися існуючими стільниковими мережами, такі мережі можуть бути не ідеальними. Технологія NB-IoT (Narrow Band IoT) - це перспективне рішення.

NB-IoT (також відомий як LTE Cat NB1) дозволяє пристроям IoT працювати над мережами операторів зв'язку, такими як GSM та "охоронними смугами" між каналами LTE. NB-IoT потребує лише 200 кГц пропускної здатності і може ефективно підключати велику кількість кінцевих пристроїв (до 50 000 на мережеву ячейку NB-IoT). Його вимоги до низької потужності роблять його ідеальним для використання у невеликих, нескладних гаджетах IoT, таких як розумна парковка, комунальні послуги та носії.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники дізнаються про різні аспекти NB-IoT, коли вони розробляють і розгортають зразок програми NB-IoT.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Визначте різні компоненти NB-IoT та способи об'єднання для формування екосистеми
- Зрозумійте та поясніть функції безпеки, вбудовані в пристрої NB-IoT
- Розробити просту програму для відстеження пристроїв NB-IoT

Аудиторія

- Розробники
- Технічні менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
ISTSPIoT services for Telecom Service Providers24 hoursОбмежений традиційними доходами голосових даних та даних, CSP (постачальники послуг зв'язку) є
шукаючи нове джерело доходу від послуг IoT, що надаються будинкам, офісу та персоналу. Як
В результаті ІТ стає частиною нової моделі OSS та BSS.

12 модулів, 2 години щогодини, курс 3 дня

Резюме

- Приклади успішної інтеграції служб IoT за допомогою Telcos
- Інтеграція служб IoT з OSS
- Новий вид місцевих пропозицій щодо надання даних / сервісу / зв'язку IoT
- Вертикальна IoT - загальна продажа послуг проти продажу проміжного програмного забезпечення IoT.
- Інтеграція продажу IoT в BSS

Цільова аудиторія

- Менеджери, відповідальні за бізнес та операційні процеси в рамках їх ОРГАНІЗАЦІЇ в Telecom / CSP

Тривалість 3 дні (8 годин на добу)
IotSIoT security 24 hoursIoT security 101:

Цей курс визначає сучасні практики безпеки IoT та те, як ця тема існує
розвивається. Він призначений для розробників IoT, менеджерів для прийняття стратегічного рішення для свого продукту IoT
як постачальника, так і як клієнт.

Структура курсу - 24 години, 12 модулів, 12x2. Кожен модуль 2 години.
iotraspberrypiIntroduction to IoT Using Raspberry Pi14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи ІТ, коли вони пройдуть шлях створення системи сенсора IoT з використанням Малина Пі.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи IoT, включаючи компоненти IoT та методи зв'язку
- Дізнайтеся, як налаштувати Raspberry Pi спеціально для застосунків IoT
- Побудуйте та розгорніть власну систему сенсора IoT

Аудиторія

- Любителі
- Апаратні / програмні інженери та технічні працівники
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Початківці розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Малина Пі підтримує різні операційні системи та мови програмування. Цей курс буде використовувати Linux на основі Raspbian як операційної системи та Python як мова програмування. Щоб подати запит на конкретну установку, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Raspberry Pi.
iotarduinoIntroduction to IoT Using Arduino14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи IoT, коли вони пройдуть шлях створення системи Sensor IoT на базі Arduino.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи IoT, включаючи компоненти IoT та методи зв'язку
- Дізнайтеся, як використовувати модулі зв'язку Arduino, які можна використовувати для різних систем IoT
- Дізнайтеся, як використовувати та запрограмувати мобільний додаток для керування Arduino
- Використовуйте модуль WiFi для підключення Arduino до іншого пристрою
- Побудуйте та розгорніть власну систему сенсора IoT

Аудиторія

- Любителі
- Апаратні / програмні інженери та технічні працівники
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Початківці розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Arduino доступний в різних моделях і підтримує різні інтерфейси програмування (C, C ++, C #, Python) та IDE (Arduino IDE, Visual Studio тощо). Цей курс передбачає плату Arduino Uno, IDE Arduino та мову Arduino (на базі C / C ++). Щоб подати запит на іншу установку, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Arduino.
IoTMPIndustrial IoT (Internet of Things) for Manufacturing Professionals21 hoursНа відміну від інших технологій, IoT набагато складніший, що охоплює майже кожну галузь основних інженерно-механічних, електроніки, прошивки, проміжного програмного забезпечення, Cloud, Analytics і Mobile. Для кожного з його інженерних верств існують аспекти економіки, стандарти, нормативні акти та стан справ. Це на перший час, пропонується скромний курс для охоплення всіх цих критичних аспектів IoT Engineering.

Для професійного виготовлення найважливішим аспектом є розуміння прогресу в області промислового Інтернету речей, що включає в себе прогнозне та профілактичне обслуговування, моніторинг стану машин, оптимізацію виробництва, оптимізацію енергії, оптимізацію ланцюга постачання та проміжок часу виробництва комунальних послуг. тощо.

Резюме

-

Розширений тренінг, що охоплює сучасний стан Інтернету речей у смарт-фабриках.

-

Розрізнення в кількох областях технології для розвитку обізнаності IoT системи та її компонентів і як це може допомогти виробництву управлінських професіоналів

-

Live демонстрація прикладних програм IIoT для смарт-фабрик

Цільова аудиторія

-

Менеджери, відповідальні за ділові та операційні процеси в своїх відповідних виробничих організаціях, і хочуть знати, як застосувати ІТ, щоб зробити їх системи та процеси більш ефективними.

Тривалість 3 дні (8 годин на добу)

Оцінки для Інтернет-речей або ринкової вартості ІТТ є величезними, оскільки за визначенням IoT є інтегрованим та розповсюдженим шаром пристроїв, сенсорів та обчислювальної потужності, які перекривають весь споживач, бізнес-бізнес та державні галузі. IoT призведе до збільшення кількості підключень: на сьогоднішній день - 1,9 мільярда пристроїв і до 2018 року - на 9 мільярдів. У цьому році вона буде приблизно рівною кількості смартфонів, смарт-телевізорів, планшетів, ноутбуків та комп'ютерів.

У споживчому просторі багато продуктів та послуг вже перейшли на IoT, включаючи кухонну та побутову техніку, паркування, RFID, освітлювальну та опалювальну продукцію, а також ряд додатків в Industrial Internet.

Однак основні технології IoT не є новими, оскільки спілкування M2M існувало з моменту народження Інтернету. Однак те, що змінилося за останні пару років, - це поява безлічі недорогих бездротових технологій, що додаються переважною адаптацією смартфонів і планшетів у кожному будинку. Вибуховий ріст мобільних пристроїв призвів до існуючого попиту на IoT.

Промислові ІТТ або МІОТ для виробництва широко використовувались з 2014 року, і з тих пір велика кількість інновацій МІОТ відбулася. Цей курс представить всі важливі аспекти інновацій в області промислової IoT.

Цей тренінг призначений для технології та бізнес-аналізу нової галузі, з тим щоб ентузіасти / підприємці IoT могли зрозуміти основи технологій і бізнесу IoT.

Мета курсу

Основна мета курсу полягає у впровадженні нових технологічних варіантів, платформ та тематичних досліджень впровадження IoT на смарт-фабриках для галузей виробництва.

-

Дослідження бізнесу та технології деякої спільної платформи IIoT як Siemens MindSphere та Azure IoT.

-

Хмарна платформа з відкритим вихідним кодом / комерційним підприємством для додатків AWS-IoT, Azure-IOT, Watson-IOT, Mindsphere IIoT, на додаток до інших невеликих хмари IoT

-

Платформа з відкритим вихідним кодом / комерційною електронікою для IoT-Raspberry Pi, Arduino, ArmMbedLPC тощо

-

Питання безпеки та рішення безпеки для МІОТ

-

Мобільний / робочий / Веб-додаток - для реєстрації, збору та керування даними -

-

Бездротові протоколи M2M для IoT-WiFi, LoPan, BLE, Ethernet, Ethercat, PLC: коли і де використовувати який?

-

Базове введення всіх елементів платформи IoT-Mechanics, Electronics / sensor, бездротових і кабельних протоколів, інтеграції мобільних пристроїв, інтеграції мобільних пристроїв з підприємствами, Data-analytics та Total control plane
thinkworxstudioAR: Build Augmented Reality Applications for Business with ThingWorx Studio7 hoursThingWorx Studio - це інструмент для швидкого створення масштабованого досвіду роботи AR (Advanced Reality) для бізнесу.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати ThingWorx Studio для автора досвіду та взаємодії для промислового підприємства.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте 3D та IoT для створення додаткових можливостей
- Використовуйте AR для підвищення ефективності, створення кращої продукції та створення більш безпечних та продуктивних працівників
- Створюйте вміст для смартфонів, планшетів та носіїв, таких як HoloLens
- Застосовуйте технологію та технології AR до процесів виробництва, складання та експлуатації, а також продажів і сервісного обслуговування

Аудиторія

- Бізнес-учасники (кодування не потрібно)

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
thinkworxIoT: Build an IoT Application with ThingWorx14 hoursPTC ThingWorx - це одна з найбільших платформ розробки додатків для Інтернету речей (IoT).

У цьому тренінгу, проведеному тренером, учасники навчаться використовувати ThingWorx для швидкого розроблення програми для використання в інтелектуальних, підключених датчиках, пристроях та продуктах.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Моделюйте, підключайте, аналізуйте та створюйте додаток IoT
- Увімкніть пристрої для спілкування з вами та один з одним за допомогою RESTful веб-служб
- Проаналізуйте дані, пов'язані з програмою IoT

Аудиторія

- Ділові сторони

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
digitalinsurancemanagersInsurtech: A Practical Introduction for Managers14 hoursInsurtech (ака цифрове страхування) відноситься до конвергенції страхування + нових технологій. У сфері Insurtech "цифрові страховики" застосовують технологічні інновації для своїх бізнесів та операційних моделей, щоб зменшити витрати, покращити досвід роботи клієнтів та підвищити логічність їхньої діяльності.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники зможуть зрозуміти технології, методи та настрій, необхідні для здійснення цифрової трансформації у своїх організаціях та в цілому в галузі. Навчання націлено на менеджерів, котрі потребують розуміння великої картини, розбивають ажіотаж та жаргон, а також беруть перші кроки до розробки стратегії Insurtech.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Обговорюйте Insurtech та всі його компоненти розумно та систематично
- Визначте та демістифікуйте роль кожної ключової технології в Insurtech.
- Розробити загальну стратегію впровадження Insurtech у своїй організації

Аудиторія

- Страховики
- Технологи в галузі страхування
- Страхувальники
- Консультанти та бізнес аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та групові заходи з вивчення конкретних ситуацій
m2m1Machine-to-Machine (M2M)14 hoursМашина до машини (M2M) відноситься до прямого автоматичного зв'язку між мережевими механічними або електронними пристроями.
iotnblockchainIoT and Blockchain7 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних.

Blockchain - децентралізована система бази даних, яка зберігає дані в книгах, розподілених між багатьма вузлами.

Використання технології блокчейнів з IoT забезпечує доступність та постачання даних IoT без необхідності центрального контролю. Ця інтеграція відкриває безліч нових можливостей та переваг для бізнес-організацій.

У цьому інструкторі-лідер, живе тренування (віддалене), учасники дізнаються, як блокчейн і IoT можуть працювати разом, як вони крокують через серію практичних практичних вправ.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте, як блокчін та IoT можуть працювати разом, щоб забезпечити рішення для їх організації
- Дослідіть різноманітні інструменти та ресурси для реалізації рішення IoT на базі блоч-чейнів для їх організації

Аудиторія

- Розробники
- Менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика.

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming Internet of Things (IoT) Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Building Augmented Reality Mobile Applications with ThingWorx - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-25 09:303000EUR / 3600EUR
Programming for IoT with JavaScript - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:304500EUR / 5300EUR
Building Augmented Reality Mobile Applications with ThingWorx - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-05-14 09:303000EUR / 3600EUR
Building Augmented Reality Mobile Applications with ThingWorx - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-07-11 09:303000EUR / 3600EUR
Building Augmented Reality Mobile Applications with ThingWorx - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-09-03 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Internet of Things (IoT) courses, Evening Internet of Things (IoT) training, Internet of Things (IoT) boot camp, Internet of Things (IoT) instructor-led, Weekend Internet of Things (IoT) training, Evening Internet of Things (IoT) courses, Internet of Things (IoT) coaching, Internet of Things (IoT) instructor, Internet of Things (IoT) trainer, Internet of Things (IoT) training courses, Internet of Things (IoT) classes, Internet of Things (IoT) on-site, Internet of Things (IoT) private courses, Internet of Things (IoT) one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!