курси iOS

курси iOS

Навчальні курси для місцевих навчальних курсів під керівництвом інструкторів демонструють практичні практичні засади IOS. Підготовка до iOS доступна як "тренування на місці" або "дистанційна навчальна програма". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

iOS Course Outlines

CodeNameDurationOverview
iosprogiOS Programming (iPhone/iPad) for Programmers35 hoursУсі навички та знання, необхідні для створення першої програми iPhone / iPad, використовуючи найновіші SDK та інструменти для iOS.
451Cross-platform mobile development with PhoneGap/Apache Cordova21 hoursThe objective of cross-platform frameworks is to allow you to write applications once and have it run on multiple platforms. Want to build an iPhone app that will also run on Android? Have a customer turn round and want their Android app to run on Windows Phone? No problem.

On this three-day PhoneGap/Apache Cordova course you will look at two different yet complimentary technologies for cross-platform mobile development. (Apache Cordova is the new name for PhoneGap. Adobe acquired PhoneGap from the original developers and gifted it to the Apache Software Foundation.)

Upon completion of this PhoneGap/Apache Cordova course, you will be able to build fully-functioning mobile Web applications using the framework, manage source code and handle platform tweaks, create “native like” experiences from a web application -- and much more!
ios8xcode6devsiPhone and iPad Development in Swift for iOS 8 and Xcode 635 hoursЦей 5-денний курс призначений для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, які працюють під управлінням iOS8. Курс є руками і показує, як розробляти програми з нуля, використовуючи нову мову програмування Swift з використанням IDE Xcode6. Під час курсу повнофункціональна гра блоків стилю Tetris буде розроблена з нуля за допомогою Swift. Курс закінчується розробкою нової програми з нуля у Swift. Курс передбачає деякий досвід програмування.

Цей курс може бути запущений лише на базі технології Apple на базі Apple, як-от MacBook або Mac Mini. Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення. Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad, повинні бути зареєстровані як розробники iOS з Apple, і зареєстрували свій пристрій для розробки. Яблуко платить $ 99 за рік, щоб зареєструватися як розробник iOS.
ios_swift3iOS (iPhone and iPad Development) in Swift for iOS 11 and Xcode 9 - Swift 435 hoursЦе 5-денний курс для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, що працює під керуванням iOS 11. Xcode 9, Swift 4 та iOS 11 внесли суттєві зміни у написанні програм.

Курс є руками та показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та IDE Xcode 9.

Під час курсу повнофункціональне додаток буде розроблено з нуля за допомогою Swift.

Цей курс може бути запущений лише на базі технології Apple на базі Apple, як-от MacBook або Mac Mini. Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення. Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, повинні зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.
swiftxcodeiPhone and iPad Development using Swift 3 and Xcode 8 for iOS 1035 hoursХто повинен бути присутнім?

Це 5-денний курс для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, які працюють під управлінням iOS 10. Xcode8, Swift3 та iOS 10 вносять суттєві зміни у написанні програм.

Курс є руками та показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та IDE Xcode 8.

Під час курсу повнофункціональне додаток буде розроблено з нуля за допомогою Swift.

Цей курс може бути запущений лише на базі технології Apple на базі Apple, як-от MacBook або Mac Mini. Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення. Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, повинні зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.
createreactnativeappCreate React Native App: Simplifying the Creation and Deployment of Your React Native Application7 hoursСтворити реактивну прикладну програму - це інструмент, який спрощує створення проекту React Native. Це натхненне дизайном програми Create React App і є результатом співпраці між Facebook і Expo.

Створення програми React Native дозволяє створювати додаток для iOS за допомогою Linux або Windows, не використовуючи Xcode або Android Studio. Це досягається за допомогою програми Expo, яка завантажує та запускає CRNA-проекти, написані на чистому JavaScript, без складання будь-якого власного коду.

У цьому тренінгу учасники навчаються використовувати програму Create React Native App шляхом обговорення та практичної практики. До кінця курсу учасники будуть обладнані для створення та розгортання власної програми React Native за допомогою програми Create React Native.

Для вступного курсу "React Native", будь ласка, перегляньте розділ " [Реагуйте рідним": швидко розробляйте власні програми iOS і Android за допомогою Javascript.](https://hr.nobleprog.com/node/201604)

Аудиторія

- Розробники веб-додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
rxswiftReactive Programming for iOS with RxSwift7 hoursРеактивні розширення (або Rx) являють собою багатоплатфордний набір бібліотек, призначених для розробки асинхронних і подій на основі програм, що використовують спостережувані послідовності та оператори запиту в стилі LINQ. RxSwift - це функціональна бібліотека, призначена для полегшення труднощів, пов'язаних із асинхронним та одночасним кодуванням Swift для програм iOS.

Під керівництвом інструктора-живого тренінгу учасники пропонують реактивні методи, запропоновані компанією RxSwift, для управління передачею та об'єднанням асинхронних потоків даних, обробки простих спостережуваних послідовностей та архітектури та розробки чутливих, гнучких та масштабованих програм для iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції реактивного програмування в Swift 3
- Перетворіть різні елементи, такі як масиви та події, у видимі послідовності
- Застосовуйте різні фільтри для спостережуваних послідовностей, перетворюйте та об'єднуйте спостережувані послідовності
- Напишіть тести Unit проти Rx Code
- Ефективно використовувати сліпі дані з елементів інтерфейсу користувача

Аудиторія

- Досвідчені розробники Swift та iOS, які прагнуть навчитися реактивному програмуванню в Swift з RxSwift
- Розробники відчувають досвід роботи з одним із різних портів різних платформ Rx, які зацікавлені в вивченні реактивних розширень для Swift

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
mliosMachine Learning on iOS14 hoursУ цій навчальній інструкції учасники навчаться навчатися, як використовувати стек технології iOS Machine Learning (ML), оскільки вони виконують роль створення та розгортання мобільного додатка iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть мобільний додаток, здатний обробляти зображення, аналіз тексту та розпізнавання мовлення
- Отримайте доступ до попередньо підготовлених ML-моделей для інтеграції в додатки iOS
- Створіть власну модель ML
- Додайте підтримку Siri Voice для додатків iOS
- Розуміння та використання рамок, таких як coreML, Vision, CoreGraphics та GamePlayKit
- Використовуйте мови та інструменти, такі як Python, Keras, Caffee, Tensorflow, sci-kit learn, libsvm, Anaconda, Spyder.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
swift_4iOS (iPhone and iPad Development - Apple) in Swift for iOS 12 and Xcode 10 - Swift 4.1 Training Course35 hoursЦе 5-денний курс для розробників, які хочуть навчитися розробляти додатки для iPhone та iPad, що працює під керуванням iOS 11. Xcode 9, Swift 4 та iOS 11 внесли суттєві зміни у написанні програм.

Курс є руками та показує, як розробляти програми з нуля за допомогою мови програмування Swift та IDE Xcode 9.

Під час курсу повнофункціональне додаток буде розроблено з нуля за допомогою Swift.

Цей курс може бути запущений тільки на таких апаратах Apple, як MacBook Pro або Mac Mini.

Делегати повинні зареєструватися в Apple і мати Apple ID, який необхідний для завантаження програмного забезпечення - Xcode.

Делегати, які бажають запускати програми, розроблені під час курсу на iPhone або iPad за допомогою кабелю USB, повинні зареєструвати свій пристрій за допомогою Xcode.

Делегат повинен вміти розуміти всі основи Свіф після цього та курсу, і повинен мати змогу створювати будь-які додатки в iOS і виконувати більш складні програми в iOS
kotliniosandroidKotlin for iOS and Android Development35 hoursКотлін - це сучасна, функціональна та об'єктно-орієнтована мова програмування на базі Java.

У цій навчальній інструкції учасники вивчать програму Котліна, коли вони підуть на шляху створення додатку для Android і iOS за допомогою Kotlin.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування в Котліні
- Кодируйте їх власне додаток Котліна
- Створення, тестування, розгортання та усунення проблем із програмами Android і iOS за допомогою Kotlin

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming iOS Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
iOS (iPhone and iPad Development) in Swift for iOS 11 and Xcode 9 - Swift 4 - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:30N/A / 8700EUR
iOS Programming (iPhone/iPad) for Programmers - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:30N/A / 8700EUR
iOS (iPhone and iPad Development) in Swift for iOS 11 and Xcode 9 - Swift 4 - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:30N/A / 8700EUR
iOS Programming (iPhone/iPad) for Programmers - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:30N/A / 8700EUR
iOS Programming (iPhone/iPad) for Programmers - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-07-22 09:30N/A / 8700EUR
Weekend iOS courses, Evening iOS training, iOS boot camp, iOS instructor-led, Weekend iOS training, Evening iOS courses, iOS coaching, iOS instructor, iOS trainer, iOS training courses, iOS classes, iOS on-site, iOS private courses, iOS one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!