курси Internet of Things (IoT)

курси Internet of Things (IoT)

Місцеві, на чолі з інструктором живі Internet of Things (IoT) навчальні курси охоплюють основи IoT і демонструють, як впроваджувати різні типи IoT-систем та рішень, спрямованих на різні цільові галузі. Курси доступні як технічні тренінги для розробників і інженерів або як бізнес-орієнтовані семінари для менеджерів і підприємців. В обох випадках охоплення є міждисциплінарним і практичним з практичної діяльності і вправ, спрямованих на підвищення розуміння, участі та вартості.

Навчання IoT можна отримати як «живий тренінг» або «віддалене навчання в прямому ефірі». Навчання на місці в прямому ефірі може здійснюватися локально на клієнтських приміщеннях у україніабо в Ноблепрог корпоративних навчальних центрах україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого столу.

Nobleпрог-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

IoT Підкатегорії

IoT Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
35 годин
Огляд
Розвиток технологій та збільшення обсягів інформації перетворюють процес ведення бізнесу у багатьох галузях, включаючи уряд. Зростання урядових даних та цифрових архівів зростає завдяки швидкому зростанню мобільних пристроїв та додатків, інтелектуальних датчиків і пристроїв, рішень для хмарних обчислень та порталів, орієнтованих на громадян. Оскільки цифрова інформація розширюється і стає більш складною, управління інформацією, обробка, зберігання, безпека та розпорядження стають ще більш складними. Нові інструменти для захоплення, пошуку, виявлення та аналізу допомагають організаціям отримувати статистику від неструктурованих даних. Державний ринок перебуває у переломному становищі, розуміючи, що інформація є стратегічним активом, і уряд повинен захищати, використовувати та аналізувати як структуровану, так і неструктуровану інформацію, щоб краще виконувати вимоги місії. Оскільки лідери уряду прагнуть розвивати організації, які керують даними, для успішного виконання місії, вони закладають основу для співвіднесення залежностей між подіями, людьми, процесами та інформацією.

Рішення з високою цінністю уряду будуть створені з використанням найбільш руйнівних технологій:

- Мобільні пристрої та програми
- Обласні сервіси
- Соціальні технології бізнесу та мережа
- Великі дані та аналітика

IDC прогнозує, що до 2020 року ІТ-індустрія досягне $ 5 трлн., Що приблизно на $ 1.7 трлн більше, ніж сьогодні, і що 80% зростання галузі буде обумовлено цими третьою платформою. У довгостроковій перспективі ці технології будуть ключовими інструментами для вирішення складності посилення цифрової інформації. Великі Дані є однією з інтелектуальних галузевих рішень і дозволяють уряду приймати більш прийнятні рішення, приймаючи дії на основі моделей, виявлених шляхом аналізу великих обсягів пов'язаних з даними та не пов'язаних, структурованих та неструктурованих.

Але здійснення цих подвигів вимагає набагато більшого, ніж просто накопичення величезної кількості даних. "Зрозуміти ці обсяги" Big Dataquests "найсучасніші інструменти та технології, здатні аналізувати та витягувати корисні знання з великих і різноманітних потоків інформації", Том Каліл і Фен Чжао Білого дому Канцелярія з науки і технології політика написала в пост в блозі OSTP.

Білий дім зробив крок до того, щоб допомогти агентствам знайти ці технології, коли вона створила Національну ініціативу з дослідження та розвитку великих даних у 2012 році. Ця ініціатива включала більше 200 мільйонів доларів, щоб максимально використати вибух Big Data та інструменти, необхідні для її аналізу. .

Виклики, які представляє Big Data, наводяться майже настільки ж складно, як його обіцянка викликає обнадійливість. Ефективне зберігання даних є однією з цих проблем. Як завжди, бюджети є жорсткими, тому агентства повинні мінімізувати ціну зберігання на мегабайт і зберігати дані в простий доступ, щоб користувачі могли отримати це, коли вони цього хочуть і як вони це потребують. Резервне копіювання великої кількості даних посилює проблему.

Ефективне аналіз даних є ще однією важливою проблемою. Багато агентств використовують комерційні інструменти, які дозволяють їм пробиратися через гори даних, виявляти тенденції, які можуть допомогти їм працювати більш ефективно. (Недавнє дослідження, проведене компанією MeriTalk, показало, що федеральні керівники відділу інформаційних технологій вважають, що "Big Data" допоможе агентствам заощаджувати більше 500 мільярдів доларів, а також виконувати цілі місії).

Спеціально розроблені інструменти "Великі дані" також дозволяють агентствам вирішувати необхідність аналізу їхніх даних. Наприклад, аналітична група Computational Data Analytics Національної лабораторії Oak Ridge зробила аналітичну систему Piranha доступною для інших агентств. Система допомогла медичним дослідникам знайти посилання, яка може попереджати лікарів про аневризму аорти, перш ніж вони нанесуть удар. Він також використовується для більш повсякденних завдань, таких як просіяння резюме шляхом підключення кандидатів до кандидатів із найманими менеджерами.
21 годин
Огляд
На відміну від інших технологій, IoT набагато складніший, що охоплює майже кожну галузь основних інженерно-механічних, електроніки, прошивки, проміжного програмного забезпечення, Cloud, Analytics і Mobile. Для кожного з його інженерних верств існують аспекти економіки, стандарти, нормативні акти та стан справ. Це на перший час, пропонується скромний курс для охоплення всіх цих критичних аспектів IoT Engineering.

Для професійного виготовлення найважливішим аспектом є розуміння прогресу в області промислового Інтернету речей, що включає в себе прогнозне та профілактичне обслуговування, моніторинг стану машин, оптимізацію виробництва, оптимізацію енергії, оптимізацію ланцюга постачання та проміжок часу виробництва комунальних послуг. тощо.

Резюме

-

Розширений тренінг, що охоплює сучасний стан Інтернету речей у смарт-фабриках.

-

Розрізнення в кількох областях технології для розвитку обізнаності IoT системи та її компонентів і як це може допомогти виробництву управлінських професіоналів

-

Live демонстрація прикладних програм IIoT для смарт-фабрик

Цільова аудиторія

-

Менеджери, відповідальні за ділові та операційні процеси в своїх відповідних виробничих організаціях, і хочуть знати, як застосувати ІТ, щоб зробити їх системи та процеси більш ефективними.

Тривалість 3 дні (8 годин на добу)

Оцінки для Інтернет-речей або ринкової вартості ІТТ є величезними, оскільки за визначенням IoT є інтегрованим та розповсюдженим шаром пристроїв, сенсорів та обчислювальної потужності, які перекривають весь споживач, бізнес-бізнес та державні галузі. IoT призведе до збільшення кількості підключень: на сьогоднішній день - 1,9 мільярда пристроїв і до 2018 року - на 9 мільярдів. У цьому році вона буде приблизно рівною кількості смартфонів, смарт-телевізорів, планшетів, ноутбуків та комп'ютерів.

У споживчому просторі багато продуктів та послуг вже перейшли на IoT, включаючи кухонну та побутову техніку, паркування, RFID, освітлювальну та опалювальну продукцію, а також ряд додатків в Industrial Internet.

Однак основні технології IoT не є новими, оскільки спілкування M2M існувало з моменту народження Інтернету. Однак те, що змінилося за останні пару років, - це поява безлічі недорогих бездротових технологій, що додаються переважною адаптацією смартфонів і планшетів у кожному будинку. Вибуховий ріст мобільних пристроїв призвів до існуючого попиту на IoT.

Промислові ІТТ або МІОТ для виробництва широко використовувались з 2014 року, і з тих пір велика кількість інновацій МІОТ відбулася. Цей курс представить всі важливі аспекти інновацій в області промислової IoT.

Цей тренінг призначений для технології та бізнес-аналізу нової галузі, з тим щоб ентузіасти / підприємці IoT могли зрозуміти основи технологій і бізнесу IoT.

Мета курсу

Основна мета курсу полягає у впровадженні нових технологічних варіантів, платформ та тематичних досліджень впровадження IoT на смарт-фабриках для галузей виробництва.

-

Дослідження бізнесу та технології деякої спільної платформи IIoT як Siemens MindSphere та Azure IoT.

-

Хмарна платформа з відкритим вихідним кодом / комерційним підприємством для додатків AWS-IoT, Azure-IOT, Watson-IOT, Mindsphere IIoT, на додаток до інших невеликих хмари IoT

-

Платформа з відкритим вихідним кодом / комерційною електронікою для IoT-Raspberry Pi, Arduino, ArmMbedLPC тощо

-

Питання безпеки та рішення безпеки для МІОТ

-

Мобільний / робочий / Веб-додаток - для реєстрації, збору та керування даними -

-

Бездротові протоколи M2M для IoT-WiFi, LoPan, BLE, Ethernet, Ethercat, PLC: коли і де використовувати який?

-

Базове введення всіх елементів платформи IoT-Mechanics, Electronics / sensor, бездротових і кабельних протоколів, інтеграції мобільних пристроїв, інтеграції мобільних пристроїв з підприємствами, Data-analytics та Total control plane
14 годин
Огляд
Nginx популярний для використання в якості веб-сервера. Інші способи використання включають Nginx як балансер навантаження, зворотний проксі-сервер і проксі-сервер вперед.

У цьому інструкторі, живий тренінг, учасники дізнаються, як максимізувати продуктивність Nginx як вони створені, налаштувати, контролювати і виправлення неполадок Nginx для обробки різних форм HTTP / TCP трафіку. Теми включають в себе, як налаштувати найбільш важливі параметри в Nginx, ОС і віртуальної машини, щоб отримати максимальне значення з Nginx.

Аудиторії

- Розробників
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практична практика
7 годин
Огляд
NB-IoT дозволяє пристроям IoT працювати через мережі несучих, такі як GSM та "охоронні смуги" між каналами LTE. NB-IoT потребує лише 200 кГц смуги пропускання і може ефективно підключати велику кількість пристроїв кінцевих точок (до 50 000 на осередок мережі NB-IoT ). Його низькі вимоги до енергії роблять його ідеальним для використання в невеликих, нескладних IoT-гаджетах, таких як розумна парковка, комунальні послуги та носіння.

Більшість сучасних з'єднань IoT є промисловими. Промислові з'єднання IoT (IIoT) вимагають технологій широкої потужності з низькою потужністю (LPWA), щоб забезпечити можливість підключення, покриття та підписки для додатків із низькою пропускною здатністю. Хоча ці вимоги можуть бути задоволені існуючими стільниковими мережами, такі мережі можуть бути не ідеальними. Технологія NB-IoT (Narrow Band IoT) пропонує перспективне рішення.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються про різні аспекти NB-IoT (також відомий як LTE Cat NB1) під час розробки та впровадження зразкового додатку на базі NB-IoT .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Визначте різні компоненти NB-IoT та як поєднатись разом для формування екосистеми.
- Розуміти та пояснювати функції безпеки, вбудовані в пристрої NB-IoT .
- Розробіть просте додаток для відстеження пристроїв NB-IoT .

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Огляд
Машина до машини (М2М) відноситься до прямого автоматизованого зв'язку між мережевими механічними або електронними пристроями.
21 годин
Огляд
Kura - це відкритий код на базі Java заснований на IoT, який дозволяє отримати доступ до базового обладнання, спілкування з інтеграційними платформами M2M / IoT, управління шлюзом та управління мережевими конфігураціями.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються основи Kura та як вони можуть використовувати її для своїх IoT-рішень.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і налаштуйте Kura
- Зрозумійте основи та основні особливості Kura
- Створюйте, тестуйте, розгортайте та усувайте проблеми з IoT за допомогою Kura

Аудиторія

- Розробники
- Програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
За допомогою традиційних голосових і отриманих даних, Cссп (постачальники послуг зв'язку)
шукаєте нове джерело доходу від IoT послуг, що надаються в будинках, офісі та знайомства. В якості
результат, IoT стає частиною нової моделі OSS і BSS.

Резюме

- Тематичні дослідження успішної інтеграції служби IoT від Telcos
- Інтеграція сервісів IoT з OSS
- Новий вид локального IoT Data/сервіс/підключення пропонуючи
- Вертикальний IoT-всього послуги продаж vs IoT проміжного продажу.
- Інтеграція продажу IoT в BSS

Цільова аудиторія

- Менеджери, відповідальні за ділові та операційні процеси в межах їхньої організації в Telecom/cссп

Тривалість 3 дні (7 годин/день)
14 годин
Огляд
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Однією з головних перешкод у розгортанні рішень IoT є безпека. Оскільки технології IoT включають широкий спектр пристроїв, розробка IoT безпеки є критичною для успішного розгортання IoT.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники зможуть зрозуміти архітектуру IoT та дізнатись різні рішення безпеки IoT, що застосовуються до їхньої організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте архітектури IoT
- Зрозуміти виникаючі загрози та рішення IoT безпеки
- Впровадження технологій безпеки ІТТ у їхній організації

Аудиторія

- ІТ-фахівці
- Розробники
- Інженери
- Менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати
21 годин
Огляд
Безпека IoT 101:

Цей курс окреслює сучасну практику безпеки IoT та як ця тема є
еволюціонує. Він призначений для розробників, менеджерів IoT, щоб прийняти стратегічне рішення щодо свого продукту IoT
і як постачальник, і як замовник.

Структура курсу - 24 години, 12 модулів, 12х2. Кожен модуль 2 години.
14 годин
Огляд
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи ІТ, коли вони пройдуть шлях створення системи сенсора IoT з використанням Малина Пі.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи IoT, включаючи компоненти IoT та методи зв'язку
- Дізнайтеся, як налаштувати Raspberry Pi спеціально для застосунків IoT
- Побудуйте та розгорніть власну систему сенсора IoT

Аудиторія

- Любителі
- Апаратні / програмні інженери та технічні працівники
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Початківці розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Малина Пі підтримує різні операційні системи та мови програмування. Цей курс буде використовувати Linux на основі Raspbian як операційної системи та Python як мова програмування. Щоб подати запит на конкретну установку, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Raspberry Pi.
14 годин
Огляд
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Python - це мова програмування високого рівня, рекомендований для IoT через його чіткий синтаксис та велику підтримку спільноти.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як програмувати рішення IoT за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся основи використання Малина Пі
- Встановити та налаштувати Python на Малину Пі
- Дізнайтеся про переваги використання Python у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою Python та Raspberry Pi

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
22 годин
Огляд
Connected device is disrupting many business, power utility being no exception. Power Utility companies are essentially faced with four challenges from growth of IoT

- Machines, Controllers, HMI, SCADA systems are increasingly becoming cloud connected by the vendors who promise to offer more analytics and insight via their data for predictive and preventative maintenance. But quarantine policy of the critical assets means these new IoT features from the Machine/Controller Vendors can’t be utilized by the Power Companies
- With the ever decreasing cost of solar and wind power microgrid, Utility companies will soon see declining revenue from power generation. To compensate for the lost revenue of power production, the company has to aggressively pursue new areas of revenues such as Energy management of Home as a service, Energy storage as a service, offering grid service for EV charging, grid service for P2P energy trading between the homes, home and microgrid, microgrid to microgrid, microgrid to battery, home to battery etc. All of this need to be facilitated via smart metering, smart grid and smart & secured transactions only possible via DLT ( distributed ledger technology) like IOTA. Also Utilities are exploring to offer some of the smart city services to the city authority
- For critical infrastructure like dams, ICOLD ( International Committee Of Large Dams) want to see Structural Health Monitoring (SHM) of the dams real time so that any impending danger of collapse of the dam or rock or tunnel can be informed in advance to vacate the people who may be affected
- Also a new emerging area of revenue will be EV charging in Parking-How IoT can facilitate smart charging and smart parking?

Over the last three years, engineering in IoT has seen massive changes primarily driven by Microsoft, Google and Amazon. These large behemoths have invested billions of dollars to develop IoT platforms that are more easy to manage and secure. Also IoT edge has gained a lot of momentum in both research and deployment as only means for practical IoT implementation. 5G is promising to transform the business of IoT. This has led to an unprecedented large swath of new areas of research funding in IoT. This is why right now for any practicing engineer it is absolutely essential to understand IoT platforms developed for major players like AWS, Google and Specially Microsoft.

However, neither of the above platform offers exhaustive or a totally comprehensive solution for a scalable IoT. Just for Smart Metering to be deployed to millions of homes, additional technology to secure the smart meter, radio networks, IoT management technology and many other additional secured services will be required. Strategy, Price and Security of any IoT deployment must be optimal and acceptable. Given so much of interdisciplinary knowledge, it is almost difficult for any company to deploy a team which can meet all the requirements.

This course is a modest attempt to educate the key decision makers, developers, security experts about what are the challenges, risks and practical way to deploy IoT for their next generation power utility business.

In addition, with scalable deployment, managing IoT services for thousands of sensors and connections are emerging as a separate engineering subject of research. This area , formally known as managed IoT services is experiencing rapid growth as challenges for scalable IoT are much bigger than building them. This includes security of over the top firmware/software update, managing calibration of the sensors and systems, auto-diagnosis of any connection issue, narrowing down on root cause of API failures, tracking the hardware and service health of the distributed system etc.

Course objectives

Main objective of the course is to introduce emerging technological options, platforms and case studies of IoT implementation in Power Utility Companies - Smart Metering, Smart Car, SHM ( structural health monitoring), Power Quality Diagnosis and Smart Contracts. Basic introduction of all the elements of IoT-Mechanical, Electronics/sensor platform, Wireless and wireline protocols, Mobile to Electronics integration, Mobile to enterprise integration, Data-analytics and control plane applications.

- IoT technology Stacks: Devices, Gateways, Edge, Edge Cloud, Public Cloud, IoT databases, Web & Mobile Applications for IoT, Centralized vs Decentralized IoT
- IoT ecosystem for Business, third party device management, risk management of entire IoT ecosystem
- M2M Wireless protocols for IoT- WiFi, SigFox,LORA, LPWAN, Zigbee/Zwave, Bluetooth, ANT+ : When and where to use which one
- Fundamentals of IoT Gateways- Risks, Management and Ecosystem
- Mobile/Desktop/Web app - for registration, data acquisition and control –Available M2M data acquisition platform for IoT—AWS IoT, Azure IoT, Google IoT
- Security issues and solutions for IoT- Review of security of all the technology stacks
- Enterprise IoT platforms such as Microsoft Azure IoT suites, AWS IoT, Google IoT , Siemens MindSphere
- Smart Metering, Open Smart Grid Protocols (OSGP), ANSI C 2.18 Protocols , NIST Standard for HAN ( Home Area Network), Home Plug Powerline Alliance , Security Standard for Smart Meter- IEC 62056
- Distributed Ledge Technology ( DLT) such as Blockchain, HyperLedger and DAG ( Direct Acyclic Graph) for smart contract, P2P transactions, smart car charging
- IoT for critical infrastructure like DAM, Transformer, Sub-station, High Tension Wire
14 годин
Огляд
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. PHP є мовою сценаріїв на стороні сервера, рекомендованою для IoT завдяки своїй чудовій якості.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися програмам IoT за допомогою PHP.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Інсталюйте та налаштовуйте інструменти (IBM Watson IoT Platform, IoT Starter для додатка Android), щоб допомогти у розробці додатків PHP
- Дізнайтеся переваги використання PHP у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою PHP

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 годин
Огляд
Internet of Things (IoT) - це мережева інфраструктура, яка з'єднує фізичні об'єкти та програмні програми бездротово, що дозволяє їм спілкуватися один з одним та обмінюватися даними за допомогою мережевих комунікацій, хмарних обчислень та збору даних.

Blockchain - це децентралізована система баз даних, яка зберігає дані в книгах, розподілених по багатьох вузлах.

Використання технології blockchain з IoT дозволяє забезпечити доступність та надання даних IoT без необхідності центрального управління. Ця інтеграція відкриває набір нових можливостей та безліч переваг для бізнес-організацій.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів (дистанційне навчання) учасники дізнаються, як blockchain та IoT можуть працювати разом, переходячи через низку практичних лабораторних вправ.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте, як blockchain та IoT можуть працювати разом, щоб запропонувати рішення для своєї організації
- Дослідіть різноманітні інструменти та ресурси для впровадження IoT-рішення, заснованого на блокчейні

Аудиторія

- Розробники
- Менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики.

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
Internet of Things (IoT) це Мережева інфраструктура, яка з'єднує фізичні об'єкти та програмні додатки без проводів, дозволяючи їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві комунікації, хмарні обчислення та захоплення даних. JavaScript — популярна об'єктно-орієнтована мова програмування, рекомендована для IoT через його повсюдний характер.

У цьому інструктора під проводом, жива підготовка, учасники дізнаються, як програмувати IoT Solutions з Javaсценарієм, як вони проходять через розробку інформаційної панелі IoT System.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи архітектури IoT
- Налаштування та налаштування Arduino для IoT
- Розуміти роль сценарію Javaв програмуванні системах IoT
- Розробка системи IoT за допомогою Arduino та Javaскрипту
- Створення, перевірка, розгортання та виправлення неполадок системної приладної дошки IoT за допомогою сценарію Java

Аудиторії

- Розробників
- Інженерів

Формат курсу

- Частина лекції, обговорення частини, вправи і важкі практичний досвід

Примітка

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
14 годин
Огляд
Insurtech (він же Digital Insurance) відноситься до конвергенції страхування + нових технологій. У галузі Insurtech "цифрові страховики" застосовують технологічні інновації до своїх ділових та діючих моделей з метою зменшення витрат, покращення досвіду роботи з клієнтами та підвищення спритності їх операцій.

У цьому навчанні під керівництвом інструкторів учасники отримають розуміння технологій, методів та способів мислення, необхідних для цифрової трансформації в їх організаціях та в цілому в галузі. Тренінг орієнтований на менеджерів, які потребують широкого розуміння картини, розбиття ажіотажу та жаргону та здійснення перших кроків у Insurtech стратегії Insurtech .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Інтелектуально та систематично обговорюйте Insurtech та всі його складові частини
- Визначте та демістифікуйте роль кожної ключової технології в Insurtech .
- Розробити загальну стратегію впровадження Insurtech в межах своєї організації

Аудиторія

- Страховики
- Технологи в страховій галузі
- Страхові зацікавлені сторони
- Консультанти та бізнес-аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та заняття з вивчення конкретних випадків
14 годин
Огляд
Internet of Things (IoT) - це мережева інфраструктура, яка з'єднує фізичні об'єкти та програмні програми бездротово, що дозволяє їм спілкуватися один з одним та обмінюватися даними за допомогою мережевих комунікацій, хмарних обчислень та збору даних. Java - мова загального призначення, яка відома тим, що "пишіть один раз, бігайте куди завгодно". Java рекомендується для IoT через її портативність та ефективність.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як програмувати IoT-рішення з Java .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте інструменти та рамки (Eclipse Open IoT Stack) для програмування систем IoT з Java
- Розуміти основи архітектури IoT
- Використовуйте Eclipse Open IoT Stack для Java для підключення та управління пристроями в рішенні IoT
- Створюйте, тестуйте та розгортайте систему IoT за допомогою Java

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
35 годин
Огляд
цей викладач, жива підготовка (на місці або віддалених) спрямована на інженерів, які бажають застосувати судово методи аналізу для пом'якшення і реагувати на загрози безпеці на рівні OT і хмара.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Огляд
На відміну від інших технологій, IoT набагато складніший, що охоплює майже кожну галузь основних інженерно-механічних, електроніки, прошивки, проміжного програмного забезпечення, Cloud, Analytics і Mobile. Для кожного з його інженерних верств існують аспекти економіки, стандарти, нормативні акти та стан справ. Це на перший час, пропонується скромний курс для охоплення всіх цих критичних аспектів IoT Engineering.

Резюме

-

Розширений тренінг, що охоплює сучасний стан в Інтернеті речей

-

Скорочення частот в декількох областях технології для підвищення обізнаності про систему IoT та її компонентів і як це може допомогти компаніям та організаціям.

-

Live демонстрація застосунків IoT для демонстрації практичних розгортань IoT у різних галузях промисловості, таких як Industrial IoT, Smart Cities, Retail, Travel & Transportation та випадки використання пристроїв та справ

Цільова аудиторія

-

Менеджери, відповідальні за бізнес та операційні процеси у своїх відповідних організаціях, і хочуть знати, як застосувати ІТ, щоб зробити їх системи та процеси більш ефективними.

-

Підприємці та інвестори, які прагнуть побудувати нові підприємства та хочуть краще зрозуміти технологічний ландшафт IoT, щоб побачити, як вони можуть ефективно використати його.

Оцінки для Інтернет-речей або ринкової вартості ІТТ є величезними, оскільки за визначенням IoT є інтегрованим та розповсюдженим шаром пристроїв, сенсорів та обчислювальної потужності, які перекривають весь споживач, бізнес-бізнес та державні галузі. IoT призведе до збільшення кількості підключень: на сьогоднішній день - 1,9 мільярда пристроїв і до 2018 року - на 9 мільярдів. У цьому році вона буде приблизно рівною кількості смартфонів, смарт-телевізорів, планшетів, ноутбуків та комп'ютерів.

У споживчому просторі багато продуктів та послуг вже перейшли на IoT, включаючи кухонну та побутову техніку, паркування, RFID, освітлювальну та опалювальну продукцію, а також ряд додатків в Industrial Internet.

Проте основні технології IoT не є новим, оскільки спілкування M2M існувало з моменту народження Інтернету. Однак те, що змінилося за останні пару років, - це поява безлічі недорогих бездротових технологій, що додаються переважною адаптацією смартфонів і планшетів у кожному будинку. Вибуховий ріст мобільних пристроїв призвів до існуючого попиту на IoT.

Завдяки необмеженим можливостям у бізнесі IoT, велика кількість малих та середніх підприємців підскочила на перемогу з золотою спекою IoT. Також завдяки появі електронної техніки з відкритим кодом та платформи IoT, вартість розробки системи IoT та подальшого управління її значною продукцією стає все більш доступною. Існуючі власники електронних продуктів відчувають тиск на інтеграцію свого пристрою з Інтернет або мобільним додатком.

Цей тренінг призначений для технології та бізнес-аналізу нової галузі, з тим щоб ентузіасти / підприємці IoT могли зрозуміти основи технологій і бізнесу IoT.

Мета курсу

Основна мета курсу полягає у впровадженні нових технологічних варіантів, платформ та тематичних досліджень впровадження IoT в домашніх і міських автоматизації (інтелектуальні будинки та міста), промислового Інтернету, охорони здоров'я, уряду, мобільних стільникових та інших областях.

-

Базове введення всіх елементів платформи IoT-Mechanics, Electronics / sensor, бездротових і кабельних протоколів, інтеграції мобільних пристроїв, інтеграції мобільних пристроїв з підприємствами, Data-analytics та Total control plane

-

Бездротові протоколи M2M для IoT-WiFi, ZigBee / Zwave, Bluetooth, ANT +: коли і де використовувати який?

-

Мобільний / робочий / веб-додаток - для реєстрації, отримання та керування даними - наявна платформа для отримання даних M2M для IoT - Xively, Omega та NovoTech та ін

-

Питання безпеки та рішення безпеки для IoT

-

Платформа з відкритим вихідним кодом / комерційною електронікою для IoT-Raspberry Pi, Arduino, ArmMbedLPC тощо

-

Хмарна платформа з відкритим вихідним кодом / комерційним підприємством для додатків AWS-IoT, Azure -IOT, Watson-IOT хмара на додаток до інших незначних IoT хмар

-

Дослідження бізнесу та технології деяких загальних пристроїв IOT, таких як домашня автоматизація, сигналізація диму, автомобілі, військові, домашнє здоров'я тощо.
14 годин
Огляд
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. C - це загальномовний мова програмування, рекомендований для IoT через його повсюдність та низькорівневі переваги програмування.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться програмувати рішення IoT за допомогою програми C.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте NetBeans для програмування систем IoT з C
- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся переваги використання C у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою C

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Огляд
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Azure - це комплексний набір хмарних сервісів, який пропонує IoT Suite, що складається з попередньо налаштованих рішень, які допомагають розробникам прискорити розробку проектів IoT.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися програмам IoT, що використовують Azure.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Встановіть та налаштуйте Azure IoT Suite
- Дізнайтеся переваги використання Azure у програмуванні систем IoT
- Впроваджуйте різні послуги Azure IoT (концентратор IoT, функції, Stream Analytics, Power BI, Cosmos DB, DocumentDB, IoT Device Management).
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT з використанням Azure

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Огляд
Internet of Things (IoT) - це мережева інфраструктура, яка з'єднує фізичні об'єкти та програмні програми бездротово, що дозволяє їм спілкуватися один з одним та обмінюватися даними через хмару.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать основи ІОТ під час створення системи датчиків IoT на основі Arduino .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти принципи IoT, включаючи компоненти IoT та методи комунікації.
- Використовуйте модулі зв'язку Arduino для створення різних типів IoT-систем.
- Використовуйте мобільний додаток для управління Arduino .
- Підключіть Arduino до інших пристроїв через Wi-Fi.
- Створіть та розгорніть систему датчиків IoT.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

-

Arduino доступний у різних моделях та підтримує різні інтерфейси програмування (C, C++ , C# , Python ) та IDE ( Arduino IDE, Visual Studio тощо). Щоб подати запит на інше налаштування, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Огляд
Internet of Things (IoT) - це нова технологічна область, яка бездротово з'єднує фізичні об'єкти та програмні програми для дистанційного зондування та управління. Augmented Reality (AR) - це технологія, яка покращує досвід користувачів, поєднуючи віртуальні комп'ютерні елементи з фізичним середовищем реального світу. AR дозволяє підприємствам надавати користувачам інформацію в режимі реального часу та в реальному світі. Це дві технології, за якими спостерігається швидко зростаючий рівень прийняття в багатьох галузях.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать основи ІОТ та АР та застосують ці знання до діяльності та стратегій своїх організацій.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи IoT та AR
- Дізнайтеся, як працюють технології IoT та AR
- Зрозумійте, як технології IoT та AR можуть бути застосовані до стратегії їхнього бізнесу
- Приймайте обґрунтовані бізнес-рішення щодо IoT та AR

Аудиторія

- Менеджери
- Підприємці

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
OT безпеки застосунків відноситься до технологій і процесів, що використовуються для розробки, управління і моніторингу додатків, які контролюють мережеві пристрої в системі OT.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які хочуть створити, розгорнути і керувати додатком IoT.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- розробити та розгорнути застосунки для керування пристроями OT надійно.
- надійно інтегрувати пристрої IoT до хмари.
- інтеграція програми OT з існуючою інфраструктурою.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- цей курс може бути заснований на будь-який з основних постачальників хмара: AWS, Google Cloud і Azure.
- щоб запросити індивідуальну підготовку, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
10 годин
Огляд
Оцінки інтернету речей або ринкової вартості IoT є масивними, оскільки за визначенням IoT є інтегрованим і розсіяним шаром пристроїв, датчиків і обчислювальної потужності, яка накладає весь споживач, бізнес-бізнес і державні галузі. IoT буде враховувати все більшу кількість підключень: 12 B до 2019 і 100B + до 2025 року.

У споживчому просторі багато продуктів і послуг вже перейшли в IoT, включаючи кухню і побутову техніку, парковку, RFID, освітлювальні та опалювальні продукти, а також ряд застосувань в Промисловому Інтернеті.

Основні технології IoT нічого нового, як M2M зв'язку існувало з моменту народження Інтернету. Однак те, що змінилося в останні пару років є поява числа недорогих бездротових технологій, доданих переважною адаптацією смартфонів і планшетів у кожному будинку. Вибухове зростання мобільних пристроїв призвело до пред'явиввав попиту на IoT.

Оскільки DLT стає більш зрозумілим в останні роки і його здатність вирішувати випадки використання бізнесу підприємства стають очевидними, технолог вивчає розподілені технології Ledger (DLT) (наприклад, Blockchain або IOTA) для вирішення випадків використання, які були складними галузями протягом багатьох років. На відміну від існуючих технологій, однією з ключових особливостей DLT є його безпрецедентна можливість забезпечити, простежуваність, підзвітність і незмінні записи, які можуть бути доступу в будь-який момент часу. Однією з область застосування, що представляють інтерес для DLT, є забезпечення неоднорідних мереж. Технологія повинна бути забезпечена, незмінна і пропонують транзакції в реальному часі.

Мета курсу

- Дайте введення міграції централізованої хмари на основі IoT до децентралізованого краю на основі IoT (з прикладом смарт-зарядки автомобіля, P2P енергетичних мереж)
- Малювання шарів вразливості на кожному стосі та між стеком
- Вивчення DLT ( Blockchain і DAG – прямий ациклічний графік) в ініціативах IoT в IBM, Samsung, IOTA фонду та деяких інших великих гравців.
- Тематичні дослідження та застосування для DLT в IoT
10 годин
Огляд
Estimates for Internet of Things or IoT market value are massive, since by definition the IoT is an integrated and diffused layer of devices, sensors, and computing power that overlays entire consumer, business-to-business, and government industries. The IoT will account for an increasingly huge number of connections: 12 B by 2019 and 100B+ by 2025.

In the consumer space, many products and services have already crossed over into the IoT, including kitchen and home appliances, parking, RFID, lighting and heating products, and a number of applications in Industrial Internet.

The underlying technologies of IoT are nothing new as M2M communication existed since the birth of Internet. However what changed in last couple of years is the emergence of number of inexpensive wireless technologies added by overwhelming adaptation of smart phones and Tablet in every home. Explosive growth of mobile devices led to present demand of IoT.

Over the last three years, engineering in IoT has seen massive changes primarily driven by Microsoft, Google and Amazon. These large behemoths have invested billions of dollars to develop IoT platforms that are more easy to manage and secure. Also IoT edge has gained a lot of momentum in both research and deployment as only means for practical IoT implementation. 5G is also promising to transform the business of IoT. This has led to an unprecedented large swath of new areas of research funding in IoT.

However Govt adaptation of IoT is slow due to security concerns at various levels. One of the major issue is, disagreement among different large IoT vendors on the matter of security. Microsoft Azure, Amazon AWS have pushed forward with its own security standards. Where as NIST is placing a more comprehensive one. OWASP model of 10 layers of IoT security did some impact but overall failed to get much ground due to non-adoption from major IoT platform like Azure or Google.

Course Objective

- Give introduction of all the technology stacks of IoT
- Drawing the layers of vulnerability at each stack and between the stack
- Learning about the NIST standard of IoT security
35 годин
Огляд
ThingsBoard - це платформа IoT з відкритим кодом, яка пропонує управління пристроями, збір, обробку даних та візуалізацію для вашого рішення IoT.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як інтегрувати ThingsBoard у свої IoT рішення.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування ThingsBoard
- Зрозумійте основи особливостей і архітектури ThingsBoard
- Створюйте програми IoT за допомогою ThingsBoard
- Інтеграція ThingsBoard з Kafka для маршрутизації даних телеметричних пристроїв
- Інтегруйте ThingsBoard з Apache Spark для збору даних з декількох пристроїв

Аудиторія

- Інженери програмного забезпечення
- Інженери апаратних засобів
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
16 годин
Огляд
IoT-це Інтернет речей.

Це інструктор, живий тренінг (на місці або віддалених), спрямований на викладачів і наукових інженерів, які бажають використовувати IoT в Smart City, Smart виробництва, г-IoT і т. д.

До кінця цього тренінгу, учасники зможуть мати заниження:

- Вертикальні аспекти: нові технологічні варіанти, платформ і тематичних досліджень впровадження IoT в нових (розумні міста, розумні виробництва, сільське господарство, громадської безпеки і т. д.)
- Горизонтальні аспекти: (EDGE-обчислення, платформи PaaS, 4 г-IoT тощо) для дослідників університету

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практичний впровадження в середовищі живого Lab.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
- Щоб дізнатися більше про IoT, будь ласка, відвідайте:
24 годин
Огляд
Введення

Обмежені традиційним голосом і доходів даних, Cспс (постачальники послуг зв'язку) шукають нові джерела доходу від IoT послуг, що надаються в будинках, офісі та знайомства. В результаті, IoT стає частиною нової моделі OSS і BSS.

Резюме

- Тематичні дослідження успішної інтеграції служби IoT від Telcos
- Інтеграція сервісів IoT з OSS
- Новий вид локального IoT Data/сервіс/підключення пропонуючи
- Вертикальний IoT-всього послуги продаж vs IoT проміжного продажу.
- Інтеграція продажу IoT в BSS
Online Internet of Things courses, Weekend Internet of Things (IoT) courses, Evening IoT (Internet of Things) training, IoT boot camp, Internet of Things (IoT) instructor-led, Weekend IoT (Internet of Things) training, Evening IoT courses, Internet of Things (IoT) coaching, Internet of Things (IoT) instructor, Internet of Things (IoT) trainer, Internet of Things training courses, IoT classes, IoT (Internet of Things) on-site, IoT (Internet of Things) private courses, IoT (Internet of Things) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions