курси Information System Security

курси Information System Security

Місцеві, інструктор під керівництвом живої інформаційної системи безпеки (МКС) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передових тем інформаційної системи безпеки.

Інформаційна система безпеки навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Information System Security Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Це один день введення в ISO27001
28 hours
Overview
Опис:

CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Наш курс CISA є інтенсивним, дуже конкурентоспроможним і навчальним курсом навчального курсу. Маючи досвід надання більш ніж 150-ти тренінгів CISA в Європі та у всьому світі та навчання більш ніж 1200+ делегатів CISA, тренінговий матеріал Net Security CISA розроблено в будинку з пріоритетом забезпечення того, що делегати CISA передають іспит ISACA CISA® . Методологія навчання зосереджена на розумінні концепцій аудиту CISA IS та практикує велику кількість балів із запитаннями, опублікованими ISACA, з останніх трьох років. Протягом певного періоду, власники КІЗА мали величезний попит з відомими бухгалтерськими фірмами, глобальними банками, консультаційними, аудиторськими та департаментами внутрішнього аудиту.

Делегати можуть мати багаторічний досвід проведення ІТ-аудиту, але перспективи вирішення анкет CISA виключно залежать від їхнього розуміння до загальноприйнятої практики надання ІТ-сертифікації. Екзамен CISA дуже складний, тому що існує дуже тісна зіткнення між двома можливими відповідями, і саме там ISACA перевіряє вас на вашому розумінні в глобальній практиці аудиту ІТ. Щоб вирішити ці проблеми, ми завжди пропонуємо найкращих тренерів, які мають великий досвід у навчанні CISA у всьому світі.

У посібнику Net Security CISA охоплюються всі поняття, пов'язані з іспитом, тематичні дослідження, Q & A через п'ять доменів CISA. Крім того, тренер ділиться ключовими матеріалами CISA, такими як відповідні примітки CISA, банки запитань, глосарій CISA, відеоролики, документи про перегляд, поради щодо іспитів та карти CISA з розуму під час курсу.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISA.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
35 hours
Overview
Ретельний, практичний 5-денний курс, призначений для забезпечення знань та навичок, необхідних для управління інформаційною безпекою, забезпеченням інформації або процесами, заснованими на інформаційному ризику. Курс CISMP узгоджений з новітніми національними рамками забезпечення інформації (IAMM), а також ISO / IEC 27002 & 27001; кодекс практики та стандарт інформаційної безпеки. Цей курс - курс CESG Certified Training (CCT).

Курс слідує за останньою програмою BCS і готує делегатів для 2-х годинного багаторазового обстеження БКС, який проводиться після обіду останнього дня курсу.

Ця кваліфікація надає делегатам докладні знання щодо концепцій, що стосуються інформаційної безпеки; (конфіденційність, цілісність, доступність, вразливість, загрози, ризики та контрзаходи), а також розуміння чинного законодавства та правил, які впливають на управління інформаційною безпекою. Власники винагороди зможуть застосувати практичні принципи, що охоплюються протягом курсу, що забезпечує надійність і безпеку нормальних бізнес-процесів.
35 hours
Overview
Огляд:

Сертифікована безпека інформаційних систем Професійна сертифікація визнана ключовою кваліфікацією для розвитку старшої кар'єри в галузі інформаційної безпеки, аудиту та управління інформаційними технологіями. Проведена понад 30 000 кваліфікованих фахівців у всьому світі, кваліфікація сертифікованих спеціалістів із захисту інформаційних систем демонструє перевірені знання та є запорукою більшого потенціалу заробітку в ролях, які включають CISO, CSO та старшого менеджера з безпеки.

Ви навчитесь:

- Використовуйте отримані знання практичним способом, корисним для вашої організації
- Захистіть свої організаційні активи за допомогою методів контролю доступу та посиліть контроль конфіденційності та цілісності зі світу криптографії
- Забезпечте мережеву архітектуру та дизайн (реалізуйте кібербезпеку)
- Досягнення своїх організаційних цілей, таких як правові норми та відповідність, забезпечення інформації, безпека та управління даними
- Підвищуйте безпечну доставку ІТ-послуг за допомогою операцій безпеки, архітектури та принципів дизайну
- Реалізуйте стійкість бізнесу за допомогою Плану безперервності Business
- Ви отримаєте глибоке розуміння 8 доменів, як це призначено (ISC) 2®.

Основний Go :

- Щоб здати іспит CISSP вперше.

Цільова аудиторія:

Ця підготовка призначена для осіб, які готуються до іспиту з сертифікації CISSP.
35 hours
Overview
CISSP - це фахівець із забезпечення інформації, який визначає архітектуру, дизайн, управління та / або управління, які забезпечують безпеку бізнес-середовища. Величезний обсяг знань і досвід, необхідний для складання іспиту, відрізняє CISSP. Документи свідчать про загальновизнаний рівень компетентності, що надається (ISC) 2® CBK®, який охоплює критичні теми безпеки сьогодні, включаючи хмарні обчислення, мобільну безпеку, безпеку розробки додатків, управління ризиками тощо.

Цей курс допоможе вам переглянути 10 областей практики інформаційної безпеки. Вона також служить потужним інструментом навчання для освоєння концепцій і тем, пов'язаних з усіма аспектами безпеки інформаційних систем.

Цілі:

- До огляду основних тем СНІДСП ЦБК (Спільний орган знань).
- Підготовка до іспиту CISSP
21 hours
Overview
Digital identity refers to the information used by computer systems to verify user identity. Some issues related to digital identity include e-signatures, access control and fraud detection.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at engineers in telecommunication companies who wish to set up an end-to-end digital identity management system.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand, evaluate and adopt different approaches to managing usernames and passwords.
- Setup a single login system that works across all applications used in a telecom environment.
- Use identity technology to get a clear understanding of their customers and their needs.
- Implement an authentication system that works across different platforms (laptop, mobile, etc.).

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
35 hours
Overview
Стиль курсу:

Це курс, який веде викладач, і є [несертифікаційною](/cc/cismp) версією курсу " [CISMP - сертифікат з принципів Management інформаційною безпекою](/cc/cismp) "

Опис:;

Курс надасть вам знання та розуміння основних принципів, які повинні бути ефективним членом команди з інформаційної безпеки з обов'язками з безпеки, що є частиною вашої повсякденної ролі. Він також підготує осіб, які думають про перехід до інформаційної безпеки або пов'язаних з ними функцій.

Цілі:

Надати студентам навички та знання, необхідні для демонстрації наступного:

- Знання концепцій управління інформаційною безпекою (конфіденційність, доступність, вразливість, загрози, ризики та контрзаходи тощо)
- Розуміння чинного законодавства та правил, що впливають на управління інформаційною безпекою у Великобританії; Поінформованість про поточні національні та міжнародні стандарти, структури та організації, які сприяють управлінню інформаційною безпекою;
- Розуміння поточного бізнес-та технічного середовища, в якому має працювати управління інформаційною безпекою;
- Знання категоризації, експлуатації та ефективності управління різними типами та характеристиками.
35 hours
Overview
Опис:

Цей курс - це версія, не [сертифікаційна, для](/cc/cisa) курсу " [CISA - Certified Information Systems Auditor](/cc/cisa) ". CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані в інтересах вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
21 hours
Overview
Цей курс дасть вам навички побудувати інформаційну безпеку відповідно до ISO 27005, яка присвячена управління ризиками інформаційної безпеки на основі ISO 27001.
35 hours
Overview
Цей клас допоможе відвідувачам сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Отримати глибокі знання та практичний досвід з існуючими важливими системами безпеки. Учасники дізнаються, як працюють периметрові захисні пристрої, а потім можуть бути введені в сканування та атаку власних мереж, жодна реальна мережа не зазнає шкоди. Потім учасники дізнаються, як хакери посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи, виявлення вторгнень, створення політики, соціальної інженерії, атак DDoS, переповнення буфера та створення вірусів.
21 hours
Overview
Тренінг призначений для всіх адміністраторів операційної системи, які планують впровадити інфраструктуру відкритого ключа на основі MS Windows Server 2012 R2 і планують використовувати сертифікати кваліфікованого електронного підпису.

Учасники тренінгу ознайомляться з основними питаннями, пов'язаними з впровадженням інфраструктури відкритих ключів, а також ідеєю використання новітніх криптографічних рішень для безпечних інформаційних систем.

На основі операційної системи MS Windows Server 2012 R2 обговорюються можливості використання сервісів сертифікації для потреб підприємства. Під час навчання у віртуальному середовищі встановлюється повний центр сертифікації, обговорюються найважливіші питання, пов'язані з управлінням та адмініструванням інфраструктури відкритого ключа в домені Active Directory.

Тренінг також включає теоретичні та практичні знання щодо використання електронних підписів, виданих сертифікаційними центрами в Польщі відповідно до "Закону про електронний підпис". Обговорюються правові питання, вимоги законодавства, а також приклади використання сертифікатів електронного підпису в Польщі.

Учасники тренінгу отримають знання, необхідні для створення електронної кореспонденції, пов'язаної з комунікацією з офісами державного управління, та використання інших послуг, що дозволяють або вимагають використання цього типу ідентифікації особи.

Upcoming Information System Security Courses

Weekend Information System Security courses, Evening Information System Security training, Information System Security boot camp, Information System Security instructor-led, Weekend Information System Security training, Evening Information System Security courses, Information System Security coaching, Information System Security instructor, Information System Security trainer, Information System Security training courses, Information System Security classes, Information System Security on-site, Information System Security private courses, Information System Security one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!