курси Information System Security

курси Information System Security

Local, instructor-led live Information System Security (ISS) training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice the fundamentals and advanced topics of Information System Security.

Information System Security training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live Information System Security trainings in україна can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Information System Security Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Це один день введення в ISO27001
28 hours
Overview
Опис:

CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Наш курс CISA є інтенсивним, дуже конкурентоспроможним і навчальним курсом навчального курсу. Маючи досвід надання більш ніж 150-ти тренінгів CISA в Європі та у всьому світі та навчання більш ніж 1200+ делегатів CISA, тренінговий матеріал Net Security CISA розроблено в будинку з пріоритетом забезпечення того, що делегати CISA передають іспит ISACA CISA® . Методологія навчання зосереджена на розумінні концепцій аудиту CISA IS та практикує велику кількість балів із запитаннями, опублікованими ISACA, з останніх трьох років. Протягом певного періоду, власники КІЗА мали величезний попит з відомими бухгалтерськими фірмами, глобальними банками, консультаційними, аудиторськими та департаментами внутрішнього аудиту.

Делегати можуть мати багаторічний досвід проведення ІТ-аудиту, але перспективи вирішення анкет CISA виключно залежать від їхнього розуміння до загальноприйнятої практики надання ІТ-сертифікації. Екзамен CISA дуже складний, тому що існує дуже тісна зіткнення між двома можливими відповідями, і саме там ISACA перевіряє вас на вашому розумінні в глобальній практиці аудиту ІТ. Щоб вирішити ці проблеми, ми завжди пропонуємо найкращих тренерів, які мають великий досвід у навчанні CISA у всьому світі.

У посібнику Net Security CISA охоплюються всі поняття, пов'язані з іспитом, тематичні дослідження, Q & A через п'ять доменів CISA. Крім того, тренер ділиться ключовими матеріалами CISA, такими як відповідні примітки CISA, банки запитань, глосарій CISA, відеоролики, документи про перегляд, поради щодо іспитів та карти CISA з розуму під час курсу.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISA.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
35 hours
Overview
Ретельний, практичний 5-денний курс, призначений для забезпечення знань та навичок, необхідних для управління інформаційною безпекою, забезпеченням інформації або процесами, заснованими на інформаційному ризику. Курс CISMP узгоджений з новітніми національними рамками забезпечення інформації (IAMM), а також ISO / IEC 27002 & 27001; кодекс практики та стандарт інформаційної безпеки. Цей курс - курс CESG Certified Training (CCT).

Курс слідує за останньою програмою BCS і готує делегатів для 2-х годинного багаторазового обстеження БКС, який проводиться після обіду останнього дня курсу.

Ця кваліфікація надає делегатам докладні знання щодо концепцій, що стосуються інформаційної безпеки; (конфіденційність, цілісність, доступність, вразливість, загрози, ризики та контрзаходи), а також розуміння чинного законодавства та правил, які впливають на управління інформаційною безпекою. Власники винагороди зможуть застосувати практичні принципи, що охоплюються протягом курсу, що забезпечує надійність і безпеку нормальних бізнес-процесів.
35 hours
Overview
Огляд:

Сертифікована інформаційна система безпеки Професійна сертифікація визнана як ключова кваліфікація для розвитку старшої кар'єри в області інформаційної безпеки, аудиту та управління інформаційним управлінням. Проведена більш ніж 30000 кваліфікованими фахівцями по всьому світу, кваліфікація професійних сертифікованих систем інформаційної безпеки показує перевірені знання та є ключем до більш високого потенціалу заробітку в ролях, які включають CISO, ОГС та провідний менеджер з питань безпеки.

Ви навчитеся:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Захистіть свої організаційні ресурси за допомогою методів контролю доступу та посилюйте контроль конфіденційності та цілісності з світу криптографії
- Захистіть архітектуру та дизайн своєї мережі (реалізуйте Cyber ​​Security)
- Досягти своїх організаційних цілей, таких як юридичне та дотримання законодавства, забезпечення інформацією, безпека та управління даними
- Розширюйте безпечну доставку ІТ-послуг за допомогою операцій безпеки, архітектури та принципів проектування
- Впровадження ділової пружності за допомогою плану безперервності бізнесу
- Ви отримаєте глибоке розуміння 8 доменів відповідно до вимог (ISC) 2®.

Головна мета:

- Перший випуск вашого іспиту CISSP.

Цільова аудиторія:

Ця підготовка призначена для осіб, які готуються до сертифікаційного іспиту CISSP.
35 hours
Overview
CISSP - це фахівець із забезпечення якості інформації, який визначає архітектуру, дизайн, управління та / або засоби контролю, які забезпечують безпеку бізнес-середовища. Велика широта знань та досвід, необхідний для здачі іспиту, є тим, що окремо визначає CISSP. Зазначені свідоцтва демонструють загальновизнаний рівень компетенції, наданий (ISC) 2® CBK®, який охоплює найважливіші теми в галузі безпеки сьогодні, включаючи хмарні обчислення, мобільну безпеку, безпеку розробки додатків, управління ризиками та багато іншого.

Цей курс допоможе вам переглянути 10 областей практики інформаційної безпеки. Він також служить потужним навчальним засобом для засвоєння концепцій та тем, пов'язаних із усіма аспектами безпеки інформаційних систем.

Цілі:

- Огляд основних тем CISSP CBK (Common Body of Knowledge).
- Підготуватися до іспиту CISSP
35 hours
Overview
Стиль курсу:

Це курс інструктора, а також є несертифікаційним варіантом "[Cismp-сертифікат у принципах управління інформаційною безпекою](/cc/cismp)"

Опис:;

Курс надасть вам знання та розуміння основних принципів, необхідних для ефективного члена команди інформаційної безпеки з безпекою відповідальності як частина вашого повсякденного роль. Він також підготує людей, які думають про перехід в інформаційну безпеку або відповідні функції.

Цілей:

Для надання студентам навичок і знань, необхідних для демонстрації наступних:

- Знання понять, що стосуються управління інформаційною безпекою (конфіденційність, доступність, вразливість, загрози, ризики та контрзаходи тощо)
- Розуміння чинного законодавства та нормативних актів, які впливають на управління інформаційною безпекою у Великобританії; Усвідомлення існуючих національних і міжнародних стандартів, рамок і організацій, що сприяють управлінню інформаційною безпекою;
- Розуміння поточного бізнес-та технічного середовища, в якому має діяти управління інформаційною безпекою;
- Знання категоризації, функціонування та ефективності контролю різних типів і характеристик.
35 hours
Overview
Опис:

Цей курс - це версія, не [сертифікаційна, для](/cc/cisa) курсу " [CISA - Certified Information Systems Auditor](/cc/cisa) ". CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані в інтересах вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
21 hours
Overview
Цей курс дасть вам навички для створення інформаційної безпеки відповідно до ISO 27005, який присвячений управління ризиками інформаційної безпеки на основі ISO 27001.
35 hours
Overview
Цей клас допоможе відвідувачам сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Отримати глибокі знання та практичний досвід з існуючими важливими системами безпеки. Учасники дізнаються, як працюють периметрові захисні пристрої, а потім можуть бути введені в сканування та атаку власних мереж, жодна реальна мережа не зазнає шкоди. Потім учасники дізнаються, як хакери посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи, виявлення вторгнень, створення політики, соціальної інженерії, атак DDoS, переповнення буфера та створення вірусів.
21 hours
Overview
Навчання адресовано всім адміністраторам операційних систем, які планують впровадити інфраструктуру відкритих ключів на базі MS Windows Server 2012 R2 і планують використовувати кваліфіковані сертифікати електронного підпису.

Учасники тренінгу дізнаються про основні питання, пов'язані з впровадженням інфраструктури відкритих ключів, а також про ідею використання найновіших криптографічних рішень для захисту інформаційних систем.

На базі операційної системи MS Windows Server 2012 R2 обговорюються можливості використання сертифікаційних послуг для потреб підприємства. Під час навчання в віртуальному середовищі встановлюється повний сертифікаційний центр та обговорюються найважливіші питання, пов'язані з управлінням та адмініструванням інфраструктури відкритих ключів в домені Active Directory.

Тренінг також включає теоретичні та практичні знання стосовно використання електронних підписів, виданих сертифікаційними центрами у Польщі відповідно до "Закону про електронний підпис". Обговорюються правові питання, нормативні вимоги, а також приклади використання сертифікатів електронного підпису в Польщі.

Учасники тренінгу набувають знань, необхідних для створення електронної кореспонденції, пов'язаної з спілкуванням з органами державної адміністрації, та використанням інших послуг, що дозволяють або вимагають використання цього типу ідентифікації.

Upcoming Information System Security Courses

Weekend Information System Security courses, Evening Information System Security training, Information System Security boot camp, Information System Security instructor-led, Weekend Information System Security training, Evening Information System Security courses, Information System Security coaching, Information System Security instructor, Information System Security trainer, Information System Security training courses, Information System Security classes, Information System Security on-site, Information System Security private courses, Information System Security one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!