курси Information Security Risk

курси Information Security Risk

Місцеві, під керівництвом інструктора Live інформаційної безпеки, навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ і передових тем ризик інформаційної безпеки.

Підготовка до інформаційної безпеки є "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Information Security Risk Підкатегорії

Information Security Risk Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Огляд
Опис:

CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Наш курс CISA є інтенсивним, дуже конкурентоспроможним і навчальним курсом навчального курсу. Маючи досвід надання більш ніж 150-ти тренінгів CISA в Європі та у всьому світі та навчання більш ніж 1200+ делегатів CISA, тренінговий матеріал Net Security CISA розроблено в будинку з пріоритетом забезпечення того, що делегати CISA передають іспит ISACA CISA® . Методологія навчання зосереджена на розумінні концепцій аудиту CISA IS та практикує велику кількість балів із запитаннями, опублікованими ISACA, з останніх трьох років. Протягом певного періоду, власники КІЗА мали величезний попит з відомими бухгалтерськими фірмами, глобальними банками, консультаційними, аудиторськими та департаментами внутрішнього аудиту.

Делегати можуть мати багаторічний досвід проведення ІТ-аудиту, але перспективи вирішення анкет CISA виключно залежать від їхнього розуміння до загальноприйнятої практики надання ІТ-сертифікації. Екзамен CISA дуже складний, тому що існує дуже тісна зіткнення між двома можливими відповідями, і саме там ISACA перевіряє вас на вашому розумінні в глобальній практиці аудиту ІТ. Щоб вирішити ці проблеми, ми завжди пропонуємо найкращих тренерів, які мають великий досвід у навчанні CISA у всьому світі.

У посібнику Net Security CISA охоплюються всі поняття, пов'язані з іспитом, тематичні дослідження, Q & A через п'ять доменів CISA. Крім того, тренер ділиться ключовими матеріалами CISA, такими як відповідні примітки CISA, банки запитань, глосарій CISA, відеоролики, документи про перегляд, поради щодо іспитів та карти CISA з розуму під час курсу.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISA.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
21 годин
Огляд
Опис:

Цей клас призначений як підготовка інтенсивного та важкого базового іспиту для перевірки сертифікованих інформаційних систем ISACA (CRISC). П'ять (5) доменів навчальної програми CRISC ISACA будуть охоплені великою увагою до іспиту. Окрім того, буде надано Офіційний огляд посібника ISACA CIRSC та запитання, відповідь та пояснення (Q, A & E). Q, A & E є винятковим, допомагаючи делегатам зрозуміти стиль ISACA питань, тип відповідей ISACA шукає, і це допомагає швидкої асиміляції запасу матеріалу.

Технічні навички та практики, які ISACA пропагує та оцінює в рамках сертифікації CRISC, є основою успішної роботи на місцях. Маючи сертифікат CRISC, ви продемонструєте свою майстерність у цій професії. Зі зростанням попиту на професіоналів, що володіють ризиками та контрольними знаннями, CRISC ISACA позиціонує себе як бажану програму сертифікації окремих осіб та підприємств у всьому світі. Сертифікація CRISC означає прагнення служити підприємству та вибраній професії з відмінністю.

Цілі:

- Щоб допомогти вам скласти екзамен CRISC вперше
- що володіє цією сертифікацією, означатиме вашу прихильність обслуговуванню підприємства з відмінністю
- зростаючий попит на професіоналів з навичками ризику та контролю дозволить власникам цієї сертифікації краще командувати
посади та зарплата

Ти навчишся:

- Допомогти підприємствам досягти бізнес-цілей шляхом розробки, впровадження, моніторингу та підтримки на основі ризиків,
ефективні та ефективні засоби управління ІС.
- Технічні навички та практика, які сприяють CRISC, є основою для успіху у цій галузі
35 годин
Огляд
Цей клас занурить учнів у інтерактивне середовище, де їм покажуть, як сканувати, тестувати, ламати та захищати власні системи. Інтенсивне середовище в лабораторії дає кожному студенту глибокі знання та практичний досвід роботи із сучасними системами безпеки. Студенти почнуть розуміти, як працює захист периметра, а потім ведуть до сканування та нападу на власні мережі, жодна реальна мережа не завдає шкоди. Потім студенти дізнаються, як зловмисники ескалюють привілеї та які кроки можна зробити для захисту системи. Студенти також дізнаються про виявлення вторгнень, створення політики, соціальну інженерію, DDoS-атаки, переповнення буфера та створення вірусів. Коли студент покине цей інтенсивний 5-денний клас, він матиме розуміння та досвід етичного злому.

Мета тренінгу з етичних злому:

- Встановити та регулювати мінімальні стандарти для довіри професійних фахівців з інформаційної безпеки у заходах етичного хакерства.
- Поінформуйте громадськість про те, що особи, що мають довіреність, відповідають або перевищують мінімальні стандарти.
- Посилити етичний злом як унікальну професію, що саморегулюється.

Аудиторія:

Курс ідеально підходить для тих, хто працює на таких посадах, як, але не обмежується ними:

- Інженери з безпеки
- Консультанти з безпеки
- Менеджери з безпеки
- ІТ-директор / менеджери
- Аудитори безпеки
- Адміністратори ІТ-систем
- Адміністратори ІТ-мережі
- Мережеві архітектори
- Розробники
21 годин
Огляд
Цей курс дасть вам навички побудувати інформаційну безпеку відповідно до ISO 27005, яка присвячена управління ризиками інформаційної безпеки на основі ISO 27001.
35 годин
Огляд
Опис:

Це курс «Практикуючий» і в значній мірі спирається на практичні вправи, розроблені для зміцнення понять, що викладаються, та для формування впевненості делегатів у впровадженні управління безперервністю бізнесу. Курс також призначений для заохочення дискусій та обміну знаннями та досвідом між студентами.
Делегати отримають користь від практичного та великого досвіду наших тренерів, які практикують управління безперервністю бізнесу та спеціалістів ISO 22301: 2012.

Делегати навчаться:

- Поясніть необхідність управління безперервністю бізнесу в усіх організаціях
- Визначте життєвий цикл безперервності бізнесу
- Проведення управління програмою безперервності бізнесу
- Розуміти їх організацію достатньо, щоб визначити критичні для місії сфери впливу
- Визначте стратегію безперервності бізнесу своєї організації
- Створіть відповідь про безперервність бізнесу
- Вправи, підтримка та перегляд планів
- Вставити безперервність бізнесу в організації
- Визначте терміни та визначення, відповідні безперервності бізнесу

До кінця курсу делегати матимуть детальне розуміння всіх ключових складових управління безперервністю бізнесу та зможуть повернутися до своєї роботи, зробивши вагомий внесок у процес управління безперервністю бізнесу.
Online Information Security Risk courses, Weekend Information Security Risk courses, Evening Information Security Risk training, Information Security Risk boot camp, Information Security Risk instructor-led, Weekend Information Security Risk training, Evening Information Security Risk courses, Information Security Risk coaching, Information Security Risk instructor, Information Security Risk trainer, Information Security Risk training courses, Information Security Risk classes, Information Security Risk on-site, Information Security Risk private courses, Information Security Risk one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions