курси Hyperledger

курси Hyperledger

Навчальні курси живих гіперледерів, очолювані інструктором, демонструють шляхом обговорення та практичної практики, як використовувати Hyperledger для підтримки спільного розвитку розподілених книг на базі блоків. Підготовка гіперделгерів доступна як "навчальна тренування на місці" або "дистанційна навчальна програма". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Hyperledger Course Outlines

CodeNameDurationOverview
hyperledger1Blockchain: Hyperledger Fabric14 hoursЦей курс був розроблений для розробників та менеджерів проектів, які хотіли б експериментувати з Blockchain у своїй продукції та проектах. Курс дає основні відомості про те, як налаштувати власне додаток блокшинів за допомогою Hyperledger Fabric.
hyperledgerbluemixHyperledger Fabric for Beginners7 hoursЦей курс був розроблений для розробників та менеджерів проектів, які хотіли б експериментувати з Blockchain у своїй продукції та проектах. Курс дає основні знання про те, як налаштувати власну мережу блокчихів за допомогою IBM Bluemix.

Зверніть увагу: завдяки обмеженим можливостям навчання та всім, що вже було попередньо налаштовано на Bluemix, воно використовується лише для студентів коледжу, а в корпоративних випадках ми будемо використовувати приклад AWS або віртуальні машини, щоб встановити повний набір гіперлегєвих тканин з нуля, щоб прискорення практичного і ручного розуміння поглинання частинок.
blockchaindevcompleteBlockchain Development: From Ethereum to Hyperledger21 hoursЦей курс був розроблений для розробників та менеджерів проектів, які хотіли б експериментувати з Blockchain у своїй продукції та проектах. Курс дає базові знання про те, як налаштувати власне середовище блочного діапазону та висвітлювати деякі існуючі структури. Зрештою, цей курс дає базові знання про те, як налаштувати власне додаток блокшинів за допомогою Hyperledger Fabric.
sawtoothBlockchain: Hyperledger Sawtooth for Enterprise Distributed Ledgers14 hoursHyperledger Sawtooth - це високомодульна платформа з відкритим кодом для побудови, розгортання та розподілу розподілених книг. Він використовує консенсусний механізм, що називається "Доказ минулого часу", протокол консенсусу лотереї, який грунтується на надійних середовищах виконання. Sawtooth надає компанія Intel.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як створити блок-схему із застосуванням Sawtooth.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте Sawtooth для створення, розгортання та запуску розподілених облікових записів для підприємств
- Зрозумійте такі ключові поняття, як оновлення на основі транзакцій, спільний стан та алгоритми консенсусу
- Використовуйте мережу блок-чіпів Sawtooth для додатків, починаючи від міжнародних переказів, обробки претензій страхування, управління ланцюжком постачання та Інтернету речей (IoT)

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
irohaBlockchain: Hyperledger Iroha for Mobile Applications14 hoursHyperledger Iroha - це бізнес-структура блоків, натхненна Hyperledger Fabric. Він добре інтегрується в інфраструктурні проекти та функції чистого, керованого доменом C ++ дизайном та акцентом на розробці мобільних додатків. Це забезпечує високий ступінь відмовостійкості мережі на основі ланцюгового візантійського алгоритму толерантного розладу (Sumeragi).

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як створити мобільну прикладну програму для блоків, використовуючи Iroha.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте Iroha для створення, розгортання та керування простою розкладеною книгою та демонстраційною мобільною програмою
- Створюйте і керуйте власні складні активи (валюти, невід'ємні права, серійні номери, патенти тощо).
- Керування обліковими записами користувачів, перевірка дозволів користувачів тощо.
- Підтвердження ділових правил транзакцій та запитів у системі

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
indyBlockchain: Hyperledger Indy for Identity Management14 hoursIndy - це проект Hyperledger для створення децентралізованих ідентифікаційних систем. Вона включає в себе інструменти, бібліотеки та компоненти багаторазового використання для створення цифрових ідентифікацій, пов'язаних з блокуванням блоків чи іншими розподіленими книгами.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як створити індивідуальну децентралізовану систему ідентичності.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створюйте та керуйте децентралізованими, самостійними особистостями, використовуючи розподілені книги.
- Увімкніть сумісність цифрових ідентифікацій між доменами, програмами та силосами.
- Зрозумійте такі ключові поняття, як керований користувачем обмін, анулювання, децентралізовані ідентифікатори (DID), агенти з відмінників, мінімізація даних тощо.
- Використовуйте Indy, щоб власники ідентифікаторів могли самостійно контролювати свої особисті дані та відносини.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
burrowBlockchain: Hyperledger Burrow - Client7 hoursHyperledger Burrow - це блок-схема клієнта (вузол), яка включає в себе вбудовану специфікацію Ethereum Virtual Machine (EVM). EVM - це розумний контрактний перекладач Ethereum.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться налаштовувати, налаштовувати та синхронізувати клієнта Burrow до мережі блоків-чіпів.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте Burrow, щоб синхронізуватись з мережею через API-інтерфейс Javascript, HTTP або веб-сайти
- Зрозумійте архітектуру та компоненти Burrow, включаючи консенсусний двигун, дозволену віртуальну машину Ethereum та шлюз RPC
- Виконайте розумний контрактний код Ethereum на дозволеній віртуальній машині

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
celloBlockchain: Hyperledger Cello for Provisioning Blockchains14 hoursHyperledger Cello - це блок-схема модульного інструментарію для спрощення створення, керування та припинення блокування.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як створити систему розгортання бази даних на основі візитної картки BaaS ("Blockchain-a-service").

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Побудуйте платформу Blockchain як службу (BaaS) з нуля
- Надаються налаштування Blockchains, таких як Hyperledger Fabric
- Підтримувати пул працює блоків мережі в різних інфраструктурах
- Перевірте стан системи, налаштовуйте ланцюжки та масштабні ресурси за допомогою інформаційних панелей

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
composerBlockchain: Hyperledger Composer for Building a Network21 hoursHyperledger Composer - це набір інструментів спільної роботи для створення бізнес-мереж блокчейнів. Композитор побудований за допомогою JavaScript і використовує node.js, npm, CLI та популярні редактори.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться створювати бізнес-мережу Blockchain та демонстраційну програму, використовуючи Composer.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Спрощення створення розумних договорів та додатків для блокчейнів
- Перевірте процеси розробки, розробляючи їх в захищених, безризикованих середовищах перед розгортанням
- Використовуйте спеціально розроблену мову моделювання Composer, а також транзакції JavaScript для скриптів
- Впровадити процес розробки, який узгоджує бізнес-вимоги з розвитком
- Розробляйте готові на основі браузерів додаткові блок-схеми за годинами, а не тижнями
- Інтеграція блоків з мережею з існуючими системами

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Upcoming Hyperledger Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Blockchain: Hyperledger Composer for Building a Network - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-09 09:305250EUR / 6050EUR
Blockchain Development: From Ethereum to Hyperledger - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-04-17 09:305250EUR / 6050EUR
Blockchain: Hyperledger Composer for Building a Network - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-06-04 09:305250EUR / 6050EUR
Blockchain Development: From Ethereum to Hyperledger - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-06-11 09:305250EUR / 6050EUR
Blockchain Development: From Ethereum to Hyperledger - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-08-06 09:305250EUR / 6050EUR
Weekend Hyperledger courses, Evening Hyperledger training, Hyperledger boot camp, Hyperledger instructor-led, Weekend Hyperledger training, Evening Hyperledger courses, Hyperledger coaching, Hyperledger instructor, Hyperledger trainer, Hyperledger training courses, Hyperledger classes, Hyperledger on-site, Hyperledger private courses, Hyperledger one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!