Навчальні курси HTML

Навчальні курси HTML

Онлайн або на місці, на чолі з інструктором Live HTML (мова розмітки гіпертекстової) навчальні курси демонструють шляхом інтерактивного обговорення і практичний практикою, як використовувати HTML для створення веб-сторінок і веб-додатків.

HTML навчання доступний як "онлайн-навчання в прямому ефірі" або "навчання на місці". Онлайн-навчання (ака "дистанційне навчання жити") здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого столу. Навчання на місці в прямому ефірі може здійснюватися локально на клієнтських приміщеннях у україніабо в Ноблепрог корпоративних навчальних центрах україні.

Nobleпрог-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

HTML Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
35 годин
This course is intended not just to introduce but to provide strong foundations and present best practices for HTML & CSS, JavaScript, jQuery and Bootstrap. Fundamental concepts are introduced along with Best practices through labs and hands on exercises. For a good enough coverage of all the topics HTML is addressed along with the other topics (CSS & JavaScript).

The course is almost entirely hands on. Most of the concepts are discovered through code readings/execution & coding.
7 годин
Shiny являє собою пакет з відкритим кодом R, який забезпечує веб-структуру для побудови інтерактивних веб-застосувань з використанням Р.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться об'єднувати науку з інформацією та веб-розробки, використовуючи Shiny, R та HTML.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Побудуйте інтерактивні веб-програми з R, використовуючи Shiny

Аудиторія

- Дані вчених
- Веб-розробники
- Статистики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
35 годин
Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому в п'ятір'яному та п'ятір'яному розділі. Учасники будуть вивчати навички програмування за допомогою вправ та створення веб-прикладу зразка.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на початківців-програмістів, які хочуть вчитися HTML5, CSS3, і JavaСкрипт з метою побудови веб-прикладів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використання та встановлення середовища розвитку. Зрозумійте логіку програмування скрипта і використовуйте його для контролю потоку програми. Використовуйте Javaскрипт разом з HTML для створення інтерактивного досвіду для користувачів. Використовуйте CSS3 для додавання візуальних ефектів в додаток, щоб зробити його більш привабливим і зручним для використання. Підключіть додаток до бази даних для зберігання та отримання даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Учасники курсу дізнаються, як створити веб-сайт відповідно до стандартів і дізнаються про секрети HTML / XHTML і CSS. Ви зможете поставити сторінку на сервер і додати її до каталогів і пошукових систем. Кожен учасник також отримає легкодоступний рукопис, підготовлений автором курсу, що робить його простішим для перегляду та практичного застосування отриманих знань.
35 годин
Програма підготовки готує вас до професійного веб-дизайнера (код зайнятості: 213202 для стандартів професійної кваліфікації) у зв'язку з "HTML і CSS в веб-дизайні" і включає в себе програмування проблеми з використанням JavaScript і PHP мови.

Наступна програма передбачає, що учасник зможе розробити і створити веб-сайти за допомогою HTML 4.0 і Cascading Style Sheets 2.0. При створенні веб-сайту ви використовуєте теги HTML для розміщення тексту, графіки, таблиць та інтерактивних форм на веб-сторінці, а також посилання на інші веб-сторінки та веб-сайти. За допомогою Cascading Style Sheets 2.0 ви будете виконувати форматування веб-контенту відповідно до вимог клієнта.

Випускники курсу можуть шукати роботу в сервісних компаніях, які беруть участь у веб-дизайні або починають консультування сервісів (самозаробітні). Програма навчання охоплює питання створення веб-сайтів за допомогою HTML і CSS.
21 годин
This instructor-led, live training in україні introduces the fundamentals of Angular 4 and walks participants through the creation of a single-page web application.

Last Updated:

Online HTML courses, Weekend HTML courses, Evening HTML training, HTML boot camp, HTML instructor-led, Weekend HTML training, Evening HTML courses, HTML coaching, HTML instructor, HTML trainer, HTML training courses, HTML classes, HTML on-site, HTML private courses, HTML one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах