Навчальні курси Horovod

Навчальні курси Horovod

Місцеві навчальниі курси Horovod під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Horovod Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
Horovod є відкритим програмним кодом, розробленим для швидкого та ефективного обробки розповсюджених моделей глибокого навчання за допомогою TensorFlow, Keras, PyTorch і Apache MXNet. Він може розширювати один-GPU тренувальний скрипт для запуску на кількох GPU або хостингах з мінімальними змінами коду.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників або вчених даних, які хочуть використовувати Horovod для проведення розповсюджених глибоких навчання тренінгів і розширювати його на кілька GPU паралельно.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створення необхідного середовища розвитку для початку проведення глибокого навчання. Зверніть увагу на те, що Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod, Horovod. Розмір глибокого навчання з Horovod для проведення на кількох GPUs.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Цей курс зосереджений на Horovod, але можуть бути необхідні інші програмні інструменти та рамки, такі як TensorFlow, Keras, PyTorch і Apache MXNet. Будь ласка, повідомте нам, чи є у вас конкретні вимоги або переваги. Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Horovod courses, Weekend Horovod courses, Evening Horovod training, Horovod boot camp, Horovod instructor-led, Weekend Horovod training, Evening Horovod courses, Horovod coaching, Horovod instructor, Horovod trainer, Horovod training courses, Horovod classes, Horovod on-site, Horovod private courses, Horovod one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах