курси Hands on Security

курси Hands on Security

Місцеві навчальні курси "Руки по безпеці", які проводять інструктори, демонструють за допомогою інтерактивної дискусії та практичної практики основи та передові теми "Руки по безпеці". Руки до навчання безпеки доступні як "Навчання на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Hands on Security Course Outlines

CodeNameDurationOverview
pkiimpmanPKI: Implement and Manage21 hoursОгляд

Ця інфраструктура відкритих ключів - "Впровадження та керування курсами" допомагає кожній людині отримати знання в управлінні надійними PKI та кращого розуміння тем, що стосуються інфраструктури відкритих ключів. Крім того, курс PKI є підготовкою до все більш важливого компонента, який забезпечує конфіденційність, цілісність та автентифікацію на підприємстві. Наш курс PKI надає знання та навички, необхідні для вибору, розробки та розгортання PKI, для забезпечення існуючих та майбутніх застосувань у вашій організації. Це також дає глибший огляд основ криптографії та робочих принципів використовуваних алгоритмів.

Протягом усього курсу учасники отримають глибокі знання з наступних питань:

- Правові аспекти PKI
- Елементи PKI
- Управління PKI
- Довіра до цифрового світу
- Впровадження цифрового підпису
- Довірчі моделі

Після завершення курсу PKI кожна людина зможе успішно спроектувати, налаштувати, розгортати та керувати інфраструктурою відкритого ключа (PKI).

Цей 3-денний курс вважається важливим для тих, хто потребує розуміння інфраструктури публічних ключів (PKI) та питань, пов'язаних із її впровадженням. Вона охоплює питання та технології, що використовуються в PKI поглиблено, і надає практичний досвід створення та підтримки різноманітних рішень PKI. Детальне знайомство з проблемами, що стосуються PKI, допомагає поставити недавні атаки, які з'явилися в заголовках новин, у контекст і дають змогу приймати дійсні рішення щодо їхньої відповідності вашої організації.

Цілі

Впровадити студента до теоретичних аспектів основ та переваг інфраструктури відкритих ключів (PKI), включаючи різні типи шифрування, цифрові підписи, цифрові сертифікати та сертифікаційні органи.

Надати студентам досвід впровадження та використання рішень PKI з різноманітними додатками.

Дати студентам розуміння концепцій оцінки та вибору технологій PKI

Аудиторія

Кожен, хто бере участь у інфраструктурі відкритих ключів Прийняття рішень PKI, впровадження та забезпечення електронної комерції та інших Інтернет-додатків, включаючи ІТ-директори, керівники служби безпеки, директори MIS, менеджери безпеки та внутрішні аудитори.
ccskCCSK - Certificate of Cloud Security Knowledge - Plus14 hoursОпис:

Цей 2-денний курс CCSK Plus включає весь зміст курсу Фонду CCSK та розширює його за допомогою великих практичних лабораторій на другий день навчання. Студенти навчаться застосовувати свої знання, виконуючи ряд вправ із сценарієм, який надійно висвітлює вигадану організацію в хмарі. Після закінчення цього навчання студенти будуть добре підготовлені до сертифікаційного іспиту CCSK, який фінансує Cloud Security Alliance. Цей другий день навчання включає додаткову лекцію, хоча студенти будуть проводити більшу частину свого часу, оцінюючи, будуючи та забезпечуючи хмарну інфраструктуру під час вправ.

Цілі:

Це дводенний клас, який починається з CCSK-Basic навчання, а потім другий день додаткового змісту та практичних заходів

Цільова аудиторія:

Цей клас спрямований на професіоналів у галузі безпеки, але також корисний тим, хто прагне розширити свої знання щодо безпеки в Інтернеті.
chfiCHFI - Certified Digital Forensics Examiner35 hoursНаціональна сертифікація сертифікованого екзаменатора цифрової судової експертизи призначена для підготовки дослідників з питань кіберзлочинності та шахрайства, за допомогою яких студенти навчаються електронним відкриттям та передовими методами дослідження. Цей курс має важливе значення для тих, хто стикається з цифровими доказами під час проведення розслідування.

Підготовка сертифікованих експертів із цифрової криміналістики викладає методологію проведення комп'ютерної експертизи. Студенти навчаться використовувати криміналістичні методи дослідження, щоб оцінити місце, збирати та документувати всю відповідну інформацію, проводити співбесіди з відповідним персоналом, вести облік під час опіки та скласти звіт про результати.

Курс сертифікованої експертизи цифрової судової експертизи допоможе організаціям, приватним особам, державним установам та правоохоронним органам, зацікавленим у судовому процесі, доказанні провини або коригувальних дій на основі цифрових доказів.
webapWEBAP - Web Application Security28 hoursОпис:

Цей курс дасть учасникам глибоке розуміння концепцій безпеки, концепцій веб-застосунків та структур, які використовують розробники для того, щоб мати можливість експлуатувати та захищати цілеспрямоване застосування. У сучасному світі це швидко змінюється, і, таким чином, всі використовувані технології також швидко змінюються, веб-додатки піддаються впливу хакерів 24/7. Щоб захистити додатки від сторонніх атакуючих, потрібно знати всі біти і шматки, які роблять веб-додаток, як-от фрейми, мови та технології, що використовуються в розробці веб-додатків, та багато іншого. Проблема полягає в тому, що зловмисник повинен знати лише один спосіб втрутитися в додаток, і розробник (або системний адміністратор) повинен знати всі можливі подвиги, щоб запобігти цьому. Через це дійсно важко мати куленепробивне захищене веб-додаток, і в більшості випадків веб-додаток є вразливим до чогось. Це регулярно експлуатують кібер-злочинці та випадкові хакери, і це можна звести до мінімуму шляхом правильного планування, розробки, тестування та налаштування веб-додатків.

Цілі:

Надати вам навички та знання, необхідні для розуміння та виявлення можливих експлуатаційних можливостей у живих веб-додатках, а також для використання виявлених уразливостей. Через знання, отримані на етапі ідентифікації та експлуатації, ви повинні мати можливість захистити веб-додаток від подібних атак. Після цього курсу учасник зможе зрозуміти та визначити 10 кращих вразливостей OWASP та включити ці знання в схему захисту веб-додатків.

Аудиторія:

Розробники, поліція та інші співробітники правоохоронних органів, військовослужбовці та військовослужбовці, фахівці з безпеки електронного бізнесу, системні адміністратори, банківські установи, страхові та інші фахівці, державні установи, ІТ-менеджери, Cisco, CTO.
cl-njsNode.JS and Web Application Security21 hoursЯк розробник, ваш обов'язок полягає в написанні куленепробивного коду.

Що робити, якщо ми сказали вам, що, незважаючи на всі ваші зусилля, кодекс, який ви написали всю свою кар'єру, наповнений слабкими сторонами, яких ви ніколи не знали? Що робити, якщо, читаючи це, хакери намагалися втрутитися у свій код? Наскільки вони можуть досягти успіху? Що робити, якщо вони можуть викрасти вашу базу даних і продати її на чорному ринку?

Цей курс безпеки веб-додатків змінить спосіб перегляду коду. Навчальний тренінг, під час якого ми навчимо вас усім хитрощам нападників і як їх пом'якшити, не залишаючи вас жодним іншим відчуттям, ніж бажання знати більше.

Це ваш вибір бути вперед пакетом, і бути розглянутим як зміна гри в боротьбі з кіберзлочинністю.

Делегати відвідують волю:

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про вразливість веб-сайтів за межами OWASP Top Ten і знати, як їх уникнути
- Дізнайтеся про вразливості на стороні клієнта та безпечні методи кодування
- Дізнайтеся про безпеку Node.js
- Дізнайтеся про безпеку MongoDB
- Має практичне розуміння криптографії
- Зрозуміти важливі протоколи безпеки
- Зрозумійте концепції безпеки веб-служб
- Дізнайтеся про безпеку JSON
- Отримайте практичні знання у використанні методів та інструментів тестування безпеки
- Дізнайтеся, як вирішити вразливі місця в використовуваних платформах, фреймворках та бібліотеках
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування
ethhackEthical Hacker35 hoursЦей клас занурить студентів в інтерактивне середовище, де вони будуть демонструвати, як сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Лабораторія інтенсивного навколишнього середовища дає кожному студенту глибокі знання та практичний досвід з поточними важливими системами безпеки. Студенти почнуть з розуміння того, як працює захист периметру, а потім ведеться до сканування та атаки власних мереж, жодна реальна мережа не пошкоджується. Студенти потім дізнаються, як охоронці посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи. Студенти також дізнаються про виявлення вторгнень, створення політики, соціальну інженерію, атаки DDoS, переповнення буфера та створення вірусів. Коли студент залишає цей інтенсивний 5-денний клас, вони будуть мати руки на розуміння та досвід в Ethical Hacking.

Метою тренінгу з етичних зломів є:

- Створіть та керуйте мінімальними стандартами для верифікації фахівців професійної інформаційної безпеки з етичних дій щодо хакерства.
- Інформуйте громадськість про те, що посвідчення особи відповідають або перевищують мінімальні стандарти.
- Посилити етичний хакерство як унікальну і саморегульовану професію.

Аудиторія:

Курс ідеально підходить для тих, хто працює на таких посадах, як, але не обмежуючись:

- Інженери безпеки
- Консультанти з питань безпеки
- Менеджери безпеки
- ІТ-директор / менеджери
- Аудитори безпеки
- Адміністратори IT систем
- Адміністратори IT-мережі
- Мережеві архітекторів
- Розробники
embeddedsecurityEmbedded Systems Security21 hoursЦе навчання представляє системні архітектури, операційні системи, мережі, сховища та криптографічні проблеми, які слід враховувати при розробці захищених вбудованих систем.

До кінця цього курсу учасники матимуть глибоке розуміння принципів безпеки, проблем та технологій. Більше того, учасники будуть оснащені методиками, необхідними для розробки безпечного та вбудованого програмного забезпечення.

Аудиторія

- Професіонали вбудованих систем
- Фахівці з безпеки

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, практична практика
iastInteractive Application Security Testing (IAST)14 hoursІнтерактивне тестування безпеки додатків (IAST) - це форма тестування безпеки додатків, що поєднує в собі тести статичної безпеки програм (SAST) та методи перевірки динамічних застосунків безпеки (DAST) або самозахисту додатків (RASP). IAST може повідомити про конкретні рядки коду, відповідальні за безпеку експлуатації, і відтворити поведінку, яка веде до такої експлуатації.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як захистити програму, інструментуючи агенти виконання та атаки, щоб стимулювати поведінку програми під час атаки.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Імітувати атаки на програми та перевірити їх можливості виявлення та захисту
- Використовуйте RASP та DAST, щоб отримати видимість на рівні коду на шляху до даних, який виконується додатком під різними сценаріями виконання
- Швидко та точно виправляйте код програми, відповідальний за виявлені уразливості
- Визначте вразливість під час динамічного сканування
- Використовуйте сповіщення RASP в режимі реального часу для захисту додатків у виробництві від нападів.
- Знизьте ризики уразливості при застосуванні графіків
- Розробіть інтегровану стратегію для виявлення та захисту загальної вразливості

Аудиторія

- Інженери DevOps
- Інженери безпеки
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
shiroApache Shiro: Securing Your Java Application7 hoursApache Shiro - це потужна система безпеки Java, яка здійснює аутентифікацію, авторизацію, шифрування та керування сеансами.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як захистити веб-додаток з Apache Shiro.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте API Shiro для захисту різних типів програм, включаючи мобільні, веб-сайти та підприємства
- Увімкнути логіни з різних джерел даних, включаючи LDAP, JDBC, Active Directory тощо.

Аудиторія

- Розробники
- Інженери безпеки

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
secanaSecurity Analyst35 hoursЦільовою аудиторією буде: - адміністратори мережевих серверів, адміністратори брандмауера, аналітики інформаційної безпеки, системні адміністратори та фахівці з оцінки ризиків
ehcmEthical Hacking and Countermeasures35 hoursОпис:

Цей клас занурить студентів в інтерактивне середовище, де вони будуть демонструвати, як сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Лабораторія інтенсивного навколишнього середовища дає кожному студенту глибокі знання та практичний досвід з поточними важливими системами безпеки. Студенти почнуть з розуміння того, як працює захист периметру, а потім ведеться до сканування та атаки власних мереж, жодна реальна мережа не пошкоджується. Студенти потім дізнаються, як Вторгнення посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи. Студенти також дізнаються про виявлення вторгнень, створення політики, соціальну інженерію, атаки DDoS, переповнення буфера та створення вірусів.

Цільова аудиторія:

Цей курс буде значно корисним працівникам служби безпеки, аудиторам, фахівцям у галузі безпеки, адміністраторам сайтів та усім, хто турбується про цілісність інфраструктури мережі.

Upcoming Hands on Security Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
CHFI - Certified Digital Forensics Examiner - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:305500EUR / 6700EUR
Node.JS and Web Application Security - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-15 09:305250EUR / 6050EUR
CHFI - Certified Digital Forensics Examiner - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:305500EUR / 6700EUR
Node.JS and Web Application Security - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:305250EUR / 6050EUR
CHFI - Certified Digital Forensics Examiner - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-07-22 09:305500EUR / 6700EUR
Weekend Hands on Security courses, Evening Hands on Security training, Hands on Security boot camp, Hands on Security instructor-led, Weekend Hands on Security training, Evening Hands on Security courses, Hands on Security coaching, Hands on Security instructor, Hands on Security trainer, Hands on Security training courses, Hands on Security classes, Hands on Security on-site, Hands on Security private courses, Hands on Security one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!