Навчальні курси GPU

Навчальні курси GPU

Місцеві, інструктор з LED Live GPU (графічний процесор) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основи GPU і як програма GPUs.

GPU підготовка доступна як "на місці жити навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Graphics Processing Unit Підкатегорії

Graphics Processing Unit Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
This course covers how to program GPUs for parallel computing. Some of the applications include deep learning, analytics, and engineering applications.
21 годин
This instructor-led, live training course in україні covers how to program GPUs for parallel computing, how to use various platforms, how to work with the CUDA platform and its features, and how to perform various optimization techniques using CUDA. Some of the applications include deep learning, analytics, image processing and engineering applications.
14 годин
Відеоаналітика відноситься до технологій і технологій, що використовуються для обробки відео потоку. Загальна програма полягала б у захопленні та ідентифікації відеозаписів через виявлення руху, розпізнавання обличчя, перерахування натовпу та транспортних засобів і т.д.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які хочуть побудувати за допомогою обладнання прискорені моделі виявлення об'єктів і відстеження для аналізу поточних відео даних.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Встановіть і налаштуйте необхідне середовище розробки, програмне забезпечення та бібліотеки для початку розробки. Створюйте, тренуйте і розміщуйте моделі глибокого навчання для аналізу прямих відеофайдів. Ідентифікуйте, відстежуйте, сегментуйте і прогнозуйте різні об'єкти в відеокартах. Оптимізація об'єктів і моделей відстеження. Використовуйте інтелектуальну програму відеоаналітики (IVA).

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
CUDA (Compute Unified Device Architecture) є паралельною комп'ютерною платформою та API, створеною Nvidia.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які хочуть використовувати CUDA для створення Python додатків, які працюють паралельно з NVIDIA GPUs.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використовуйте компілятор Numba для прискорення Python додатків, що працюють на NVIDIA GPUs. Створення, компіляція та запуск персоналізованих ядер CUDA. Управління пам’яттю GPU Конвертуйте програму на основі CPU в прискорену програму GPU.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Graphics Processing Unit (GPU) courses, Weekend GPU courses, Evening GPU (Graphics Processing Unit) training, Graphics Processing Unit boot camp, GPU instructor-led, Weekend GPU (Graphics Processing Unit) training, Evening Graphics Processing Unit courses, GPU coaching, GPU instructor, GPU trainer, Graphics Processing Unit (GPU) training courses, Graphics Processing Unit classes, GPU (Graphics Processing Unit) on-site, GPU (Graphics Processing Unit) private courses, GPU (Graphics Processing Unit) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах