Навчальні курси GitHub

Навчальні курси GitHub

Місцеві навчальниі курси GitHub під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Відгуки

★★★★★
★★★★★

GitHub Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Git є провідною системою керування версією для спільного розвитку серед програмістів. Це дозволяє користувачам ефективно відстежувати зміни в будь-якому наборі або типі файлів при збереженні цілісності даних. GitHub є веб-базовою платформою Microsoft, яка використовує Git і допомагає командам контролювати всі етапи розробки свого програмного забезпечення. За допомогою Git і GitHub, генеруючи документацію та ітерируючий код джерела перевірки робляться простішими.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників та інженерів програмного забезпечення, які є новими на платформу і хочуть використовувати свої функції разом з Git для кращої версії та управління корпоративним кодом додатку.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте обліковий запис для доступу до веб-платформи GitHub's. Зрозуміти, як працює система Git's і зрозуміти основні поняття для GitHub. Створення та управління GitHub репозиторіями під час реалізації робочих потоків Git. Виконати зміни джерельного коду всередині GitHub і синхронізувати перегляди, які були проведені за межами платформи. Використовуйте Pull Requests, Tags, Releases, and other fundamental GitHub components. Виконання функцій керування версією на основі Git і використання GitHub's bash середовища. Створіть складові для вирішення дефектів проекту разом з командою. Знайдіть і ознайомтеся з структурою Git і GitHub's для кращої практики програмування.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online GitHub courses, Weekend GitHub courses, Evening GitHub training, GitHub boot camp, GitHub instructor-led, Weekend GitHub training, Evening GitHub courses, GitHub coaching, GitHub instructor, GitHub trainer, GitHub training courses, GitHub classes, GitHub on-site, GitHub private courses, GitHub one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах