Навчальні курси GIT

Навчальні курси GIT

Місцеві, під керівництвом інструктора Live GIT курси навчання демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ GIT і як його використовувати.

GIT підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

GIT Підкатегорії

GIT Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at software engineers and anyone who wishes to learn how to use Gerrit as a Git repository and perform code reviews.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand how Gerrit works and how to manage the Gerrit web interface.
- Learn good practices for using Gerrit in handling code review workflows.
- Administer and configure a Gerrit project.
14 годин
Gitlab — це DevOps платформа життєвого циклу, яка забезпечує функції CI/CD для планування та управління проектами. Kubernetes - це оркестраційна система для автоматизації розробки додатків. Використовуючи Gitlab і Kubernetes, користувачі можуть автоматизувати будівництво та розміщення в контейнерних хмарних середовищах.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на DevOps інженерів, які хочуть використовувати Kubernetes і Gitlab для автоматизації DevOps життєвого циклу.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Автоматичні додатки будівлі, випробування, і розгортання. Створення автоматизованої інфраструктури. Розподіл додатку в контейнерну хмарну середовище.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 годин
Цей курс був створений для всіх, хто буде використовувати Git repository.

Розробники програмного забезпечення, менеджери проектів, архітекти програмного забезпечення та архітекти рішень, менеджери випуску і т.д.
7 годин
Цей курс показує користувачам Subversion, як використовувати Git. Це допомагає легко мігрувати звички від SVN до Git і уникати типових помилок.
7 годин
Цей курс створений для керівників проектів, менеджерів випусків, менеджерів продуктів, власників продуктів, Scrum Masters, архітекторів програмного забезпечення та всіх, хто відповідає за планування випусків та розгортання програмного забезпечення.

Він показує, як переміщувати зміни від вимог, через розробку та тести до виробничого середовища, використовуючи розподілену систему управління версіями (зокрема, GIT , але люди, які використовують інші розподілені SCM, також можуть скористатися цим курсом).
21 годин
Це комплексний курс для людей, які не знайомі з будь-якою іншою системою управління розподіленими версіями. Вона починається з простих вправ для роботи в місцевому сховищі і закінчується практикою роботи в команді.

Цей курс фокусується на вправах.
14 годин
Bitbucket - це веб-служба хостингу для вихідних кодів і проектів розробки, які використовують системи управління Mercurial або Git.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться використовувати Bitbucket як систему керування версіями в середовищі розробки програмного забезпечення.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте поняття керування версіями, такі як робочі процеси, розгалуження та об'єднання
- Використовуйте Bitbucket та Git для управління розробкою програмного забезпечення та версією
- Інтеграція Bitbucket з іншим програмним забезпеченням Atlassian, такими як Jira, HipChat, Confluence та Bamboo.

Аудиторія

- Розробники
- DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Якщо ви хочете налаштувати локальний сервер BitBucket, зв'яжіться з нами, щоб налаштувати параметри навчання.
21 годин
GitOps - це постійне введення в експлуатацію облачних програм, заснованих на Git і Kubernetes.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на DevOps інженерів, які бажають встановити, запустити та управляти робочим потоком розробки програмного забезпечення на основі Git для своїх Kubernetes додатків.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Встановити і встановити Spinnaker і Terraform. Поясніть переваги GitOps порівняно з традиційним CI/CD і Infrastructure-as-Code (IAC). Відстань від зберігання записів. Налаштування та виконання добре визначеного процесу розгортання. Використовуйте найкращі практики для облачнонаселення, управління та моніторингу. Відновлення розкладів від часткових невдач без ручної інтервенції. Створення стратегії GitOps для розробки додатків.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
GitLab — програма для керування життєвим циклом розробки програмного забезпечення. Його основні можливості включають управління проектами, управління вихідним кодом, безперервної інтеграції/безперервної доставки (CI/CD), моніторингу та безпеки.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на розробників, які бажають створити і використовувати Gitlab для контролю версій і безперервної інтеграції.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити та налаштувати Gitlab.
- зрозуміти, як реалізувати альтернативу GitHub.
- використання Gitlab для керування життєвим циклом DevOps.
- використовувати Gitlab для безперервної інтеграції/безперервної доставки.
- ефективно розробляти, випускати і тестувати програмне забезпечення за допомогою Gitlab.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- щоб дізнатися більше про Gitlab, будь ласка, відвідайте: https://about.gitlab.com/
21 годин
Git є провідною системою керування версією для спільного розвитку серед програмістів. Це дозволяє користувачам ефективно відстежувати зміни в будь-якому наборі або типі файлів при збереженні цілісності даних. GitHub є веб-базовою платформою Microsoft, яка використовує Git і допомагає командам контролювати всі етапи розробки свого програмного забезпечення. За допомогою Git і GitHub, генеруючи документацію та ітерируючий код джерела перевірки робляться простішими.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників та інженерів програмного забезпечення, які є новими на платформу і хочуть використовувати свої функції разом з Git для кращої версії та управління корпоративним кодом додатку.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте обліковий запис для доступу до веб-платформи GitHub's. Зрозуміти, як працює система Git's і зрозуміти основні поняття для GitHub. Створення та управління GitHub репозиторіями під час реалізації робочих потоків Git. Виконати зміни джерельного коду всередині GitHub і синхронізувати перегляди, які були проведені за межами платформи. Використовуйте Pull Requests, Tags, Releases, and other fundamental GitHub components. Виконання функцій керування версією на основі Git і використання GitHub's bash середовища. Створіть складові для вирішення дефектів проекту разом з командою. Знайдіть і ознайомтеся з структурою Git і GitHub's для кращої практики програмування.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online GIT courses, Weekend GIT courses, Evening GIT training, GIT boot camp, GIT instructor-led, Weekend GIT training, Evening GIT courses, GIT coaching, GIT instructor, GIT trainer, GIT training courses, GIT classes, GIT on-site, GIT private courses, GIT one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах