Навчальні курси Gatsby

Навчальні курси Gatsby

Місцеві навчальні курси Gatsby під керівництвом інструкторів демонструють завдяки інтерактивній практиці, як створити веб-додатки, масштабовані в Інтернеті, побудовані для надійної швидкості за допомогою Gatsby . Тренування в Gatsby доступні як "навчання на місці" або "дистанційне тренування в прямому ефірі". Навчання в прямому ефірі на місці може проводитися на місцях у приміщеннях замовника у україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні . Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється за допомогою інтерактивного віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш місцевий провайдер навчання

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Gatsby Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Gatsby - це фронтальна рамка, що складається з колекції фронтальних інструментів, що включає React, GraphQL, Webpack і багато іншого. Використовуючи Gatsby, користувачі можуть генерувати інтернет-скальовані веб-приклади, побудовані для надійної швидкості.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на веб-розробників, які хочуть використовувати Gatsby для створення фронтових веб-прикладів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використовуйте Gatsby для створення веб-прикладу. Створення PWA (Progressive Web Applications) для швидких швидкостей завантаження. Повторювати дані з різних джерел даних GraphQL. Розподіл Gatsby веб-прикладів до послуг на приміщенні або облачних послуг.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Gatsby courses, Weekend Gatsby courses, Evening Gatsby training, Gatsby boot camp, Gatsby instructor-led, Weekend Gatsby training, Evening Gatsby courses, Gatsby coaching, Gatsby instructor, Gatsby trainer, Gatsby training courses, Gatsby classes, Gatsby on-site, Gatsby private courses, Gatsby one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах