курси Linux

курси Linux

Місцеві, інструктор під керівництвом живої Linux навчальних курсів демонструють через практичний практиці, як встановити, керувати, безпечними і усунення несправностей системи Linux. Наші курси Linux охоплюють як запустити Linux на традиційних серверах, а також у вбудованих системах

Linux підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Linux Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Курс відповідає на питання:

- Як виконати основні операції в системі?
- Де знайти інформацію та як отримати допомогу?
- Як влада?
- Які типи файлів у системі?
- Як просто і швидко вирішити проблеми?
21 hours
Overview
Цей навчальний курс системного адміністрування Linux призначений для ІТ-фахівців, які хочуть вивчити основні навички керування системою Linux.

Використовуючи комбінацію демонстрацій та практичних вправ, цей курс допоможе учасникам через відповідні команди, інструменти та процеси, необхідні для того, щоб стати успішним адміністратором професійного середовища Linux.

Учасники навчаться, як це зробити

- Налаштування, підтримка та усунення неполадок системи Linux
- Керування користувачами в системі Linux
- Налаштування та встановлення серверного програмного забезпечення (веб-сервер, ftp-сервер, vnc-сервер тощо).
- Розгортання та моніторинг виробничої системи
- Реалізувати базову систему безпеки

Аудиторія

- ІТ-фахівці на шляху стати системним адміністратором Linux або мережевими адміністраторами
- Початківці, які хочуть навчитися керувати системою Linux.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і практика
- Практична реалізація в середовищі Live-Lab

Параметри налаштування курсу

- Linux доступний у різних ароматах (Debian / Ubuntu, CentOS / Fedora / Red Hat, Suse та ін.).
- Цей тренінг можна налаштувати на будь-який смак. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
14 hours
Overview
Цей 2-денний курс дає вступ до написання скриптів UNIX Shell з використанням оболонок Korn і Bash, а також до більш просунутих функцій UNIX, включаючи пакетний редактор sed і обробку текстових файлів awk.

Хоча на основі версії UNIX Solaris, що працює на настільному ПК, отримані принципи можуть бути застосовані до всіх інших версій UNIX, включаючи Linux, AIX, HP-UX та SCO.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, зазвичай потрібно, щоб охопити основні елементи, як мінімум, 1 день.

Зверніть увагу, що всі примітки до курсу надаються разом з файлами зразків скриптів та безкоштовними програмними засобами для доступу до сервера UNIX.
7 hours
Overview
This course has been created for managers, system architects, existing Unix or Windows administrators or anyone who wants to know what Ubuntu Server operating system has to offer. This course in most cases answers the question WHAT Ubuntu Server can do for you, rather than HOW to do things. If you are interested in the HOW question then please have a look at our Administration of Linux System training course.

This course always covers the newest release of Ubuntu.
7 hours
Overview
Snap - це система пакунків Linux із відкритим кодом, створена Ubuntu для спрощення встановлення та обслуговування пакетів. Це відбувається шляхом вирішення конфліктів залежно від версії. Завдяки тому, що розробники можуть поставити все залежить від їх програмного забезпечення в одному пакеті, їх програмне забезпечення може стати незалежним від системи, на якій вона встановлена.

Це навчання дає уявлення про особливості та основні моменти Snap і робить порівняння з іншими подібними системами упаковки Linux та контейнерними програмами. Учасники отримують шанс налаштувати, створювати та випускати власні пакети Snap.
28 hours
Overview
RHEL (Red Hat Enterprise Linux) is a Linux distribution targeted for the commercial market.
21 hours
Overview
Навчальний тренінг, що проводиться інструктором, представляє собою програмне забезпечення, обладнання та покроковий процес, необхідний для побудови системи розпізнавання обличчя з нуля. Розпізнавання обличчя також відоме як розпізнавання обличчя.

Обладнання, що використовується в цій лабораторії, включає Rasberry Pi, модуль камери, сервопристрої (необов'язково) та ін. Учасники несуть відповідальність за придбання самих цих компонентів. Використовуване програмне забезпечення включає OpenCV, Linux, Python та ін

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть Linux, OpenCV та інші програмні утиліти та бібліотеки на Rasberry Pi.
- Налаштуйте OpenCV для зйомки та виявлення обличчя.
- Зрозумійте різні варіанти упаковки системи Rasberry Pi для використання в реальних умовах середовища.
- Адаптація системи до різних випадків використання, включаючи спостереження, перевірку особи тощо.

Аудиторія

- Розробники
- Апаратні / програмні технікуми
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Любителі

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Інші апаратні та програмні параметри включають: Arduino, OpenFace, Windows тощо. Якщо ви хочете використовувати будь-який з них, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Малина Пі - це дуже маленький одноплатний комп'ютер.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться налаштовувати і програмувати Малина Пі як інтерактивну та потужну вбудовану систему.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштуйте IDE (інтегроване середовище розробки) для максимальної продуктивності розвитку
- Програма Малина Пі контролює такі пристрої, як датчик руху, тривоги, веб-сервери та принтери.
- Зрозумійте архітектуру Raspberry Pi, включаючи входи та роз'єми для додаткових пристроїв.
- Зрозумійте різні варіанти в мовах програмування та операційних системах
- Перевірте, налагодження та розгортання Малина Пі для вирішення реальних проблем

Аудиторія

- Розробники
- Апаратні / програмні технікуми
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Любителі

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Малина Пі підтримує різні операційні системи та мови програмування. Цей курс буде використовувати Linux на основі Raspbian як операційної системи та Python як мова програмування. Щоб подати запит на конкретну установку, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Raspberry Pi.
7 hours
Overview
RancherOS є відкритим вихідним кодом дистрибутив Linux, який запускає всю операційну систему (включаючи системні послуги, такі як udev і Rsyslog), як контейнери Докер. RancherOS включає тільки голі мінімальні програмне забезпечення, необхідне для запуску docker. Він працює Докер як PID1 і динамічно тягне все інше вона потребує через docker. На приблизно 22MB, RancherOS легко розповсюджувати, оркестровать і спіном в ваш центр даних.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання вводить RancherOS & #39; s архітектура, інструменти, і компоненти і прогулянки учасників крок за кроком через установку RancherOS в живу лабораторію навколишнього середовища. До кінця цієї підготовки, учасники будуть мати розуміння і практику, щоб використовувати RancherOS для запуску контейнерів за шкалою в розробці, тестуванні та виробництві.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
14 hours
Overview
Цей практичний курс містить теми, адресовані системним адміністраторам, розробникам, вбудованим розробникам та звичайним користувачам настільних комп'ютерів (у тому числі менеджерам), які хотіли б мати уявлення про віртуалізацію в цілому. Після цього курси, адміністратори зможуть створювати приватні хмари для використання у виробництві, а розробники зможуть перевіряти свій код на декількох операційних системах, не потребуючи другого ПК або плати, що не належить до x86.

Ми розуміємо, що набір тем, представлених на цьому курсі, охоплював широкий спектр тем, які можуть бути неприйнятними для всіх клієнтів. При бронюванні цього курсу, будь ласка, вкажіть, що ви хочете досягти, використовуючи QEMU або KVM, і ми налаштуємо його шляхом перерозподілу часу з менш актуальних тем на теми, які будуть важливими для вас.
14 hours
Overview
This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at engineers wishing to package, deploy, upgrade and version control entire Linux systems quickly and at scale.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure OSTree.
- Carry out binary deployments and upgrades of operating systems and containers.
- Use OSTree as a version control system to manage multiple filesystem trees and bootloaders.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
- To learn more about OSTree, please visit: https://github.com/ostreedev/ostree
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до сертифікації LPI. Вона проводиться у вигляді серії лекцій, переплітаються з простими вправи.
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до сертифікації LPI. Вона проводиться у вигляді серії лекцій, переплітаються з простими вправи.
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до 102 іспиту з сертифікації LPI. Вона проводиться у вигляді серії лекцій, переплітаються з простими вправи.
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до 101 іспиту з сертифікації LPI. Вона проводиться у вигляді серії лекцій, переплітаються з простими вправи.
14 hours
Overview
Цей курс адресовано молодшим розробникам програмного забезпечення. Після завершення курсу, стажисти зможуть зрозуміти архітектуру відомих веб-серверів, таких як Apache або Nginx, і реалізувати свої власні мережеві програми.

Курс - 67% лекцій, 33% практичних вправ.
14 hours
Overview
Під час курсу учасники навчаться:

- Що таке атаки відмови в обслуговуванні, Flooding, Sniffing, MIM?
- Як вийти з мережі на сервер?
- Як стежити за пакетами в мережі (також працює на комутаторах)?
- Ви дивитеся будь-яке поєднання світу?
- Як контролювати мережу?
- Як налаштувати брандмауер?
- Як використовувати зашифровані з'єднання?
- Як створити тунелі?
- Як зареєструвати пакети?
- Як сканувати порти?
- Як зменшити кількість непотрібних послуг на сервері?
7 hours
Overview
Alpine Linux - це орієнтований на безпеку, легкий (80 МБ) Linux дистрибутив на основі musl libc та BusyBox. Alpine Linux виробляється виробниками Docker і є однією з небагатьох нещодавніх розробок дистрибутивів, призначених для віртуалізації, контейнеризації та хмари. Alpine Linux замінює Ubuntu як офіційне зображення бази для контейнерів Docker.

Це навчання представляє архітектуру Alpine Linux та крокує по кроках по всьому підходу до налаштування Alpine Linux у навчальному середовищі. До кінця цього тренінгу учасники будуть мати знання та практику розгортання Alpine Linux як основи для роботи контейнерів у середовищі розробки, тестування та виробництва.

Аудиторія

- Інженери DevOps
- Системні адміністратори
- Інженери програмного забезпечення

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
35 hours
Overview
Go (Golang) - це мов програмування з відкритим кодом, розроблена в Google. Однією з популярних випадків використання Go є програмування систем Linux та Unix.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи системного програмування за допомогою Go, оскільки вони пройдуть практичні вправи, вивчаючи різні особливості Go.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування систем Go
- Налаштувати середовище розробки Go
- Напишіть програми в Go
- Використовуйте як основні, так і розширені функції програмного забезпечення Go for Unix і Linux
- Зрозумійте та використовуйте Goroutines
- Напишіть швидкий і легкий код з Go
- Напишіть низькорівневий мережевий код за допомогою Go

Аудиторія

- Програмісти
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Arch Linux - незалежний дистрибутив GNU / Linux. Його часто називають простим Linux, оскільки він забезпечує мінімальну базову систему, що дозволяє користувачам налаштовувати його лише для того, щоб додати те, що потрібно.

У цій навчальному посібнику учасники вивчать основні принципи роботи Arch Linux, оскільки вони практикують необхідні методи та інструменти системного адміністрування, необхідні для управління системою Arch Linux.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи Arch Linux
- Встановіть Arch Linux в свої системи
- Впроваджуйте різні задачі системного адміністрування на Arch Linux

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Курс відповідає на питання:
Як працює оболонка?
Як написати програми в оболонці?
35 hours
Overview
Це комплексний навчальний курс для адміністрування операційної системи Debian GNU / Linux.

Він завжди доставляється до поточної версії Debian.
14 hours
Overview
DNS (доменна система доменних імен) є "телефонної книги" Інтернету, надаючи каталог назв комп'ютерів та їх IP-адрес. BIND є найбільш поширеною реалізацією Linux DNS. Коли ви відкриваєте веб-сайт або надсилаєте та отримуємо електронну пошту, сервер DNS кудись тихо звертається до вашого повідомлення своїм одержувачем.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники дізнаються критичні риси DNS при проведенні вправ в установці і конфігурації BIND DNS-сервера на Linux. Курс починається з підвищення кваліфікації на ключові принципи мереж, а потім розкопки в практичний практиці з настройками та конфігурацією. Неухильно, дискусія та практики рухатися в напрямку більш складних тем, таких як безпека, доступність, налагодження та усунення несправностей.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкі практичний практика і здійснення, час від часу quizing виміряти прогрес
28 hours
Overview
- Створені Linux / Unix Адміністратори та розробники, які зацікавлені в залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть новачки, які володіють базовими навичками та знаннями в Linux, можуть наздогнати цей курс, лише якщо будете слідувати інструктажній лабораторії та детальному поясненню.
- Цей курс призначений для того, щоб практично управляти серверами Linux і показати, що дуже легко зрозуміти Linux / Unix-сервери.
- Цей курс буде доставлено аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій та 10% Q & A. Цей п'ятиденний курс сильно підкреслює діяльність лабораторії.
- Ви дізнаєтеся, як розгорнути та керувати 4-го сервера Linux, які надають надзвичайно корисні мережеві сервіси у критично важливому для підприємства середовищі.
- Його можна доставити на будь-який дистрибутив (Fedora, CentOS найчастіше використовуються)
14 hours
Overview
Flatpak - це утиліта для розгортання програмного забезпечення, керування пакунками та віртуалізації додатків для настільних комп'ютерних середовищ Linux. Він забезпечує середовище пісочного середовища, в якому користувачі можуть запускати програми окремо від решти систем.

Цей курс викладає основне використання Flatpak, корисного як для розробників, так і для системних адміністраторів. Курс включає в себе багато рук на вправи, і учасники будуть практикувати в своєму власному середовищі і будувати свої власні зображення Flatpak.

Аудиторія
Розробники
Сисадмини
Менеджери
21 hours
Overview
Цей курс має на меті надати своїм учасникам усі необхідні інструменти для отримання проміжних навичок щодо операційної системи Linux, щоб вони могли редагувати, керувати та структурувати програму таким чином, щоб вона була найбільш зручною для своєї організації. з глибоким проміжним знанням роботи системи.
7 hours
Overview
Основна мета цього практичного курсу полягає в тому, щоб ввести Linux стеку високої доступності (кардіостимулятор, DRBD) системним адміністраторам. Під час тренінгу кожен учасник створить кластер з двома машинами, який пропонує простий високодоступний сервіс (наприклад, PostgreSQL або NFS) на віртуальній IP-адресі. Також розглядається використання DRBD, не пов'язаних з високою доступністю.
14 hours
Overview
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Python - це мова програмування високого рівня, рекомендований для IoT через його чіткий синтаксис та велику підтримку спільноти.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як програмувати рішення IoT за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся основи використання Малина Пі
- Встановити та налаштувати Python на Малину Пі
- Дізнайтеся про переваги використання Python у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою Python та Raspberry Pi

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи ІТ, коли вони пройдуть шлях створення системи сенсора IoT з використанням Малина Пі.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи IoT, включаючи компоненти IoT та методи зв'язку
- Дізнайтеся, як налаштувати Raspberry Pi спеціально для застосунків IoT
- Побудуйте та розгорніть власну систему сенсора IoT

Аудиторія

- Любителі
- Апаратні / програмні інженери та технічні працівники
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Початківці розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Малина Пі підтримує різні операційні системи та мови програмування. Цей курс буде використовувати Linux на основі Raspbian як операційної системи та Python як мова програмування. Щоб подати запит на конкретну установку, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Raspberry Pi.
7 hours
Overview
Проект LEDE (середовище розробки Linux Embedded) - операційна система Linux, заснована на OpenWrt. Це повна заміна прошивки, що постачається постачальником, з широким спектром бездротових маршрутизаторів та бездротових пристроїв.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться, як налаштувати бездротовий маршрутизатор на основі LEDE.

Аудиторія

- Мережеві адміністратори та технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
Weekend Linux courses, Evening Linux training, Linux boot camp, Linux instructor-led, Weekend Linux training, Evening Linux courses, Linux coaching, Linux instructor, Linux trainer, Linux training courses, Linux classes, Linux on-site, Linux private courses, Linux one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!