курси Linux

курси Linux

Місцеві, інструктор під керівництвом живої Linux навчальних курсів демонструють через практичний практиці, як встановити, керувати, безпечними і усунення несправностей системи Linux. Наші курси Linux охоплюють як запустити Linux на традиційних серверах, а також у вбудованих системах

Linux підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Linux Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
14 hours
Overview
Курс відповідає на запитання:

- Як виконувати основні операції в системі?
- Де знайти інформацію та як отримати допомогу?
- Як влада?
- Які типи файлів у системі?
- Як просто і швидко вирішувати проблеми?
21 hours
Overview
Цей навчальний курс для системного адміністрування Linux призначений для ІТ-фахівців, які бажають засвоїти основні навички системного адміністрування Linux .

Використовуючи комбінацію демонстрацій та практичних вправ, цей курс проведе учасників через відповідні команди, інструменти та процеси, необхідні, щоб стати успішним адміністратором професійного середовища Linux .

Учасники дізнаються, як це зробити

- Налаштування, обслуговування та усунення несправностей з системою Linux
- Керування користувачами в системі Linux
- Налаштування та встановлення серверного програмного забезпечення (веб-сервер, ftp сервер, vnc сервер тощо)
- Розгортати та контролювати виробничу систему
- Реалізувати базову безпеку системи

Аудиторія

- ІТ-фахівці на шляху до становлення системного адміністратора Linux або мережевих адміністраторів
- Початківці, які хочуть навчитися керувати системою Linux .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і вправ
- Ручна реалізація в умовах лабораторії

Параметри налаштування курсу

- Linux доступний у різних смаках ( Debian / Ubuntu , CentOS / Fedora / Red Hat, Suse тощо).
- Цей тренінг можна налаштувати під будь-який смак. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 hours
Overview
Цей 2-денний курс дає вступ до написання скриптів UNIX Shell з використанням оболонок Korn і Bash, а також до більш просунутих функцій UNIX, включаючи пакетний редактор sed і обробку текстових файлів awk.

Хоча на основі версії UNIX Solaris, що працює на настільному ПК, отримані принципи можуть бути застосовані до всіх інших версій UNIX, включаючи Linux, AIX, HP-UX та SCO.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, зазвичай потрібно, щоб охопити основні елементи, як мінімум, 1 день.

Зверніть увагу, що всі примітки до курсу надаються разом з файлами зразків скриптів та безкоштовними програмними засобами для доступу до сервера UNIX.
7 hours
Overview
This course has been created for managers, system architects, existing Unix or Windows administrators or anyone who wants to know what Ubuntu Server operating system has to offer. This course in most cases answers the question WHAT Ubuntu Server can do for you, rather than HOW to do things. If you are interested in the HOW question then please have a look at our Administration of Linux System training course.

This course always covers the newest release of Ubuntu.
7 hours
Overview
Snap - це система упаковки з відкритим кодом Linux створена Ubuntu для спрощення встановлення та обслуговування пакетів. Це робиться шляхом вирішення конфліктних залежностей, пов'язаних з версіями. Дозволяючи розробникам розміщувати все, від чого залежить їх програмне забезпечення, в єдиний пакет, їх програмне забезпечення може стати самостійним і незалежним від системи, на якій він встановлений.

Ця підготовка дає вступ у функції та основні моменти Snap та проводить порівняння з іншими подібними системами упаковки та програмним забезпеченням для Linux . Учасники отримують можливість створити, створити та випустити власні пакети Snap.
28 hours
Overview
RHEL (Red Hat Enterprise Linux) is a Linux distribution targeted for the commercial market.
21 hours
Overview
Навчальний тренінг, що проводиться інструктором, представляє собою програмне забезпечення, обладнання та покроковий процес, необхідний для побудови системи розпізнавання обличчя з нуля. Розпізнавання обличчя також відоме як розпізнавання обличчя.

Обладнання, що використовується в цій лабораторії, включає Rasberry Pi, модуль камери, сервопристрої (необов'язково) та ін. Учасники несуть відповідальність за придбання самих цих компонентів. Використовуване програмне забезпечення включає OpenCV, Linux, Python та ін

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть Linux, OpenCV та інші програмні утиліти та бібліотеки на Rasberry Pi.
- Налаштуйте OpenCV для зйомки та виявлення обличчя.
- Зрозумійте різні варіанти упаковки системи Rasberry Pi для використання в реальних умовах середовища.
- Адаптація системи до різних випадків використання, включаючи спостереження, перевірку особи тощо.

Аудиторія

- Розробники
- Апаратні / програмні технікуми
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Любителі

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Інші апаратні та програмні параметри включають: Arduino, OpenFace, Windows тощо. Якщо ви хочете використовувати будь-який з них, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Малина Пі - це дуже маленький одноплатний комп'ютер.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться налаштовувати і програмувати Малина Пі як інтерактивну та потужну вбудовану систему.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштуйте IDE (інтегроване середовище розробки) для максимальної продуктивності розвитку
- Програма Малина Пі контролює такі пристрої, як датчик руху, тривоги, веб-сервери та принтери.
- Зрозумійте архітектуру Raspberry Pi, включаючи входи та роз'єми для додаткових пристроїв.
- Зрозумійте різні варіанти в мовах програмування та операційних системах
- Перевірте, налагодження та розгортання Малина Пі для вирішення реальних проблем

Аудиторія

- Розробники
- Апаратні / програмні технікуми
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Любителі

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Малина Пі підтримує різні операційні системи та мови програмування. Цей курс буде використовувати Linux на основі Raspbian як операційної системи та Python як мова програмування. Щоб подати запит на конкретну установку, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Raspberry Pi.
7 hours
Overview
RancherOS є відкритим вихідним кодом дистрибутив Linux, який запускає всю операційну систему (включаючи системні послуги, такі як udev і Rsyslog), як контейнери Докер. RancherOS включає тільки голі мінімальні програмне забезпечення, необхідне для запуску docker. Він працює Докер як PID1 і динамічно тягне все інше вона потребує через docker. На приблизно 22MB, RancherOS легко розповсюджувати, оркестровать і спіном в ваш центр даних.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання вводить RancherOS & #39; s архітектура, інструменти, і компоненти і прогулянки учасників крок за кроком через установку RancherOS в живу лабораторію навколишнього середовища. До кінця цієї підготовки, учасники будуть мати розуміння і практику, щоб використовувати RancherOS для запуску контейнерів за шкалою в розробці, тестуванні та виробництві.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
14 hours
Overview
Цей практичний курс містить теми, адресовані системним адміністраторам, розробникам, розробникам та звичайним користувачам настільних комп'ютерів (включаючи менеджерів), які хотіли б мати уявлення про віртуалізацію в цілому. Після цього курсу, адміністратори зможуть створювати приватні хмари для використання у виробництві, і розробники зможуть перевірити свій код на декількох операційних системах без необхідності використання другого ПК або не-x86 плати.

Ми розуміємо, що набір тем, представлених у цьому курсі, охоплював широке коло питань, які можуть бути неприйнятними для всіх клієнтів. При бронюванні цього курсу, будь ласка, вкажіть, що ви хочете досягти за допомогою QEMU або KVM, і ми налаштуємо його, перерозподіливши час з менш актуальних тем на ті, які будуть важливі для вас.
14 hours
Overview
Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці чи на віддаленій основі) спрямована на інженерів, які бажають швидко та масштабно керувати пакунками, розгортанням, модернізацією та керуванням версіями всіх систем Linux .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування OSTree .
- Здійснюйте бінарні розгортання та оновлення операційних систем і контейнерів.
- Використовуйте OSTree як систему управління версіями для управління кількома деревами файлової системи та завантажувачами.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і вправ
- Ручна реалізація в умовах лабораторії

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
- Щоб дізнатися більше про OSTree , відвідайте: https://github.com/ostreedev/ostree
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до сертифікації LPI. Вона проводиться у вигляді серії лекцій, переплітаються з простими вправи.
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до сертифікації LPI . Воно проводиться як серія лекцій, переплетених з простими вправами.
14 hours
Overview
Цей курс був створений для тих, хто готується до 102 іспиту з сертифікації LPI. Вона проводиться у вигляді серії лекцій, переплітаються з простими вправи.
14 hours
Overview
Цей курс створений для тих, хто готується до іспиту з сертифікації LPI . Воно проводиться як серія лекцій, переплетених з простими вправами.
14 hours
Overview
Цей курс адресований молодшим розробникам програмного забезпечення. Після закінчення курсу слухачі зможуть зрозуміти архітектуру відомих веб-серверів, таких як Apache або Nginx , та реалізувати власні мережеві програми.

Курс - 67% лекцій, 33% практичних вправ.
14 hours
Overview
Під час курсу учасники навчаться:

- Що таке атаки відмови в обслуговуванні, Flooding, Sniffing, MIM?
- Як вийти з мережі на сервер?
- Як стежити за пакетами в мережі (також працює на комутаторах)?
- Ви дивитеся будь-яке поєднання світу?
- Як контролювати мережу?
- Як налаштувати брандмауер?
- Як використовувати зашифровані з'єднання?
- Як створити тунелі?
- Як зареєструвати пакети?
- Як сканувати порти?
- Як зменшити кількість непотрібних послуг на сервері?
7 hours
Overview
Alpine Linux - це полегшена Linux (80 Мб), орієнтована на безпеку, заснована на musl libc та BusyBox. Альпійський Linux виробляється виробниками Docker і є одним з декількох у недавньому розповсюдженні дистрибутивів, призначених для віртуалізації, контейнеризації та хмари. Alpine Linux замінює Ubuntu як офіційний базовий образ для контейнерів Docker .

Цей тренінг знайомить з архітектурою Alpine Linux і проходить учасників покроково через налаштування Alpine Linux у прямому лабораторному середовищі. Після закінчення тренінгу учасники отримають знання та практику розгортання Alpine Linux як основи для запуску контейнерів у середовищі розробки, тестування та виробництва.

Аудиторія

- DevOps
- Системні адміністратори
- Інженери програмного забезпечення

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, важкі практичні практики
35 hours
Overview
Go (Golang) - це мов програмування з відкритим кодом, розроблена в Google. Однією з популярних випадків використання Go є програмування систем Linux та Unix.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи системного програмування за допомогою Go, оскільки вони пройдуть практичні вправи, вивчаючи різні особливості Go.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування систем Go
- Налаштувати середовище розробки Go
- Напишіть програми в Go
- Використовуйте як основні, так і розширені функції програмного забезпечення Go for Unix і Linux
- Зрозумійте та використовуйте Goroutines
- Напишіть швидкий і легкий код з Go
- Напишіть низькорівневий мережевий код за допомогою Go

Аудиторія

- Програмісти
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Arch Linux - це незалежно розроблений Linux GNU / Linux . Його часто називають простим Linux оскільки він забезпечує мінімальну базову систему, що дозволяє користувачам конфігурувати його лише для додавання необхідного.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать основи Arch Linux коли вони практикують основні методи та інструменти системного адміністрування, необхідні для управління системою Arch Linux .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти принципи Arch Linux
- Встановіть Arch Linux у свої системи
- Реалізуйте різні завдання системного адміністрування в Arch Linux

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 hours
Overview
Курс відповідає на питання:

Як працює оболонка?

Як записати програми в оболонку?
35 hours
Overview
Це комплексний навчальний курс для адміністрування операційної системи Debian GNU / Linux.

Він завжди доставляється до поточної версії Debian.
14 hours
Overview
DNS (доменна система доменних імен) є "телефонної книги" Інтернету, надаючи каталог назв комп'ютерів та їх IP-адрес. BIND є найбільш поширеною реалізацією Linux DNS. Коли ви відкриваєте веб-сайт або надсилаєте та отримуємо електронну пошту, сервер DNS кудись тихо звертається до вашого повідомлення своїм одержувачем.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники дізнаються критичні риси DNS при проведенні вправ в установці і конфігурації BIND DNS-сервера на Linux. Курс починається з підвищення кваліфікації на ключові принципи мереж, а потім розкопки в практичний практиці з настройками та конфігурацією. Неухильно, дискусія та практики рухатися в напрямку більш складних тем, таких як безпека, доступність, налагодження та усунення несправностей.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкі практичний практика і здійснення, час від часу quizing виміряти прогрес
28 hours
Overview
- Створено адміністраторів та розробників Linux / Unix, зацікавлених у залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть початківці, які мають основні навички та знання в Linux , можуть наздогнати цей курс, лише якщо докладно дотримуватися лабораторії та пояснення інструктора.
- Цей курс призначений для достатньої практики управління серверами Linux і показати, що це дуже просто для розуміння серверів Linux / Unix.
- Цей курс буде представлений аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій та 10% Q&A. Цей п'ятиденний курс сильно наголошує на лабораторних заходах.
- Ви дізнаєтесь, як розгортати та керувати топ-4 серверами Linux які надають дуже корисні мережеві послуги в критичному для корпоративного середовища середовищі.
- Він може бути доставлений у будь-якому дистрибутиві (Fedora, CentOS зазвичай використовуються)
14 hours
Overview
Flatpak - це утиліта для розгортання програмного забезпечення, управління пакетами та віртуалізації додатків для середовищ настільних комп’ютерів Linux . Він забезпечує середовище пісочниці, в якому користувачі можуть запускати програми ізольовано від решти системи.

Цей курс навчає основного використання Flatpak, корисного як для розробників, так і для системних адміністраторів. Курс включає багато практичних вправ і учасники будуть тренуватися у власному середовищі та створювати власні зображення Flatpak.

Аудиторія

- Розробники
- Сисадміни
- Менеджери
21 hours
Overview
Цей курс має на меті надати учасникам всі необхідні інструменти для отримання проміжних навичок роботи з операційною системою Linux функціонування системи.
7 hours
Overview
Основна мета цього практичного курсу - представити системний адміністратор системного стека Linux (Pacemaker, DRBD). Під час навчання кожен учасник створить кластер з двома машинами, який пропонує просту високодоступну послугу (наприклад, Postgre SQL або NFS) на віртуальній IP-адресі. Також розглянуто використання DRBD, не пов'язане з високою доступністю.
14 hours
Overview
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Python - це мова програмування високого рівня, рекомендований для IoT через його чіткий синтаксис та велику підтримку спільноти.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як програмувати рішення IoT за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся основи використання Малина Пі
- Встановити та налаштувати Python на Малину Пі
- Дізнайтеся про переваги використання Python у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою Python та Raspberry Pi

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Інтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи ІТ, коли вони пройдуть шлях створення системи сенсора IoT з використанням Малина Пі.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи IoT, включаючи компоненти IoT та методи зв'язку
- Дізнайтеся, як налаштувати Raspberry Pi спеціально для застосунків IoT
- Побудуйте та розгорніть власну систему сенсора IoT

Аудиторія

- Любителі
- Апаратні / програмні інженери та технічні працівники
- Технічні особи в усіх галузях промисловості
- Початківці розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Малина Пі підтримує різні операційні системи та мови програмування. Цей курс буде використовувати Linux на основі Raspbian як операційної системи та Python як мова програмування. Щоб подати запит на конкретну установку, зв'яжіться з нами, щоб узгодити.
- Учасники несуть відповідальність за придбання обладнання та компонентів Raspberry Pi.
7 hours
Overview
Проект LEDE ( Linux Embedded Development Environment) - це операційна система Linux заснована на OpenWrt . Це повна заміна прошивки постачальника постачальників широкого спектру бездротових маршрутизаторів та немережевих пристроїв.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як налаштувати бездротовий маршрутизатор на базі LEDE.

Аудиторія

- Мережеві адміністратори та технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
Weekend Linux courses, Evening Linux training, Linux boot camp, Linux instructor-led, Weekend Linux training, Evening Linux courses, Linux coaching, Linux instructor, Linux trainer, Linux training courses, Linux classes, Linux on-site, Linux private courses, Linux one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!