Навчальні курси FortiGate

Навчальні курси FortiGate

Місцеві навчальниі курси FortiGate під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Відгуки

★★★★★
★★★★★

FortiGate Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
FortiGuard Labs є науково-дослідною компанією Fortinet, однією з провідних постачальників послуг кібербезпеки сьогодні. Серед найбільш помітних продуктів є FortiGate наступного покоління вогнепальні стіни (NGFW), які більш ефективні, ніж нижчі специфікаційні вогнепальні стіни. FortiGate NGFWs можуть фільтрувати мережевий трафік, зберігаючи функції міцних вогнепальних стін, що робить їх оптимістичними для гібридних і гіперскальних корпоративних центрів даних.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на інженерів безпеки та системних адміністраторів, які бажають використовувати розширені системи мережі, спрямовані на безпеку NGFW, щоб захистити свою організацію від внутрішніх і зовнішніх загроз.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте улюблений FortiGate NGFW програмний і харчовий модель. Працювати і використовувати FortiGate NGFW для підвищення ефективності системних управлінських завдань. Управління різними формами зовнішніх і внутрішніх загроз за допомогою функцій FortiGate. Інтегруйте FortiGate захисну тканину з усією інформаційною інфраструктурою, щоб забезпечити швидку автоматизовану захист. Забезпечити довгострокову захист від нападів з незалежним і постійним FortiGate розвідкою загрози. Вирішити найпоширеніші помилки в налаштуванні пожежної стіни системи, що стосуються FortiGate NGFW. Використання рішень безпеки Fortinet в інших корпоративних додатках.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online FortiGate courses, Weekend FortiGate courses, Evening FortiGate training, FortiGate boot camp, FortiGate instructor-led, Weekend FortiGate training, Evening FortiGate courses, FortiGate coaching, FortiGate instructor, FortiGate trainer, FortiGate training courses, FortiGate classes, FortiGate on-site, FortiGate private courses, FortiGate one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах