курси Financial Markets

курси Financial Markets

Місцеві, під керівництвом інструктора Live фінансові ринки навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передових тем фінансових ринків.

Підготовка фінансових ринків доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Financial Markets Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основні риси фінансових ринків та те, як відбувається торгівля на цих ринках. Почнемо з огляду фінансових ринків та термінів, торговельної лінгво та конвенцій, які використовуються для опису їх діяльності. Потім ми розглядаємо, чому і як інвестувати в різні види фінансових інструментів. Деякі з конкретних тем включають торговельні стратегії, управління ризиками та реальні ситуаційні дослідження для вивчення осіб, установ та стратегій інвестицій на фінансові ринки.

Аудиторія
Бізнес-менеджери

Формат курсу
Частина лекції, частина обговорення та практичні вправи
14 hours
Overview
Цей вступний курс надасть учасникам першокласне та детальне знання основних фінансових ринків, їх призначення, функції, основних напрямків діяльності та їх регулювання. Вона має бути частиною освіжаючою, частково освітньою і частково складною, щоб усі делегати отримали максимальну користь від неї. Зворотній зв'язок та обговорення будуть активно заохочуватися протягом сесій, які мають бути інтерактивними, а не просто реактивними та фактичними.

Основна функція полягає у забезпеченні того, щоб усі учасники курсу були набагато краще підготовлені для роботи з клієнтами та їхніми поточними потребами, а також у контексті послуг та ринків, на яких вони торгуються та беруть участь.
14 hours
Overview
Навчальний курс «Вступ до Fixed Income - це огляд цінних паперів з фіксованим доходом, призначених для тих, хто шукає чітке розуміння цінних паперів з фіксованим доходом і фінансових ринків.

Upcoming Financial Markets Courses

Weekend Financial Markets courses, Evening Financial Markets training, Financial Markets boot camp, Financial Markets instructor-led, Weekend Financial Markets training, Evening Financial Markets courses, Financial Markets coaching, Financial Markets instructor, Financial Markets trainer, Financial Markets training courses, Financial Markets classes, Financial Markets on-site, Financial Markets private courses, Financial Markets one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!