курси Finance

курси Finance

Місцеві, під керівництвом інструктора Live фінансування навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і тематичні дослідження основ фінансів та бухгалтерського обліку.

Фінансування підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Finance Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Аудиторія

Всі старші Management яким потрібні знання про протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму та їхню профілактику, а також усвідомлення інших актуальних і актуальних питань Financial Crime ;

Формат курсу

Поєднання:

- Спрощені обговорення
- Презентації слайдів
- Тематичні дослідження
- Приклади

Цілі курсу

До кінця цього курсу делегати зможуть:

- Поясніть, як можна попередити AML і CTF
- Зрозумійте основні аспекти боротьби з відмиванням коштів та боротьбою з відмиванням коштів, оскільки вони застосовуються до своїх компаній, а також національні та міжнародні зусилля, спрямовані на боротьбу з ними
- Визначте, яким чином компанія та її персонал повинні захищати себе від ризиків відмивання грошей та фінансування тероризму
- Відомості про те, як компанія може стати об'єктом для відмивання грошей і фінансування тероризму: і пояснити, які «червоні прапори» можуть допомогти їм виявити, запобігти та повідомити про будь-яку (підозрілу чи фактичну) злочинність
- Зрозумійте деякі інші «гарячі точки» у Financial Crime
21 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Python - це мова програмування, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью. Він пропонує відмінну колекцію добре перевірених бібліотек та технологій для розробки додатків для машинного навчання.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися методам і засобам машинного навчання для вирішення реальних проблем в галузі фінансів.

Учасники спочатку вивчають основні принципи, а потім впроваджують свої знання на практиці, створюючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції машинного навчання
- Дізнайтеся про програми та використання машинного навчання у фінансах
- Розробити власну алгоритмічну стратегію торгівлі за допомогою машинного навчання за допомогою Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
35 hours
Overview
Огляд

У всьому світі регулятори все частіше пов'язують суму ризику, що береться банком, до суми капіталу, яку потрібно провести, і банки та фінансові послуги все частіше керуються практикою управління ризиками. Банки, їх продукція, правила та світовий ринок стають дедалі складнішими, що веде до ще більших проблем у сфері ефективного управління ризиками. Ключовим уроком банківської кризи останніх п'яти років є те, що ризики дуже інтегровані, і для ефективного управління ними банки повинні розуміти ці взаємодії.

Основні функції включають в себе:

- пояснення поточних правил, що ґрунтуються на ризиках
- детальний огляд основних ризиків, з якими стикаються банки
- найкращі практики в галузі для прийняття підходу підприємства до інтеграції управління ризиками у всій організації
- використовуючи методи управління, щоб створити групову культуру, щоб кожна людина брала активну участь у управлінні ризиками відповідно до стратегічних цілей банку
- Які виклики можуть зіткнутися менеджери ризику в майбутньому.

Цей курс буде широко використовувати тематичні дослідження, призначені для вивчення, вивчення та посилення концепцій та ідей, що охоплюються протягом п'яти днів. Історичні події в банках будуть використовуватися протягом усього курсу, щоб висвітлити, як вони не змогли керувати своїми ризиками та діями, які могли бути вжиті для запобігання втратам.

Цілі

Мета цього курсу полягає у тому, щоб допомогти управлінню банками надавати відповідну інтегровану стратегію для управління складними та змінюючими ризиками та нормами у сучасному міжнародному банківському середовищі. Зокрема цей курс спрямований на те, щоб дати керівництву вищого рівня розуміння:

- основний ризик у фінансовій сфері та основні міжнародні правила ризику
- як управляти активами та зобов'язаннями банку, максимізувати прибуток
- взаємозв'язок між типом ризику та тим, як банки використовують комплексний підхід для їх управління
- корпоративне управління та найкращі практичні підходи до управління різноманітними інтересами зацікавлених сторін
- як розвинути культуру управління ризиками як інструмент мінімізації непотрібного ризику

Хто має відвідувати цей семінар?

Цей курс призначений для тих, хто є новим для інтегрованого управління ризиками, відповідальним за стратегічне управління ризиками керівників, або тих, хто бажає поглибити розуміння ризику управління підприємством. Це буде корисно:

- Управління банком на рівні правління
- Старші керівники
- Старші менеджери та аналітики ризику
- Старші директори та менеджери ризиків, відповідальні за стратегічний ризик-менеджмент
- Внутрішні аудитори
- Працівник з питань регулювання та відповідності
- Професіонали скарбниці
- Менеджери та аналітики активів та відповідальності
- Регулятори та спеціалісти з нагляду
- Постачальники та консультанти банків та галузі управління ризиками
- Корпоративне управління та менеджери з управління ризиками.
21 hours
Overview
kdb + є базою даних, орієнтованої на стовпчик, і є його вбудованою, інтерпретованою векторною мовою. У kdb + таблиці являють собою стовпці векторів, а q використовується для виконання операцій на даних таблиці, як якби це був список. kdb + та q широко застосовуються у високочастотних торговельних операціях та популярні серед основних фінансових інститутів, включаючи Goldman Sachs, Morgan Stanley, Merrill Lynch, JP Morgan та ін.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати додатки даних часового ряду, використовуючи kdb + та q.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте різницю між рядком-орієнтованої бази даних і базою даних, орієнтованої на колонки
- Виберіть дані, напишіть скрипти та створюйте функції для проведення розширеної аналітики
- Аналіз даних часових рядів, таких як дані про фондові та товарні біржі
- Використовуйте можливості kdb + у пам'яті для зберігання, аналізу, обробки та отримання великих наборів даних на високій швидкості
- Подумайте про функції та дані на більш високому рівні, ніж стандартна функція (аргументи), що є загальним для невекторних мов
- Дослідіть інші чутливі до часу програми для kdb +, включаючи торгівлю енергією, телекомунікації, дані сенсора, дані журналу та моніторинг використання пристроїв та мереж.

Аудиторія

- Розробники
- Інженери баз даних
- Дані вчених
- Аналітик даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Аудиторія

Весь персонал, який потребує робочих знань щодо відповідності та Management ризиками

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшене обговорення
- Презентації слайдів
- Тематичні дослідження
- Приклади

Завдання курсу

Після закінчення цього курсу делегати зможуть:

- Зрозумійте основні аспекти відповідності та національні та міжнародні зусилля, які докладаються для управління ризиком, пов'язаним із цим
- Визначте шляхи, якими компанія та її персонал можуть створити Рамку Management ризиками відповідності
- Детально ознайомтеся з ролями посадової особи з питань дотримання норм та звітності з відмивання грошей та як їх слід інтегрувати в бізнес
- Зрозумійте деякі інші «гарячі точки» у Financial Crime особливо коли вони стосуються міжнародного Business , офшорних центрів та клієнтів із високою чистотою
35 hours
Overview
Цей курс забезпечує всебічне ознайомлення з технічним обчислювальним середовищем MATLAB + ознайомлення з використанням MATLAB для фінансових застосувань. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає відгук. Жодного попереднього досвіду програмування чи знань MATLAB не передбачається. Протягом курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з інтерфейсом користувача MATLAB
- Введення команд та створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типами даних
- Автоматизація команд зі скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Функції запису
- Використання інструментарію фінансових інструментів для кількісного аналізу
21 hours
Overview
Machine Learning - це галузь штучного інтелекту, в якій комп’ютери мають можливість вчитися без явного програмування. Python - мова програмування, яка славиться чітким синтаксисом і читабельністю. Він пропонує чудову колекцію добре перевірених бібліотек та методик для розробки програм машинного навчання.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники навчаться застосовувати методи машинного навчання та інструменти для вирішення реальних проблем у банківській галузі.

Учасники спочатку вивчають ключові принципи, потім впроваджують свої знання на практиці, будуючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 hours
Overview
У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники навчаться застосовувати методи машинного навчання та інструменти для вирішення реальних проблем у банківській галузі. R буде використовуватися як мова програмування.

Учасники спочатку вивчають ключові принципи, потім впроваджують свої знання на практиці, будуючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду проектів, що живуть.

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених
- Банківські фахівці з технічним досвідом

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 hours
Overview
Машинне навчання - це галузь Штучного інтелекту, в якій комп'ютери мають можливість вчитися без явного запрограмування. R - популярна мова програмування у фінансовій галузі. Він використовується у фінансових додатках, починаючи від основних торгових програм до систем управління ризиками.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом інструкторів учасники навчаться застосовувати методи машинного навчання та інструменти для вирішення реальних проблем у фінансовій галузі. R буде використовуватися як мова програмування.

Учасники спочатку вивчають ключові принципи, потім впроваджують свої знання на практиці, будуючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні поняття в машинному навчанні
- Вивчіть додатки та використання машинного навчання у фінансах
- Розробити власну алгоритмічну стратегію торгівлі за допомогою машинного навчання з R

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Введення в структуровані продукти

Метою курсу є надання делегатам ознайомлення зі структурованими продуктами, що використовуються в інвестиційному банкінгу. Після закінчення курсу всі делегати матимуть робочі знання з предмету і зможуть відповісти

- Що таке структуровані продукти?
- Навіщо їх видавати?
- Як емітенти та інвестори отримують вигоду?
- Як ви структуруєте та цінуєте ряд похідних продуктів?
- Які ризики та витрати на створення структурованих фінансових продуктів?
- Що таке вбудовані похідні?
- Які екзотичні варіанти?
- Які міркування щодо ціноутворення та хеджування?
7 hours
Overview
Цей курс спрямований на менеджерів проектів та тих, хто зацікавлений в Management ризиками в рамках проектів.
7 hours
Overview
Чому ви повинні бути присутніми?

Ми живемо та працюємо на все більш глобальному ринку, який пропонує можливості на кожному кроці, який ми повинні прийняти. Проте з цими можливостями виникає посилена конкуренція, і більшість складнощів залишаються на місці. Знаючи найкращі способи пошуку та вибору найбільш підходящої та конкурентоспроможної ціни для вашого товару або послуг, вирішальне значення має успіх та зростання будь-якого бізнесу. Знання, методи та стратегії, які ви отримаєте під час нашого навчання, дозволять вам підвищити рентабельність та ефективність вашого бізнесу.

Теорія поворотів на практиці:

Мета цього 1-денного курсу - спростити та пояснити успішні стратегії ціноутворення. Ви залишите нашу подію більш впевненою та позитивною, щоб продовжувати та розширювати свій бізнес. Ми надамо вам стратегії та приклади найкращих практик для покращення та розширення знань про ціноутворення та здійснення ваших планів і цілей.

Хто повинен бути присутнім?

Цей курс призначений для менеджерів з продажу, менеджерів з маркетингу, менеджерів продуктів, менеджерів облікових записів, аналітиків із ціноутворення та керуючих директорів. Цей курс також має життєво важливе значення для керівників, які є новими для ціноутворення або мають обмежений досвід у предметі.
35 hours
Overview
Python - мова програмування, яка набула величезної популярності у фінансовій галузі. Прийнятий найбільшими інвестиційними банками та хедж-фондами, він використовується для створення широкого спектру фінансових застосувань, починаючи від основних торгових програм і закінчуючи системами управління ризиками.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Python для розробки практичних програм для вирішення ряду конкретних проблем, пов'язаних з фінансами.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи Python програмування Python
- Завантажте, встановіть та підтримуйте найкращі інструменти розробки для створення фінансових додатків у Python
- Виберіть та використовуйте найбільш підходящі пакети Python та методи програмування для організації, візуалізації та аналізу фінансових даних з різних джерел (CSV, Excel , баз даних, веб тощо)
- Створюйте програми, які вирішують проблеми, пов'язані з розподілом активів, аналізом ризиків, інвестиційною ефективністю тощо
- Виправлення неполадок, інтеграція, розгортання та оптимізація програми Python

Аудиторія

- Розробники
- Аналітики
- Кванти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Ця підготовка спрямована на вирішення деяких основних проблем, з якими стикаються фахівці з фінансів. Однак якщо у вас є певна тема, інструмент або техніка, яку ви хочете додатково додати або деталізувати, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 hours
Overview
R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу, проведеному під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи фінансової торгівлі, коли вони пройдуть шлях побудови та реалізації основних торговельних стратегій та дій в R з використанням квантової стратегії.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття в торгівлі
- Створіть та застосуйте свою першу торговельну стратегію, використовуючи R
- Проаналізуйте ефективність своєї стратегії за допомогою R

Аудиторія

- Програмісти
- Фахівці з фінансів
- ІТ-фахівці

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
R - популярна мова програмування у фінансовій галузі. Він використовується у фінансових додатках, починаючи від основних торгових програм до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться використовувати R для розробки практичних програм для вирішення ряду конкретних проблем, пов'язаних з фінансами.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи мови програмування R
- Виберіть та використовуйте пакети та методи R для організації, візуалізації та аналізу фінансових даних із різних джерел (CSV, Excel , баз даних, веб тощо)
- Створюйте програми, які вирішують проблеми, пов'язані з розподілом активів, аналізом ризиків, інвестиційною ефективністю тощо
- Виправлення неполадок, інтеграція розгортання та оптимізація програми R

Аудиторія

- Розробники
- Аналітики
- Кванти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Ця підготовка спрямована на вирішення деяких основних проблем, з якими стикаються фахівці з фінансів. Однак якщо у вас є певна тема, інструмент або техніка, яку ви хочете додатково додати або деталізувати, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 hours
Overview
R - популярна мова програмування у фінансовій галузі. Він використовується у фінансових додатках, починаючи від основних торгових програм до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються основи програмування R під час проходження кодування в R за допомогою фінансових прикладів.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування R
- Використовуйте R для маніпулювання їх даними для виконання основних фінансових операцій

Аудиторія

- Програмісти
- Finance
- ІТ-професіонали

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Стратегічне мислення означає процес мислення через проблеми та ситуації через об'єктив великої картини, враховуючи наслідки різних дій, а потім діючи на найбільш ідеальну стратегію загального успіху в бізнесі.

Go О.Д. стратеги дивляться на виклики і можливості аналітично і розглянути їх в контексті бачення і цілей компанії. Незалежно від того, чи застосовується менеджер стратегії, розглядаючи, як розподілити інвестицію, або розробник бізнесу, оцінюючи потенціал розширення на новий ринок, стратегічне мислення - це навичка, яку можна вивчити, практикувати та удосконалювати. Стратегічне мислення надає менеджерам чіткість та перевагу, необхідні для прийняття кращих рішень та постійного переміщення своїх компаній у правильному напрямку.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів ми проводимо нових менеджерів через найважливіші поняття стратегічного мислення, втілюючи теорію на практиці за допомогою завдань на основі завдань, заснованих на реальних випадках. Учасники отримують унікальну можливість вивчити нові способи мислення, впроваджувати ключові концепції для вирішення проблем, розмірковувати про те, як ці принципи застосовуються до їх власної роботи, а також слухати та ділитися власними поглядами зі своїми інструкторами та однолітками класу.

Формат курсу

- Учасники отримають широке уявлення про те, що сприяє їх бізнесу та як їх роль в організації сприяє досягненню цілей, бачення та підсумків бізнесу. Курс є інтерактивним та на основі діяльності, важливою частиною курсу є вивчення кейсів, завдання на основі команд та індивідуальна презентація та вирішення проблем.
21 hours
Overview
R - популярна мова програмування у фінансовій галузі. Він використовується у фінансових додатках, починаючи від основних торгових програм до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать розширені концепції програмування на R під час проходження кодування в R, використовуючи фінансові приклади.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Впровадити передові методики програмування R
- Використовуйте R для маніпулювання їхніми даними для здійснення більш досконалих фінансових операцій

Аудиторія

- Програмісти
- Finance
- ІТ-професіонали

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Мета курсу:

Забезпечення того, щоб особистість розуміла процеси та можливості ГРЧ, а також навички інтегрувати управління, управління ефективністю, управління ризиками, внутрішній контроль та діяльність з дотримання.

Огляд:

- GRC Основні терміни та визначення
- Принципи ГРЧ
- Основні компоненти, практики та заходи
- Зв'язок ГРК з іншими дисциплінами
7 hours
Overview
Chain Core - це платформа з відкритим кодом, написана на Go, яка дозволяє фінансовим компаніям управляти мережею Blockchain або підключатися до інших мереж з метою передачі фінансових активів над Blockchain.

У цій навчальній інструкції учасники вивчатимуть основні принципи роботи Blockchain та розподіленої бухгалтерської книги, будуючи прототип Blockchain, використовуючи Chain Core Developer Edition.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Працювати та брати участь у дозволеній мережі блокхейнів
- Зрозумійте основні концепції мережі, включаючи криптографічно захищену головну книгу з різними ресурсами
- Випуск цифрових активів безпосередньо зберігачам, які потім можуть передати їх один одному в реальному часі без транзакційного посередника
- Випуск цифрових активів, що представляють одиниці цінності, такі як валюти, облігації, цінні папери, ОВО або бали лояльності
- Це мова високого рівня Chain, Ivy і Ivy Playground, щоб висловити контракти, які захищають вартість на блокчайнику.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Машинне навчання - це галузь Штучного інтелекту, в якій комп'ютери мають можливість вчитися без явного запрограмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на навчанні подання даних та структур, таких як нейронні мережі. R - популярна мова програмування у фінансовій галузі. Він використовується у фінансових додатках, починаючи від основних торгових програм до систем управління ризиками.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом викладачів учасники дізнаються, як реалізувати моделі глибокого навчання для банківської діяльності, використовуючи R, коли вони крокують через створення моделі кредитного ризику з глибоким навчанням.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про додатки та способи глибокого навчання в банківській справі
- Використовуйте R для створення глибоких моделей навчання для банківської справи
- Побудувати власну модель кредитного ризику глибокого навчання за допомогою R

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Аудиторія

Весь персонал, який потребує знань про відповідність та Management ризиками для компаній, що ведуть бізнес у КНР.

Вона може бути розроблена для вирішення конкретних регіональних законів (наприклад, головний офіс компанії в Німеччині, але працює в Китаї).

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшене обговорення
- Презентації слайдів
- Тематичні дослідження
- Приклади

Завдання курсу

Після закінчення цього курсу делегати зможуть:

- Зрозумійте основні аспекти відповідності та національні та міжнародні зусилля, які докладаються для управління ризиком, пов'язаним із цим
- Визначте шляхи, якими компанія та її персонал можуть створити Рамку Management ризиками відповідності
- Детально ознайомтеся з ролями посадової особи з питань дотримання норм та звітності з відмивання грошей та як їх слід інтегрувати в бізнес
- Зрозумійте деякі інші "гарячі точки" у Financial Crime особливо коли вони стосуються міжнародного Business , офшорних центрів та клієнтів з високою мережею.
7 hours
Overview
Програма підвищення кваліфікації та оновлення MLRO розглядає ключові питання управління ризиками та теми, які мають життєво важливе значення в сьогоднішньому високорегульованому середовищі. Окрім того, що він орієнтований на службовців з питань відповідності, MLRO, MLCO та інших фахівців з управління ризиками, він також спрямований на членів вищого керівництва та членів правління, які прагнуть дізнатися більше про те, чого очікувати від функцій контролю ризиків у своїх організаціях. Програму читає лекція експерта з питань Великобританії.

Основна мета навчання Програми полягає в тому, щоб забезпечити учасників достатніми знаннями, щоб об'єктивно оцінити адекватність існуючого контролю та практики управління ризиками своєї організації та вжити відповідних заходів.
7 hours
Overview
Аудиторія

Всі співробітники , які потребують робоче знання Corporate Go vernance для їх організації

Формат курсу

Високоінтерактивна комбінація:

- Полегшене обговорення
- Презентації слайдів
- Приклади
- Вправи
- Тематичні дослідження
21 hours
Overview
Аудиторія

- Новопризначені особисті менеджери кредитування
- Підтримуйте персонал, відповідальний за збір та інтерпретацію інформації для менеджерів кредитування
- Персонал, відповідальний за управління поганими та сумнівними боргами, які потребують знання процесу прийняття рішень, що призвело до кредитування

Кредитування приватних клієнтів - споживче кредитування - вимагає високого рівня кваліфікації в оцінці окремих пропозицій кредитування.

У багатьох випадках він не має жодного з джерел фінансової інформації, традиційно пов'язаних з корпоративним кредитуванням - балансами, рахунками прибутків і збитків тощо - і більше покладається на довіру і зв'язок між клієнтом і кредитором.

До кінця цього курсу кредитори Персональним клієнтам зможуть:

- Зрозуміти процес оцінки позикових пропозицій від персональних клієнтів
- Використовуйте цей процес, щоб прийти до логічного рішення погодитися на кредит або відмовитися від нього з вагомими причинами
- Управління та контроль портфеля персональних кредитів для забезпечення, наскільки це можливо, погашення всіх позик у повному обсязі. (Пам'ятаючи, що немає повністю безризикового кредитування…!)
- Побудуйте зв'язки з клієнтами, щоб (спробувати!) Забезпечити повне погашення всіх своїх позик
14 hours
Overview
загальний стандарт звітності (CRS) — стандарт ОЕСР, який закликає міжнародні юрисдикції отримати інформацію від своїх фінансових інститутів і автоматично обмінним інформацією з іншими юрисдикціями на щорічній основі. Стандарт вимагає від всіх доповідей, які будуть відправлені в електронному вигляді у форматі, відомому як XML CRS.

щоб усунути помилки, пов'язані з підготовкою файлів і неповними або неточними відомостями про запис, створено XML-схему повідомлення стану CRS, яка перевірялася на помилки файлів і запису у файлі XML-схеми CRS.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники будуть вчитися:

- базова структура XML-схеми CRS і XML-схеми повідомлень стану CRS.
- кроків для обробки цих файлів.
- кроків для перетворення файлів Excel на файли XML-схем.
- кроків для подачі їх у відповідну юрисдикцію.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, вправи і важка практичний практика
28 hours
Overview
Машинне навчання - це галузь Штучного інтелекту, в якій комп'ютери мають можливість вчитися без явного запрограмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на навчанні подання даних та структур, таких як нейронні мережі. R - популярна мова програмування у фінансовій галузі. Він використовується у фінансових додатках, починаючи від основних торгових програм до систем управління ризиками.

У цій навчальній програмі під керівництвом викладачів учасники дізнаються, як реалізувати моделі глибокого навчання для фінансування за допомогою R, коли вони крокують через створення моделі глибокого прогнозування цін акцій.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні поняття глибокого навчання
- Вивчіть додатки та використання глибокого навчання у фінансах
- Використовуйте R для створення глибоких моделей навчання для фінансування
- Побудуйте власну модель прогнозування цін на глибокі ціни за допомогою R

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 hours
Overview
Машинне навчання - це галузь Штучного інтелекту, в якій комп'ютери мають можливість вчитися без явного запрограмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на навчанні подання даних та структур, таких як нейронні мережі. Python - мова програмування високого рівня, що славиться чітким синтаксисом та читабельністю коду.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як реалізувати моделі глибокого навчання для банківських операцій за допомогою Python під час створення моделі глибокого вивчення кредитного ризику.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про додатки та способи глибокого навчання в банківській справі
- Використовуйте Python , Keras і TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для банківської справи
- Створіть власну модель кредитного ризику глибокого навчання за допомогою Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 hours
Overview
Машинне навчання - це галузь Штучного інтелекту, в якій комп'ютери мають можливість вчитися без явного запрограмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на навчанні подання даних та структур, таких як нейронні мережі. Python - мова програмування високого рівня, що славиться чітким синтаксисом та читабельністю коду.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як реалізувати моделі глибокого навчання для фінансування за допомогою Python коли вони крокують через створення моделі глибокого прогнозування цін на акції.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні поняття глибокого навчання
- Вивчіть додатки та використання глибокого навчання у фінансах
- Використовуйте Python , Keras та TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для фінансування
- Побудуйте власну модель прогнозування цін на глибокі навчання за допомогою Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
7 hours
Overview
GnuCash - це програма фінансової звітності з дворазовим доступом із відкритим кодом.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться використовувати GnuCash для управління проектами та завданнями з бухгалтерського обліку та фінансування бізнесу.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Керування фінансовими та бухгалтерськими завданнями, включаючи виставлення рахунків, виставлення рахунків, платежі, ПДВ, звітність тощо.
- Відстежуйте банківські рахунки, акції, доходи та витрати
- Відстежуйте кілька облікових записів у відділенні бізнесу
- Використовуйте GnuCash для керування мультивалютними бізнес-обліковими записами

Аудиторія

- Бухгалтери
- Бухгалтери
- Власники бізнесу

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
Weekend Finance courses, Evening Finance training, Finance boot camp, Finance instructor-led, Weekend Finance training, Evening Finance courses, Finance coaching, Finance instructor, Finance trainer, Finance training courses, Finance classes, Finance on-site, Finance private courses, Finance one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!