курси Finance

курси Finance

Місцеві, під керівництвом інструктора Live фінансування навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і тематичні дослідження основ фінансів та бухгалтерського обліку.

Фінансування підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Finance Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Аудиторія

Усі керівники, які потребують знань про боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму та їх запобіганню, а також усвідомлення інших відповідних та поточних питань фінансової кризи,

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Тематичні дослідження
- Приклади

Цілі курсу

До кінця цього курсу делегати зможуть:

- Поясніть, як запобігти запобігання боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму
- Зрозумійте основні аспекти боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, як вони застосовуються до їх компаній, а також національні та міжнародні зусилля, спрямовані на боротьбу з ними
- Визначте, яким чином компанія та її персонал повинні захищати себе від ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму
- Детально, як компанія може стати об'єктом для відмивання коштів та фінансування тероризму: і пояснити, які «червоні прапори» можуть допомогти їм виявляти, запобігати та повідомляти про будь-яку (підозрілі або фактичні) злочинні дії
- Зрозумійте деякі інші "гарячі точки" у фінансовій злочинності
21 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Python - це мова програмування, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью. Він пропонує відмінну колекцію добре перевірених бібліотек та технологій для розробки додатків для машинного навчання.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися методам і засобам машинного навчання для вирішення реальних проблем в галузі фінансів.

Учасники спочатку вивчають основні принципи, а потім впроваджують свої знання на практиці, створюючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції машинного навчання
- Дізнайтеся про програми та використання машинного навчання у фінансах
- Розробити власну алгоритмічну стратегію торгівлі за допомогою машинного навчання за допомогою Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
35 hours
Overview
Огляд

У всьому світі регулятори все частіше пов'язують суму ризику, що береться банком, до суми капіталу, яку потрібно провести, і банки та фінансові послуги все частіше керуються практикою управління ризиками. Банки, їх продукція, правила та світовий ринок стають дедалі складнішими, що веде до ще більших проблем у сфері ефективного управління ризиками. Ключовим уроком банківської кризи останніх п'яти років є те, що ризики дуже інтегровані, і для ефективного управління ними банки повинні розуміти ці взаємодії.

Основні функції включають в себе:

- пояснення поточних правил, що ґрунтуються на ризиках
- детальний огляд основних ризиків, з якими стикаються банки
- найкращі практики в галузі для прийняття підходу підприємства до інтеграції управління ризиками у всій організації
- використовуючи методи управління, щоб створити групову культуру, щоб кожна людина брала активну участь у управлінні ризиками відповідно до стратегічних цілей банку
- Які виклики можуть зіткнутися менеджери ризику в майбутньому.

Цей курс буде широко використовувати тематичні дослідження, призначені для вивчення, вивчення та посилення концепцій та ідей, що охоплюються протягом п'яти днів. Історичні події в банках будуть використовуватися протягом усього курсу, щоб висвітлити, як вони не змогли керувати своїми ризиками та діями, які могли бути вжиті для запобігання втратам.

Цілі

Мета цього курсу полягає у тому, щоб допомогти управлінню банками надавати відповідну інтегровану стратегію для управління складними та змінюючими ризиками та нормами у сучасному міжнародному банківському середовищі. Зокрема цей курс спрямований на те, щоб дати керівництву вищого рівня розуміння:

- основний ризик у фінансовій сфері та основні міжнародні правила ризику
- як управляти активами та зобов'язаннями банку, максимізувати прибуток
- взаємозв'язок між типом ризику та тим, як банки використовують комплексний підхід для їх управління
- корпоративне управління та найкращі практичні підходи до управління різноманітними інтересами зацікавлених сторін
- як розвинути культуру управління ризиками як інструмент мінімізації непотрібного ризику

Хто має відвідувати цей семінар?

Цей курс призначений для тих, хто є новим для інтегрованого управління ризиками, відповідальним за стратегічне управління ризиками керівників, або тих, хто бажає поглибити розуміння ризику управління підприємством. Це буде корисно:

- Управління банком на рівні правління
- Старші керівники
- Старші менеджери та аналітики ризику
- Старші директори та менеджери ризиків, відповідальні за стратегічний ризик-менеджмент
- Внутрішні аудитори
- Працівник з питань регулювання та відповідності
- Професіонали скарбниці
- Менеджери та аналітики активів та відповідальності
- Регулятори та спеціалісти з нагляду
- Постачальники та консультанти банків та галузі управління ризиками
- Корпоративне управління та менеджери з управління ризиками.
21 hours
Overview
kdb + є базою даних, орієнтованої на стовпчик, і є його вбудованою, інтерпретованою векторною мовою. У kdb + таблиці являють собою стовпці векторів, а q використовується для виконання операцій на даних таблиці, як якби це був список. kdb + та q широко застосовуються у високочастотних торговельних операціях та популярні серед основних фінансових інститутів, включаючи Goldman Sachs, Morgan Stanley, Merrill Lynch, JP Morgan та ін.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати додатки даних часового ряду, використовуючи kdb + та q.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте різницю між рядком-орієнтованої бази даних і базою даних, орієнтованої на колонки
- Виберіть дані, напишіть скрипти та створюйте функції для проведення розширеної аналітики
- Аналіз даних часових рядів, таких як дані про фондові та товарні біржі
- Використовуйте можливості kdb + у пам'яті для зберігання, аналізу, обробки та отримання великих наборів даних на високій швидкості
- Подумайте про функції та дані на більш високому рівні, ніж стандартна функція (аргументи), що є загальним для невекторних мов
- Дослідіть інші чутливі до часу програми для kdb +, включаючи торгівлю енергією, телекомунікації, дані сенсора, дані журналу та моніторинг використання пристроїв та мереж.

Аудиторія

- Розробники
- Інженери баз даних
- Дані вчених
- Аналітик даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Audiance

Весь персонал, який потребує знання про відповідність та управління ризиком

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Тематичні дослідження
- Приклади

Цілі курсу

До кінця цього курсу делегати зможуть:

- Зрозумійте основні аспекти відповідності та національні та міжнародні зусилля, спрямовані на управління ризиком, пов'язаним із цим
- Визначте способи, якими компанія та її персонал зможуть створити Рамки управління ризиками
- Детально описати роль відповідального працівника з питань дотримання законодавства та посадових осіб, відповідальних за відмивання грошей, і як вони повинні бути інтегровані в бізнес
- Зрозумійте деякі інші "гарячі точки" у фінансових злочинах - особливо, оскільки вони стосуються міжнародного бізнесу, офшорних центрів та клієнтів з високим рівнем обслуговування.
35 hours
Overview
Цей курс забезпечує повне уявлення про технічне середовище MATLAB + вступ до використання MATLAB для фінансових додатків. Курс призначений для початківців та тих, хто шукає огляд. Немає попереднього досвіду програмування або знань MATLAB. Протягом всього курсу вивчаються теми аналізу даних, візуалізації, моделювання та програмування. Теми включають:

- Робота з користувацьким інтерфейсом MATLAB
- Введення команд і створення змінних
- Аналіз векторів та матриць
- Візуалізація векторних та матричних даних
- Робота з файлами даних
- Робота з типом даних
- Автоматизація команд із скриптами
- Написання програм з логікою та керуванням потоком
- Письмові функції
- Використання Financial Toolbox для кількісного аналізу
21 hours
Overview
Машинознавство - це галузь штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного запрограмування. Python - це мова програмування, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью. Він пропонує відмінну колекцію добре перевірених бібліотек та технологій для розробки додатків для машинного навчання.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися методам і засобам машинного навчання для вирішення реальних проблем у банківській галузі.

Учасники спочатку вивчають основні принципи, а потім впроваджують свої знання на практиці, створюючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися методам і засобам машинного навчання для вирішення реальних проблем у банківській галузі. R буде використовуватися як мова програмування.

Учасники спочатку вивчають основні принципи, потім застосовують свої знання на практиці шляхом створення власних моделей машинного навчання та їх використання для виконання ряду живих проектів.

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених
- Банківські фахівці з технічною освітою

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися методам і засобам машинного навчання для вирішення реальних проблем в галузі фінансів. R буде використовуватися як мова програмування.

Учасники спочатку вивчають основні принципи, а потім впроваджують свої знання на практиці, створюючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції машинного навчання
- Дізнайтеся про програми та використання машинного навчання у фінансах
- Розробити власну алгоритмічну стратегію торгівлі з використанням машинного навчання з R

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Вступ до структурованих продуктів

Метою курсу є надання делегатам введенням до Структурованих Продуктів, що використовуються в інвестиційній банківській діяльності. Після завершення курсу всі делегати матимуть робоче знання з предмету і зможуть відповісти

- Що таке структуровані продукти?
- Чому їх випускати?
- Як вигідні емітенти та інвестори?
- Як ви структуруєте і цінуєте цілий ряд похідних продуктів?
- Які ризики та витрати на виробництво структурованих фінансових продуктів?
- Які вбудовані похідні інструменти?
- Які екзотичні варіанти?
- Які міркування щодо ціноутворення та хеджування?
7 hours
Overview
Цей курс призначений для керівників проектів та тих, хто зацікавлений в управлінні ризиками в рамках проектів.
7 hours
Overview
Чому ви повинні бути присутніми?

Ми живемо та працюємо на все більш глобальному ринку, який пропонує можливості на кожному кроці, який ми повинні прийняти. Проте з цими можливостями виникає посилена конкуренція, і більшість складнощів залишаються на місці. Знаючи найкращі способи пошуку та вибору найбільш підходящої та конкурентоспроможної ціни для вашого товару або послуг, вирішальне значення має успіх та зростання будь-якого бізнесу. Знання, методи та стратегії, які ви отримаєте під час нашого навчання, дозволять вам підвищити рентабельність та ефективність вашого бізнесу.

Теорія поворотів на практиці:

Мета цього 1-денного курсу - спростити та пояснити успішні стратегії ціноутворення. Ви залишите нашу подію більш впевненою та позитивною, щоб продовжувати та розширювати свій бізнес. Ми надамо вам стратегії та приклади найкращих практик для покращення та розширення знань про ціноутворення та здійснення ваших планів і цілей.

Хто повинен бути присутнім?

Цей курс призначений для менеджерів з продажу, менеджерів з маркетингу, менеджерів продуктів, менеджерів облікових записів, аналітиків із ціноутворення та керуючих директорів. Цей курс також має життєво важливе значення для керівників, які є новими для ціноутворення або мають обмежений досвід у предметі.
35 hours
Overview
Python є мовою програмування, яка отримала величезну популярність у фінансовій галузі. Прийняті найбільшими інвестиційними банками та хедж-фондами, вони використовуються для створення широкого кола фінансових додатків, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться використовувати Python для розробки практичних додатків для вирішення ряду конкретних фінансових проблем.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи мови програмування Python
- Завантажте, встановіть та збережіть найкращі інструменти розробки для створення фінансових програм у Python
- Виберіть та використовуйте найбільш підходящі пакети та методи програмування Python для організації, візуалізації та аналізу фінансових даних з різних джерел (CSV, Excel, бази даних, Інтернету тощо).
- Побудуйте додатки, які вирішують проблеми, пов'язані з розподілом активів, аналізу ризиків, продуктивністю інвестицій тощо
- Усунення несправностей, інтеграція, розгортання та оптимізація програми Python

Аудиторія

- Розробники
- Аналітики
- Квантів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей тренінг має на меті забезпечити вирішення деяких основних проблем, з якими стикаються фахівці з фінансів. Проте, якщо у вас є певна тема, інструмент або технічна база, яку ви хочете додати чи докладніше, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу, проведеному під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи фінансової торгівлі, коли вони пройдуть шлях побудови та реалізації основних торговельних стратегій та дій в R з використанням квантової стратегії.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття в торгівлі
- Створіть та застосуйте свою першу торговельну стратегію, використовуючи R
- Проаналізуйте ефективність своєї стратегії за допомогою R

Аудиторія

- Програмісти
- Фахівці з фінансів
- ІТ-фахівці

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться використовувати R для розробки практичних додатків для вирішення ряду конкретних фінансових проблем.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи мови програмування R
- Виберіть та використовуйте R-пакети та методи для організації, візуалізації та аналізу фінансових даних з різних джерел (CSV, Excel, бази даних, Інтернету тощо).
- Побудуйте додатки, які вирішують проблеми, пов'язані з розподілом активів, аналізу ризиків, продуктивністю інвестицій тощо
- Усунення несправностей, інтеграція розгортання та оптимізації додатка R

Аудиторія

- Розробники
- Аналітики
- Квантів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей тренінг має на меті забезпечити вирішення деяких основних проблем, з якими стикаються фахівці з фінансів. Проте, якщо у вас є певна тема, інструмент або технічна база, яку ви хочете додати чи докладніше, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи програмування R, коли вони пройдуть кодування в R за фінансовими прикладами.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування R
- Використовуйте R, щоб маніпулювати своїми даними для виконання основних фінансових операцій

Аудиторія

- Програмісти
- Фахівці з фінансів
- ІТ-фахівці

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
стратегічне мислення відноситься до процесу мислення через проблеми і ситуації через великий об'єктив зображення, враховуючи наслідки різних дій, то діючи на найбільш ідеальну стратегію для загального успіху бізнесу.

хороші стратегічні мислителі дивляться на виклики і можливості аналітично і розглянути їх в рамках компанії & #39; з баченням і цілями. Незалежно від того, використовується менеджером стратегії, враховуючи, як виділяти інвестиції або бізнес-розробник оцінці потенціалу розширення на новий ринок, стратегічне мислення є навик, який може бути вивчений, практикується, і вишуканий. Стратегічне мислення дає менеджерам ясності і краю, необхідних для прийняття більш ефективних рішень і постійно рухатися свої компанії в правильному напрямку.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, ми ходимо до нових менеджерів через найважливіші поняття стратегічного мислення, поклавши теорію в практику через завдання основі діяльності, заснованої на реальних справах. Учасники отримують унікальну можливість вивчити нові способи мислення, реалізовувати ключові поняття для вирішення проблем, подумати про те, як ці принципи застосовуються до своєї роботи, і слухати і ділитися своїми власними перспективами з інструктором і класом однолітків.

Формат курсу

- учасники отримають велику картину розуміння того, що рухає свій бізнес і як їх роль в організації сприяє бізнес & #39; s цілей, бачення та нижньої лінії. Курс інтерактивний і на основі діяльності, з тематичних досліджень, командні завдання і індивідуальної презентації та вирішення проблем, що становлять важливу частину курсу.
21 hours
Overview
R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчать передові концепції програмування в R, коли вони проходять кодування в R, використовуючи фінансові приклади.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Впровадити передові методи програмування R
- Використовуйте R, щоб маніпулювати своїми даними для виконання більш просунутих фінансових операцій

Аудиторія

- Програмісти
- Фахівці з фінансів
- ІТ-фахівці

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Мета курсу:

Для забезпечення того, щоб людина мала ключове розуміння процесів та можливостей GRC, а також вміння інтегрувати управління, управління ефективністю, управління ризиками, внутрішній контроль та заходи щодо відповідності.

Огляд:

- Основні терміни і визначення GRC
- Принципи GRC
- Основні компоненти, практика та діяльність
- Зв'язок GRC з іншими дисциплінами
7 hours
Overview
Chain Core - це платформа з відкритим кодом, написана на Go, яка дозволяє фінансовим компаніям управляти мережею Blockchain або підключатися до інших мереж з метою передачі фінансових активів над Blockchain.

У цій навчальній інструкції учасники вивчатимуть основні принципи роботи Blockchain та розподіленої бухгалтерської книги, будуючи прототип Blockchain, використовуючи Chain Core Developer Edition.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Працювати та брати участь у дозволеній мережі блокхейнів
- Зрозумійте основні концепції мережі, включаючи криптографічно захищену головну книгу з різними ресурсами
- Випуск цифрових активів безпосередньо зберігачам, які потім можуть передати їх один одному в реальному часі без транзакційного посередника
- Випуск цифрових активів, що представляють одиниці цінності, такі як валюти, облігації, цінні папери, ОВО або бали лояльності
- Це мова високого рівня Chain, Ivy і Ivy Playground, щоб висловити контракти, які захищають вартість на блокчайнику.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу, проведеному під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть, як впровадити глибокі моделі навчання для банківського користування R, оскільки вони проходять через створення глибокої моделі кредитного ризику навчання.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання в банківській справі
- Використовуйте R для створення глибоких моделей навчання для банківської справи
- Створіть власну глибоку модель кредитного ризику, використовуючи R

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Аудиторія

Весь персонал, який потребує знань про відповідність та управління ризиками для компаній, що ведуть підприємницьку діяльність у Китайській Народній Республіці.

Вона може бути адаптована для вирішення конкретних регіональних законів (наприклад, компанія очолює в Німеччині, але працює в Китаї).

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Тематичні дослідження
- Приклади

Цілі курсу

До кінця цього курсу делегати зможуть:

- Зрозумійте основні аспекти відповідності та національні та міжнародні зусилля, спрямовані на управління ризиком, пов'язаним із цим
- Визначте способи, якими компанія та її персонал зможуть створити Рамки управління ризиками
- Детально описати роль відповідального працівника з питань дотримання законодавства та посадових осіб, відповідальних за відмивання грошей, і як вони повинні бути інтегровані в бізнес
- Зрозумійте деякі інші "гарячі точки" у фінансових злочинах - особливо, оскільки вони стосуються міжнародного бізнесу, офшорних центрів та клієнтів з високим рівнем обслуговування.
7 hours
Overview
Програма "Відповідність" та "Програма підвищення кваліфікації" розглядає основні питання управління ризиками та теми, які мають життєво важливе значення в сьогоднішньому високорегульованому середовищі. Окрім того, що вони орієнтовані на посадових осіб, відповідальних за виконання обов'язків, MLRO, MLCOs та інших фахівців з управління ризиками, вони також спрямовані на членів вищих керівників та членів ради директорів, які хочуть більше дізнатися про очікування від функцій контролю ризику в своїх організаціях. Програма читає курс англійської мови.

Ключовою навчальною метою Програми є забезпечення учасників достатніми знаннями, щоб об'єктивно оцінити адекватність існуючих в організації контролю та методів управління ризиками та зробити відповідні вдосконалення.
7 hours
Overview
Аудиторія

Весь персонал, який потребує знань про корпоративне управління для їх організації

Формат курсу

Високоінтегрова комбінація:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Приклади
- Вправи
- Тематичні дослідження
21 hours
Overview
Аудиторія

- Нещодавно призначені особисті кредитні менеджери
- Підтримка персоналу, відповідального за збір та інтерпретацію інформації для менеджерів кредитування
- Персонал, відповідальний за управління поганими та сумнівними боргами, які потребують знання процесу прийняття рішень, що призвело до здійснення кредитування

Кредитування фізичних осіб - споживче кредитування - вимагає високого рівня кваліфікації при оцінці окремих позикових пропозицій.

У багатьох випадках у ньому немає жодних джерел фінансової інформації, традиційно пов'язаних з корпоративним кредитуванням - балансом, рахунками про прибутки та збитки тощо - і більше спирається на довіру та взаємозв'язок між клієнтом та кредитором.

До кінця цього курсу кредитори персональним клієнтам зможуть:

- Зрозумійте процес оцінювання позикових пропозицій від особистих клієнтів
- Використовуйте цей процес, щоб досягти логічного рішення погодити позику або відмовитись від нього з обґрунтованих причин
- Керуйте та контролюйте портфель персональних кредитів, щоб забезпечити, наскільки це можливо, що всі кредити погашаються в повному обсязі. (Пам'ятаючи, що немає абсолютно безризикового кредитування ...!)
- Побудуйте зв'язок з клієнтами (намагайся!) Переконатись, що всі їх позики повністю погашені
14 hours
Overview
загальний стандарт звітності (CRS) — стандарт ОЕСР, який закликає міжнародні юрисдикції отримати інформацію від своїх фінансових інститутів і автоматично обмінним інформацією з іншими юрисдикціями на щорічній основі. Стандарт вимагає від всіх доповідей, які будуть відправлені в електронному вигляді у форматі, відомому як XML CRS.

щоб усунути помилки, пов'язані з підготовкою файлів і неповними або неточними відомостями про запис, створено XML-схему повідомлення стану CRS, яка перевірялася на помилки файлів і запису у файлі XML-схеми CRS.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники будуть вчитися:

- базова структура XML-схеми CRS і XML-схеми повідомлень стану CRS.
- кроків для обробки цих файлів.
- кроків для перетворення файлів Excel на файли XML-схем.
- кроків для подачі їх у відповідну юрисдикцію.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, вправи і важка практичний практика
28 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. R - це популярна мова програмування в фінансовій галузі. Він використовується у фінансових цілях, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цій навчальному курсі, учасники навчаться навчатися, як впроваджувати глибокі моделі навчання для фінансування з використанням R, оскільки вони проходять через створення глибокої моделі прогнозування цін на акції.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання у фінансах
- Використовуйте R для створення глибоких моделей навчання для фінансування
- Створіть власну модель прогнозування цін на акції, використовуючи R

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемості коду.

У цьому тренінгу, проведеному під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть, як впровадити глибокі моделі навчання для банківських операцій за допомогою Python, оскільки вони проходять через створення глибокої моделі кредитного ризику навчання.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання в банківській справі
- Використовуйте Python, Keras і TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для банківських операцій
- Створіть власну модель глибокого кредитного ризику, використовуючи Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Машинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемості коду.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як впровадити глибокі моделі навчання для фінансування, використовуючи Python, коли вони просуваються шляхом створення глибокої моделі прогнозування цін на акції.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання у фінансах
- Використовуйте Python, Keras і TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для фінансування
- Створіть свою власну модель прогнозування цін на акції, використовуючи Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 hours
Overview
GnuCash - це програма фінансової звітності з дворазовим доступом із відкритим кодом.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться використовувати GnuCash для управління проектами та завданнями з бухгалтерського обліку та фінансування бізнесу.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Керування фінансовими та бухгалтерськими завданнями, включаючи виставлення рахунків, виставлення рахунків, платежі, ПДВ, звітність тощо.
- Відстежуйте банківські рахунки, акції, доходи та витрати
- Відстежуйте кілька облікових записів у відділенні бізнесу
- Використовуйте GnuCash для керування мультивалютними бізнес-обліковими записами

Аудиторія

- Бухгалтери
- Бухгалтери
- Власники бізнесу

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
Weekend Finance courses, Evening Finance training, Finance boot camp, Finance instructor-led, Weekend Finance training, Evening Finance courses, Finance coaching, Finance instructor, Finance trainer, Finance training courses, Finance classes, Finance on-site, Finance private courses, Finance one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!