курси Enterprise Architecture

курси Enterprise Architecture

Місцеві, інструктор очолюваної Live Enterprise Architecture (EA) навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці всеосяжну перспективу інструментів, що використовуються для опису і реалізації корпоративної архітектури.

Підготовка підприємства архітектура доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Enterprise Architecture Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
This is a 2-day course that focuses on simulating SysML models.

This instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at those who wish to use Cameo Simulation Toolkit to effectively create and run SysML diagrams and models.

By the end of this training, participants will be able to:

- Prepare and configure SysML diagrams for simulation.
- Execute Activity diagrams.
- Execute State Machine diagrams.
- Execute Parametric diagrams.
- Execute Sequence diagrams.

To attend this course the participant should meet the prerequisities and have a good understanding of the SysML diagrams.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 годин
Огляд
Це 3-денне навчання, що охоплює принципи моделювання, UML , SysML та використання MagicDraw за результатами тематичного дослідження, яке демонструє типовий модельний підхід на основі моделей.

Курс:

- Включає лекції та практичну практику використання MagicDraw для моделювання систем за допомогою SysML ;
- Пояснює основні поняття та діаграми SysML ;
- Надає практичні приклади побудови моделей системи;
- Показує, як простежити елементи моделі в різних видах;
- Пояснює, як ефективно використовувати функції MagicDraw ;
- Базується на послідовному моделюванні випадку.

Аудиторія:

- Системні архітектори, системні інженери, архітектори програмного забезпечення та інші зацікавлені сторони, які створюватимуть і використовувати моделі.

Методи:

- Презентації, дискусії та практичні завдання на основі вивчення конкретних випадків.

Матеріали курсу:

- Слайди, модель прикладу та описи практичних завдань.

Сертифікати:

- Кожен учасник отримує сертифікат NobleProg із зазначенням, що він / вона відвідували тренінг.
21 годин
Огляд
У цьому інструктора під проводом, жива підготовка, учасники дізнаються, як використовувати SysML як реалізується в Enterprise Architect (EA) для проведення аналізу і моделювання вимог системи.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте і застосуйте SysML до систем інженерних проектів, використовуючи модель на основі систем інженерних (MBSE) підхід.
- Визначте Системні вимоги на основі використання моделей інцидентів.
- Проектування і аналіз системної архітектури.

Формат курсу

- Лекція, частина дискусії, вправи і важкі практичний досвід у середовищі живої лабораторії.

Примітка

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
21 годин
Огляд
Цей курс пропонується у двох варіантах, щоб забезпечити практичне розуміння того, як системи можуть бути змодельовані з використанням новітньої версії OMG Language Modeling Language ( SysML ) специфікації. Нотації та основні семантики SysML пояснюються таким чином, що дозволяє студентам застосовувати те, що вони вивчають, до будь-якого відповідного методу або інструменту моделювання системи.
21 годин
Огляд
The course extends possessed knowledge of UML. During the training, we focus on the practical use of the language of the UML object-oriented analysis.
14 годин
Огляд
Наша підготовка ED-SOA зосереджується на побудові та аналізі структури архітектури, яка спирається на архітектуру довідки SOA. Сервіси використовуються як генератори подій, що означають проблему або майбутню проблему, можливість, поріг або відхилення.
14 годин
Огляд
Цей курс призначений для бізнес-аналітиків, менеджерів, керівників та власників процесів, щоб надати їм необхідні компетенції для створення діаграми використання прикладних ситуацій та сценаріїв використання, які служать інструментом для виявлення, аналізу, документування та передачі функціональних вимог. Делегати будуть практикувати створення випадків використання у Unified Modeling Language (UML), щоб графічно відображати взаємодію між випадками використання та акторами.
21 годин
Огляд
UPDM - це ініціатива Management об'єктними UPDM ( OMG ) з розробки стандарту моделювання, який підтримує як Міністерство оборонної архітектури США ( DoDAF ), так і Міністерство архітектури Міністерства оборони Великобританії ( MODAF ). Стандарт моделювання називається Уніфікований профіль для DoDAF та MODAF ( UPDM ).
21 годин
Огляд
Однією з найбільш швидко зростаючих ролей в ІТ-індустрії є IT Business Analyst. Business аналітики знаходяться майже в організаціях і є важливими членами будь-якої ІТ-команди, незалежно від того, чи вони працюють у приватному чи державному секторі.

Цей курс надає чіткий покроковий посібник щодо того, як Business аналітик може виконувати свою роль, використовуючи найсучасніші об'єктно-орієнтовані технології.
21 годин
Огляд
The course is designed for analysts, designers, developers, testers and project managers.

The workshop presents a problem analysis, design and documentation systems using UML and Enterprise Architect of Sparx Systems. During the training will be presented to the advanced capabilities of the program (such as MDA, profiles, XMI), and best practices that can greatly simplify and accelerate modeling.

Because the training focuses on the Enterprise Architect tool it is required for participants to already know how to model in UML. For those who would like to learn modeling we have dedicated training for UML.

The training method

Lecture 10%, 90% workshop
21 годин
Огляд
З появою дуже складних розподілених систем складність єдиної системи перейшла до складності архітектури групи систем. Цей курс охоплює взаємозв’язок Software Architecture з технічним Enterprise Architect ure . Ці дві області взаємопов'язані таким чином, який в даний час недостатньо описаний. Наприклад, розділення складної монолітної системи на дві системи, що спілкуються через веб-сервіси, призведе до істотних змін як нових систем, так і архітектури між ними.

Цей курс буде охоплювати компроміси, загальноприйняті в даний час моделі та рішення для управління складними системами та комунікацією всередині них та між ними.
14 годин
Огляд
Створення складних корпоративних додатків є дуже складним у постійно мінливому середовищі.

Зміни в інтеграції між службами або системами спричинить зміни в дизайні системи. Цей курс розповідає про те, як створити рентабельний, відповідний розміру та призначенню послуги організації та архітектурі систем та практичної інфраструктури.

Цей курс охоплює загальні проблеми зі створення ландшафту розподілених програм, починаючи від проблеми інтеграції, інфраструктури та сучасних підходів, до вирішення проблем складності.

Цей курс пояснює плюси та мінуси кожного рішення (наприклад, традиційна архітектура SOA проти Microservice), доступні інструменти (в основному з відкритим кодом) для підтримки розробки та обслуговування тощо.

Формат курсу

Це здебільшого дискусія (з обмеженими презентаціями).
21 годин
Огляд
Цей практичний тренінг покаже вам, як ефективно використовувати мову моделювання SysML . Ви відкриєте, зокрема, блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви поглибите діаграму послідовностей, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також навчитесь використовувати конкретні діаграми SysML , такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також важливу концепцію розподілу. Ми також зосередимо увагу на необхідності визначення модельного підходу, адаптованого до контексту компанії та типу системи, що вивчається. Ми нарешті побачимо, що є сучасним інструментом моделювання SysML .

Аудиторія:

Керівники проектів, архітектори, системні інженери, що мають моделювати складні системи, включаючи як програмне, так і апаратне забезпечення

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Тематичне дослідження на папері (демонстрація інструктора SysML тренером)
21 годин
Огляд
Мета:

Допомагаючи аналітикам і розробникам системної інженерії зрозуміти, як ефективно збирати вимоги, а потім впроваджувати вбудоване програмне забезпечення на основі системних специфікацій з використанням UML 2 і SysML .

Цей 3-денний тренінг спрямований на надання допомоги системним аналітикам, щоб ефективно висловити свої потреби та дизайнерів, щоб зробити відповідний архітектурний дизайн системи на основі цих потреб.

Отримана в результаті архітектура системи забезпечує гарний рівень гнучкості програмного забезпечення вбудованої системи перед змінами, оскільки дозволяє узгоджене відстеження ділових правил, укладених у системні функції, та вибору варіантів використання (випадків використання) кінцевих користувачів рівень реалізації програмного забезпечення.
35 годин
Огляд
Цей курс призначений для студентів післядипломного (або еквівалентного) рівня і буде комбінацією лекцій та лабораторних занять (теорія та практика).

Після закінчення курсу студент повинен мати можливість:

Знання та розуміння.

- Розуміти принципи та переваги бізнесу систем, розроблених навколо сервісів.
- Повністю ознайомтеся з основними протоколами та технологіями, що беруть участь у стандарті веб-служб, і зрозумійте, як ці технології поєднуються. Ваші знання поширяться на передові та нові аспекти веб-сервісів, а також на більш усталені елементи стандарту.
- Поглибити глибоке розуміння технології, яка використовується для того, щоб системи, засновані на широко використовуваній мові програмування, могли використовувати і надавати Web Services .

Інтелектуальні навички:

- Визначте, де підхід, орієнтований на сервіс, зокрема веб-сервіси, підходить для конкретних бізнес-сценаріїв.
- Розглянемо найбільш ефективний дизайн рішення веб-служб
- В майбутньому придбайте знання та розуміння нових аспектів стандарту веб-послуг, що швидко розвивається

Практичні навички:

- Працюйте з сучасними технологіями, пов’язаними з Web Services які є нейтральними для платформи - XML , SOAP, WSDL
- Напишіть та відкрийте веб-служби широко використовуваною мовою програмування та запишіть код клієнта цією мовою, щоб викликати веб-служби.
14 годин
Огляд
Цей курс пояснює стандарти OMG SoaML і показує, як моделювати ландшафт SOA. Він вводить мову, а потім показує, як відкрити, розробити і реалізувати послуги та інфраструктуру для SOA.

Цей курс завжди охоплює новітню версію специфікації SoaML .
14 годин
Огляд
Мета : Забезпечити учасників огляду дисципліни системної інженерії та допомогти їм краще зрозуміти її принципи.

Цей дводенний курс дозволяє учасникам придбати загальну термінологію системної інженерії, ознайомитись із системним баченням, принципами та найсучаснішими процедурами відповідно до стандартів ISO / IEC 15288 та ISO / IEC / IEEE 42010, а також архітектурні основи системної інженерії, такі як (DoDAF, MoDAF та NAF ...) і як узгодити свої точки зору, використовуючи Методології Framework Architecture Framework, такі як ADM OpenGroup (Метод розробки архітектури).
28 годин
Огляд
Цей практичний тренінг дасть змогу розкрити додаткові та допоміжні методики методу інтегрального підходу AR CAD (Аналіз архітектури та проектування) та пов'язаної з ним мови моделювання. Ми також зупинимось на перевагах робочого столу, адаптованого до методу, через повне дослідження випадку, виконане за допомогою інструменту Capella з відкритим кодом. Мова, підхід, інструмент: це три опори, необхідні для успіху Модельної системної інженерії ( MBSE ).

Аудиторія: керівники проектів, архітектори, системні інженери, які бажають освоїти метод ІА AR CAD IA та навчитися ефективно використовувати інструмент Capella

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Тематичне дослідження, здійснене з Capella
7 годин
Огляд
Тривалість: 1 день

Аудиторія: керівники проектів, архітектори, системні інженери, що бажають відкрити метод ІА AR CAD IA та інструмент Capella

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Демонстрації інструменту Capella
21 годин
Огляд
Цей курс пояснить, як використовувати SysML, мову моделювання для інженерної системи. Зокрема, ви відкриєте блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви вивчите діаграму послідовності, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також дізнаєтеся, як використовувати специфічні діаграми SysML, такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також концепція розподілу. Ми також наголосимо на необхідності визначити модельний підхід, адаптований до контексту компанії та типу системи, що підлягає вивченню. Практика буде зроблена за допомогою інструмента моделювання NoMagic's Cameo Systems Modeler (MagicDraw).

Аудиторія:

Системних інженерів, бізнес-аналітики та архітекторів для моделювання складних систем, включаючи обладнання та програмне забезпечення

Метод викладання:

Ілюстрована теоретична презентація прикладів
50% практичної роботи з Cameo Systems Modeler на прикладі навчального процесу
14 годин
Огляд
Дизайн домену (DDD) - це підхід до управління складними поведінці при розробці програмного забезпечення.
21 годин
Огляд
Рамкова частина архітектури Міністерства оборони (DoDAF) - архітектурна база для Міністерства оборони Сполучених Штатів, яка забезпечує структуру конкретної зацікавленості з точки зору різних точок зору.

DoDAF визначає сукупність поглядів, які діють як механізми візуалізації, розуміння та асиміляції широкого спектру та складності опису архітектури за допомогою табличних, структурних, поведінкових, онтологічних, наочних, тимчасових або графічних засобів.

Він особливо підходить для великих систем із складними проблемами інтеграції та взаємодії, і, мабуть, унікальний у використанні оперативних поглядів, детально описуючи операційну область зовнішнього замовника, в якій буде працювати розроблювальна система.
14 годин
Огляд
Цей курс призначений для всіх, хто бере участь у плануванні, аналізі, впровадженні, виконанні, підтримці та вдосконаленні архітектури підприємства. Це показує комплексну перспективу інструментів, що використовуються для опису та реалізації ЕА.
7 годин
Огляд
Цей вступ до навчального курсу "Архітектор підприємства" призначений для всіх людей, які бажають використовувати інструмент моделювання UML Sparx Systems, Enterprise Architect, для їх моделювання діяльності, але не знайомі з особливостями, функціями та використанням Enterprise Architect.
14 годин
Огляд
Мета

Цей навчальний курс спрямований на те, щоб допомогти учасникам зрозуміти найбільш Enterprise Architect ure та правила для подальшої їхньої розробки, щоб досягти успіху з відповідним архітектурним сценарієм для своєї організації.

Завдяки вибору відповідних архітектурних шарів, компонентів і зв'язків простежуваності, які повинні бути встановлені з бізнес-рівня на технічний рівень, результуюча структура архітектури підприємства дозволяє добре аналізувати вплив в умовах еволюції бізнес-рішень і передбачає мутації відповідних компонентів інформаційної системи.
21 годин
Огляд
Spring Cloud - це платформа для побудови розподілених систем та мікросервісів на базі Java .

Створення складних програм для підприємств є складним завданням. Будь-яка зміна, внесена до частини систем, може викликати необхідність зміни конструкції всієї системи.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться оцінювати різні технології та підходи до проектування системної архітектури на основі послуг. Тренінг починається з обговорення та порівняння монолітних систем та сервісних архітектур, потім заглиблюється в деталі архітектури мікросервісу.

Учасникам надається можливість реалізувати свої знання на практиці під час створення та розгортання набору мікросервісів, що підтверджують концепцію, побудованих за допомогою Spring Cloud , Spring Boot та Docker .

Нарешті, відповідні будівельні блоки інфраструктури вивчаються, щоб допомогти учасникам визначити найбільш підходящі інструменти та підходи для використання для різних організаційних вимог.

Після закінчення цього тренінгу учасники матимуть чітке розуміння Service-Oriented Architecture (SOA) та мікросервісної архітектури, а також практичний досвід використання Spring Cloud та пов'язаних з ними весняних технологій для швидкого розвитку власних хмарних мікросервісів, готових до хмар.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Огляд
Курс допомагає зрозуміти та реалізувати хмарна інфраструктура на основі OpenStack . Учасник вивчає архітектуру та можливості OpenStack та різні сценарії інсталяції.
21 годин
Огляд
MODAF - це міжнародно визнана структура корпоративної архітектури, розроблена Міністерством оборони для підтримки діяльності з планування та управління змінами. Це робить це, дозволяючи точно відтворювати та подавати інформацію в суворій, послідовному та всебічному вигляді, що допомагає зрозуміти складні проблеми.

Аудиторія:

- Підприємство-архітектори - головні замовники для перегляду MODAF, котрі повинні правильно інтерпретувати стандартні види MODAF, надані їм, і вказувати та контролювати завдання, необхідні для створення нових поглядів
- Архітектурні модельєри, які потребують керівництва щодо створення та обміну думками MODAF (включаючи, наприклад, принципи архітектури, правила перегляду узгоджень та критерії вибору інструментів).
- Інструментарій розробників та інженерів, які здійснюють репозиторії архітектурних даних для зберігання та обробки елементів даних MODAF Architecture
- Тренери та викладачі, які потребують довідкового матеріалу для належного тренування та підтримки попередніх типів користувачів MODAF
- Користувачі MODAF, які бажають внести свій внесок у розвиток MODAF
- Менеджери, яким потрібно зрозуміти, які думки потрібно відповісти на їхні конкретні питання
21 годин
Огляд
Цей курс проводиться в 2 модулях:

Перший модуль дозволяє студентам отримати огляд використання MODAF для підтримки придбання.

Модуль Secong надає поглиблений опис поглядів MODAF і те, як вони використовуються при розробці архітектури. Вона описує, як застосовується 6-ступінчастий процес і як інформація, зібрана від зацікавлених сторін, інтерпретується в рамках моделі MODAF і представлена в орієнтованих на користувачів поглядах.
35 годин
Огляд
Цей курс дає міцне розуміння у всіх аспектах структури НАТО в галузі архітектури. Вона не фокусується на конкретному виді або функції, але дозволяє делегатам легко знаходити додаткову інформацію в документації та легко зрозуміти її.

Під час курсу делегати виконають прості вправи, відповідатимуть на запитання тощо.

Під час курсу звичайно використовується Sparx Enterprise Architect, але замість нього можна використовувати будь-які інші інструменти.
Online Enterprise Architecture courses, Weekend Enterprise Architecture courses, Evening Enterprise Architecture training, Enterprise Architecture boot camp, Enterprise Architecture instructor-led, Weekend Enterprise Architecture training, Evening Enterprise Architecture courses, Enterprise Architecture coaching, Enterprise Architecture instructor, Enterprise Architecture trainer, Enterprise Architecture training courses, Enterprise Architecture classes, Enterprise Architecture on-site, Enterprise Architecture private courses, Enterprise Architecture one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions