курси Enterprise Architecture

курси Enterprise Architecture

Місцеві, інструктор очолюваної Live Enterprise Architecture (EA) навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці всеосяжну перспективу інструментів, що використовуються для опису і реалізації корпоративної архітектури.

Підготовка підприємства архітектура доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Enterprise Architecture Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
The course extends possessed knowledge of UML. During the training, we focus on the practical use of the language of the UML object-oriented analysis.
14 hours
Overview
Наша підготовка ED-SOA зосереджується на побудові та аналізі структури архітектури, яка спирається на архітектуру довідки SOA. Сервіси використовуються як генератори подій, що означають проблему або майбутню проблему, можливість, поріг або відхилення.
14 hours
Overview
Цей курс призначений для бізнес-аналітиків, менеджерів, керівників та власників процесів, щоб надати їм необхідні компетенції для створення діаграми використання прикладних ситуацій та сценаріїв використання, які служать інструментом для виявлення, аналізу, документування та передачі функціональних вимог. Делегати будуть практикувати створення випадків використання у Unified Modeling Language (UML), щоб графічно відображати взаємодію між випадками використання та акторами.
21 hours
Overview
UPDM є об'єкт Management Group ( OMG ініціативи) розробити стандарт моделювання , яка підтримує як США , Міністерство оборони архітектури Framework ( DoDAF ) і Міністерство оборони Великобританії архітектури Framework ( MODAF ). Стандарт моделювання називається уніфікованим профілем для DoDAF і MODAF ( UPDM ).
21 hours
Overview
Однією з найбільш швидко зростаючих ролей в ІТ-індустрії є IT Business Analyst. Business аналітики знаходяться майже в організаціях і є важливими членами будь-якої ІТ-команди, незалежно від того, чи вони працюють у приватному чи державному секторі.

Цей курс надає чіткий покроковий посібник щодо того, як Business аналітик може виконувати свою роль, використовуючи найсучасніші об'єктно-орієнтовані технології.
21 hours
Overview
Курс розрахований на аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів.

Семінар представляє системи аналізу проблем, проектування та документації з використанням UML та Enterprise Architect Sparx Systems. Під час тренінгу будуть представлені розширені можливості програми (наприклад, MDA, профілі, XMI), а також кращі практики, які можуть значно спростити і прискорити моделювання.

Оскільки навчання фокусується на інструменті Enterprise Architect учасники повинні знати, як моделювати в UML . Для тих, хто хотів би навчитися моделюванню, ми провели тренінг для UML .

Деякі тематики програми позначені як необов'язкові - це означає, що реалізація цих програм залежить від рішень учасників та часу, що залишився.

Метод навчання:

Лекція 10%, 90% семінар
21 hours
Overview
Цей курс призначений для аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів. Це вступ до системного моделювання за допомогою UML .

На основі обраних систем (case study) представлені наступні етапи моделювання системи: від вимог до моделювання, до моделювання бізнес-процесів та документації функціональних і нефункціональних вимог до аналітичної моделі. Наступним кроком є фаза проектування - статичне та динамічне моделювання з використанням класів проекту та взаємодія між компонентами системи. Для вправ використовується Enterprise Architect - популярний інструмент моделювання.

Навчання може стати основою для комплексного моделювання процесів в корпоративних системах за рахунок використання UML на всіх етапах розробки програмного забезпечення.

Оскільки навчання триває всього 3 дні, учасники виконують вправи разом з тренером, а теми державної машини та генерації коду позначаються як необов'язкові. Для тих, хто зацікавлений у отриманні більшого досвіду в моделюванні з UML , цей тренінг може бути розширений до 4 або 5 днів, в цьому випадку учасники мають час вирішити самі вправи і порівняти їх з моделлю, створеною під час резюме. За 4 дні навчання всі теми є обов'язковими, 5-денна версія також включає більш просунуті елементи, в кабінетах учасники мають набагато більше часу для вправ. Цей тренінг може бути також профільований для аналітиків або дизайнерів, у випадках на стенді внесено деякі зміни в програму, щоб пристосувати його до одержувачів.
21 hours
Overview
З появою дуже складних розподілених систем складність єдиної системи перейшла до складності архітектури групи систем. Цей курс охоплює взаємозв’язок Software Architecture з технічним Enterprise Architect ure . Ці дві області взаємопов'язані таким чином, який в даний час недостатньо описаний. Наприклад, розділення складної монолітної системи на дві системи, що спілкуються через веб-сервіси, призведе до істотних змін як нових систем, так і архітектури між ними.

Цей курс буде охоплювати компроміси, загальноприйняті в даний час моделі та рішення для управління складними системами та комунікацією всередині них та між ними.
14 hours
Overview
Створення складних корпоративних додатків є дуже складним у постійно мінливому середовищі.

Зміни в інтеграції між службами або системами спричинить зміни в дизайні системи. Цей курс розповідає про те, як створити рентабельний, відповідний розміру та призначенню послуги організації та архітектурі систем та практичної інфраструктури.

Цей курс охоплює загальні проблеми зі створення ландшафту розподілених програм, починаючи від проблеми інтеграції, інфраструктури та сучасних підходів, до вирішення проблем складності.

Цей курс пояснює плюси та мінуси кожного рішення (наприклад, традиційна архітектура SOA проти Microservice), доступні інструменти (в основному з відкритим кодом) для підтримки розробки та обслуговування тощо.

Формат курсу

Це здебільшого дискусія (з обмеженими презентаціями).
21 hours
Overview
Це 3-денне навчання, що охоплює принципи моделювання, UML , SysML і використання MagicDraw після дослідження конкретного випадку, який демонструє типовий модельний підхід до системних систем.

Курс:

- Включає лекції та практичну практику використання MagicDraw для моделювання систем з використанням SysML ;
- Пояснює основні поняття та діаграми SysML ;
- Забезпечує практичні приклади побудови системної моделі;
- Показує, як простежити елементи моделі в різних видах;
- Пояснює, як ефективно використовувати функції MagicDraw ;
- Рунтується на узгодженому моделюванні тематичного дослідження.

Аудиторія:

- Системні архітектори, системні інженери, архітектори програмного забезпечення та інші зацікавлені сторони, які будуть створювати і використовувати моделі.

Методи:

- Презентації, дискусії та практичні завдання, що базуються на конкретних випадках.

Матеріали курсу:

- Слайди, моделі дослідження конкретних ситуацій та описи практичних завдань.

Сертифікати:

- Кожен учасник отримує сертифікат NobleProg, вказуючи, що він / вона відвідував навчання.
21 hours
Overview
Цей практичний тренінг покаже вам, як ефективно використовувати мову моделювання SysML . Ви відкриєте, зокрема, блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви поглибите діаграму послідовностей, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також навчитесь використовувати конкретні діаграми SysML , такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також важливу концепцію розподілу. Ми також зосередимо увагу на необхідності визначення модельного підходу, адаптованого до контексту компанії та типу системи, що вивчається. Ми нарешті побачимо, що є сучасним інструментом моделювання SysML .

Аудиторія:

Керівники проектів, архітектори, системні інженери, що мають моделювати складні системи, включаючи як програмне, так і апаратне забезпечення

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Тематичне дослідження на папері (демонстрація інструктора SysML тренером)
21 hours
Overview
У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як використовувати SysML, як це було реалізовано в Enterprise Architect (EA) для аналізу та моделювання системних вимог.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте та застосуйте проекти SysML до системної інженерії, використовуючи підхід до моделювання системних інженерних систем (MBSE).
- Визначте системні вимоги на основі моделей використання.
- Проектування та аналіз архітектури системи.

Аудиторія

- Системні інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та важка практика практики в умовах Live-Lab.

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Цей курс пропонується у двох варіантах, щоб забезпечити практичне розуміння того, як системи можуть бути змодельовані з використанням новітньої версії OMG Language Modeling Language ( SysML ) специфікації. Нотації та основні семантики SysML пояснюються таким чином, що дозволяє студентам застосовувати те, що вони вивчають, до будь-якого відповідного методу або інструменту моделювання системи.
21 hours
Overview
Мета:

Допомагаючи аналітикам і розробникам системної інженерії зрозуміти, як ефективно збирати вимоги, а потім впроваджувати вбудоване програмне забезпечення на основі системних специфікацій з використанням UML 2 і SysML .

Цей 3-денний тренінг спрямований на надання допомоги системним аналітикам, щоб ефективно висловити свої потреби та дизайнерів, щоб зробити відповідний архітектурний дизайн системи на основі цих потреб.

Отримана в результаті архітектура системи забезпечує гарний рівень гнучкості програмного забезпечення вбудованої системи перед змінами, оскільки дозволяє узгоджене відстеження ділових правил, укладених у системні функції, та вибору варіантів використання (випадків використання) кінцевих користувачів рівень реалізації програмного забезпечення.
35 hours
Overview
Цей курс розрахований на студентів післядипломного (або еквівалентного) рівня і буде поєднанням лекцій та лабораторних занять (теорія та практика).

Після закінчення курсу студент повинен вміти:

Знання і розуміння.

- Зрозуміти принципи та ділові переваги систем, розроблених навколо послуг.
- Повністю усвідомлюйте основні протоколи та технології, залучені до стандарту веб-сервісів, і зрозумійте, як ці технології поєднуються. Ваші знання поширюватимуться на передові та нові аспекти веб-сервісів, а також на більш усталені елементи стандарту.
- Розумійте в глибині технології, що використовуються для забезпечення систем, що базуються на широко використовуваній мові програмування, для використання і надання Web Services .

Інтелектуальні навички:

- Визначте, де підхід, орієнтований на послуги, і зокрема веб-сервіси, підходять для конкретних бізнес-сценаріїв.
- Розглянемо найбільш ефективне рішення для рішення веб-сервісів
- Набувати в майбутньому знання та розуміння нових аспектів швидко розвиваються стандартів веб-сервісів

Практичні навички:

- Робота з сучасними технологіями, пов'язаними з Web Services які є нейтральними для платформи - XML , SOAP, WSDL
- Напишіть та розкрийте веб-служби у широко використовуваній мові програмування та напишіть код клієнта на цій мові для виклику веб-служб.
14 hours
Overview
Цей курс пояснює стандарти OMG SoaML і показує, як моделювати ландшафт SOA. Він вводить мову, а потім показує, як відкрити, розробити і реалізувати послуги та інфраструктуру для SOA.

Цей курс завжди охоплює новітню версію специфікації SoaML .
14 hours
Overview
Мета : Забезпечити учасників огляду дисципліни системної інженерії та допомогти їм краще зрозуміти її принципи.

Цей дводенний курс дозволяє учасникам придбати загальну термінологію системної інженерії, ознайомитись із системним баченням, принципами та найсучаснішими процедурами відповідно до стандартів ISO / IEC 15288 та ISO / IEC / IEEE 42010, а також архітектурні основи системної інженерії, такі як (DoDAF, MoDAF та NAF ...) і як узгодити свої точки зору, використовуючи Методології Framework Architecture Framework, такі як ADM OpenGroup (Метод розробки архітектури).
28 hours
Overview
Цей практичний тренінг дасть змогу розкрити додаткові та допоміжні методики методу інтегрального підходу AR CAD (Аналіз архітектури та проектування) та пов'язаної з ним мови моделювання. Ми також зупинимось на перевагах робочого столу, адаптованого до методу, через повне дослідження випадку, виконане за допомогою інструменту Capella з відкритим кодом. Мова, підхід, інструмент: це три опори, необхідні для успіху Модельної системної інженерії ( MBSE ).

Аудиторія: керівники проектів, архітектори, системні інженери, які бажають освоїти метод ІА AR CAD IA та навчитися ефективно використовувати інструмент Capella

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Тематичне дослідження, здійснене з Capella
14 hours
Overview
Курс допомагає зрозуміти та реалізувати хмарна інфраструктура на основі OpenStack . Учасник вивчає архітектуру та можливості OpenStack та різні сценарії інсталяції.
35 hours
Overview
Цей курс дає чітке розуміння всіх аспектів OMG United Architecture Framework. Він не фокусується на конкретному перегляді чи функції, але дозволяє делегатам легко знайти більше інформації в документації та легко зрозуміти її.

Під час курсу делегати будуть робити нескладні вправи, відповідати на питання тощо ...

Sparx Enterprise Architect зазвичай використовується під час курсу, але замість цього можна використовувати будь-які інші інструменти.
21 hours
Overview
OCSMP Model Builder - фундаментальний іспит перевіряє знання та вміння, необхідні для побудови базової моделі SysML системи. Експертиза охоплює поняття та організацію моделей, основні функції збору та управління вимогами, моделі структури та поведінки, параметричні моделі, відносини розподілу та використання стереотипів. Використання знань та навичок, охоплених на цьому рівні, а також ознайомлення з підходящим інструментом моделювання SysML , власник OCSMP Model Builder - фундаментальна сертифікація має бути продуктивним учасником моделювання завдань, що виконуються командою системного інжинірингу, використовуючи модельний підхід системного проектування за допомогою SysML . OCSMP моделі OCSMP - фундаментальна сертифікація є необхідною умовою для двох вищих рівнів програми, і вона вимагає сертифікацію користувачів моделі OCSMP як її необхідну умову.

Ця експертиза (як і інші з серії OCSMP ) перевіряє вашу здатність застосовувати перелічені тут знання та вміння в контексті моделі системи. Навчаючись, вийдіть за межі кожної окремої діаграми, щоб зрозуміти, як аспекти, які вона моделює, можуть впливати або впливати на аспекти системи, представлені в інших типах діаграм.
21 hours
Overview
Мета : Цей курс спрямований на те, щоб допомогти учасникам зрозуміти, як на практиці застосувати структуру архітектури корпорації UAF та NAF.

Розуміння понять UAF 1.1 в контексті НАТО vF Architecture Framework дуже корисне, оскільки метаметалія домену (DMM) UAF описує різні проблеми зацікавлених сторін, пов'язані із системою, такі як безпека, інформація чи вимірювання через набір попередньо визначених точок зору, а потім відображається у відповідних видах у NAFv4.

З іншого боку, Етапи архітектури НАТО Методологія NAFv4 допомагає зрозуміти, як ефективно використовувати погляди UAF щоб забезпечити узгодженість та повноту, одночасно дозволяючи простежувати цілі високого рівня до тих чи інших особистих та фізичних ресурсів, які потребують використання. реалізувати їх.

Поняття та прийоми, пояснені під час курсу, відвідувачі прогресивно застосовують, використовуючи «креслення до кінця» та різні вправи на ньому.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
35 hours
Overview
Цей курс дає міцне розуміння у всіх аспектах структури НАТО в галузі архітектури. Вона не фокусується на конкретному виді або функції, але дозволяє делегатам легко знаходити додаткову інформацію в документації та легко зрозуміти її.

Під час курсу делегати виконають прості вправи, відповідатимуть на запитання тощо.

Під час курсу звичайно використовується Sparx Enterprise Architect, але замість нього можна використовувати будь-які інші інструменти.
21 hours
Overview
Цей курс проводиться в 2 модулях:

Перший модуль дозволяє студентам отримати огляд використання MODAF для підтримки придбання.

Модуль Secong надає поглиблений опис поглядів MODAF і те, як вони використовуються при розробці архітектури. Вона описує, як застосовується 6-ступінчастий процес і як інформація, зібрана від зацікавлених сторін, інтерпретується в рамках моделі MODAF і представлена в орієнтованих на користувачів поглядах.
21 hours
Overview
MODAF - це міжнародно визнана структура корпоративної архітектури, розроблена Міністерством оборони для підтримки діяльності з планування та управління змінами. Це робить це, дозволяючи точно відтворювати та подавати інформацію в суворій, послідовному та всебічному вигляді, що допомагає зрозуміти складні проблеми.

Аудиторія:

- Підприємство-архітектори - головні замовники для перегляду MODAF, котрі повинні правильно інтерпретувати стандартні види MODAF, надані їм, і вказувати та контролювати завдання, необхідні для створення нових поглядів
- Архітектурні модельєри, які потребують керівництва щодо створення та обміну думками MODAF (включаючи, наприклад, принципи архітектури, правила перегляду узгоджень та критерії вибору інструментів).
- Інструментарій розробників та інженерів, які здійснюють репозиторії архітектурних даних для зберігання та обробки елементів даних MODAF Architecture
- Тренери та викладачі, які потребують довідкового матеріалу для належного тренування та підтримки попередніх типів користувачів MODAF
- Користувачі MODAF, які бажають внести свій внесок у розвиток MODAF
- Менеджери, яким потрібно зрозуміти, які думки потрібно відповісти на їхні конкретні питання
21 hours
Overview
Складні корпоративні додатки складні. Будь-які зміни, внесені в частину систем, можуть спричинити необхідність зміни дизайну всієї системи.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться оцінювати різні технології та підходи до розробки архітектури системи на основі послуг. Тренінг починається з обговорення та порівняння монолітних систем і сервісних архітектур, а потім виконує деталі архітектури мікросервісу.

Spring Cloud представляється платформою для побудови розподілених систем та мікросервісів на базі Java. Учасникам дають можливість застосувати свої знання на практиці, оскільки вони проходять процес створення та розгортання набору концептуальних мікросервісів, побудованих за допомогою Spring Cloud, Spring Boot і Docker.

Нарешті, розглядаються відповідні структурні блоки інфраструктури, щоб допомогти учасникам визначати найбільш підходящі інструменти та підходи до використання для різних організаційних вимог.

До кінця цього тренінгу учасники матимуть глибоке розуміння архітектури Сервісно-орієнтованої архітектури (SOA) та Microservice Architecture, а також практичного досвіду використання Spring Cloud та пов'язаних з ним технологій Spring для швидкого розвитку власних хмарних мікросервісів у хмарі.

Аудиторія

- Розробники Java, які бажають швидко створювати та розгортати мікросервіси
- Системні архітектори, які бажають впровадити архітектуру мікросервісу

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 hours
Overview
Тривалість: 1 день

Аудиторія: керівники проектів, архітектори, системні інженери, що бажають відкрити метод ІА AR CAD IA та інструмент Capella

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Демонстрації інструменту Capella
14 hours
Overview
Мета

Цей навчальний курс спрямований на те, щоб допомогти учасникам зрозуміти найбільш Enterprise Architect ure та правила для подальшої їхньої розробки, щоб досягти успіху з відповідним архітектурним сценарієм для своєї організації.

Завдяки вибору відповідних архітектурних шарів, компонентів і зв'язків простежуваності, які повинні бути встановлені з бізнес-рівня на технічний рівень, результуюча структура архітектури підприємства дозволяє добре аналізувати вплив в умовах еволюції бізнес-рішень і передбачає мутації відповідних компонентів інформаційної системи.
7 hours
Overview
Цей вступ до навчального курсу "Архітектор підприємства" призначений для всіх людей, які бажають використовувати інструмент моделювання UML Sparx Systems, Enterprise Architect, для їх моделювання діяльності, але не знайомі з особливостями, функціями та використанням Enterprise Architect.
14 hours
Overview
Цей курс призначений для всіх, хто бере участь у плануванні, аналізі, впровадженні, виконанні, підтримці та вдосконаленні архітектури підприємства. Це показує комплексну перспективу інструментів, що використовуються для опису та реалізації ЕА.
Weekend Enterprise Architecture courses, Evening Enterprise Architecture training, Enterprise Architecture boot camp, Enterprise Architecture instructor-led, Weekend Enterprise Architecture training, Evening Enterprise Architecture courses, Enterprise Architecture coaching, Enterprise Architecture instructor, Enterprise Architecture trainer, Enterprise Architecture training courses, Enterprise Architecture classes, Enterprise Architecture on-site, Enterprise Architecture private courses, Enterprise Architecture one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!