курси Embedded Linux

курси Embedded Linux

Місцеві, під керівництвом інструктора живі вбудовані навчальні курси Linux демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ вбудованого Linux.

Вбудована підготовка Linux доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Embedded Linux Subcategories

Embedded Linux Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
7 hours
Overview
Buildroot - це проект з відкритим кодом, який містить сценарії, що створюють Buildroot інструментів перехресної компіляції, налаштовується зображення кореневої файлової системи та ядро Linux для вбудованих пристроїв. Під час цього практичного курсу учасники дізнаються, як ним користуватися:

- Як вибрати програмне забезпечення, яке входить у кореневу файлову систему.
- Як додати нові пакети та змінити існуючі.
- Як додати підтримку нових вбудованих плат.

Під час курсу будуть створюватися завантажувальні зображення файлової системи. Дистанційні курси проводяться за допомогою емулятора [QEMU](/cc/qemukvm) , тоді як на уроці можна використовувати або QEMU, або реальні вбудовані дошки за вибором тренера.

Інші проекти з подібними цілями включають [проект Yocto](/cc/yoctoproject) та OpenWRT. Скористайтеся [цими](https://bootlin.com/pub/conferences/2016/elc/belloni-petazzoni-buildroot-oe/belloni-petazzoni-buildroot-oe.pdf) [презентаціями,](https://elinux.org/images/0/0a/Embedded_Linux_Build_Systems.pdf) щоб визначити, який з них є правильним вибором для ваших потреб.
14 hours
Overview
Дводенний курс, що складається з близько 60% практичних лабораторій, зосереджених на внутрішніх технологіях ядра Embedded Linux , архітектурі, розробці та дослідженні того, як писати та інтегрувати кілька типів драйверів пристроїв.

Хто повинен відвідувати?

Інженери зацікавлені в розробці ядра Linux на вбудованих системах та платформах.
14 hours
Overview
Це дводенний курс, що охоплює всі основні принципи побудови вбудованих систем Linux, близько 60% всього часу навчання - це практична реалізація для реального застосування, використовуючи ті ж стандарти та інструменти, які використовуються в промисловості
14 hours
Overview
вбудований Linux, з його низькою вартістю, Простота настройки, і сумісність з багатьма типами мікропроцесорів стала природним вибором для харчування широкого спектру пристроїв, таких як смартфони, таблетки, ТВ-приставки і MP3-плеєрів.

у цьому інструктор під керівництвом, жива підготовка учасників дізнаються крок за кроком, як побудувати вбудовану Linux системи з нуля. Від створення мінімалістичний ядро для налаштування процесу завантаження і ініціалізації, учасники будуть вивчати інструменти, методи і мислення, необхідні для розгортання повністю функціональна вбудована система Linux.

для дистанційного навчання, QEMU буде використовуватися для емуляції апаратного забезпечення. Інші платформи, у тому числі справжні апаратні пристрої, можна розглядати за індивідуальній основі.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкий акцент на практичний реалізації
140 hours
Overview
Вбудована система - це комп'ютерна система, що має спеціальну функцію в межах більшої механічної або електричної системи, часто з обмеженнями обчислень у реальному часі.
7 hours
Overview
Проект LEDE ( Linux Embedded Development Environment) - це операційна система Linux заснована на OpenWrt . Це повна заміна прошивки постачальника постачальників широкого спектру бездротових маршрутизаторів та немережевих пристроїв.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як налаштувати бездротовий маршрутизатор на базі LEDE.

Аудиторія

- Мережеві адміністратори та технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 hours
Overview
На цьому тренінгу учасники дізнаються, як створити власний вбудований Linux для Raspberry Pi .
35 hours
Overview
Системи зберігання даних NetApp - це апаратні та програмні системи для запису та читання з дискових масивів. Дані ONTAP - це операційна система, що використовується в системах зберігання NetApp.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на інженерів, які бажають впровадити NetApp ONTAP в кластерному середовищі.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштування та адміністрування кластера ONTAP 9.3.
- Захист даних за допомогою технологій Data Protection .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Цей курс базується на ONTAP 9.3.
- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
7 hours
Overview
Shadowsocks є відкритим вихідним кодом, безпечним проксі-сервером socks5.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться, як забезпечити підключення до Інтернету через проксі Shadowsocks.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і настройте Shadowsocks на будь-якій з підтримуваних платформ, включаючи Windows, Linux, Mac, Android, iOS і OpenWRT.
- Розгортати Shadosocks з системами керування пакунками, такими як pip, aur, freshpor та інші.
- Запустити тіні на мобільних пристроях і бездротових мережах.
- Зрозумійте, як Shadowsocks шифрує повідомлення та забезпечує цілісність та автентичність.
- Оптимізувати сервер Shadowsocks

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Системні адміністратори
- Комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Yocto проект є відкритим вихідним кодом проекту для створення вбудованих систем Linux. Він використовує побудувати хост на основі Openenbмісні (OE), який використовує інструмент BitBake, щоб побудувати повні образи Linux

У цьому інструктор під керівництвом, Live навчання, учасники дізнаються, як створити систему створення вбудованих Linux на основі Yocto проекту.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні концепції Yocto проект побудови системи, включаючи рецепти, метадані та шари.
- Побудувати образ Linux і запустити його в рамках емуляції.
- Економте час і енергію будівлі вбудованих систем Linux.

Формат курсу

- Частина лекції, частини обговорення, вправи і важкі практичні заняття

Інші параметри:

- [Buildroot](/cc/buildroot) це простіша альтернатива проекту yocto
- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 hours
Overview
Опис

Цей чотириденний тренінг поєднує теорію з практичними вправами, щоб запровадити проект Yocto Project .
Він відповідає на часто задані питання, такі як:

- Чи справді потрібно використовувати іншу версію ланцюжка інструментів / бібліотек / пакетів для кожного проекту GNU / Linux і вершину цього, щоб слідувати різним робочим потокам?
- Чи можете ви переконатися, що середовище розробки є однаковим для всіх розробників / постачальників і що ви все ще можете виготовляти однакові конструкції, як сьогодні, через 10+ років?
- Чи може YP допомогти з'ясувати, за яким програмним забезпеченням ліцензуються пакети, які ви використовуєте?

Сеанси практичної роботи проводяться на цільовому обладнання (наприклад, Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Після тренінгу ви зможете завантажити зображення докера з Ubuntu 14.x та усіма попередньо встановленими залежностями плюс приклади для роботи з навчальним матеріалом у власних лабораторіях. Зауважте, що це не вступний курс до Embedded GNU / Linux . Ви вже повинні знати, як працює Embedded GNU / Linux та як налаштувати / скласти драйвери ядра та ядра GNU / Linux .

Хто повинен відвідувати?

Ви вже використовуєте GNU / Linux для своїх проектів і, ймовірно, чули про проект Yocto Project , але не наважилися детальніше ознайомитися з ним або мали проблеми з його використанням. Ви не знаєте, чи і як ваш щоденний робочий потік може бути розміщений в YP і взагалі вважаєте, що YP є досить складним. Навіщо нам це все потрібно з тих пір, як знати, що все було (нібито) набагато простіше? Після навчання ви повинні мати можливість вирішити, чи потрібен вам YP чи ні. Семінар розрахований на програмного забезпечення, розробників, системних інженерів, тестерів, адміністраторів, інженерів та інших зацікавлених в YP сторін, які мають ґрунтовні знання про вбудований GNU / Linux .

Upcoming Embedded Linux Courses

Weekend Embedded Linux courses, Evening Embedded Linux training, Embedded Linux boot camp, Embedded Linux instructor-led, Weekend Embedded Linux training, Evening Embedded Linux courses, Embedded Linux coaching, Embedded Linux instructor, Embedded Linux trainer, Embedded Linux training courses, Embedded Linux classes, Embedded Linux on-site, Embedded Linux private courses, Embedded Linux one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!