курси Embedded Linux

курси Embedded Linux

Місцеві, під керівництвом інструктора живі вбудовані навчальні курси Linux демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ вбудованого Linux.

Вбудована підготовка Linux доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Embedded Linux Subcategories

Embedded Linux Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Buildroot is an open-source project that contains scripts that produce a cross-compilation toolchain, a customizable root filesystem image, and a Linux kernel for embedded devices. During this practical course, participants will learn how to use it:

- How to select software that goes into the root filesystem.
- How to add new packages and modify existing ones.
- How to add support for new embedded boards.

During the course, bootable filesystem images will be produced. Remote courses are delivered using the [QEMU](/cc/qemukvm) emulator, while in the classroom it is possible to use either QEMU or real embedded boards of the trainer's choice.

Other projects with similar goals include the [Yocto project](/cc/yoctoproject) and OpenWRT. Please use [these](https://bootlin.com/pub/conferences/2016/elc/belloni-petazzoni-buildroot-oe/belloni-petazzoni-buildroot-oe.pdf) [presentations](https://elinux.org/images/0/0a/Embedded_Linux_Build_Systems.pdf) to determine which one is the right choice for your needs.
14 hours
Overview
Дводенний курс, що складається з близько 60% практичних лабораторій, присвячених внутрішнім ядрам вбудованих Linux, архітектурі, розробці та вивченню способу запису та інтеграції декількох типів драйверів пристроїв.

Хто повинен бути присутнім?

Інженери зацікавлені в розробці ядра Linux на вбудованих системах і пластинах.
14 hours
Overview
Це дводенний курс, який охоплює всі основні принципи побудови вбудованих Linux систем, приблизно 60% всього курсу - практична практична реалізація для реального застосування, використовуючи ті ж стандарти та інструменти, що використовуються в промисловості.
14 hours
Overview
Вбудований Linux, який має низьку вартість, легкість налаштування та сумісність із багатьма типами мікропроцесорів, став природним вибором для підключення широкого спектру пристроїв, таких як смартфони, планшети, приставки та MP3-плеєри.

У цьому тренінгу учасники навчаться покрокові, як побудувати вбудовану систему Linux з нуля. Від створення мінімалістичного ядра до налаштування процесів завантаження та ініціалізації, учасники вивчатимуть інструменти, методи та навички, необхідні для розгортання повністю функціональної вбудованої системи Linux.

Для дистанційних тренувань, QEMU буде використовуватися для імітації обладнання. Інші платформи, включаючи реальні апаратні пристрої, можна розглядати в кожному конкретному випадку.

Аудиторія

- Системні інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, важливий акцент на практичній реалізації
140 hours
Overview
Вбудована система - це комп'ютерна система, що має спеціальну функцію в межах більшої механічної або електричної системи, часто з обмеженнями обчислень у реальному часі.
7 hours
Overview
Проект LEDE (середовище розробки Linux Embedded) - операційна система Linux, заснована на OpenWrt. Це повна заміна прошивки, що постачається постачальником, з широким спектром бездротових маршрутизаторів та бездротових пристроїв.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться, як налаштувати бездротовий маршрутизатор на основі LEDE.

Аудиторія

- Мережеві адміністратори та технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
У цьому тренінгу учасники навчаться створювати власні вбудовані Linux для Raspberry Pi.
7 hours
Overview
Shadowsocks є відкритим вихідним кодом, безпечним проксі-сервером socks5.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться, як забезпечити підключення до Інтернету через проксі Shadowsocks.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і настройте Shadowsocks на будь-якій з підтримуваних платформ, включаючи Windows, Linux, Mac, Android, iOS і OpenWRT.
- Розгортати Shadosocks з системами керування пакунками, такими як pip, aur, freshpor та інші.
- Запустити тіні на мобільних пристроях і бездротових мережах.
- Зрозумійте, як Shadowsocks шифрує повідомлення та забезпечує цілісність та автентичність.
- Оптимізувати сервер Shadowsocks

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Системні адміністратори
- Комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Проект Yocto - це проект з відкритим кодом для побудови вбудованих систем Linux. Для побудови повних зображень Linux використовується хост збирання на базі OpenEmbedded (OE), який використовує інструмент BitBake.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться створювати систему для вбудованого Linux на основі Yocto Project.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції системи побудови проекту Yocto, включаючи рецепти, метадані та шари
- Побудуйте образ Linux і запустіть його під емуляцією
- Заощаджуйте час та енергозбереження вбудованих систем Linux

Аудиторія

- Розробники
- Системні інженери
- Тестові інженери
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Опис

Цей чотириденний тренінг поєднує в собі теорію з практичними вправами для впровадження проекту Yocto.
Він відповідає на часто задані питання:

- Чи дійсно необхідно використовувати іншу версію інструментарію / бібліотеки / пакунки для кожного проекту GNU / Linux, а вершина цього, щоб слідувати різному робочому потоку?
- Чи можете ви переконатися, що середовище розробки є ідентичним для всіх розробників / постачальників, і що ви все ще можете створювати ідентичні склади, як сьогодні через 10 років?
- Чи може YP допомогти з'ясувати, за якими ліцензіями на ліцензії використовуються ліцензії на ваші пакунки?
- ... і багато іншого

Робочі сесії виконуються на цільовому обладнанні (наприклад, Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Після тренінгу ви зможете завантажити зображення докерів за допомогою Ubuntu 14.x та всіх заздалегідь встановлених залежностей, а також приклади, щоб працювати з матеріалами курсу у ваших власних лабораторіях. Зверніть увагу, що це не вступний курс до Embedded GNU / Linux. Ви вже повинні знати, як працює вбудований GNU / Linux, і як налаштувати / побудувати драйвери ядра та ядра GNU / Linux.

Хто повинен бути присутнім?

Ви вже використовуєте GNU / Linux для своїх проектів і, напевно, чули про проект Yocto, але не наважилися ближче подивитися на нього, або виникли проблеми з його використанням. Ви не знаєте, чи і як ваш щоденний потік робочої сили може бути розміщений у ДП, і, як правило, визначити ДП досить складним. Чому нам все це потрібно, оскільки знати все було (нібито) набагато простіше? Після тренінгу ви повинні мати змогу вирішити, чи потрібен вам YP чи ні. Семінар призначений для програмного забезпечення, розробників, системних інженерів, тестувальників, адміністраторів, інженерів та інших сторін, зацікавлених у YP, з глибокими знаннями Embedded GNU / Linux.

Варіанти доставки

Весь навчальний матеріал - англійський, але його презентація може бути англійською або німецькою, як ви бажаєте, по всьому світу.

- на місці - інструктор керований *)
- он-лайн - інструктор керований **)
- на місці / он-лайн поєднання - інструктор керований *) **)

Під час навчання ми забезпечимо ноутбуки *), дошки *) **), робочі книги (англійською мовою) *) **), віддалений доступ до серверів і дошок **), обмін екранами **), аудіо-міст * *)

Upcoming Embedded Linux Courses

Weekend Embedded Linux courses, Evening Embedded Linux training, Embedded Linux boot camp, Embedded Linux instructor-led, Weekend Embedded Linux training, Evening Embedded Linux courses, Embedded Linux coaching, Embedded Linux instructor, Embedded Linux trainer, Embedded Linux training courses, Embedded Linux classes, Embedded Linux on-site, Embedded Linux private courses, Embedded Linux one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!