курси Embedded Linux

курси Embedded Linux

Місцеві, під керівництвом інструктора живі вбудовані навчальні курси Linux демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ вбудованого Linux.

Вбудована підготовка Linux доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Embedded Linux Підкатегорії

Embedded Linux Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
Огляд
Buildroot - це проект з відкритим кодом, який містить сценарії, що створюють Buildroot інструментів перехресної компіляції, налаштовується зображення кореневої файлової системи та ядро Linux для вбудованих пристроїв. Під час цього практичного курсу учасники дізнаються, як ним користуватися:

- Як вибрати програмне забезпечення, яке входить у кореневу файлову систему.
- Як додати нові пакети та змінити існуючі.
- Як додати підтримку нових вбудованих плат.

Під час курсу будуть створюватися завантажувальні зображення файлової системи. Дистанційні курси проводяться за допомогою емулятора [QEMU](/cc/qemukvm) , тоді як на уроці можна використовувати або QEMU, або реальні вбудовані дошки за вибором тренера.

Інші проекти з подібними цілями включають [проект Yocto](/cc/yoctoproject) та OpenWRT. Скористайтеся [цими](https://bootlin.com/pub/conferences/2016/elc/belloni-petazzoni-buildroot-oe/belloni-petazzoni-buildroot-oe.pdf) [презентаціями,](https://elinux.org/images/0/0a/Embedded_Linux_Build_Systems.pdf) щоб визначити, який з них є правильним вибором для ваших потреб.
14 годин
Огляд
Дводенний курс, що складається з близько 60% практичних лабораторій, зосереджених на внутрішніх технологіях ядра Embedded Linux , архітектурі, розробці та дослідженні того, як писати та інтегрувати кілька типів драйверів пристроїв.

Хто повинен відвідувати?

Інженери зацікавлені в розробці ядра Linux на вбудованих системах та платформах.
14 годин
Огляд
Це дводенний курс, що охоплює всі основні принципи побудови вбудованих систем Linux, близько 60% всього часу навчання - це практична реалізація для реального застосування, використовуючи ті ж стандарти та інструменти, які використовуються в промисловості
14 годин
Огляд
вбудований Linux, з його низькою вартістю, Простота настройки, і сумісність з багатьма типами мікропроцесорів стала природним вибором для харчування широкого спектру пристроїв, таких як смартфони, таблетки, ТВ-приставки і MP3-плеєрів.

у цьому інструктор під керівництвом, жива підготовка учасників дізнаються крок за кроком, як побудувати вбудовану Linux системи з нуля. Від створення мінімалістичний ядро для налаштування процесу завантаження і ініціалізації, учасники будуть вивчати інструменти, методи і мислення, необхідні для розгортання повністю функціональна вбудована система Linux.

для дистанційного навчання, QEMU буде використовуватися для емуляції апаратного забезпечення. Інші платформи, у тому числі справжні апаратні пристрої, можна розглядати за індивідуальній основі.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкий акцент на практичний реалізації
140 годин
Огляд
Вбудована система - це комп'ютерна система, що має спеціальну функцію в межах більшої механічної або електричної системи, часто з обмеженнями обчислень у реальному часі.
7 годин
Огляд
Проект LEDE ( Linux Embedded Development Environment) - це операційна система Linux заснована на OpenWrt . Це повна заміна прошивки постачальника постачальників широкого спектру бездротових маршрутизаторів та немережевих пристроїв.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як налаштувати бездротовий маршрутизатор на базі LEDE.

Аудиторія

- Мережеві адміністратори та технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Огляд
На цьому тренінгу учасники дізнаються, як створити власний вбудований Linux для Raspberry Pi .
35 годин
Огляд
Системи зберігання даних NetApp - це апаратні та програмні системи для запису та читання з дискових масивів. Дані ONTAP - це операційна система, що використовується в системах зберігання NetApp.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на інженерів, які бажають впровадити NetApp ONTAP в кластерному середовищі.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштування та адміністрування кластера ONTAP 9.3.
- Захист даних за допомогою технологій Data Protection .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Цей курс базується на ONTAP 9.3.
- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
7 годин
Огляд
Shadowsocks є відкритим вихідним кодом, безпечним проксі-сервером socks5.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться, як забезпечити підключення до Інтернету через проксі Shadowsocks.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і настройте Shadowsocks на будь-якій з підтримуваних платформ, включаючи Windows, Linux, Mac, Android, iOS і OpenWRT.
- Розгортати Shadosocks з системами керування пакунками, такими як pip, aur, freshpor та інші.
- Запустити тіні на мобільних пристроях і бездротових мережах.
- Зрозумійте, як Shadowsocks шифрує повідомлення та забезпечує цілісність та автентичність.
- Оптимізувати сервер Shadowsocks

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Системні адміністратори
- Комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 годин
Огляд
TensorFlow Lite is an open source deep learning framework for executing models on mobile and embedded devices with limited compute and memory resources.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at developers who wish to use TensorFlow Lite to deploy deep learning models on embedded devices.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure Tensorflow Lite on an embedded device.
- Understand the concepts and components underlying TensorFlow Lite.
- Convert existing machine learning models to TensorFlow Lite format for execution on embedded devices.
- Work within the limitations of small devices and TensorFlow Lite, while learning how to expand their default capabilities.
- Deploy deep learning models on embedded devices running Linux to solve physical world problems such as recognizing images and voice, predicting patterns, and initiating movements and responses from robots and other embedded systems in the field.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
28 годин
Огляд
Yocto проект є відкритим вихідним кодом проекту для створення вбудованих систем Linux. Він використовує побудувати хост на основі Openenbмісні (OE), який використовує інструмент BitBake, щоб побудувати повні образи Linux

У цьому інструктор під керівництвом, Live навчання, учасники дізнаються, як створити систему створення вбудованих Linux на основі Yocto проекту.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні концепції Yocto проект побудови системи, включаючи рецепти, метадані та шари.
- Побудувати образ Linux і запустити його в рамках емуляції.
- Економте час і енергію будівлі вбудованих систем Linux.

Формат курсу

- Частина лекції, частини обговорення, вправи і важкі практичні заняття

Інші параметри:

- [Buildroot](/cc/buildroot) це простіша альтернатива проекту yocto
- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
Огляд
Опис

Цей чотириденний тренінг поєднує теорію з практичними вправами, щоб запровадити проект Yocto Project .
Він відповідає на часто задані питання, такі як:

- Чи справді потрібно використовувати іншу версію ланцюжка інструментів / бібліотек / пакетів для кожного проекту GNU / Linux і вершину цього, щоб слідувати різним робочим потокам?
- Чи можете ви переконатися, що середовище розробки є однаковим для всіх розробників / постачальників і що ви все ще можете виготовляти однакові конструкції, як сьогодні, через 10+ років?
- Чи може YP допомогти з'ясувати, за яким програмним забезпеченням ліцензуються пакети, які ви використовуєте?

Сеанси практичної роботи проводяться на цільовому обладнання (наприклад, Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Після тренінгу ви зможете завантажити зображення докера з Ubuntu 14.x та усіма попередньо встановленими залежностями плюс приклади для роботи з навчальним матеріалом у власних лабораторіях. Зауважте, що це не вступний курс до Embedded GNU / Linux . Ви вже повинні знати, як працює Embedded GNU / Linux та як налаштувати / скласти драйвери ядра та ядра GNU / Linux .

Хто повинен відвідувати?

Ви вже використовуєте GNU / Linux для своїх проектів і, ймовірно, чули про проект Yocto Project , але не наважилися детальніше ознайомитися з ним або мали проблеми з його використанням. Ви не знаєте, чи і як ваш щоденний робочий потік може бути розміщений в YP і взагалі вважаєте, що YP є досить складним. Навіщо нам це все потрібно з тих пір, як знати, що все було (нібито) набагато простіше? Після навчання ви повинні мати можливість вирішити, чи потрібен вам YP чи ні. Семінар розрахований на програмного забезпечення, розробників, системних інженерів, тестерів, адміністраторів, інженерів та інших зацікавлених в YP сторін, які мають ґрунтовні знання про вбудований GNU / Linux .
Online Embedded Linux courses, Weekend Embedded Linux courses, Evening Embedded Linux training, Embedded Linux boot camp, Embedded Linux instructor-led, Weekend Embedded Linux training, Evening Embedded Linux courses, Embedded Linux coaching, Embedded Linux instructor, Embedded Linux trainer, Embedded Linux training courses, Embedded Linux classes, Embedded Linux on-site, Embedded Linux private courses, Embedded Linux one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions