курси Embedded Linux

курси Embedded Linux

Місцеві, під керівництвом інструктора живі вбудовані навчальні курси Linux демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ вбудованого Linux.

Вбудована підготовка Linux доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Embedded Linux Subcategories

Embedded Linux Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Buildroot - це проект з відкритим кодом, який містить сценарії, що створюють Buildroot інструментів перехресної компіляції, налаштовується зображення кореневої файлової системи та ядро Linux для вбудованих пристроїв. Під час цього практичного курсу учасники дізнаються, як ним користуватися:

- Як вибрати програмне забезпечення, яке входить у кореневу файлову систему.
- Як додати нові пакети та змінити існуючі.
- Як додати підтримку нових вбудованих плат.

Під час курсу будуть створюватися завантажувальні зображення файлової системи. Дистанційні курси проводяться за допомогою емулятора [QEMU](/cc/qemukvm) , тоді як на уроці можна використовувати або QEMU, або реальні вбудовані дошки за вибором тренера.

Інші проекти з подібними цілями включають [проект Yocto](/cc/yoctoproject) та OpenWRT. Скористайтеся [цими](https://bootlin.com/pub/conferences/2016/elc/belloni-petazzoni-buildroot-oe/belloni-petazzoni-buildroot-oe.pdf) [презентаціями,](https://elinux.org/images/0/0a/Embedded_ Linux _Build_Systems.pdf) щоб визначити, який з них є правильним вибором для ваших потреб.
14 hours
Overview
Дводенний курс, що складається з близько 60% практичних лабораторій, орієнтованих на внутрішні компоненти ядра Embedded Linux , архітектуру, розробку та дослідження способів написання та інтеграції декількох типів драйверів пристроїв.

Хто повинен бути присутнім?

Інженери зацікавлені в розробці ядра Linux на вбудованих системах і платформах.
14 hours
Overview
Це дводенний курс, що охоплює всі основні принципи побудови вбудованих систем Linux, близько 60% всього часу навчання - це практична реалізація для реального застосування, використовуючи ті ж стандарти та інструменти, які використовуються в промисловості
14 hours
Overview
вбудований Linux, з його низькою вартістю, Простота настройки, і сумісність з багатьма типами мікропроцесорів стала природним вибором для харчування широкого спектру пристроїв, таких як смартфони, таблетки, ТВ-приставки і MP3-плеєрів.

у цьому інструктор під керівництвом, жива підготовка учасників дізнаються крок за кроком, як побудувати вбудовану Linux системи з нуля. Від створення мінімалістичний ядро для налаштування процесу завантаження і ініціалізації, учасники будуть вивчати інструменти, методи і мислення, необхідні для розгортання повністю функціональна вбудована система Linux.

для дистанційного навчання, QEMU буде використовуватися для емуляції апаратного забезпечення. Інші платформи, у тому числі справжні апаратні пристрої, можна розглядати за індивідуальній основі.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкий акцент на практичний реалізації
140 hours
Overview
Вбудована система - це комп'ютерна система, що має спеціальну функцію в межах більшої механічної або електричної системи, часто з обмеженнями обчислень у реальному часі.
7 hours
Overview
Проект LEDE ( Linux Embedded Development Environment) - це операційна система Linux заснована на OpenWrt . Це повна заміна прошивки постачальника постачальників широкого спектру бездротових маршрутизаторів та немережевих пристроїв.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як налаштувати бездротовий маршрутизатор на базі LEDE.

Аудиторія

- Мережеві адміністратори та технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 hours
Overview
На цьому тренінгу учасники дізнаються, як створити власний вбудований Linux для Raspberry Pi .
35 hours
Overview
Системи зберігання даних NetApp - це апаратні та програмні системи для запису та читання з дискових масивів. Дані ONTAP - це операційна система, що використовується в системах зберігання NetApp.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на інженерів, які бажають впровадити NetApp ONTAP в кластерному середовищі.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштування та адміністрування кластера ONTAP 9.3.
- Захист даних за допомогою технологій Data Protection .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Цей курс базується на ONTAP 9.3.
- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
7 hours
Overview
Shadowsocks є відкритим вихідним кодом, безпечним проксі-сервером socks5.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться, як забезпечити підключення до Інтернету через проксі Shadowsocks.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і настройте Shadowsocks на будь-якій з підтримуваних платформ, включаючи Windows, Linux, Mac, Android, iOS і OpenWRT.
- Розгортати Shadosocks з системами керування пакунками, такими як pip, aur, freshpor та інші.
- Запустити тіні на мобільних пристроях і бездротових мережах.
- Зрозумійте, як Shadowsocks шифрує повідомлення та забезпечує цілісність та автентичність.
- Оптимізувати сервер Shadowsocks

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Системні адміністратори
- Комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Yocto проект є відкритим вихідним кодом проекту для створення вбудованих систем Linux. Він використовує побудувати хост на основі Openenbмісні (OE), який використовує інструмент BitBake, щоб побудувати повні образи Linux

У цьому інструктор під керівництвом, Live навчання, учасники дізнаються, як створити систему створення вбудованих Linux на основі Yocto проекту.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні концепції Yocto проект побудови системи, включаючи рецепти, метадані та шари.
- Побудувати образ Linux і запустити його в рамках емуляції.
- Економте час і енергію будівлі вбудованих систем Linux.

Формат курсу

- Частина лекції, частини обговорення, вправи і важкі практичні заняття

Інші параметри:

- [Buildroot](/cc/buildroot) це простіша альтернатива проекту yocto
- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 hours
Overview
Опис

Цей чотириденний тренінг поєднує в собі теорію з практичними вправами з метою впровадження Yocto Project .
Він відповідає на часті запитання, наприклад:

- Чи дійсно необхідно використовувати іншу версію інструментарію / бібліотеки / пакунків для кожного проекту GNU / Linux і верхню частину цього, щоб слідувати іншому робочому потоку?
- Чи можете ви переконатися, що середовище розробки ідентичне для всіх розробників / постачальників і що ви все ще можете виробляти ідентичні збірки, як сьогодні в 10 + років?
- Чи може YP допомогти з'ясувати, під якими ліцензіями програмного забезпечення ліцензуються пакети, які ви використовуєте?

Практичні сеанси виконуються на цільовому обладнанні (наприклад, Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Після навчання ви зможете завантажити образ докера з Ubuntu 14.x і всі попередньо встановлені залежності, а також приклади, щоб працювати з матеріалами курсу у ваших власних лабораторіях. Зверніть увагу, що це не вступний курс до Embedded GNU / Linux . Ви вже повинні знати, як працює Embedded GNU / Linux і як конфігурувати / будувати ядра GNU / Linux і драйвери ядра.

Хто повинен бути присутнім?

Ви вже використовуєте GNU / Linux для своїх проектів і, ймовірно, чули про проект Yocto Project , але не наважилися придивитися до нього або мали труднощі з його використанням. Ви не знаєте, чи можна і як ваш повсякденний робочий потік вміщувати в МП, і взагалі вважають, що YP досить складна. Чому нам потрібно все це з тих пір, щоб знати, що все було (мовляв) набагато легше? Після тренінгу ви повинні вирішити, чи потрібна вам YP чи ні. Семінар спрямований на програмне забезпечення, розробники, системні інженери, тестери, адміністратори, інженери та інші учасники, зацікавлені в YP, з твердим знанням вбудованого GNU / Linux .

Upcoming Embedded Linux Courses

Weekend Embedded Linux courses, Evening Embedded Linux training, Embedded Linux boot camp, Embedded Linux instructor-led, Weekend Embedded Linux training, Evening Embedded Linux courses, Embedded Linux coaching, Embedded Linux instructor, Embedded Linux trainer, Embedded Linux training courses, Embedded Linux classes, Embedded Linux on-site, Embedded Linux private courses, Embedded Linux one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!