Навчальні курси Electronics

Навчальні курси Electronics

Місцеві навчальниі курси Electronics під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Electronics Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Electronics - це дисципліна, яка застосовує фізику електроенергії та комп'ютерного програмування для створення технологій взаємозв'язку. Серед його найширших реалізацій є кругові та кругові панелі, які є основними для всіх електронних пристроїв. Практика електроніки інженерії використовує концепцію електронної маніпуляції, щоб виробляти інновації в технологічних галузях, таких як комп'ютерне обладнання, телекомунікації та багато інших.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або навколо) спрямований на інженерів і комп'ютерних вчених, які бажають застосувати основи циклів і електроніки до проектування пристроїв і систем, які використовують властивості електричних компонентів для розробки функцій харчового обладнання.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте та налаштуйте необхідні інструменти та програми для розробки кругів та кругових панелей. Розуміння основних принципів, що стоять за циклами і електронікою інженерії. Використовуйте основні електронні компоненти в будівництві ефективних комп'ютерних технологій харчування. Оптимізувати електронні пристрої шляхом впровадження методів аналізу циклів. Використовуйте основи електроніки та циклів для розробки корпоративних додатків.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Цифрова обробка сигналів (DSP) - це інженерна практика, яка інтегрує математичні концепції та електроніку для маніпулювання інформацією про електричний сигнал. Використовуючи результати аналізу, отримані від DSP, фахівці можуть отримати цифрові дані, які можуть бути використані для оптимізації сучасних технологій. DSP є важливою операцією в сучасних корпоративних додатках, які перевершують обробку аналогових сигналів з точки зору високої точності та консистенції даних.

Цей інструктор-лідуючий, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на інженерів і вчених, які хочуть вивчити і застосовувати DSP-інформації для ефективного обробки різних типів сигналів і отримати кращий контроль над багатоканальними електронними системами.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте необхідну програмну платформу та інструменти для обробки цифрових сигналів. Розуміння концепцій і принципів, які є фундаментальними для DSP та його застосування. Знайомтеся з компонентами DSP і використовуйте їх в електронних системах. Створення алгоритмів і операційних функцій за допомогою результатів DSP. Використовуйте основні функції програмних платформ DSP та дизайнерських сигналів. Сінтезуйте симуляції DSP і впроваджуйте різні типи фільтрів для DSP.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Electronics courses, Weekend Electronics courses, Evening Electronics training, Electronics boot camp, Electronics instructor-led, Weekend Electronics training, Evening Electronics courses, Electronics coaching, Electronics instructor, Electronics trainer, Electronics training courses, Electronics classes, Electronics on-site, Electronics private courses, Electronics one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах