курси Elasticsearch

курси Elasticsearch

Місцеві, інструктор під керівництвом жити еластичність пошуку навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці еластичність Ksearch архітектура і термінологію і як створити, управляти і управляти еластичності пошуку.

Еластичність пошук навчання доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Elasticsearch Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Аудиторія

Адміністратори або розробники, які хочуть знати, як використовувати Elasticsearch.
21 hours
Overview
Audiance

Адміністратори або розробники, які хочуть знати, як використовувати Elasticsearch.
14 hours
Overview
Аудиторія

Адміністратори або розробники, які хочуть знати, як використовувати Elasticsearch.
14 hours
Overview
еластичність пошук з відкритим вихідним кодом, розподілених пошукової системи. Він зазвичай використовується разом з logbash (Data-збір і log-розбору двигуна) і kibana (аналітика і візуалізація платформи), щоб скласти "Лось стек".

цей інструктор під керівництвом, жива підготовка спрямована на розробників програмного забезпечення, які хочуть побудувати пошук і аналітика рішень з використанням еластичності пошуку.

навчання починається з обговорення еластичності пошуку в архітектурі, в тому числі розподіленої моделі і пошукової API. Це супроводжується поясненням еластичності пошуку & #39; s функціональність і як краще інтегрувати його в існуючу програму.

практичні вправи складають важливу частину підготовки, і дають учасникам можливість на практиці їх знання, отримуючи зворотний зв'язок про їх реалізації та прогресу.

Формат курсу

- важкий акцент на живу практику. Більшість концепцій вивченими зразками, вправами і практичний розвиток.
14 hours
Overview
Це тренінг призначений для системних адміністраторів, які хочуть створити групу ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Зауважте, що для запуску цього курсу потрібно мінімум 3 делегати.

Навчання розпочинається з обговорення архітектури та функціональності ELK, а потім переходить до реалізації лабораторії та практики. Практичні вправи є важливою частиною тренінгу та дають учасникам можливість реалізувати свої знання, отримуючи відгуки про їхній прогрес.

Аудиторія

- Системні адміністратори

Формат курсу

- Сильний акцент на живій практиці.
- Більшість концепцій вивчаються шляхом вправ та практичної реалізації та розгортання.
14 hours
Overview
це навчання вводить Кібана для користувачів еластичності пошуку.

Kibana є відкритим вихідним кодом і аналітики візуалізації платформи призначені для роботи з еластичності пошуку. Ви використовуєте Kibana для пошуку, перегляду та взаємодії з даними, що зберігаються в показниках еластичності пошуку. Можна легко виконувати розширений аналіз даних і візуалізувати дані в різних діаграмах, таблицях і картах.

Kibana дозволяє легко зрозуміти великі обсяги даних. Простий інтерфейс браузера дозволяє швидко створювати та обмінюватися динамічними приладними дошками, які відображають зміни в пошукових запитах в режимі реального часу.
Weekend Elasticsearch courses, Evening Elasticsearch training, Elasticsearch boot camp, Elasticsearch instructor-led, Weekend Elasticsearch training, Evening Elasticsearch courses, Elasticsearch coaching, Elasticsearch instructor, Elasticsearch trainer, Elasticsearch training courses, Elasticsearch classes, Elasticsearch on-site, Elasticsearch private courses, Elasticsearch one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!