курси Elasticsearch

курси Elasticsearch

Місцеві, інструктор під керівництвом жити еластичність пошуку навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці еластичність Ksearch архітектура і термінологію і як створити, управляти і управляти еластичності пошуку.

Еластичність пошук навчання доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Elasticsearch Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Огляд
Аудиторія

Адміністратори або розробники, які хочуть знати, як користуватися Elasticsearch .
21 годин
Огляд
Audiance

Адміністратори або розробники, які хочуть знати, як використовувати Elasticsearch .
14 годин
Огляд
Аудиторія

Адміністратори або розробники, які хочуть знати, як використовувати Elasticsearch .
14 годин
Огляд
Elasticsearch - це відкрита, розповсюджена пошукова система. Він зазвичай використовується разом з Logstash (система збору даних та Kibana журналів) та Kibana (платформа для аналітики та візуалізації) для складання "стека ELK".

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів спрямована на розробників програмного забезпечення, які бажають будувати рішення для пошуку та аналітики за допомогою Elasticsearch .

Тренінг починається з обговорення архітектури Elasticsearch , включаючи її розподілену модель та API пошуку. Далі йде пояснення функціональності Elasticsearch і як найкраще інтегрувати його в існуючий додаток.

Практичні вправи складають важливу частину тренінгу і дають учасникам можливість реалізувати свої знання, отримуючи відгуки про їх виконання та прогрес.

Формат курсу

- Сильний акцент на живій практиці. Більшість концепцій засвоюються за допомогою зразків, вправ та практичної розробки.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Огляд
Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів спрямована на системних адміністраторів, які бажають створити стек ELK ( Elasticsearch , Logstash , Kibana ). Зауважте, що для проходження цього курсу потрібні мінімум 3 делегати.

Тренінг починається з обговорення архітектури та функціональності ELK, а потім переходить до впровадження та практичної роботи лабораторії. Практичні вправи складають важливу частину тренінгу і дають учасникам можливість реалізувати свої знання, отримуючи відгуки про їх прогрес.

Формат курсу

- Сильний акцент на живій практиці
- Більшість концепцій засвоюються за допомогою вправ та практичної реалізації та розгортання
14 годин
Огляд
це навчання вводить Кібана для користувачів еластичності пошуку.

Kibana є відкритим вихідним кодом і аналітики візуалізації платформи призначені для роботи з еластичності пошуку. Ви використовуєте Kibana для пошуку, перегляду та взаємодії з даними, що зберігаються в показниках еластичності пошуку. Можна легко виконувати розширений аналіз даних і візуалізувати дані в різних діаграмах, таблицях і картах.

Kibana дозволяє легко зрозуміти великі обсяги даних. Простий інтерфейс браузера дозволяє швидко створювати та обмінюватися динамічними приладними дошками, які відображають зміни в пошукових запитах в режимі реального часу.
Online Elasticsearch courses, Weekend Elasticsearch courses, Evening Elasticsearch training, Elasticsearch boot camp, Elasticsearch instructor-led, Weekend Elasticsearch training, Evening Elasticsearch courses, Elasticsearch coaching, Elasticsearch instructor, Elasticsearch trainer, Elasticsearch training courses, Elasticsearch classes, Elasticsearch on-site, Elasticsearch private courses, Elasticsearch one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions