курси Drools

курси Drools

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Drools навчальних курсів охоплює через інтерактивне обговорення і практичний практиці основні передові концепції Drools.

Drools навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Drools Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Цей курс призначений для архітекторів підприємств, бізнес-систем та системних аналітиків та менеджерів, які хочуть застосовувати бізнес-правила до свого рішення. За допомогою Drools ви можете писати свої бізнес-правила, використовуючи практично природну мову, таким чином зменшуючи розрив між бізнесом та ІТ.
21 hours
Overview
Цей 3-денний курс спрямований на впровадження Drools 6 для розробників. Цей курс не охоплює інтеграцію, продуктивність або будь-які інші складні теми.
21 hours
Overview
Цей 3-денний курс спрямований на впровадження Drools 7 для бізнес аналітиків, відповідальних за написання тестів та правил.

Цей курс зосереджений на створенні чистої логіки. Аналітики після цього курсу можуть писати тести та логіку, які потім можуть бути інтегровані розробниками з бізнес-додатками.
21 hours
Overview
Цей 3-денний курс спрямований на впровадження Drools 7 для розробників. Цей курс не поширюється на інтеграцію, ефективність або будь-які інші складні теми.
21 hours
Overview
Цей 3-денний курс спрямований на впровадження Drools 6 для Business аналітиків, відповідальних за написання тестів та правил.

Цей курс фокусується на створенні чистої логіки. Після цього курсу аналітики можуть писати тести та логіку, які потім можуть бути інтегровані розробниками з бізнес-додатками.
21 hours
Overview
Цей курс був підготовлений для людей , які беруть участь в управлінні активами корпоративних знань (правила, процеси) , як системні адміністратори, системні інтегратори, адміністратори серверів додатків, і т.д. ... Ми використовуємо новітню стабільну версію спільноти в Drools запустити цей курс, але попередні версії також можливі, якщо домовились про бронювання.
21 hours
Overview
Цей курс використовує практичний підхід до навчання OptaPlanner . Вона надає учасникам інструменти, необхідні для виконання основних функцій цього інструменту.
21 hours
Overview
Цей курс розрахований на архітекторів підприємств, бізнес-системних та системних аналітиків, технічних менеджерів та розробників, які хочуть застосовувати бізнес-правила до своїх рішень.

Цей курс містить багато простих практичних вправ, під час яких учасники створюють робочі правила. Будь ласка, зверніться до наших інших курсів, якщо вам просто потрібно огляд Drools .

Цей курс зазвичай доставляється на новітній стабільній версії Drools та j BPM , але у випадку замовлення, можна пристосувати до конкретної версії.
Weekend Drools courses, Evening Drools training, Drools boot camp, Drools instructor-led, Weekend Drools training, Evening Drools courses, Drools coaching, Drools instructor, Drools trainer, Drools training courses, Drools classes, Drools on-site, Drools private courses, Drools one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!