курси DoDAF

курси DoDAF

Місцевий, інструктор під керівництвом Live Dolaaf (відділ оборонної архітектури Framework) навчальні курси охоплюють через інтерактивне обговорення і практичний практиці всі теми, пов'язані з Dolaaf включаючи введення, фон і методологій.

Dolaf навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

DoDAF Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Рамкова частина архітектури Міністерства оборони (DoDAF) - архітектурна база для Міністерства оборони Сполучених Штатів, яка забезпечує структуру конкретної зацікавленості з точки зору різних точок зору.

DoDAF визначає сукупність поглядів, які діють як механізми візуалізації, розуміння та асиміляції широкого спектру та складності опису архітектури за допомогою табличних, структурних, поведінкових, онтологічних, наочних, тимчасових або графічних засобів.

Він особливо підходить для великих систем із складними проблемами інтеграції та взаємодії, і, мабуть, унікальний у використанні оперативних поглядів, детально описуючи операційну область зовнішнього замовника, в якій буде працювати розроблювальна система.
21 hours
Overview
UPDM - це ініціатива Management об'єктними UPDM ( OMG ) з розробки стандарту моделювання, який підтримує як Міністерство оборонної архітектури США ( DoDAF ), так і Міністерство архітектури Міністерства оборони Великобританії ( MODAF ). Стандарт моделювання називається Уніфікований профіль для DoDAF та MODAF ( UPDM ).
Weekend DoDAF courses, Evening DoDAF training, DoDAF boot camp, DoDAF instructor-led, Weekend DoDAF training, Evening DoDAF courses, DoDAF coaching, DoDAF instructor, DoDAF trainer, DoDAF training courses, DoDAF classes, DoDAF on-site, DoDAF private courses, DoDAF one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!