курси Docker Swarm

курси Docker Swarm

Місцеві, інструктор під керівництвом жити Докер рій навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний практиці, як використовувати рій для об'єднання між численними двигунами Докер і прозоро масштабів розгортання програмного забезпечення для багатьох хостів.

Докер рій навчання доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Docker Swarm Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Docker - це платформа з відкритим кодом, яка автоматизує створення, доставку та запуск програмних програм всередині контейнерів. Додаткові додатки для Docker контейнерів можна додатково визначити за допомогою Compose. Swarm - це інструмент, який керує кластером Docker хостів і виставляє їх як єдиний "віртуальний" хост. Об’єднавши разом численні двигуни Docker , компанія Swarm дозволяє командам ІТ-операцій прозоро розширювати розміщення свого програмного забезпечення для багатьох хостів.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники починають з огляду концепцій контейнерного забезпечення програмного забезпечення, а потім виконують живі вправи, використовуючи Docker та Рой, щоб реалізувати вивчені поняття.

Після закінчення курсу учасники зможуть:

- Розгорніть Docker хостинг на кількох машинах, використовуючи Compose та Swarm.
- Керуйте кластером Swarm в реальному середовищі.
- Захистити та усунути несправності хостів Docker в їх кластері Swarm.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
Weekend Docker Swarm courses, Evening Docker Swarm training, Docker Swarm boot camp, Docker Swarm instructor-led, Weekend Docker Swarm training, Evening Docker Swarm courses, Docker Swarm coaching, Docker Swarm instructor, Docker Swarm trainer, Docker Swarm training courses, Docker Swarm classes, Docker Swarm on-site, Docker Swarm private courses, Docker Swarm one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!