курси DevOps

курси DevOps

Навчальні курси для місцевих навчальних курсів DevOps під керівництвом інструкторів демонструють практичну практику, як вибрати, впровадити та керувати інструментами та процесами для оптимізації зусиль із розробки програмного забезпечення. Підготовка DevOps доступна як "Навчання на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

DevOps Subcategories

DevOps Course Outlines

CodeNameDurationOverview
jenkinsJenkins: Continuous Integration for Agile Development14 hoursJenkins - це інструмент безперервної інтеграції з відкритим кодом, написаний на Java. Це серверна система, яка працює в контейнері з сервлетом, такою як Apache Tomcat. Jenkins підтримує цілий ряд інструментів керування конфігурацією програмного забезпечення (SCM), у тому числі CVS, Subversion, Git, Perforce та Clearcase. Це дуже сценаріє і забезпечує підтримку Apache Ant, Apache Maven, скриптів оболонки та пакетних команд Windows.

Цей курс охоплює концепції, інструменти та методи, необхідні для безперервної інтеграції ваших програмних проектів у середовище Agile. Учасники проводять серію практичних вправ на протязі всього курсу, щоб застосувати свої знання у реальних ситуаціях. Заохочується взаємодія між інструктором та учасниками. Обговорюються реальні ситуації, а конкретні питання та питання розглядаються і вирішуються в класі.

Аудиторія

- Побудуйте інженерів
- Розробники програмного забезпечення, які беруть участь у оперативному розвитку
- Інженери QA
- Менеджери проектів
- Випуск менеджерів

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
travisciTravis CI: Cloud Based Continuous Integration7 hoursTravis CI - це розміщена, розподілена служба безперервної інтеграції, яка використовується для створення та перевірки програмних проектів, розміщених на GitHub. Це альтернативна альтернатива Дженкінсу.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться на основі хмарних підходів до безперервної інтеграції, коли будують та розгортають зразок веб-додатки, використовуючи Travis CI.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створення та перевірка проектів, розміщених на GitHub
- Розгорніть програму для різних постачальників послуг хостингу, використовуючи Travis CI
- Використовуйте програму Travis CI, щоб автоматично перевіряти програмне забезпечення, коли здійснюється GitHub
- Запустіть автоматичні тести на різних машинах, операційних системах та версії програмного забезпечення
- Інтеграція Travis CI із сторонніми інструментами

Аудиторія

- Розробники
- Тестувальники
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
ciforjsContinuous Integration for JavaScript14 hoursБезперервна інтеграція (CI) - це практика розробки, в якій розробники об'єднують зміни у своєму коді якомога частіше, щоб швидко виявляти та знаходити помилки.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть основні принципи безперервної інтеграції для JavaScript, коли вони намагатимуться налаштувати процес безперервної інтеграції для проекту JavaScript.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи безперервної інтеграції
- Створіть свою власну систему безперервної інтеграції для своїх проектів JavaScript

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Інженери DevOps
- Бізнес-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
gocdGoCD: Continuous Delivery for Agile Development7 hoursПостійна доставка - це практика розробки, в якій розробники швидко і стабільно випускають нові зміни користувачів. GoCD - це інструмент із відкритим вихідним кодом, який використовується для досягнення безперервної доставки програмного забезпечення.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи безперервної доставки (CD), коли вони пройдуть шлях налаштування та налаштування компакт-трубопроводів на GoCD.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи безперервної доставки
- Використовуйте GoCD, щоб налаштувати процес їхнього компакт-диска та конвеєри
- Налаштуйте GoCD залежно від їх потреб

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Інженери DevOps
- Бізнес-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
codeshipCodeship: Continuous Integration for Agile Development7 hoursБезперервна інтеграція (CI) - це практика розробки, в якій розробники об'єднують зміни у своєму коді якомога частіше, щоб швидко виявляти та знаходити помилки. Кодування - це платформа, яка надає послуги безперервної інтеграції в хмарі.

У цій навчальному курсі, учасники вивчатимуть основні принципи безперервної інтеграції, коли вони пройдуть шлях створення простого процесу безперервної інтеграції з кодифікації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи безперервної інтеграції
- Використовуйте основні функції в кодифікації
- Налаштуйте простий ІД-процес за допомогою коду

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Інженери DevOps
- Бізнес-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
openshiftfordevOpenShift Container Platform for Developers21 hoursOpenShift Container Platform - платформа для застосування контейнерів для розгортання Docker та Kubernetes на підприємстві. Це підтримується Red Hat.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати, оновлювати та підтримувати програми, використовуючи OpenShift Container Platform.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Автоматизація частини постачання програмного забезпечення
- Внедрення історії користувача для існуючої програми Java EE
- Розгорніть програму до екземпляру OpenShift
- Застосовуйте принципи філософії DevOps і дозволяйте постійну доставку програми

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
jenkinsmavenContinuous Integration with Jenkins and Maven21 hoursJenkins - це інструмент безперервної інтеграції з відкритим кодом (CI), написаний на Java. Maven - це інструмент автоматизації збірки проектів Java. Разом вони можуть бути використані для запуску безперервного збирання, що включає, наприклад: виконання тестів JUnit кожного разу, коли виконується новий код, розгортання цих збігів у виробництві та планування цих завдань у стратегічні години дня, наприклад, опівночі. Ці інструменти та процеси є підходом DevOps для розробки та розгортання програмного забезпечення та є популярними в розробці Agile.

У цій навчальному тренінгу учасники розпочнеться з введенням в DevOps, керування версіями та автоматизацією сценаріїв, а потім перейде до практичної практики, навчившись встановлювати, налаштовувати та розгортати Jenkins і Maven в реальному середовищі лабораторій .

Аудиторія

- Розробники
- Системні адміністратори
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
prcDevOpPractical DevOps14 hoursДводенний практичний курс DevOps
devopssecurityDevOps Security: Creating a DevOps Security Strategy7 hoursDevOps - це підхід до розробки програмного забезпечення, який вирівнює розробку додатків за допомогою ІТ-операцій. Деякі з інструментів, які з'явилися для підтримки DevOps, включають: інструменти автоматизації, контейнерні засоби та оркестровані платформи. Безпека не підтримувала ці події.

У цьому курсі учасники навчаться формулювати належну стратегію безпеки, щоб зіткнутися з проблемою безпеки DevOps.

Аудиторія

- Діви інженерів
- Інженери безпеки

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, практична практика
qaciQuality Assurance and Continuous Integration14 hoursНавчання є відкритим для обох розробників, Scrum Masters, власника продукту, а також деяких аспектів департаменту бізнесу. Метою тренінгу є ознайомлення з темами забезпечення якості та безперервної інтеграції та їх місце в проектах, які проводять гнучкі методології. Учасники отримають широкий погляд на обговорювані питання, а також практичні знання про інструменти та процеси розробки програмного забезпечення відповідно до QA / CI. Представники бізнесу зможуть знати переваги реалізації цих інструментів і процесів і перетворити як на час, так і на вартість розробки програмного забезпечення. Представлені питання базуються на PHP або Java, залежно від вимог замовника.
DEVOPSJEEFundamentals of Devops for Java Enterprise Edition Projects21 hoursЦей навчальний курс представляє основні концепції та принципи DevOps, а також способи витримки практики DevOps у вашій організації. Він спеціально орієнтований на проекти на платформі Java. Після завершення цього навчального курсу студенти матимуть фундаментальне уявлення про цінність пропозиції DevOps; вони також отримають практичний досвід роботи з вибраними інструментами DevOps, зокрема Puppet, Jenkins, Git та іншими. Цей навчальний курс доповнюється практичними лабораторіями, які допомагають відвідувачам зміцнювати свої теоретичні знання з вивченого матеріалу.

Теми:

- Практики та інструменти DevOps
- Кукольник
- Технічне введення до хмарних обчислень
- Дженкінс
awsdevAWS DevOps Engineers21 hoursАудиторія:

Хмар інженери, архітектори Solution, команда центру досконалості, адміністратори віконних серверів, адміністратор Unix / Linux, адміністратори сховищ, мережеві адміністратори, адміністратори віртуалізації

Цілі курсу:

Цей курс покликаний навчити вас, як:

- Використовуйте основні концепції та практику за методологією DevOps
- Розробка та впровадження інфраструктури для AWS, що підтримує один або декілька проектів розробки DevOps
- Використовуйте AWS CloudFormation і AWS OpsWorks для розгортання інфраструктури, необхідної для створення середовища розробки, тестування та виробництва для розробки програмного забезпечення
- Використовуйте AWS CodeCommit і зрозумійте масив параметрів для включення безперервної інтеграції середовища на AWS
- Використовуйте AWS CodePipeline для розробки та реалізації конвеєра безперервної інтеграції та доставки на AWS
- Впроваджуйте декілька поширених випадків безперервного розгортання, використовуючи технології AWS, включаючи розгортання синього / зеленого кольору та тестування A / B
- Розрізняти масив технологій розгортання додатків, доступних на AWS (включаючи AWS CodeDeploy, AWS Opsworks, AWS Elastic Beanstalk, Amazon EC2 Container Service та Amazon EC2 Container Registry) і вирішити, які технології найкраще підходять для даного сценарію.
- Точно налаштуйте додатки, які ви доставляєте на AWS для високої продуктивності, і використовуйте інструменти та технології AWS для контролю за застосуванням та середовищем для потенційних проблем.
SeleniumJenkinsTest Automation with Selenium and Jenkins21 hoursЦей курс надає тренінг для роботи з проектами тестування з використанням комплекту тестів Selenium та безперервного тестування з Jenkins.

Цільова аудиторія:

- Інженери тестування програмного забезпечення
- Розробники програмного забезпечення, які беруть участь у оперативному розвитку
- Випуск менеджерів
- Інженери QA

Наприкінці селенового навчання делегати зможуть:

- Використовуйте набір тестів Selenium ефективно в реальних проектах
- Використовуйте Selenium для перевірки крос-браузера
- Розподіліть тести за допомогою Selenium Grid
- Виконайте регресію селенових тестів у Дженкіні
- Підготовка звітів про тести та періодичні звіти за допомогою Jenkins
autzabbixAutomated Monitoring with Zabbix14 hoursЦей курс зосереджений на практичній реалізації та інструментальній діяльності. Цей курс охоплює встановлення, планування та конфігурування Zabbix
DEVOPStoosDevOps Practical Implementation and Tools21 hoursЦей курс зосереджений на практичній реалізації та інструментальній діяльності. Він бере на себе хороші знання з теоретичних принципів (дивіться курс DEVOPS), оскільки він зосереджений на найновіших інструментах та методах реалізації принципів DevOps.
DEVOPSFundamentals of Devops21 hoursЦей навчальний курс представляє основні концепції та принципи DevOps, а також способи витримки практики DevOps у вашій організації. Після завершення цього навчального курсу студенти будуть мати фундаментальне уявлення про цінність DevOps; вони також отримають практичний досвід роботи з вибраними інструментами DevOps, включаючи Puppet, Jenkins та інші. Цей навчальний курс доповнюється практичними лабораторіями, які допомагають відвідувачам зміцнювати свої теоретичні знання з вивченого матеріалу. ТЕМИ Девоп практики та інструменти Кукольники Технічне введення в хмарні обчислення Дженкінс
agilesofttestciAgile Software Testing with Continuous Integration28 hoursAgile Software Testing - це серія практик тестування, яка забезпечує своєчасне та безперервне відшкодування витрат на якість програмного забезпечення, керуючись принципами гнучкого розвитку.

Безперервна інтеграція (CI) відноситься до всіх розробників у команді, яка об'єднує свою роботу кілька разів на день.
jenkinsdotnetJenkins for .Net Continuous Integration (CI)14 hoursКоли розробники закінчать написання фрагмента коду, вони часто інтегрують свій код у програму, скопіюють додаток у папку, запускають програму установки програми, потім ініціалізують додаток, щоб перевірити, чи працює він як очікується. Цей ручний підхід не дуже добре оцінюється, це втомлює, він дуже схильний до помилок і не пропонує механізму відстеження змін під час процесу.

Кращий підхід - це автоматизувати процес, використовуючи безперервну інтеграцію. Безперервна інтеграція - це процеси, інструменти та інфраструктура, необхідні для автоматизації будівництва, розгортання та тестування програмних додатків.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися навчанню, як трансформувати традиційний, ручний (або напівручний) підхід до розгортання програмного забезпечення у гнучкий, безперервний інтеграційний (CI), який використовує Дженкінс. Учасники проводять серію практичних навчань у всьому курсі, застосовуючи свої нові знання до різноманітних програмних питань та проблем з розгортанням кожного кроку. Заохочується взаємодія між інструктором та учасниками. Обговорюються реальні ситуації та вирішуються конкретні питання та питання протягом усього навчання. Навчання особливо зосереджено на розробці .Net.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і налаштуйте Jenkins для розробки .Net
- Використовуйте Jenkins для автоматизації процесу перевірки та об'єднання вихідного коду. Net у сховище кодів
- Використовуйте Jenkins для автоматизації процесу завантаження, складання та розгортання програми на сервер випуску
- Інтеграція Jenkins з іншими інструментами розробки програмного забезпечення, такими як

Аудиторія

- .Net розробники
- Побудуйте інженерів
- Інженери QA
- Менеджери проектів
- Випуск менеджерів
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming DevOps Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Fundamentals of Devops for Java Enterprise Edition Projects - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-03-27 09:305250EUR / 6050EUR
DevOps Security: Creating a DevOps Security Strategy - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-03-28 09:301750EUR / 2150EUR
Fundamentals of Devops for Java Enterprise Edition Projects - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-05-21 09:305250EUR / 6050EUR
Fundamentals of Devops for Java Enterprise Edition Projects - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-07-16 09:305250EUR / 6050EUR
Fundamentals of Devops for Java Enterprise Edition Projects - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-09-09 09:305250EUR / 6050EUR
Weekend DevOps courses, Evening DevOps training, DevOps boot camp, DevOps instructor-led, Weekend DevOps training, Evening DevOps courses, DevOps coaching, DevOps instructor, DevOps trainer, DevOps training courses, DevOps classes, DevOps on-site, DevOps private courses, DevOps one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!