курси Design Thinking

курси Design Thinking

Місцевий, інструктор під керівництвом живий дизайн мислення навчальних курсів демонструють через тематичні дослідження і жити вправи, як застосовувати п'ять етапів дизайну мислення, щоб краще зрозуміти проблеми, що виникли в кінцевих користувачів продукту або послуги, а потім розвивати Кращий підхід до їх вирішення.

Дизайн мислення навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Design Thinking Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
Design Thinking - це методологія, заснована на рішеннях, для вирішення складних проблем, які не визначені або невідомі. Підхід був адаптований як діловими, так і інженерними командами для вирішення проблем, починаючи від внутрішнього вирішення конфліктів у команді до розробки продукту. Деякі з методів, які використовуються в Design Thinking включають розуміння людських потреб, переоформлення проблем, орієнтованих на людину, мозковий штурм нових ідей та прийняття практичного підходу в розробці прототипів та тестуванні.

У цьому навчальному семінарі під керівництвом інструкторів учасники навчаться застосовувати п’ять етапів Design Thinking щоб краще зрозуміти проблеми, що виникають у кінцевих споживачів товару чи послуги, а потім розробити найкращий підхід до їх вирішення.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте креативні стратегії, щоб відповідати потребам клієнтів із технологічно можливими рішеннями
- Сформулюйте стратегію підвищення цінності клієнтів та покращення пропозицій щодо товарів та послуг

Аудиторія

- Розробники
- Керівники проектів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
Online Design Thinking courses, Weekend Design Thinking courses, Evening Design Thinking training, Design Thinking boot camp, Design Thinking instructor-led, Weekend Design Thinking training, Evening Design Thinking courses, Design Thinking coaching, Design Thinking instructor, Design Thinking trainer, Design Thinking training courses, Design Thinking classes, Design Thinking on-site, Design Thinking private courses, Design Thinking one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions