курси Deeplearning4j

курси Deeplearning4j

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Deeplearning4j навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ і передових тем Deeplearning4j.

Deeplearning4j підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Deeplearning4j Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Deeplearning4j - перша комерційна, відкрита, поширена бібліотека глибокого навчання, написана для Java і Scala . Інтегрований з Hadoop і Spark, DL4J призначений для використання в бізнес-середовищах на розподілених GPU і CPU.

Аудиторія

Цей курс спрямований на інженерів та розробників, які прагнуть використовувати Deeplearning4j у своїх проектах.

Після цього курсу делегати зможуть:
21 годин
Огляд
Deeplearning4j - це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для Java та Scala на Hadoop та Spark.

Аудиторія

Цей курс призначений для інженерів і розробників, які прагнуть використовувати DeepLearning4J у своїх проектах розпізнавання зображень.
14 годин
Огляд
Deeplearning4j - це поширена бібліотека глибокого навчання з відкритим вихідним кодом, написана для Java і Scala . Інтегрований з Hadoop і Spark, DL4J призначений для використання в бізнес-середовищах на розподілених GPU і CPU.

Word 2Vec - це метод обчислення векторних зображень слів, введених групою дослідників Go ogle на чолі з Томасом Миколайовим.

Аудиторія

Цей курс спрямований на дослідників, інженерів і розробників, які прагнуть використовувати Deeplearning4J для побудови моделей Word 2Vec.
Online Deeplearning4j courses, Weekend Deeplearning4j courses, Evening Deeplearning4j training, Deeplearning4j boot camp, Deeplearning4j instructor-led, Weekend Deeplearning4j training, Evening Deeplearning4j courses, Deeplearning4j coaching, Deeplearning4j instructor, Deeplearning4j trainer, Deeplearning4j training courses, Deeplearning4j classes, Deeplearning4j on-site, Deeplearning4j private courses, Deeplearning4j one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions