курси Database

курси Database

Навчальні курси для локальних навчальних програм, що працюють на основі бази даних (DB) або системи керування базами даних (СУБД), призначені як для системних адміністраторів, так і для розробників, і демонструють практичну практику адміністрування баз даних, а також як інтегрувати базу даних з програмні додатки. Підготовка баз даних доступна як "тренування на місці" або "дистанційна навчальна програма". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Database Course Outlines

CodeNameDurationOverview
mysqladmMySQL Database Administration14 hoursКурс підготовки адміністратора MySQL призначений для тих, хто хоче керувати сервером бази даних MySQL. Це комплексний курс, що охоплює всі адміністративні обов'язки.

Курс пояснює, як працює база даних MySQL, які інструменти доступні, як ми можемо їх використовувати, як ми можемо захистити сервер бази даних MySQL і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтеся, як керувати акаунтами користувачів та як працює система привілеїв MySQL Access. Ви також навчитеся підтримувати свою базу даних, створювати резервні копії та відновлювати свої бази даних та виконувати аварійне відновлення.
accbasAccess Basics14 hoursMicrosoft Access is a pseudo-relational database engine from Microsoft.
hypertableHypertable: Deploy a BigTable Like Database14 hoursHypertable - це система управління базами даних із відкритим кодом, яка базується на дизайні Bigtable Google.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати та керувати системою бази даних Hypertable.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть, налаштуйте та оновіть екземпляр Hypertable
- Налаштування та адміністрування кластера HyperTable
- Контролювати та оптимізувати продуктивність бази даних
- Спробуйте схему гіпертабельності
- Робота з API Hypertable
- Усунення проблем, пов'язаних з роботою

Аудиторія

- Розробники
- Операційні інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
riakRiak: Build Applications with High Data Accuracy14 hoursRiak - це база даних документів з відкритим вихідним кодом на базі Erlang, подібна до CouchDB. Він створений та підтримується Башо.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як будувати, запускати та керувати веб-додатком на базі Riak.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розширюйте кількість апаратних вузлів та даних розділів на декількох серверах
- Використовуйте ковш / ключ / значення для впорядкування та вилучення документів
- Використовуйте повнотекстовий пошук, як синтаксис запиту
- Зрозумійте інші технології Riak, такі як Riak KV та Riak TS
- Перевірте, захистити, оптимізувати та розгорнути приклад веб-додатки

Аудиторія

- Розробники
- Інженери баз даних
- Операційний персонал

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
kdbplusandqkdb+ and q: Analyze Time Series Data21 hourskdb + є базою даних, орієнтованої на стовпчик, і є його вбудованою, інтерпретованою векторною мовою. У kdb + таблиці являють собою стовпці векторів, а q використовується для виконання операцій на даних таблиці, як якби це був список. kdb + та q широко застосовуються у високочастотних торговельних операціях та популярні серед основних фінансових інститутів, включаючи Goldman Sachs, Morgan Stanley, Merrill Lynch, JP Morgan та ін.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати додатки даних часового ряду, використовуючи kdb + та q.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте різницю між рядком-орієнтованої бази даних і базою даних, орієнтованої на колонки
- Виберіть дані, напишіть скрипти та створюйте функції для проведення розширеної аналітики
- Аналіз даних часових рядів, таких як дані про фондові та товарні біржі
- Використовуйте можливості kdb + у пам'яті для зберігання, аналізу, обробки та отримання великих наборів даних на високій швидкості
- Подумайте про функції та дані на більш високому рівні, ніж стандартна функція (аргументи), що є загальним для невекторних мов
- Дослідіть інші чутливі до часу програми для kdb +, включаючи торгівлю енергією, телекомунікації, дані сенсора, дані журналу та моніторинг використання пристроїв та мереж.

Аудиторія

- Розробники
- Інженери баз даних
- Дані вчених
- Аналітик даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
sqladvalsSQL Advanced level for Analysts 21 hoursМетою цього курсу є забезпечення чіткого розуміння використання SQL для різних
бази даних (Oracle, SQL Server, MS Access ...). Розуміння аналітичних функцій і
Спосіб приєднання до різних таблиць у базі даних допоможе делегатам перемістити аналіз даних
операції на стороні бази даних, замість цього в програмі MS Excel. Це також може
допоможе у створенні будь-якої ІТ-системи, яка використовує будь-яку реляційну базу даних.
prcmysqlPercona Server for MySQL14 hoursСервер Percona для MySQL є частиною інтегрованої системи рішення для баз даних, що забезпечує кращу продуктивність, надійність та низьку вартість використання (при використанні пакета).

Це унікальний інструмент, розроблений для Percona Software Platform, який гарантує онлайн-резервне копіювання, стиснення даних, а також миттєвий діагноз та усунення несправностей.
cassdev1Cassandra for Developers - Bespoke21 hoursЦей курс представить Cassandra - популярну базу даних NoSQL. Він охоплює принципи Кассандри, архітектуру та модель даних. Студенти вивчать моделювання даних в CQL (мова запиту Cassandra) в практичних, інтерактивних лабораторіях. Цей сеанс також обговорює внутрішні аспекти Кассандри та деякі теми адміністратора.

Тривалість: 3 дні

Аудиторія: розробники
teraintroTeradata Fundamentals21 hoursTeradata - одна з популярних систем управління реляційними базами даних. В основному це підходить для створення великомасштабних сховищ для зберігання даних. Терадата досягає цього за допомогою концепції паралелізму.

Цей курс знайомить з делегатами з "Терадата"
voldemortVoldemort: Setting Up A Key-Value Distributed Data Store14 hoursVoldemort - це розподілений магазин даних з відкритим кодом, який розроблений як магазин ключових значень. Він використовується в LinkedIn численними критичними службами, що забезпечують більшу частину сайту.

Цей курс представить архітектуру та можливості Voldomort і пройти учасників шляхом встановлення та застосування розподіленого сховища даних з ключовим значенням.

Аудиторія

- Розробники програмного забезпечення
- Системні адміністратори
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики, періодичні тести для вимірювання розуміння
berkeleydbBerkeley DB for Developers21 hoursBerkeley DB (BDB) - це бібліотека програмного забезпечення, призначена для забезпечення високопродуктивної вбудованої бази даних для ключових / вартісних даних. Berkeley DB написана в C з API-зв'язками для C ++, C #, Java, Perl, PHP, Python, Ruby, Smalltalk, Tcl та багатьох інших мов програмування. Берклі БД не є реляційною базою даних.

Цей курс представить архітектуру та можливості Berkeley DB і ходити учасників шляхом розробки власного прикладу застосування з використанням Berkeley DB.

Аудиторія

- Розробники додатків
- Інженери програмного забезпечення
- Технічні консультанти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, практична розробка та впровадження, тести для вимірювання розуміння
scylladbScylla Database21 hoursScylla - це відкритий вихідний код для зберігання даних NoSQL. Він сумісний з Apache Cassandra, але виконує значно більшу продуктивність і нижчу затримку.

У цьому курсі учасники дізнаються про особливості та архітектуру Scylla, отримавши практичний досвід з налаштування, адміністрування, моніторингу та усунення несправностей Scylla.

Аудиторія

- Адміністратори баз даних
- Розробники
- Системних інженерів

Формат курсу

- Курс є інтерактивним та включає обговорення принципів та підходів до розгортання та керування розподіленими базами даних та кластерами Scylla.
- Курс включає в себе важкий компонент практичних вправ і практики.
flockdbFlockdb: A Simple Graph Database for Social Media7 hoursFlockDB - це розподілена база даних з відмовостійким графіком із відкритим вихідним кодом для керування широкими, але неглибокими мережевими графіками. Спочатку він використовувався Twitter для зберігання відносин між користувачами.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як налаштувати та використовувати базу даних FlockDB, щоб відповісти на запитання соціальних мереж, таких як хто наслідує кого, хто заблокує їх тощо.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати FlockDB
- Зрозумійте унікальні можливості FlockDB, порівняно з іншими базами графіків, такими як Neo4j
- Використовуйте FlockDB для підтримки великого набору графіків
- Використовуйте FlockDB разом із MySQL, щоб забезпечити можливості розподіленої пам'яті
- Запитуйте, створюйте та оновлюйте надзвичайно швидкі грані графів
- Масштаб FlockDB горизонтально для використання в онлайновій, низькій затримці, високопродуктивних веб-середовищах

Аудиторія

- Розробники
- Інженери баз даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
neo4jBeyond the Relational Database: Neo4j21 hoursРеляційні бази даних на основі таблиць, такі як Oracle та MySQL, вже давно є стандартом для організації та зберігання даних. Проте, зростаючий обсяг і стійкість даних ускладнюють роботу цих традиційних систем для ефективного виконання надзвичайно складних запитів щодо даних. Уявіть собі, що замість зберігання даних на основі стовпців і стовпчиків використовується об'єктне сховище даних, за допомогою чого об'єкти (наприклад, людина) можуть бути збережені як вузли даних, після чого вони легко запитуються на основі їх великої багатолінійної взаємодії з іншими вузлами . І уявіть, що запит на ці з'єднання та пов'язані з ними об'єкти та властивості використовують компактний синтаксис, що в 20 разів легше, ніж SQL. Це те, що є графічними базами даних, такими як пропозиція neo4j.

У цьому практичному курсі ми створимо живий проект і впровадимо на практиці навички моделювання, управління та доступу до ваших даних. Ми порівнюємо та порівнюємо бази даних графів із базами даних SQL, а також іншими базами NoSQL та з'ясовуємо, коли і де це має сенс, щоб реалізувати кожен у своїй інфраструктурі.

Аудиторія

- Адміністратори баз даних (DBA)
- Аналітик даних
- Розробники
- Системні адміністратори
- Інженери DevOps
- Бізнес аналітики
- Технічні працівники
- ІТ-директори

Формат курсу

- Важкий наголос на практичній практиці. Більшість концепцій вивчаються за допомогою зразків, вправ та практичного розвитку.
DM7Getting Started with DM721 hoursАудиторія

- Початкові або проміжні розробники баз даних
- Початкові або проміжні адміністратори баз даних
- Програмісти

Формат курсу

- Важкий наголос на практичній практиці.
- Більшість концепцій вивчаються через зразки, вправи та практичні розробки.
dbalogicmigrationDatabase Logic Migration7 hoursПід час перенесення баз даних існують поширені способи роботи з логікою, що потрапляють або в SQL-запити, специфічні для процедурної мови бази даних або бази даних (наприклад, PL / SQL). Цей курс охоплює методи та стратегії, які роблять міграцію гладкою. Також мова йде про можливі проблеми продуктивності та масштабованості.

Цей курс, як правило, поставляється з наступними базами даних: DB2, Oracle, MySQL, MariaDB, SQL Server і т. Д., Але можуть бути адаптовані до конкретного проекту міграції.
cassadminCassandra Administration14 hoursЦей курс представить Cassandra - популярну базу даних NoSQL. Він охоплює принципи Кассандри, архітектуру та модель даних. Студенти вивчать моделювання даних в CQL (мова запиту Cassandra) в практичних, інтерактивних лабораторіях. Цей сеанс також обговорює внутрішні аспекти Кассандри та деякі теми адміністратора.
redisadevRedis for Developers and System Administrators14 hoursRedis - це відкрите джерело (BSD ліцензоване), вбудоване сховище даних, яке використовується як база даних, кеш-пам'ять та брокер повідомлень.
aerosdevAerospike for Developers14 hoursЦей курс охоплює все, що розробник бази даних повинен знати, щоб успішно розробляти програми, використовуючи Aerospike.
percseraAdministrating Percona Server for MongoDB7 hoursСервер Percona для MongoDB - це безкоштовна, розширена, повністю сумісна відкрита вихідна заміна MongoDB 3.2 Community Edition з функціями корпоративного рівня. Це не вимагає змін у програмах MongoDB або в коді.

Аудиторія

Цей курс підходить для системних адміністраторів та інженерів, які прагнуть перейти на Percona Server з існуючих екземплярів MongoDB або розгортати та керувати новим Сервером Percona для екземплярів MongoDB.

Після закінчення курсу делегати:

- зрозуміти структуру та технології розгортання сервера Percona
- бути в змозі виконувати установки / виробничого середовища / архітектури завдання та конфігурацію
- бути в змозі оцінити якість коду, виконувати налагодження, моніторинг
- бути в змозі впроваджувати передові виробництва, такі як реплікація, настройка продуктивності та реєстрації
seqdbaSequoiaDB for Administrators 14 hoursSequoiaDB - це орієнтована на документи база даних NewSQL, яка підтримує обробку транзакцій JSON та SQL-запит. SequoiaDB може безпосередньо взаємодіяти з додатками для забезпечення високопродуктивних і горизонтально масштабованих функцій зберігання та обробки даних або служити інтерфейсом для Hadoop і Spark як для запиту в реальному часі, так і для аналізу даних.
couchApache CouchDB for Developers14 hoursAdobe CouchDB - це масштабована, відмова від помилок та вільна від схем документа-орієнтована база даних, написана в Erlang. Він використовується у великих та малих організаціях для різних застосувань, де традиційна база даних SQL не є найкращим рішенням для вирішення цієї проблеми.

Аудиторія

Цей курс спрямований на інженерів та розробників, які прагнуть розгорнути та розвинути примірник CouchDB.
postgresdevPostgreSQL for Developers14 hoursЦей курс забезпечує програмну взаємодію з базами даних PostgreSQL. Вивчіть методи, синтаксиси та структури, необхідні для розробки якісних додатків за допомогою бекенда PostgreSQL. Це навчання також охоплює SQL Tuning, що охоплює найкращі методи написання ефективного SQL.

Цільова аудиторія включає розробників, які хочуть використовувати або розповсюджувати PostgreSQL, а також архітектори баз даних.
globalsightGlobalSight: Automate the Localization Process7 hoursGlobalSight - сервер додатків з відкритим вихідним кодом для Java, який автоматизує, оптимізує та керує процесом локалізації.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники дізнаються про архітектуру та функціональні можливості GlobalSight, коли вони встановлюють, налаштовують та розгортають демонстраційний сервер.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте переваги GlobalSight щодо інших систем управління перекладами
- Встановіть сервер GlobalSight та пов'язані компоненти
- Налаштуйте GlobalSight для роботи за зворотним проксі-сервером
- Розгортання GlobalSight у виробничому середовищі
- Виправлення та оптимізація GlobalSight
- Використовуйте API GlobalSight для інтеграції з сторонніми програмами, включаючи JBPM тощо.

Аудиторія

- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
datastorageoverviewWhich data storage to choose - from flat files, through SQL, NoSQL to massive distributed systems7 hoursЦей курс допомагає клієнту вибрати зберігання даних для записів залежно від їх потреб. Він охоплює майже всі можливі сучасні підходи.
ADSQLSQL Advanced14 hoursСтуденти вивчать розширені запити та додавання, оновлення та видалення даних, таблиць, переглядів та індексів.
kdbqKDB+/Q/Python Financial Data Ananlysis21 hoursАудиторія

* Розробник KDB + / Q

Формат курсу

50% лекцій, 40% лабораторій, 10% тестів
mongodbadvadminMongoDB Advanced Administrator14 hoursThis instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at administrators wishing to solve complex deployment and management problems using MongoDB Ops Manager.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MongoDB Ops Manager
- Set up and manage different types of environments
- Understand and implement MongoDB Enterprise Server specific solutions to solve complex enterprise challenges

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options

- This training is based on MongoDB Enterprise Server, which includes Ops Manager. Please consult with us to arrange license requirements.
- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
mongodbpythonMongoDB for Python Developers14 hoursThis instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers wishing to learn how to use MongoDB as the database for Python their applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MongoDB
- Understand the difference between accessing a NoSQL document database and a traditional relational databases' (e.g., MySQL)
- Query a MongoDB database from within Python
- Create and write data to a MongoDB databasse
- Understand MongoDB's "data processing pipeline"
- Perform real-time analytics and statistical analysis
- Generate reports for dashboarding
- Implement exception handling in Python application

Format of the Course:

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options:

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
ssasBusiness Intelligence with SSAS14 hoursSSAS (служба аналізу SQL Server) - це інструмент обробки транзакцій Microsoft SQL Server (OLAP) та інструмент для аналізу даних в різних базах даних, таблицях або файлах. Моделі семантичних даних, надані SSAS, використовуються клієнтськими додатками, такими як Power BI, Excel, служби звітування та інші інструменти візуалізації даних.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому) учасники навчаться використовувати SSAS для аналізу великих обсягів даних в базах даних та сховищах даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати SSAS
- Зрозумійте зв'язок між SSAS, SSIS та SSRS
- Застосовуйте багатовимірне моделювання даних, щоб витягнути статистику з даних
- Дизайн OLAP (Online Analytical Processing) кубиків
- Запитуйте та керуйте багатовимірними даними за допомогою мови запитів MDX (багатовимірних виразів)
- Розгортання реальних рішень BI за допомогою SSAS

Аудиторія

- BI (бізнес-аналітика) професіонали
- Аналітик даних
- Спеціалісти зі складання баз даних та даних

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і практика
- Практична реалізація в середовищі Live-Lab

Параметри налаштування курсу

- Це навчання грунтується на останній версії Microsoft SQL Server і SSAS.
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming Database Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Cassandra for Developers - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-25 09:304500EUR / 5300EUR
Oracle 11g - SQL language for administrators - workshops - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:304500EUR / 5300EUR
Cassandra for Developers - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-15 09:304500EUR / 5300EUR
Oracle 11g - SQL language for administrators - workshops - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:304500EUR / 5300EUR
Oracle 11g - SQL language for administrators - workshops - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-08-12 09:304500EUR / 5300EUR
Weekend Database courses, Evening Database training, Database boot camp, Database instructor-led, Weekend Database training, Evening Database courses, Database coaching, Database instructor, Database trainer, Database training courses, Database classes, Database on-site, Database private courses, Database one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!