курси Database

курси Database

Локальні, під керівництвом інструктора Live Database (DB) або системи управління базами даних (СУБД) навчальні курси спрямовані на обох системних адміністраторів, а також розробників і продемонструвати через практичний практиці, як керувати базами даних систем, а також як інтегрувати База даних з програмними додатками.

Підготовка баз даних доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання наживо". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Database Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
The course participants will learn the terminology of relational databases, acquire the skills to design database applications, know the basic principles of creating forms and reports.
35 годин
Огляд
Цей 5-денний курс демонструє, як використовувати Oracle SQL для розробки баз даних і управління базами даних.
14 годин
Огляд
Ця підготовка призначена для Database адміністраторів і архітекторів, які хочуть налаштувати PostgreSQL Database для виконання. Дізнайтеся, як реєструвати повільне навантаження і знайти можливі больові точки в запиті. Ця тема також охоплює найважливіші параметри, які повинні бути налаштовані для оптимальної продуктивності.
7 годин
Огляд
Цей тренінг розроблений для адміністраторів Database та архітекторів, які хочуть вивчити потокову реплікацію в Postgre SQL та те, як можна використовувати pgpool-II для автоматичного відмови та налаштування високо доступного кластера Postgre SQL Database Postgre SQL .
14 годин
Огляд
Цей тренінг розроблений для адміністраторів Database та архітекторів, які хочуть вивчити інструменти та прийоми впровадження високої доступності та безпеки Database у Postgre SQL .

Ви також дізнаєтесь, як знаходити повільні запити, відстежувати продуктивність бази даних та настроювати Postgre SQL для продуктивності.
14 годин
Огляд
Цей тренінг розроблений для адміністраторів Database та архітекторів, які хочуть вивчити Postgre SQL з основ.

Ви дізнаєтесь архітектуру Postgre SQL , установку, проектування, а також як виконувати резервні копії та відновлення баз даних у Postgre SQL .
14 годин
Огляд
Цей курс охоплює адміністрування та налаштування продуктивності Postgre SQL даних Postgre SQL .

Цільова аудиторія включає системних адміністраторів і архітекторів баз даних. Учасники дізнаються про використання спеціалізованих модулів Postgre SQL (AKA Postgres), таких як реплікація, об'єднання з'єднань і повний пошук тексту.
35 годин
Огляд
Це інтенсивне навчання забезпечує фундаментальні знання та навички для використання Windows PowerShell для автоматизації адміністрування комп'ютерів на базі Windows. Навички, викладені в цьому курсі, застосовні до всіх продуктів Microsoft, які використовують Windows PowerShell для щоденного адміністрування.

Навчання зосереджено в основному на використанні Windows PowerShell як інтерактивного інтерфейсу командного рядка.
28 годин
Огляд
Цей курс обробляє адміністрацію та продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
7 годин
Огляд
Percona Server для MongoDB - це безкоштовна, вдосконалена, повністю сумісна версія з відкритим кодом, що відкривається, замінна версія для MongoDB 3.2 Community Edition з особливостями корпоративного рівня. Він не потребує змін у програмах або коді MongoDB .

Аудиторія

Цей курс підходить для системних адміністраторів та інженерів, які прагнуть перейти на сервер Percona з попередньо існуючих екземплярів MongoDB або розгорнути та адмініструвати новий сервер Percona для екземплярів MongoDB .

Після закінчення цього курсу делегати:

- зрозуміти структуру та механізми розгортання Percona Server
- вміти виконувати установки / виробниче середовище / архітектурні завдання та конфігурацію
- вміти оцінювати якість коду, виконувати налагодження, моніторинг
- вміти реалізовувати передові виробництва, такі як реплікація, налаштування продуктивності та ведення журналів
14 годин
Огляд
Аудиторія

Всі, хто хоче поліпшити свої базові навички в Oracle SQL а також систематизувати вже отримані знання.

Формат курсу

25% лекцій, 75% лабораторних робіт
14 годин
Огляд
Мета курсу полягає в тому, щоб дати можливість учасникам оволодіти роботою з мовою SQL в базі даних Oracle для вилучення даних на проміжному рівні.
14 годин
Огляд
Цей 3-денний курс дає вступ до SQL Developer, SQL * Plus та SQL, Мова структурованого запиту, що використовується для доступу до реляційної бази даних та включає нові функції останньої версії ORACLE. Вивчені принципи також можуть бути застосовані до таких баз даних, як Microsoft SQL Server, MySQL, Access, Informix та DB2.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, принаймні 2 дні необхідні для покриття основних елементів.

Зверніть увагу, що всі повні курси мають разом з файлами зразків бази даних, наприклад, файли SQL та безкоштовні програмні засоби для доступу до бази даних ORACLE.
14 годин
Огляд
OrientDB - це багатомодельна Database без SQL яка працює з моделями Graph, Document, Key-Value, GeoSpatial та React ive. Його гнучкість дозволяє користувачам керувати різними видами даних в одній централізованій базі даних.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як почати використовувати OrientDB та використовувати його гнучкість для управління даними.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть OrientDB
- Дізнайтеся, як створити та керувати базою даних за допомогою OrientDB
- Дослідіть різні особливості та функціональні можливості OrientDB
- Дізнайтеся, як працювати з різними API на OrientDB
- Розгорніть OrientDB за допомогою розподіленої архітектури

Аудиторія

- Програмні інженери та технічні працівники
- Технічні люди у всіх галузях
- ІТ-люди
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Огляд
Цей курс забезпечує програмну взаємодію з базами даних PostgreSQL. Вивчіть методи, синтаксиси та структури, необхідні для розробки якісних додатків за допомогою бекенда PostgreSQL. Це навчання також охоплює SQL Tuning, що охоплює найкращі методи написання ефективного SQL.

Цільова аудиторія включає розробників, які хочуть використовувати або розповсюджувати PostgreSQL, а також архітектори баз даних.
14 годин
Огляд
This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at engineers who wish to migrate from Oracle Forms to Oracle Web Forms.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand the major feature and architectural changes in Oracle Web Forms.
- Migrate to Oracle Web Forms from a previous Forms version.
- Deploy a Oracle Web Application.
- Leverage Oracle Web Forms to enhance user services and experience.

Format of the course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 годин
Огляд
Oracle Database 18c is the next iteration of Oracle Database 12c Release 2, or "the first patch".

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at engineers who wish to set up, deploy, migrate to and manage an Oracle 18c Database.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand the major feature and architectural changes from previous Oracle versions.
- Migrate to Oracle 18c from a previous version.
- Deploy Oracle 18c in cloud or on premise.
- Understand Oracle 18c's new yearly release cycle and plan maintenance around it.

Format of the course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 годин
Огляд
Цей 3-денний курс дає вступ до середовища розробки додатків ORACLE PL / SQL, який дозволяє записувати збережені процедури, функції та тригери за допомогою команд SQL та PL / SQL.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, принаймні 2 дні необхідні для покриття основних елементів.

Зверніть увагу, що всі повні курси мають разом з файлами зразків бази даних, наприклад, файли SQL та безкоштовні програмні засоби для доступу до бази даних ORACLE.
28 годин
Огляд
Реляційні бази даних є технологією вибору для зберігання, вилучення та запиту даних. Реляційні бази даних дозволяють користувачам організовувати свої дані за допомогою структурованого, чітко визначеного набору візерунків (моделі). Хоча цей підхід добре працює для зберігання даних, які стандартизовані і добре розуміли заздалегідь (Подумайте про лікарню реєстрації додатків, який тримає записи пацієнта з однаковим послідовним набором попередньо визначених полів... для цієї моделі існують обмеження щодо ідентифікатора пацієнта, прізвища, прізвища, дати останнього візиту тощо). Для організацій, чиї дані не є чітко визначеними (Подумайте про форму онлайн-запиту для запуску, які все ще знаходяться в процесі експериментів з різними полями для збору даних відвідувачів, видалення і додавання полів, як вони йдуть для розміщення Зміна характеру бізнесу), будь-які визначені визначення того, як дані повинні вписуватися в існуючу базу даних повинні бути повторно визначені регулярно. Це вимагатиме відтворення моделі даних (схеми), яка диктує структуру даних і його дозволених типів даних для підтримки різних типів входів даних і т. д., перш ніж будь-які нові дані можуть бути збережені в базі даних.

Введіть ніSQL (не тільки SQL) баз даних. НемаєSQL баз даних, вільних користувачам від необхідності попереднього визначення структури вхідних даних, дозволяючи їм вставляти і оновлювати нові дані на льоту. НемаєSQL баз даних часто швидше, ніж реляційні бази даних і може обробляти дуже великі обсяги даних з легкістю. НіSQL баз даних також масштаб краще, ніж реляційні бази даних, через їх здатність ефективно розділів даних через багато серверів (кластера) і навантаження баланс доступу до цих даних. НемаєSQL баз даних, особливо добре інтегрувати з додатками, які підтримують аналітика в реальному часі, персоналізація сайту, IoT і мобільних додатків

У цьому інструктора під керівництвом, жива підготовка, учасники будуть розуміти архітектуру, дизайн принципи і функціональність найбільш популярних немаєSQL баз даних, як вони налаштування, експлуатація і дупи ряд немаєSQL баз даних в середовищі живої лабораторії. Мета цієї підготовки полягає в тому, щоб учасники розумно оцінювати, пропонувати і реалізувати відповідний неSQL рішення бази даних в рамках своєї організації.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати різні типи баз данихSQL, включаючи MongoDB, Cassandra, Redis та Neo4j
- Зрозуміти переваги та недоліки неSQL баз даних vs реляційні бази даних
- Зрозумійте базові формати даних, які використовуються неSQL базами даних, і як ці формати можуть бути використані для переваги при розробці сучасних додатків (настільні, мобільні, хмарні, IoT)
- Виконання створення, вставлення, оновлення, видалення операцій у базі даних ніSQL
- Налагодження змішаного середовища як реляційної бази даних, так іSQL не працює в тандемі
- Настроювання кластера неSQL бази даних для розповсюдження обробки дуже великих наборів даних
- Зрозумійте наслідки безпеки використання бази даних NoSQL
- Розгортання та масштаб неSQL бази даних у виробничому середовищі

Аудиторії

- Database професіоналів
- Дані архітекторів
- Стратеги даних
- Менеджери проектів
- Розробники додатків, які бажають інтегрувати гнучке рішення бази даних у їх застосуванні

Формат курсу

- Частина лекції, обговорення частини, вправи і важкі практичний досвід

Примітка

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
21 годин
Огляд
GraphQL - мова запитів даних для API. GraphQL також є механізмом виконання для завантаження даних з сервера на клієнта. Це дуже потрібна альтернатива традиційному API REST.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на веб-розробників, які бажають розробити розширений додаток для вузлів за допомогою GraphQL .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть мутації, щоб клієнти могли маніпулювати даними в базах даних.
- Сценарій автоматизованого тестового набору для застосування вузла.
- Використовуйте схеми GraphQL для визначення взаємодії даних.
- Захистіть дані програми вузла за допомогою системи аутентифікації.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
реляційних, таблиць основі баз даних, таких як Oracle і MySQL вже давно є стандартом для організації та зберігання даних. Тим не менш, зростаючий розмір і плинність даних ускладнює ці традиційні системи для ефективного виконання дуже складних запитів на дані. Уявіть собі заміну рядків і стовпців на базі даних на основі об'єктно-зберігання даних, в якому особи (наприклад, особа) можуть зберігатися як вузли даних, а потім легко запитуватися на основі їх величезного, багатолінійних відносин з іншими вузлами. І уявіть собі запит на ці зв'язки та пов'язані з ними об'єкти та властивості за допомогою компактного синтаксису, до 20 разів легше, ніж SQL. Це те, що графік баз даних, таких як neo4j пропозицію.

в цьому інструктор під керівництвом, жити практичний тренінг, ми будемо встановлювати живий проект і введений в практику навички для моделювання, управління та доступу до даних, використовуючи neo4j. Ми контрастуємо і порівнюємо графік баз даних з базами даних SQL, а також інші бази даних NoSQL і уточнити, коли і де вона має сенс для здійснення кожного в інфраструктуру.

Формат курсу

- важкий акцент на практичний практиці. Більшість концепцій вивченими зразками, вправами і практичний розвиток.
21 годин
Огляд
Цей курс на замовлення був розроблений спеціально проти вимог, наданих Now Managed Learning Services
14 годин
Огляд
Курс підготовки адміністратора MySQL призначений для тих, хто хоче керувати сервером бази даних MySQL. Це комплексний курс, що охоплює всі адміністративні обов'язки.

Курс пояснює, як працює база даних MySQL, які інструменти доступні, як ми можемо їх використовувати, як ми можемо захистити сервер бази даних MySQL і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтеся, як керувати акаунтами користувачів та як працює система привілеїв MySQL Access. Ви також навчитеся підтримувати свою базу даних, створювати резервні копії та відновлювати свої бази даних та виконувати аварійне відновлення.
14 годин
Огляд
В якості ядра платформи даних Microsoft, SQL Server є провідною системою управління базами даних.
14 годин
Огляд
This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at developers wishing to learn how to use MongoDB as the database for Python their applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MongoDB
- Understand the difference between accessing a NoSQL document database and a traditional relational databases' (e.g., MySQL)
- Query a MongoDB database from within Python
- Create and write data to a MongoDB databasse
- Understand MongoDB's "data processing pipeline"
- Perform real-time analytics and statistical analysis
- Generate reports for dashboarding
- Implement exception handling in Python application

Format of the Course:

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options:

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 годин
Огляд
Цей курс охоплює все, що розробник бази даних повинен знати, щоб успішно розробляти програми, що використовують MongoDB.
14 годин
Огляд
Цей курс охоплює розширені області використання мов програмування, пов’язаних з MongoDB , мета полягає в тому, щоб учасник мав можливість повністю оволодіти інструментом.
35 годин
Огляд
PostgreSQL (або Postgres) - це одна з найпопулярніших реляційних баз даних з відкритим кодом.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники вивчать загальні та передові аспекти PostgreSQL, включаючи адміністрацію, повороти продуктивності, розширені розробки та реплікацію, коли вони проходять через низку практичних завдань, live-lab вправи, що включають налаштування, конфігурування, тестування, розгортання та усунення несправностей.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте розширені методи адміністрування для налаштування та керування сервером PostgreSQL
- Оптимізуйте базу даних та запити для максимальної продуктивності
- Реплікація та масштабування сервера PostgreSQL

Аудиторія

- Адміністратори баз даних
- Системні адміністратори
- Розробники з досвідом роботи з базами даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей курс базується на PostreSQL 9, але може бути адаптований для іншої версії.
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Огляд
Сервер Percona для MySQL є частиною інтегрованої системи рішення для баз даних, що забезпечує кращу продуктивність, надійність та низьку вартість використання (при використанні пакета).

Це унікальний інструмент, розроблений для Percona Software Platform, який гарантує онлайн-резервне копіювання, стиснення даних, а також миттєвий діагноз та усунення несправностей.
14 годин
Огляд
Цей курс охоплює все, що адміністратор бази даних повинен знати, щоб успішно розгорнути та підтримувати бази даних MongoDB.

Діагностувати проблеми продуктивності, імпортувати та експортувати дані, а також встановлювати правильні процедури резервного копіювання та відновлення, також огляд MongoDB CRUD API, командної оболонки та драйверів.

Аудиторією цього курсу є люди, які хочуть:

- Зрозумійте MongoDB з точки зору розробника, включаючи його командну оболонку, API запитів і інструменти драйвера.
- Розгорніть MongoDB у всіх його конфігураціях - як єдиний сервер, з реплікацією master / slave, як набір реплікацій, і як виділений кластер.
- Оцініть програми та оберіть відповідне обладнання.
- Моніторинг MongoDB-екземплярів та інтеграція зі стандартним програмним забезпеченням моніторингу (Munin, Nagios та ін.)
- Плануйте резервне копіювання та керування імпортом та експортом великих даних.
- Виправлення найбільш поширених проблем розробника та сценаріїв відмов.

Кожен делегат повинен буде виконати низку практичних вправ.
Online Database courses, Weekend Database courses, Evening Database training, Database boot camp, Database instructor-led, Weekend Database training, Evening Database courses, Database coaching, Database instructor, Database trainer, Database training courses, Database classes, Database on-site, Database private courses, Database one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions