курси Data Mining

курси Data Mining

Місцеві, інструктор під керівництвом даних курсів гірничої підготовки демонструють через практичний практиці основи інтелектуального аналізу даних, його джерел, у тому числі штучного інтелекту, Машинне навчання, статистику та системи баз даних, а також його використання і Додатків.

Підготовка інтелектуального аналізу даних доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Data Mining Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Аудиторія

Якщо ви намагаєтесь зрозуміти, з яких даних ви маєте доступ або хочете проаналізувати неструктуровані дані, доступні в мережі (наприклад, Twitter, пов'язані тощо), цей курс для вас.

В основному це спрямовано на тих, хто приймає рішення, і людям, яким потрібно вибрати, які дані варто зібрати, і що варто аналізувати.

Вона не спрямована на людей, які налаштовують рішення, але ці люди отримають користь від загальної картини.

Режим доставки

Під час курсу делегати будуть представлені робочими прикладами переважно технологій з відкритим кодом.

Короткі лекції підуть після презентації та простих вправ учасниками

Вміст та програмне забезпечення

Вся використовувана програма оновлюється кожного разу, коли курс запускається, тому ми перевіряємо наявність найновіших версій.

Він охоплює процес отримання, форматування, обробки та аналізу даних, щоб пояснити, як автоматизувати процес прийняття рішень за допомогою машинного навчання.
21 hours
Overview
Пошук знань у базах даних (KDD) — це процес виявлення корисних знань з набору даних. Real-life додатків для цієї технології видобутку даних включають маркетинг, виявлення шахрайства, телекомунікацій та виробництва.

в цьому інструктор під керівництвом, живий курс, ми представляємо процеси, що беруть участь в KDD і виконувати серію вправ на практиці здійснення цих процесів.

аудиторія

- даних аналітиків або тих, хто зацікавлений в навчанні, як інтерпретувати дані для вирішення проблем

Формат курсу

- після теоретичного обговорення KDD, інструктор представить в реальному житті справи, які закликають до застосування KDD вирішити проблему. Учасники підготують, виділять і очищають зразки наборів даних і використовують їх попередні знання про дані, щоб пропонувати рішення, засновані на результатах їх спостережень.
28 hours
Overview
R - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R також знайшов послідовників серед статистиків, інженерів та вчених, які не володіють навичками комп'ютерного програмування, яких легко використовувати. Його популярність обумовлена ​​зростаючим використанням даних для різноманітних цілей, таких як встановлення цін на рекламу, більш швидкого пошуку нових ліків або оптимізації фінансових моделей. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
21 hours
Overview
процес видобутку, або автоматизованих пошуку бізнес-процесів (ABPD), є методика, яка застосовує алгоритми для журналів подій з метою аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за рамки зберігання даних і аналізу даних; Він мостів даних з процесами і забезпечує розуміння тенденцій і моделей, які впливають на ефективність процесу.

Формат курсу

- курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів для процесу видобутку. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесів та інструментів, що використовуються для виявлення та моделювання процесів на основі необроблених даних подій. Дослідження в реальному житті розглядаються і аналізуються дані, що використовуються в рамках відкритого джерела випускного вечора.
21 hours
Overview
Інтеграція даних Pentaho - це інструмент інтеграції з відкритим кодом для визначення робочих місць та перетворень даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться користуватися потужними можливостями ETL для Pentaho Data Integration і багатим графічним інтерфейсом для керування цілим великим життєвим циклом даних, що дозволить максимально збільшити вартість даних організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть, перегляньте та запустіть основні перетворення даних, що містять кроки та хміль
- Налаштуйте та захистіть репозиторій Pentaho Enterprise
- Використовуйте різноманітні джерела даних та створюйте єдину, уніфіковану версію істини у форматі, готовому аналізі.
- Надайте результати для третіх частин додатків для подальшої обробки

Аудиторія

- Аналітик даних
- Розробники ETL

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 hours
Overview
Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE) - пакет бізнес-аналізу, який забезпечує інтеграцію даних, звітність, інформаційні панелі та можливості завантаження.

У цій інструкції під керівництвом тренера, учасники навчаться максимально використовувати можливості Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE).

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)
- Зрозумійте основи інструментів Pentaho CE та їх особливості
- Створюйте звіти за допомогою Pentaho CE
- Інтеграція сторонніх даних у Pentaho CE
- Робота з великими даними та аналітикою в Pentaho CE

Аудиторія

- Програмісти
- BI Developers

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Мета курсу полягає в тому, щоб дозволити учасникам отримати майстерність щодо роботи з мовою SQL в базі даних Oracle для вилучення даних на середньому рівні.
28 hours
Overview
MonetDB - це база даних з відкритим кодом, яка стала піонером технологічного підходу "колона-магазин".

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як використовувати MonetDB і як отримати максимальну користь від неї.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте MonetDB та його функції
- Встановіть і запустіть MonetDB
- Досліджуйте та виконуйте різні функції та завдання в MonetDB
- Прискорення доставки свого проекту шляхом максимального використання можливостей MonetDB

Аудиторія

- Розробники
- Технічні експерти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
MATLAB - числовий обчислювальний середовище та мова програмування, розроблений компанією MathWorks.
7 hours
Overview
Мета курсу полягає в тому, щоб дати учасникам можливість освоїти основи R та як працювати з даними.
28 hours
Overview
Мета:

Делегати зможуть аналізувати великі набори даних, витягувати шаблони, вибрати правильну змінну, яка вплине на результати, так що прогнозується нова модель із прогнозними результатами.
35 hours
Overview
Великі дані являють собою набори даних, настільки об'ємні та складні, що традиційне прикладне програмне забезпечення для обробки даних є недостатньо для їх вирішення. Великі задачі даних включають в себе захоплення даних, зберігання даних, аналіз даних, пошук, обмін, передачу, візуалізацію, запити, оновлення та конфіденційність інформації.
14 hours
Overview
R - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
28 hours
Overview
Цей курс призначений для інженерів та керівників, що займаються пошуком та виявленням знань.

Ви дізнаєтеся, як створити ефективні ділянки та способи подання та представлення ваших даних таким чином, щоб звернутися до осіб, які приймають рішення, та допомогти їм зрозуміти приховану інформацію.
28 hours
Overview
Моделювання сховища даних - це техніка моделювання баз даних, яка забезпечує багаторічне історичне зберігання даних, що походять з декількох джерел. Сховища даних зберігає одну версію фактів або "всі дані, весь час". Його гнучкий, масштабований, послідовний та адаптивний дизайн охоплює найкращі аспекти 3-ї нормальної форми (3NF) та схеми зірок.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати Data Vault.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте архітектуру та концепції дизайну, що належать до Data Vault 2.0, та її взаємодію з Big Data, NoSQL та AI.
- Використовуйте методи збереження даних, щоб уможливити аудит, відстеження та перевірку історичних даних у сховищі даних
- Розробити послідовний та повторюваний процес ETL (витяг, перетворення, завантаження)
- Створення та розгортання високо масштабованих і повторюваних складів

Аудиторія

- Моделювачі даних
- Спеціаліст зі складування даних
- Спеціалісти з бізнес-аналітики
- Інженери-дані
- Адміністратори баз даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
R - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
14 hours
Overview
цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених) спрямована на дані аналітиків і даних вчених, які бажають реалізувати більш просунуті методи аналізу даних для видобутку даних за допомогою Python.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- розуміють важливі області Data Mining, в тому числі об'єднання правил видобутку, аналіз тексту настроїв, автоматичне узагальнення тексту, і дані аномалії виявлення.
- порівняти і реалізувати різні стратегії для вирішення реальних проблем видобутку даних.
- зрозуміти і інтерпретувати результати.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Курс може бути забезпечений будь-якими інструментами, включаючи безкоштовне програмне забезпечення для роботи з відкритим вихідним кодом та програми для роботи з даними
14 hours
Overview
Мета:

Навчитися працювати з SPSS на рівні незалежності

Адресати:

Аналітики, дослідники, вчені, студенти та всі ті, хто бажає придбати можливість використовувати пакет SPSS та вивчити популярні технології видобування даних.
Weekend Data Mining courses, Evening Data Mining training, Data Mining boot camp, Data Mining instructor-led, Weekend Data Mining training, Evening Data Mining courses, Data Mining coaching, Data Mining instructor, Data Mining trainer, Data Mining training courses, Data Mining classes, Data Mining on-site, Data Mining private courses, Data Mining one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!