курси Data Mining

курси Data Mining

Навчальні курси Data Mining, організовані інструкторами, демонструють практичну практику основ роботи Data Mining, її джерел методів, включаючи штучний інтелект, машинного навчання, статистику та бази даних, а також його використання та застосування. Навчання Data Mining доступне як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Data Mining Course Outlines

CodeNameDurationOverview
smtwebintSemantic Web Overview7 hoursSemantic Web - спільний рух під керівництвом консорціуму World Wide Web (W3C), який рекламує загальні формати даних у World Wide Web. Семантична веб-мережа забезпечує загальну структуру, яка дає змогу спільно використовувати дані та використовувати їх у межах програми, корпоративної та спільноти.
dsbdaData Science for Big Data Analytics35 hoursВеликі дані являють собою набори даних, настільки об'ємні та складні, що традиційне прикладне програмне забезпечення для обробки даних є недостатньо для їх вирішення. Великі задачі даних включають в себе захоплення даних, зберігання даних, аналіз даних, пошук, обмін, передачу, візуалізацію, запити, оновлення та конфіденційність інформації.
pentahoPentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)28 hoursPentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE) - пакет бізнес-аналізу, який забезпечує інтеграцію даних, звітність, інформаційні панелі та можливості завантаження.

У цій інструкції під керівництвом тренера, учасники навчаться максимально використовувати можливості Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE).

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)
- Зрозумійте основи інструментів Pentaho CE та їх особливості
- Створюйте звіти за допомогою Pentaho CE
- Інтеграція сторонніх даних у Pentaho CE
- Робота з великими даними та аналітикою в Pentaho CE

Аудиторія

- Програмісти
- BI Developers

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
foundrFoundation R7 hoursМета курсу полягає в тому, щоб дати учасникам можливість освоїти основи R та як працювати з даними.
monetdbMonetDB28 hoursMonetDB - це база даних з відкритим кодом, яка стала піонером технологічного підходу "колона-магазин".

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як використовувати MonetDB і як отримати максимальну користь від неї.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте MonetDB та його функції
- Встановіть і запустіть MonetDB
- Досліджуйте та виконуйте різні функції та завдання в MonetDB
- Прискорення доставки свого проекту шляхом максимального використання можливостей MonetDB

Аудиторія

- Розробники
- Технічні експерти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
datavaultData Vault: Building a Scalable Data Warehouse28 hoursМоделювання сховища даних - це техніка моделювання баз даних, яка забезпечує багаторічне історичне зберігання даних, що походять з декількох джерел. Сховища даних зберігає одну версію фактів або "всі дані, весь час". Його гнучкий, масштабований, послідовний та адаптивний дизайн охоплює найкращі аспекти 3-ї нормальної форми (3NF) та схеми зірок.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати Data Vault.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте архітектуру та концепції дизайну, що належать до Data Vault 2.0, та її взаємодію з Big Data, NoSQL та AI.
- Використовуйте методи збереження даних, щоб уможливити аудит, відстеження та перевірку історичних даних у сховищі даних
- Розробити послідовний та повторюваний процес ETL (витяг, перетворення, завантаження)
- Створення та розгортання високо масштабованих і повторюваних складів

Аудиторія

- Моделювачі даних
- Спеціаліст зі складування даних
- Спеціалісти з бізнес-аналітики
- Інженери-дані
- Адміністратори баз даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
PentahoDIPentaho Data Integration Fundamentals21 hoursІнтеграція даних Pentaho - це інструмент інтеграції з відкритим кодом для визначення робочих місць та перетворень даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться користуватися потужними можливостями ETL для Pentaho Data Integration і багатим графічним інтерфейсом для керування цілим великим життєвим циклом даних, що дозволить максимально збільшити вартість даних організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть, перегляньте та запустіть основні перетворення даних, що містять кроки та хміль
- Налаштуйте та захистіть репозиторій Pentaho Enterprise
- Використовуйте різноманітні джерела даних та створюйте єдину, уніфіковану версію істини у форматі, готовому аналізі.
- Надайте результати для третіх частин додатків для подальшої обробки

Аудиторія

- Аналітик даних
- Розробники ETL

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
matfinMATLAB for Financial Applications21 hoursMATLAB - числовий обчислювальний середовище та мова програмування, розроблений компанією MathWorks.
kddKnowledge Discovery in Databases (KDD)21 hoursЗнання відкриття в базах даних (KDD) - це процес виявлення корисних знань із збору даних. Реальні програми для цієї технології пошуку даних включають маркетинг, виявлення шахрайства, телекомунікації та виробництво.

У цьому курсі ми вводимо процеси, що беруть участь у KDD, і проведемо ряд вправ для практичної реалізації цих процесів.

Аудиторія
Аналітики даних або кожен, хто зацікавлений у вивченні того, як інтерпретувати дані для вирішення проблем

Формат курсу
Після теоретичного обговорення KDD інструктор представить реальні випадки, які вимагають застосування KDD для вирішення проблеми. Учасники підготують, виберуть і очищають вибіркові набори даних і використовують свої попередні знання про дані, щоб запропонувати рішення на основі результатів своїх спостережень.
processminingProcess Mining21 hoursПроцес видобутку або автоматизованого розкриття бізнес-процесів (ABPD) - це техніка, яка застосовує алгоритми журналів подій для аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за межі зберігання даних та аналізу даних; він об'єднує дані з процесами та дає уявлення про тенденції та моделі, які впливають на ефективність роботи.

Формат курсу
Курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів видобутку технології. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесу та інструменти, що використовуються для виявлення та моделювання процесів, заснованих на неочікуваних даних подій. Дослідження справ у реальному житті вивчаються, а набори даних аналізуються за допомогою відкритого коду ProM.

Аудиторія
Фахівці з інформаційних технологій
Будь-хто, хто зацікавлений у розумінні та застосуванні процесу моделювання та виявлення даних
datavis1Data Visualization28 hoursЦей курс призначений для інженерів та керівників, що займаються пошуком та виявленням знань.

Ви дізнаєтеся, як створити ефективні ділянки та способи подання та представлення ваших даних таким чином, щоб звернутися до осіб, які приймають рішення, та допомогти їм зрозуміти приховану інформацію.
sspsspasStatistics with SPSS Predictive Analytics Software14 hoursМета:

Навчитися працювати з SPSS на рівні незалежності

Адресати:

Аналітики, дослідники, вчені, студенти та всі ті, хто бажає придбати можливість використовувати пакет SPSS та вивчити популярні технології видобування даних.
dmmlrData Mining & Machine Learning with R14 hoursR - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
rintrobIntroductory R for Biologists28 hoursR - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R також знайшов послідовників серед статистиків, інженерів та вчених, які не володіють навичками комп'ютерного програмування, яких легко використовувати. Його популярність обумовлена ​​зростаючим використанням даних для різноманітних цілей, таких як встановлення цін на рекламу, більш швидкого пошуку нових ліків або оптимізації фінансових моделей. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
datamaData Mining and Analysis 28 hoursМета:

Делегати зможуть аналізувати великі набори даних, витягувати шаблони, вибрати правильну змінну, яка вплине на результати, так що прогнозується нова модель із прогнозними результатами.
dataproData Protection35 hoursЦе навчальний курс інструктора, і є несертифікаційною версією курсу " [CDP - Сертифікат захисту даних](/cc/cdp) "

Ті, хто має проблеми із захистом даних, а також новим для цього питання, повинні бути навчені таким чином, щоб їхні організації були впевненими в тому, що відповідність законодавству постійно розглядається. Необхідно вчасно визначити питання, що потребують експертних порад з захисту даних, з тим щоб підвищити репутацію та авторитет організацій через відповідні політики та процедури захисту даних.

Цілі:

Метою навчальної програми є сприяння розумінню роботи принципів захисту даних, а не просто фокусування на механіці регулювання. Навчальна програма розміщує цей закон у контексті прав людини та сприяє розвитку належної практики в організаціях. Після завершення у вас буде:

- оцінку більш широкого контексту Закону.
- розуміння того, яким чином діє Закон та Директива про захист приватних та електронних комунікацій (Директива ЄС), 2003 рік
- широке розуміння того, як відповідне законодавство стосується Закону
- розуміння того, що потрібно зробити для досягнення відповідності

Короткий зміст курсу:

Навчальна програма складається з трьох основних частин, кожних підрозділів.

- Контекст - це стосується витоків та причин Закону, а також розглядає питання конфіденційності в цілому.
- Закон - Закон про захист даних - це буде розглядати основні поняття та елементи Закону та підзаконного законодавства.
- Застосування - це буде розглядати, як дотримання дотримання і як Закон працює на практиці.
osqlideOracle SQL Intermediate - Data Extraction14 hoursМета курсу полягає в тому, щоб дозволити учасникам отримати майстерність щодо роботи з мовою SQL в базі даних Oracle для вилучення даних на середньому рівні.
dataminrData Mining with R14 hoursR - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
d2dbdpaFrom Data to Decision with Big Data and Predictive Analytics21 hoursАудиторія

Якщо ви намагаєтесь зрозуміти, з яких даних ви маєте доступ або хочете проаналізувати неструктуровані дані, доступні в мережі (наприклад, Twitter, пов'язані тощо), цей курс для вас.

В основному це спрямовано на тих, хто приймає рішення, і людям, яким потрібно вибрати, які дані варто зібрати, і що варто аналізувати.

Вона не спрямована на людей, які налаштовують рішення, але ці люди отримають користь від загальної картини.

Режим доставки

Під час курсу делегати будуть представлені робочими прикладами переважно технологій з відкритим кодом.

Короткі лекції підуть після презентації та простих вправ учасниками

Вміст та програмне забезпечення

Вся використовувана програма оновлюється кожного разу, коли курс запускається, тому ми перевіряємо наявність найновіших версій.

Він охоплює процес отримання, форматування, обробки та аналізу даних, щоб пояснити, як автоматизувати процес прийняття рішень за допомогою машинного навчання.
dataminData Mining21 hoursКурс може бути забезпечений будь-якими інструментами, включаючи безкоштовне програмне забезпечення для роботи з відкритим вихідним кодом та програми для роботи з даними
dataminpythonData Mining with Python14 hoursThis instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at data analysts and data scientists who wish to implement more advanced data analytics techniques for data mining using Python.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand important areas of data mining, including association rule mining, text sentiment analysis, automatic text summarization, and data anomaly detection.
- Compare and implement various strategies for solving real-world data mining problems.
- Understand and interpret the results.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.

Upcoming Data Mining Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Data Visualization - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-25 09:307000EUR / 8000EUR
Data Mining - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:305250EUR / 6050EUR
Data Visualization - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-20 09:307000EUR / 8000EUR
Data Mining - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-29 09:305250EUR / 6050EUR
Data Mining - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-07-24 09:305250EUR / 6050EUR
Weekend Data Mining courses, Evening Data Mining training, Data Mining boot camp, Data Mining instructor-led, Weekend Data Mining training, Evening Data Mining courses, Data Mining coaching, Data Mining instructor, Data Mining trainer, Data Mining training courses, Data Mining classes, Data Mining on-site, Data Mining private courses, Data Mining one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!