Навчальні курси Data Management

Навчальні курси Data Management

Місцеві навчальниі курси Data Management під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Data Management Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at sysadmins and developers who wish to set up, deploy, and manage Oracle GoldenGate for data transformation.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure Oracle GoldenGate.
- Understand Oracle databases replication using the Oracle GoldenGate tool.
- Understand the Oracle GoldenGate architecture.
- Configure and perform a database replication and migration.
- Optimize Oracle GoldenGate performance and troubleshoot issues.
35 годин
Audience

- Programmers
- Beginner IT professionals

Format of the course

-

Part lecture, part discussion, heavy hands-on practice
21 годин
DSpace - це служба онлайн-сховища з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє користувачам збирати, зберігати, отримувати доступ і поширювати цифрові матеріали. DSpace орієнтований на довгострокове зберігання наукового і опублікованого цифрового контенту.

Це інтерактивне навчання під керівництвом інструктора (онлайн або на місці) призначене для менеджерів репозитаріїв, системних адміністраторів і розробників, які хочуть встановити, налаштувати і контролювати платформу DSpace для управління своїми інформаційними ресурсами.

Після завершення тренінгу учасники зможуть:

- Налаштувати DSpace для управління та збереження різних типів цифрового контента.
- Управління платформою DSpace для зберігання, збереження і обміну бібліотеками документів в Інтернеті.
- Налаштувати призначений для користувача інтерфейс метаданих і бази даних DSpace відповідно до потреб організації.
- Використовувати служби аналітики для відстеження призначеного для користувача трафіку та показників, а також для створення корисної статистики для організації.

Формат курсу:

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Велика кількість практики та вправ
- Практичне виконання в умовах лабораторного середевища

Параметри налаштування курсу:

- Щоб запросити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at system administrators, database administrators, data architects, and developers who wish to install, configure, and manage MarkLogic Server to optimize their database systems.

By the end of this training, participants will be able to implement, develop, manage, and secure their enterprise data and database systems using MarkLogic Server.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at system administrators, database administrators, data architects, and developers who wish to install, configure, and manage MarkLogic Data Hub to organize and manage their data from various silos.

By the end of this training, participants will be able to customize, secure, track, and manage their enterprise data using MarkLogic Data Hub capabilities and tools.
21 годин
Інтеграція даних Pentaho - це інструмент інтеграції з відкритим кодом для визначення робочих місць та перетворень даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться користуватися потужними можливостями ETL для Pentaho Data Integration і багатим графічним інтерфейсом для керування цілим великим життєвим циклом даних, що дозволить максимально збільшити вартість даних організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть, перегляньте та запустіть основні перетворення даних, що містять кроки та хміль
- Налаштуйте та захистіть репозиторій Pentaho Enterprise
- Використовуйте різноманітні джерела даних та створюйте єдину, уніфіковану версію істини у форматі, готовому аналізі.
- Надайте результати для третіх частин додатків для подальшої обробки

Аудиторія

- Аналітик даних
- Розробники ETL

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 годин
Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE) - це пакет бізнес-розвідки, який забезпечує інтеграцію даних, звітність, інформаційні панелі та можливості завантаження.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як максимізувати функції Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE).

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)
- Розуміти основи інструментів Pentaho CE та їх особливості
- Створюйте звіти за допомогою Pentaho CE
- Інтеграція даних третіх сторін у Pentaho CE
- Робота з великими даними та аналітикою в Pentaho CE

Аудиторія

- Програмісти
- BI Developers

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Платформа аналітики KNIME є провідним варіантом з відкритим вихідним кодом для інновацій на основі даних, допомагаючи вам виявити потенціал прихованих у ваших даних, мої свіжі ідеї, або прогнозувати нові ф'ючерси. З більш ніж 1000 модулів, сотні готових до виконання прикладів, всеосяжний спектр інтегрованих інструментів, а також найширший вибір передових алгоритмів доступні, KNIME аналітики платформа є ідеальним інструментарій для будь-якого вченого і бізнес-аналітик.

Цей курс для платформи аналітики KNIME є ідеальною можливістю для новачків, досвідчених користувачів і KNIME експертів, які будуть введені в KNIME, щоб дізнатися, як використовувати його більш ефективно, і як створювати чіткі, комплексні звіти на основі KNIME робочих циклів
35 годин
KNIME то skróкона назва Konstanz Information Miner, тобто платформа, призначена для інтеграції, інтерактивного аналізу та доповіді даних, доступна за принципами вільного і відкритого програмного забезпечення. KNIME дозволяє інтегрувати багато Róокутні компонентиóв з області машинного навчання (англ. machine learning) і дослідження даних (англ. Data mining) завдяки модульному концепції переробки потоків дані. Графічний інтерфейс користувача і використання JDBC дозволяє легко і швидко налаштувати вузлиów (англ. nodes) з метою об'єднання між собою rói джерелói частин даних з урахуванням процесу попередньої обробки - ETL i моделювання, аналізу та візуалізації даних без необхідності використання програмування (або в мінімальній мірі). KNIME В певній мірі, як передовий аналітичний інструмент, можна вважати альтернативою SAS.

З 2006 року KNIME використовується в фармацевтичному дослідженні, а також в інших областях, таких як аналіз даних клієнта (CRM), бізнес-інтелект (BI) і аналіз фінансових даних.
14 годин
Sensor Fusion - це поєднання та інтеграція даних з декількох датчиків, щоб забезпечити більш точний, надійний та контекстний перегляд даних.

Реакції Sensor Fusion вимагають алгоритмів для фільтрації та інтеграції різних джерел даних.

Аудиторія

Цей курс орієнтований на інженерів, програмістів та архітекторів, які працюють над реалізаціями з декількома сенсорами.
21 годин
Talend Open Studio for ESB - це інструмент інтеграції додатків у режимі реального часу з відкритим кодом для посередництва та маршрутизації послуг. Це спрощує інтеграцію систем, служб та програм корпоративного класу. За допомогою програм, що підтримують сервіс та застарілих систем, це дозволяє створити сервісно-орієнтовану архітектуру (SOA).

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Talend Open Studio для ESB для створення, підключення, опосередкування та управління службами та їх взаємодією.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть

- Інтегруйте, вдосконалюйте та постачайте технології ESB як єдині пакети в різних середовищах розгортання.
- Розуміти та використовувати найбільш використовувані компоненти Talend Open Studio .
- Інтегруйте будь-які програми, базу даних, API чи веб-служби.
- Безпроблемно інтегрувати неоднорідні системи та програми.
- Вставте наявні бібліотеки кодів Java для розширення проектів.
- Використовуйте компоненти та код спільноти для розширення проектів.
- Швидко інтегруйте системи, програми та джерела даних у середовищі Eclipse, що перетягується.
- Скоротіть час розробки та обслуговування, створивши оптимізований код для багаторазового використання.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 годин
Talend Open Studio для Big Data є відкритим ETL-інструментом для обробки великих даних. Вона включає в себе середовище розвитку для взаємодії з Big Data джерелами і цілями, і виконувати робочі місця без необхідності писати код.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на технічних осіб, які бажають запустити Talend Open Studio для Big Data для спрощення процесу читання і розтягування через Big Data.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте Talend Open Studio для Big Data. Підключитися до Big Data систем, таких як Cloudera, HortonWorks, MapR, Amazon EMR і Apache. Зрозуміти і встановити великі компоненти даних та підключення Open Studio. Налаштуйте параметри, щоб автоматично генерувати код MapReduce. Використовуйте інтерфейс Open Studio's drag-and-drop для запуску Hadoop робочих місць. Прототип великих газопроводів даних. Автоматичні проекти великої інтеграції даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Talend Адміністративний центр (TAC) - це централізована командна програма програмного забезпечення Talend. Він реалізується за допомогою Talend рішень як веб-прикладу і інтегрує інші Talend інструменти для ефективного управління інформаційними процесами. Адміністративний центр дозволяє своїм користувачам керувати своїми діловими системами і конвертувати набори даних в уявлення, які корисні для бізнесу.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на системних адміністраторів, вчених даних та бізнес-аналітиків, які бажають встановити Центр управління для розробки та управління ролями та завданнями організації.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити Talend Центр управління. Зрозуміти і реалізувати Talend основи управління. Створення, розробка та ведення бізнес-проектів або завдань в Talend. Моніторинг безпеки наборів даних та розробка ділових рутин на основі рамки TAC. Отримайте більш широке розуміння додатків для великих даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 годин
Talend Облак - це платформа з відкритим кодом, яка забезпечує кінцеві рішення для інтеграції даних та управління ними. Talend Облак спеціалізується на великих даних, якість даних, майстер управління даними та інтеграції додатків для бізнесу.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на адміністраторів даних та розробників, які бажають керувати, контролювати та керувати процесами інтеграції даних за допомогою Talend облачних послуг.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Натисніть на Talend Management консоль для управління користувачами та ролями на платформі. Оцінювати дані для пошуку та розуміння відповідних наборів даних. Створіть трубопровід для обробки та моніторингу даних під час відпочинку або в дії. Підготуйте дані для аналізу, щоб генерувати уявлення, що стосуються бізнесу.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
35 годин
Існує потреба в забезпеченні адекватної підготовки з Закону про Data Protection 1998 року "Закон" та його наслідків для організацій та окремих осіб. Існують важливі відмінності між Законом та його попередником, Законом про Data Protection 1984 року. Зокрема, Закон містить важливі нові зобов'язання стосовно ручного обліку та транскордонних потоків даних, нової системи сповіщень та змінених принципів. Важливо розуміти Закон у європейському контексті.

Ті, хто має досвід у питаннях захисту даних, а також ті, які є новими для даного питання, повинні бути навчені таким чином, щоб їхні організації були впевнені, що дотримання законодавства постійно вирішується. Необхідно своєчасно визначити питання, що вимагають надання експертних рекомендацій щодо захисту даних, щоб репутація та довіра до організації були покращені через відповідні політики та процедури захисту даних.

Цілі

Мета програми полягає в тому, щоб сприяти розумінню того, як працюють принципи захисту даних, а не просто зосередитися на механіці регулювання. Програма закріплює цей Закон у контексті прав людини та сприяє гарній практиці в організаціях. Після отримання сертифіката власники премій матимуть:

- розуміння більш широкого контексту Закону
- розуміння того, яким чином Закон та положення 2003 року про конфіденційність та Electron Communication (Директива ЄС) мають широке розуміння того, як пов'язане законодавство стосується цього Закону, розуміння того, що необхідно зробити для досягнення відповідності визнаній кваліфікації в захисту даних

Огляд курсу

Програма складається з трьох основних частин, кожна з яких має багато підрозділів!

Контекст - це стосується витоків та причин цього Закону разом з урахуванням приватності в цілому. Закон - Закон Data Protection - це розгляд основних понять та елементів Закону та підзаконних актів. Застосування - це розгляд того, як досягається відповідність і як діє Закон на практиці.
35 годин
This is an Instructor led course, and is the non-certification version of the "[CDP - Certificate in Data Protection](/cc/cdp)" course

Those experienced in data protection issues, as well as those new to the subject, need to be trained so that their organisations are confident that legal compliance is continually addressed. It is necessary to identify issues requiring expert data protection advice in good time in order that organisational reputation and credibility are enhanced through relevant data protection policies and procedures.

Objectives:

The aim of the syllabus is to promote an understanding of how the data protection principles work rather than simply focusing on the mechanics of regulation. The syllabus places the Act in the context of human rights and promotes good practice within organisations. On completion, you will have:

- an appreciation of the broader context of the Act.
- an understanding of the way in which the Act and the Privacy and Electronic Communications (EC Directive) Regulations 2003 work
- a broad understanding of the way associated legislation relates to the Act
- an understanding of what has to be done to achieve compliance

Course Synopsis:

The syllabus comprises three main parts, each sub-sections.

- Context - this will address the origins of and reasons for the Act together with consideration of privacy in general.
- Law – Data Protection Act - this will address the main concepts and elements of the Act and subordinate legislation.
- Application - this will consider how compliance is achieved and how the Act works in practice.
21 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at engineers who wish to learn the fundamentals of cryptography and apply this knowledge to secure their software applications and systems.

By the end of this training, participants will be able to:

- Generate shared secret keys to communicate securely between two parties
- Understand and adopt numerous security protocols
- Analyze security holes in existing systems
- Take appropriate measures when an unwanted party accesses private data
- Examine real-world cases involving unwanted data access and implement appropriate responses.
7 годин
Цей одноденний курс призначений для людей, які шукають короткий опис Загальних положень про захист даних GDPR - 25 травня 2018 року. Це ідеальне рішення для керівників, керівників департаментів та працівників, які повинні розуміти основи ГДПР.
21 годин
Це більш глибоко, і це буде для тих, хто багато працюватиме з ГДПР, і хто може бути призначений команді ГДПР. Це було б ідеально підходить для ІТ, кадрових та маркетингових працівників, і вони будуть мати справу з ГДПР.
14 годин
Цей курс розроблений в першу чергу з акцентом на аудиторів та інших адміністративних ролей, які зобов'язані забезпечити, щоб їхні системи контролю та інформаційне середовище дотримувалися переважаючих законів і Регулювання. Курс розпочнеться, даючи розуміння ключових GDPR концепцій, а також як це Це впливає на роботу аудиторів. Учасники також будуть досліджувати права суб'єктів даних, Контролери даних та обробники зобов'язань, а також поняття виконання та дотримання у контексту регламенту. Навчання також охоплює програму аудиту, надану ISACA, яка дозволяти аудиторам переглядати GDPR механізми управління та відповіді, а також підтримувати Процеси, які можуть допомогти в управлінні ризиком, пов'язаним з невиконанням.
21 годин
Pimcore - це платформа з відкритим кодом PIM/MDM (Продуктова інформація Management / Master Data Management) для централізації та гармонізації даних продукту в одну систему.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на інженерів, які хочуть використовувати Pimcore для управління продуктом, клієнтом, постачальником і т.д. Інформація в кількох областях.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Консолідуйте складні майстер-дані через різноманітні системи. Налаштуйте складні мультидоменні моделі даних з кількох джерел і форматів. Моделювання, зберігання та управління йєрархією та структурою даних в рамках організації. Чистити, відповідати, перевірити та стандартизувати основні дані. Інтеграція даних PIM з цифровим управлінням активами (DAM), управлінням контентом (CMS) та дизайном досвіду користувача / досвіду клієнта (UX / CX).

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Master Data Management (MDM) відноситься до інструментів і процесів, які використовуються бізнес- та IT-темами для забезпечення уніфікації, точності, управління та відповідальності корпоративних даних активів. EBX5 (TIBCO EBX) є інструментом MDM для моделювання майстер даних і здійснення управління.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які бажають використовувати EBX5 (TIBCO EBX) для можливості рішення Master Data Management в межах своєї організації.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Інтерпретуйте вимоги і архітектуйте рішення MDM. Можливість управління та інтеграції майстерних даних. Інтеграція та передача даних через кілька систем. Введіть дані в EBX5 за допомогою логіки збігу і поєднання. Розробка, створення та документація моделі даних, яка відповідає діловим вимогам організації. Інтеграція EBX5 з послугами третьої сторони.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
Архітектура даних - це стандартизація систем та структур управління даними на підприємницькому масштабі. Архітектура даних створює план управління ресурсами даних для задоволення організаційних стратегій і потреб.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на комп'ютерних інженерів, аналітиків даних та менеджерів проектів, які бажають розробити, керувати та оцінювати організаційні системи даних.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Розробка систем даних, які відповідають потребам організації. Оцінювати активи даних для створення ефективної системи обробки даних. Впровадження методів зниження ризику для побудови міцної архітектури даних підприємства.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Data Management courses, Weekend Data Management courses, Evening Data Management training, Data Management boot camp, Data Management instructor-led, Weekend Data Management training, Evening Data Management courses, Data Management coaching, Data Management instructor, Data Management trainer, Data Management training courses, Data Management classes, Data Management on-site, Data Management private courses, Data Management one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах