Навчальні курси Data Integration

Навчальні курси Data Integration

Місцеві, під керівництвом інструктора Live Data інтеграція навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний практиці основам і передові концепції інтеграції даних.

Підготовка з інтеграції даних доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Data Integration Підкатегорії

Data Integration Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at sysadmins and developers who wish to set up, deploy, and manage Oracle GoldenGate for data transformation.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure Oracle GoldenGate.
- Understand Oracle databases replication using the Oracle GoldenGate tool.
- Understand the Oracle GoldenGate architecture.
- Configure and perform a database replication and migration.
- Optimize Oracle GoldenGate performance and troubleshoot issues.
21 годин
Інтеграція даних Pentaho - це інструмент інтеграції з відкритим кодом для визначення робочих місць та перетворень даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться користуватися потужними можливостями ETL для Pentaho Data Integration і багатим графічним інтерфейсом для керування цілим великим життєвим циклом даних, що дозволить максимально збільшити вартість даних організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть, перегляньте та запустіть основні перетворення даних, що містять кроки та хміль
- Налаштуйте та захистіть репозиторій Pentaho Enterprise
- Використовуйте різноманітні джерела даних та створюйте єдину, уніфіковану версію істини у форматі, готовому аналізі.
- Надайте результати для третіх частин додатків для подальшої обробки

Аудиторія

- Аналітик даних
- Розробники ETL

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
28 годин
Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE) - це пакет бізнес-розвідки, який забезпечує інтеграцію даних, звітність, інформаційні панелі та можливості завантаження.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як максимізувати функції Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE).

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)
- Розуміти основи інструментів Pentaho CE та їх особливості
- Створюйте звіти за допомогою Pentaho CE
- Інтеграція даних третіх сторін у Pentaho CE
- Робота з великими даними та аналітикою в Pentaho CE

Аудиторія

- Програмісти
- BI Developers

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Платформа аналітики KNIME є провідним варіантом з відкритим вихідним кодом для інновацій на основі даних, допомагаючи вам виявити потенціал прихованих у ваших даних, мої свіжі ідеї, або прогнозувати нові ф'ючерси. З більш ніж 1000 модулів, сотні готових до виконання прикладів, всеосяжний спектр інтегрованих інструментів, а також найширший вибір передових алгоритмів доступні, KNIME аналітики платформа є ідеальним інструментарій для будь-якого вченого і бізнес-аналітик.

Цей курс для платформи аналітики KNIME є ідеальною можливістю для новачків, досвідчених користувачів і KNIME експертів, які будуть введені в KNIME, щоб дізнатися, як використовувати його більш ефективно, і як створювати чіткі, комплексні звіти на основі KNIME робочих циклів
35 годин
KNIME то skróкона назва Konstanz Information Miner, тобто платформа, призначена для інтеграції, інтерактивного аналізу та доповіді даних, доступна за принципами вільного і відкритого програмного забезпечення. KNIME дозволяє інтегрувати багато Róокутні компонентиóв з області машинного навчання (англ. machine learning) і дослідження даних (англ. Data mining) завдяки модульному концепції переробки потоків дані. Графічний інтерфейс користувача і використання JDBC дозволяє легко і швидко налаштувати вузлиów (англ. nodes) з метою об'єднання між собою rói джерелói частин даних з урахуванням процесу попередньої обробки - ETL i моделювання, аналізу та візуалізації даних без необхідності використання програмування (або в мінімальній мірі). KNIME В певній мірі, як передовий аналітичний інструмент, можна вважати альтернативою SAS.

З 2006 року KNIME використовується в фармацевтичному дослідженні, а також в інших областях, таких як аналіз даних клієнта (CRM), бізнес-інтелект (BI) і аналіз фінансових даних.
14 годин
Sensor Fusion - це поєднання та інтеграція даних з декількох датчиків, щоб забезпечити більш точний, надійний та контекстний перегляд даних.

Реакції Sensor Fusion вимагають алгоритмів для фільтрації та інтеграції різних джерел даних.

Аудиторія

Цей курс орієнтований на інженерів, програмістів та архітекторів, які працюють над реалізаціями з декількома сенсорами.
21 годин
Talend Open Studio for ESB - це інструмент інтеграції додатків у режимі реального часу з відкритим кодом для посередництва та маршрутизації послуг. Це спрощує інтеграцію систем, служб та програм корпоративного класу. За допомогою програм, що підтримують сервіс та застарілих систем, це дозволяє створити сервісно-орієнтовану архітектуру (SOA).

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Talend Open Studio для ESB для створення, підключення, опосередкування та управління службами та їх взаємодією.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть

- Інтегруйте, вдосконалюйте та постачайте технології ESB як єдині пакети в різних середовищах розгортання.
- Розуміти та використовувати найбільш використовувані компоненти Talend Open Studio .
- Інтегруйте будь-які програми, базу даних, API чи веб-служби.
- Безпроблемно інтегрувати неоднорідні системи та програми.
- Вставте наявні бібліотеки кодів Java для розширення проектів.
- Використовуйте компоненти та код спільноти для розширення проектів.
- Швидко інтегруйте системи, програми та джерела даних у середовищі Eclipse, що перетягується.
- Скоротіть час розробки та обслуговування, створивши оптимізований код для багаторазового використання.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 годин
Talend Open Studio для Big Data є відкритим ETL-інструментом для обробки великих даних. Вона включає в себе середовище розвитку для взаємодії з Big Data джерелами і цілями, і виконувати робочі місця без необхідності писати код.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на технічних осіб, які бажають запустити Talend Open Studio для Big Data для спрощення процесу читання і розтягування через Big Data.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте Talend Open Studio для Big Data. Підключитися до Big Data систем, таких як Cloudera, HortonWorks, MapR, Amazon EMR і Apache. Зрозуміти і встановити великі компоненти даних та підключення Open Studio. Налаштуйте параметри, щоб автоматично генерувати код MapReduce. Використовуйте інтерфейс Open Studio's drag-and-drop для запуску Hadoop робочих місць. Прототип великих газопроводів даних. Автоматичні проекти великої інтеграції даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Talend Адміністративний центр (TAC) - це централізована командна програма програмного забезпечення Talend. Він реалізується за допомогою Talend рішень як веб-прикладу і інтегрує інші Talend інструменти для ефективного управління інформаційними процесами. Адміністративний центр дозволяє своїм користувачам керувати своїми діловими системами і конвертувати набори даних в уявлення, які корисні для бізнесу.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на системних адміністраторів, вчених даних та бізнес-аналітиків, які бажають встановити Центр управління для розробки та управління ролями та завданнями організації.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити Talend Центр управління. Зрозуміти і реалізувати Talend основи управління. Створення, розробка та ведення бізнес-проектів або завдань в Talend. Моніторинг безпеки наборів даних та розробка ділових рутин на основі рамки TAC. Отримайте більш широке розуміння додатків для великих даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 годин
Talend Облак - це платформа з відкритим кодом, яка забезпечує кінцеві рішення для інтеграції даних та управління ними. Talend Облак спеціалізується на великих даних, якість даних, майстер управління даними та інтеграції додатків для бізнесу.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на адміністраторів даних та розробників, які бажають керувати, контролювати та керувати процесами інтеграції даних за допомогою Talend облачних послуг.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Натисніть на Talend Management консоль для управління користувачами та ролями на платформі. Оцінювати дані для пошуку та розуміння відповідних наборів даних. Створіть трубопровід для обробки та моніторингу даних під час відпочинку або в дії. Підготуйте дані для аналізу, щоб генерувати уявлення, що стосуються бізнесу.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Data Integration courses, Weekend Data Integration courses, Evening Data Integration training, Data Integration boot camp, Data Integration instructor-led, Weekend Data Integration training, Evening Data Integration courses, Data Integration coaching, Data Integration instructor, Data Integration trainer, Data Integration training courses, Data Integration classes, Data Integration on-site, Data Integration private courses, Data Integration one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах