Навчальні курси CSS

Навчальні курси CSS

Місцевий, інструктор з LED Live CSS (Каскадні таблиці стилів) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід, як використовувати CSS для опису презентації документів, написаних на мовах розмітки, таких як HTML.

CSS навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

CSS Підкатегорії

CSS Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at developers who want to learn and use Tailwind CSS to build and style user interfaces.

By the end of this training, participants will be able to:

- Learn how to set up a dev environment with Tailwind CLI.
- Create components and edit layouts with Tailwind CSS.
- Use Tailwind utility classes to style elements.
- Master the Tailwind CSS basics.
- Create modern websites using Tailwind CSS.
7 годин
Забезпечує більш просунуті покриття найновіших функцій CSS3
35 годин
This course is intended not just to introduce but to provide strong foundations and present best practices for HTML & CSS, JavaScript, jQuery and Bootstrap. Fundamental concepts are introduced along with Best practices through labs and hands on exercises. For a good enough coverage of all the topics HTML is addressed along with the other topics (CSS & JavaScript).

The course is almost entirely hands on. Most of the concepts are discovered through code readings/execution & coding.
35 годин
Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому в п'ятір'яному та п'ятір'яному розділі. Учасники будуть вивчати навички програмування за допомогою вправ та створення веб-прикладу зразка.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на початківців-програмістів, які хочуть вчитися HTML5, CSS3, і JavaСкрипт з метою побудови веб-прикладів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використання та встановлення середовища розвитку. Зрозумійте логіку програмування скрипта і використовуйте його для контролю потоку програми. Використовуйте Javaскрипт разом з HTML для створення інтерактивного досвіду для користувачів. Використовуйте CSS3 для додавання візуальних ефектів в додаток, щоб зробити його більш привабливим і зручним для використання. Підключіть додаток до бази даних для зберігання та отримання даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Учасники курсу дізнаються, як створити веб-сайт відповідно до стандартів і дізнаються про секрети HTML / XHTML і CSS. Ви зможете поставити сторінку на сервер і додати її до каталогів і пошукових систем. Кожен учасник також отримає легкодоступний рукопис, підготовлений автором курсу, що робить його простішим для перегляду та практичного застосування отриманих знань.
7 годин
CSS Значно змінилася протягом багатьох років. CSS Grid Layout - це двовимірна система розташування мережі, яка дозволяє розробникам форматувати веб-контент в унікальні розташування.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які хочуть використовувати CSS розклад мережі для архітектури гнучких і реактивних розкладів мережі, які раніше були важко справлятися з спадщиною CSS функцій розкладу, таких як плитки і Flexbox.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть необхідне середовище розвитку, щоб почати стилювання веб-прикладу. Використовуйте значення для уникнення рудиментальних завдань, що робить кодування простішим. Розпорядковуйте веб-контент у різні розташування та стилі. Код, пакет і тестування CSS коду.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
This instructor-led, live training in україні introduces the fundamentals of Angular 4 and walks participants through the creation of a single-page web application.

Last Updated:

Online CSS courses, Weekend CSS courses, Evening CSS training, CSS boot camp, CSS instructor-led, Weekend CSS training, Evening CSS courses, CSS coaching, CSS instructor, CSS trainer, CSS training courses, CSS classes, CSS on-site, CSS private courses, CSS one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах