курси Cross Platform Development

курси Cross Platform Development

Навчальні курси для місцевих навчальних курсів, які проводяться безпосередньо на платформі Cross Platform, демонструють практичну практику розробки програм, які можуть працювати на кількох комп'ютерних платформах. Підготовка крос-платформенної програми доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Cross Platform Development Subcategories

Cross Platform Development Course Outlines

CodeNameDurationOverview
elkddEmbedded Linux Kernel and Driver Development 14 hoursДводенний курс, що складається з близько 60% практичних лабораторій, присвячених внутрішнім ядрам вбудованих Linux, архітектурі, розробці та вивченню способу запису та інтеграції декількох типів драйверів пристроїв.

Хто повинен бути присутнім?

Інженери зацікавлені в розробці ядра Linux на вбудованих системах і пластинах.
ionic2Ionic214 hoursЦей курс представляє Іон.
reactnativeReact Native: Rapidly Develop Native iOS and Android Apps with Javascript21 hoursReact Native - це платформа розробки з відкритим кодом для кроссплатно розробки мобільних додатків. Розроблений компанією Facebook, він надає розробникам можливість створювати власний досвід перегляду своїх додатків на Android і iOS. На відміну від інших крос-платформних інструментів мобільного розвитку, таких як PhoneGap, React Native створює повноцінні користувальницькі інтерфейси користувача. Немає користувальницьких інтерфейсів HTML5.

React Native забезпечує послідовний досвід розробника на базі JavaScript та React (ака React.js або ReactJS) бібліотеки та забезпечує справжню швидку мобільну розробку, зосереджуючи увагу на ефективності розробників на всіх платформах - навчитися один раз, писати в будь-якому місці.

У цьому курсі учасники вивчають принципи та підхід React Native, оскільки вони беруть участь у розробці власної мобільної програми для Android і iOS.

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Огляд функцій і можливостей React Native, а також покроковий розвиток мобільної програми.
xamarinXamarin: Build Native Mobile Applications for Android, iOS and Windows from a Single C# Code Base21 hoursXamarin - це відкритий набір інструментів для створення додатків для Android, iOS та Windows із власними користувальними інтерфейсами та загальною базою кодів на всіх платформах на основі C #. Це дозволяє розробникам використовувати ту саму IDE, мову та API-інтерфейси скрізь - все, що може бути зроблено в Objective-C, Swift або Java, може бути зроблено в C # за допомогою Xamarin. Xamarin був куплений Microsoft в 2016 році і включений в Visual Studio.

У цьому тренінгу учасники вивчають ключові аспекти Xamarin, оскільки вони беруть участь у розробці власного набору мобільних додатків для Android, iOS та Windows.

Аудиторія

- Мобільні розробники та програмісти

Формат курсу

- Огляд можливостей і можливостей Xamarin, а також покроковий розвиток мобільної програми (для iOS, Android та Windows).
meteorMeteor: Use JavaScript to Develop Cross-platform Mobile Applications14 hoursМетеор (також MeteorJS) - веб-структура JavaScript із відкритим кодом, написана на Node.js. Він інтегрується з MongoDB і дає можливість швидкого прототипу додатків для Android та iOS.

Цей курс представляє основи метеорів та ходить учасників шляхом створення веб-додатків в реальному часі для настільних і мобільних платформ.

Аудиторія

- Фронт-розробники
- Будь-хто, хто зацікавлений у вивченні метеорів

Формат курсу

- Огляд можливостей та можливостей Meteor, а також покрокова розробка мобільної програми для iOS та Android.
titaniumTitanium: Build Native Mobile Apps Using Javascript7 hoursAppcelerator Titanium - це платформа розробки з відкритим кодом, яка дозволяє створювати власні мобільні додатки на iOS, Android та Windows Phone з єдиного коду JavaScript.

Цей тренінг представляє основи учасників "Титану" і проходить учасників шляхом створення мобільної програми Titanium.

Аудиторія

- Розробники веб-додатків

Формат курсу

- Важкий наголос на практичній практиці.
- Більшість концепцій вивчаються за допомогою зразків, вправ та практичного розвитку.
ionic1angular1Ionic1: Build a Mobile App with Ionic 1 and Angular 114 hoursІонний інтерфейс - це інтерфейсний SDK для створення крос-платформних мобільних додатків. Він служить основою, а не на відміну від Bootstrap або Foundation, але для мобільних додатків.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живі тренінги учасники навчаться створювати мобільні додатки за допомогою іонних рамок, Angular, Кордова та PhoneGap App.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Створення та розгортання мобільного додатка для Android та iOS
- Використовуйте додаток Phonegap замість платформ SDK для націлювання на різні платформи

Аудиторія

- Javascript (JS) розробники
- Фронт-розробники
- AnguarJS розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Це тренування охоплює Ionic 1.0 і Angular 1.0 (ака AngularJS, Angular.js) для тренувань на іонних 2.0 і Angular 2.0, перегляньте: TBD
Ionic2Angular2Ionic2: Building Native-Like, Cross-Platform Mobile Apps with Ionic2 and Angular214 hoursІонний інтерфейс - це інтерфейсний SDK для побудови мобільних пристроїв на різних платформах. Він служить основою, а не на відміну від Bootstrap або Foundation, але для мобільних додатків.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живі тренінги учасники навчаться створювати крос-платформенний, оригінальний, як мобільний додаток, використовуючи іонні рамки.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Створення та розгортання мобільних додатків для додатків для магазинів Android та iOS
- Зрозумійте і використовуйте іонний синтаксис і Angular's Typescript
- Розширюйте відчуття та функціональність програми за допомогою іонної рідини

Аудиторія

- Javascript (JS) розробники
- Фронт-розробники
- AnguarJS розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Це навчання охоплює Ionic 2.0 і Angular 2.0. Для тренувань з іонного 4.0 та кутового 4.0 дивіться: TBD
ionic3Ionic3: Building Cross-Platform Mobile Apps with Ionic3 and Angular47 hoursІонний інтерфейс - це інтерфейсний SDK для побудови мобільних пристроїв на різних платформах. Він служить основою, а не на відміну від Bootstrap або Foundation, але для мобільних додатків.

У ході цього тренінгу учасники будуватимуть та розгортатимуть цілий ряд додатків для реалізації деяких нових функцій в Ionic 3 та Angular 4.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Оновлення від Ionic2 і Angular2 до Ionic3 і Angular4
- Побудуйте мобільний додаток іонного 3 та кутового 4 із ліньким завантаженням
- Інтеграція служб локації в мобільний додаток Ionic3 та Angular4
- Створіть багаторівневий акордеонний меню з динамічними даними
- Налаштуйте службу автентифікації для мобільного додатка Ionic3 та Angular4
- Отримайте API REST, використовуючи новий HttpClient Angular 4.3

Аудиторія

- Javascript (JS) розробники
- Фронт-розробники
- AnguarJS розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
nativescriptNativeScript: Develop Native iOS and Android Mobile Apps Using a Single JavaScript Codebase7 hoursNativeScript - це платформа з відкритим кодом, розроблена з використанням JavaScript, XML та CSS, для розробки та розгортання міжплатформенних вітчизняних, мобільних додатків, зокрема на пристроях iOS та Android. Використовуючи єдиний кодовий база JavaScript, NativeScript може скористатися перевагами нативної платформи API та користувальницького інтерфейсу, щоб надати справді рідний досвід.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть необхідні компоненти та модулі користувальницького інтерфейсу NativeScript, коли вони пройдуть шлях створення та розгортання простої, власної мобільної програми для Android і iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Впроваджуйте архітектуру MVVM (Model View View Model)
- Розгорніть простий робочий процес за допомогою мережевого запиту
- Використовувати нативні API через код JavaScript
- Доступ до нативних стилів інтерфейсу за допомогою CSS

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків, які намагаються розробити крос-платформенні програми для iOS або Android

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
mobilefirstplatformIBM MobileFirst Platform for Hybrid Mobile Application Development21 hoursIBM MobileFirst Platform (раніше відомий як Worklight Foundation) являє собою набір інструментів і послуг для створення корпоративних мобільних та планшетних додатків. Його клієнтський API доступний для рідних iOS (Objective-C), рідних Android (Java), J2ME, C # для рідного Windows Phone (C #) та JavaScript для крос-платформних гібридних або мобільних веб-додатків. Мобільна Перша Платформа доступна на місці або в хмарі.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться, як налаштувати та використовувати MobileFirst Platform для розробки та управління гібридними мобільними додатками на основі HTML5, JS та CSS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте MobileFirst
- Розробка, тестування та впровадження крос-платформних гібридних мобільних додатків.
- Використовуйте механізми безпеки MobileFirst для захисту додатків.
- Оновіть додатки в межах організації в межах організації, забуваючи про необхідність у магазинах додатків.
- Адміністрування та відстеження мобільних додатків.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та важка практика практики в умовах Live-Lab.

Примітка

- Цей тренінг базується на Mobile Foundation 8.0. Щоб замовити інший варіант або іншу настройку для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
flutterBuild Native iOS and Android Apps with Flutter14 hoursFlutter - це структура інтерфейсу відкритого коду, створена Google для створення високоякісних програм для iOS та Android.

У цій навчальному тренінгу учасники навчаться використовувати Flutter для швидкого розвитку мобільного додатка, яке працює як на пристроях iOS, так і на пристроях Android.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Швидке встановлення рамок, IDE та інших інструментів, щоб почати розробку
- Зрозумійте та використовуйте мову Dart для швидкого створення протоколу мобільного додатка
- Перевірте та розгортайте мобільні додатки, що працюють як на платформі iOS, так і в Android, використовуючи єдину кодову базу
- Налаштуйте додаток, використовуючи багатий набір віджетів, макетів та анімацій

Аудиторія

- Розробники
- Прототип UX, який хоче створити прототипи додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та важка практика практики в умовах Live-Lab.

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- Щоб дізнатись більше про Flutter, відвідайте: https://flutter.io/

Upcoming Cross Platform Development Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Embedded Linux Kernel and Driver Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-18 09:303500EUR / 4100EUR
Build Native iOS and Android Apps with Flutter - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-03-28 09:30N/A / 3600EUR
Embedded Linux Kernel and Driver Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-08 09:303500EUR / 4100EUR
Embedded Linux Kernel and Driver Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-06-27 09:303500EUR / 4100EUR
Embedded Linux Kernel and Driver Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-08-19 09:303500EUR / 4100EUR
Weekend Cross Platform Development courses, Evening Cross Platform Development training, Cross Platform Development boot camp, Cross Platform Development instructor-led, Weekend Cross Platform Development training, Evening Cross Platform Development courses, Cross Platform Development coaching, Cross Platform Development instructor, Cross Platform Development trainer, Cross Platform Development training courses, Cross Platform Development classes, Cross Platform Development on-site, Cross Platform Development private courses, Cross Platform Development one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!