курси Continuous Integration (CI)

курси Continuous Integration (CI)

Місцеві навчальні курси, що проводяться під керівництвом викладача, проводяться через інтерактивні практичні заняття з основ та передових концепцій CI. Навчання безперервної інтеграції (CI) доступне як "навчання на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Continuous Integration (CI) Subcategories

Continuous Integration (CI) Course Outlines

CodeNameDurationOverview
jenkinsJenkins: Continuous Integration for Agile Development14 hoursJenkins - це інструмент безперервної інтеграції з відкритим кодом, написаний на Java. Це серверна система, яка працює в контейнері з сервлетом, такою як Apache Tomcat. Jenkins підтримує цілий ряд інструментів керування конфігурацією програмного забезпечення (SCM), у тому числі CVS, Subversion, Git, Perforce та Clearcase. Це дуже сценаріє і забезпечує підтримку Apache Ant, Apache Maven, скриптів оболонки та пакетних команд Windows.

Цей курс охоплює концепції, інструменти та методи, необхідні для безперервної інтеграції ваших програмних проектів у середовище Agile. Учасники проводять серію практичних вправ на протязі всього курсу, щоб застосувати свої знання у реальних ситуаціях. Заохочується взаємодія між інструктором та учасниками. Обговорюються реальні ситуації, а конкретні питання та питання розглядаються і вирішуються в класі.

Аудиторія

- Побудуйте інженерів
- Розробники програмного забезпечення, які беруть участь у оперативному розвитку
- Інженери QA
- Менеджери проектів
- Випуск менеджерів

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
qaciQuality Assurance and Continuous Integration14 hoursНавчання є відкритим для обох розробників, Scrum Masters, власника продукту, а також деяких аспектів департаменту бізнесу. Метою тренінгу є ознайомлення з темами забезпечення якості та безперервної інтеграції та їх місце в проектах, які проводять гнучкі методології. Учасники отримають широкий погляд на обговорювані питання, а також практичні знання про інструменти та процеси розробки програмного забезпечення відповідно до QA / CI. Представники бізнесу зможуть знати переваги реалізації цих інструментів і процесів і перетворити як на час, так і на вартість розробки програмного забезпечення. Представлені питання базуються на PHP або Java, залежно від вимог замовника.
agilesofttestciAgile Software Testing with Continuous Integration28 hoursAgile Software Testing - це серія практик тестування, яка забезпечує своєчасне та безперервне відшкодування витрат на якість програмного забезпечення, керуючись принципами гнучкого розвитку.

Безперервна інтеграція (CI) відноситься до всіх розробників у команді, яка об'єднує свою роботу кілька разів на день.
DEVOPStoosDevOps Practical Implementation and Tools21 hoursЦей курс зосереджений на практичній реалізації та інструментальній діяльності. Він бере на себе хороші знання з теоретичних принципів (дивіться курс DEVOPS), оскільки він зосереджений на найновіших інструментах та методах реалізації принципів DevOps.
SeleniumJenkinsTest Automation with Selenium and Jenkins21 hoursЦей курс надає тренінг для роботи з проектами тестування з використанням комплекту тестів Selenium та безперервного тестування з Jenkins.

Цільова аудиторія:

- Інженери тестування програмного забезпечення
- Розробники програмного забезпечення, які беруть участь у оперативному розвитку
- Випуск менеджерів
- Інженери QA

Наприкінці селенового навчання делегати зможуть:

- Використовуйте набір тестів Selenium ефективно в реальних проектах
- Використовуйте Selenium для перевірки крос-браузера
- Розподіліть тести за допомогою Selenium Grid
- Виконайте регресію селенових тестів у Дженкіні
- Підготовка звітів про тести та періодичні звіти за допомогою Jenkins
travisciTravis CI: Cloud Based Continuous Integration7 hoursTravis CI - це розміщена, розподілена служба безперервної інтеграції, яка використовується для створення та перевірки програмних проектів, розміщених на GitHub. Це альтернативна альтернатива Дженкінсу.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться на основі хмарних підходів до безперервної інтеграції, коли будують та розгортають зразок веб-додатки, використовуючи Travis CI.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створення та перевірка проектів, розміщених на GitHub
- Розгорніть програму для різних постачальників послуг хостингу, використовуючи Travis CI
- Використовуйте програму Travis CI, щоб автоматично перевіряти програмне забезпечення, коли здійснюється GitHub
- Запустіть автоматичні тести на різних машинах, операційних системах та версії програмного забезпечення
- Інтеграція Travis CI із сторонніми інструментами

Аудиторія

- Розробники
- Тестувальники
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
jenkinsmavenContinuous Integration with Jenkins and Maven21 hoursJenkins - це інструмент безперервної інтеграції з відкритим кодом (CI), написаний на Java. Maven - це інструмент автоматизації збірки проектів Java. Разом вони можуть бути використані для запуску безперервного збирання, що включає, наприклад: виконання тестів JUnit кожного разу, коли виконується новий код, розгортання цих збігів у виробництві та планування цих завдань у стратегічні години дня, наприклад, опівночі. Ці інструменти та процеси є підходом DevOps для розробки та розгортання програмного забезпечення та є популярними в розробці Agile.

У цій навчальному тренінгу учасники розпочнеться з введенням в DevOps, керування версіями та автоматизацією сценаріїв, а потім перейде до практичної практики, навчившись встановлювати, налаштовувати та розгортати Jenkins і Maven в реальному середовищі лабораторій .

Аудиторія

- Розробники
- Системні адміністратори
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
openshiftfordevOpenShift Container Platform for Developers21 hoursOpenShift Container Platform - платформа для застосування контейнерів для розгортання Docker та Kubernetes на підприємстві. Це підтримується Red Hat.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати, оновлювати та підтримувати програми, використовуючи OpenShift Container Platform.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Автоматизація частини постачання програмного забезпечення
- Внедрення історії користувача для існуючої програми Java EE
- Розгорніть програму до екземпляру OpenShift
- Застосовуйте принципи філософії DevOps і дозволяйте постійну доставку програми

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
codeshipCodeship: Continuous Integration for Agile Development7 hoursБезперервна інтеграція (CI) - це практика розробки, в якій розробники об'єднують зміни у своєму коді якомога частіше, щоб швидко виявляти та знаходити помилки. Кодування - це платформа, яка надає послуги безперервної інтеграції в хмарі.

У цій навчальному курсі, учасники вивчатимуть основні принципи безперервної інтеграції, коли вони пройдуть шлях створення простого процесу безперервної інтеграції з кодифікації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи безперервної інтеграції
- Використовуйте основні функції в кодифікації
- Налаштуйте простий ІД-процес за допомогою коду

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Інженери DevOps
- Бізнес-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
gocdGoCD: Continuous Delivery for Agile Development7 hoursПостійна доставка - це практика розробки, в якій розробники швидко і стабільно випускають нові зміни користувачів. GoCD - це інструмент із відкритим вихідним кодом, який використовується для досягнення безперервної доставки програмного забезпечення.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники вивчатимуть основи безперервної доставки (CD), коли вони пройдуть шлях налаштування та налаштування компакт-трубопроводів на GoCD.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи безперервної доставки
- Використовуйте GoCD, щоб налаштувати процес їхнього компакт-диска та конвеєри
- Налаштуйте GoCD залежно від їх потреб

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Інженери DevOps
- Бізнес-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
ciforjsContinuous Integration for JavaScript14 hoursБезперервна інтеграція (CI) - це практика розробки, в якій розробники об'єднують зміни у своєму коді якомога частіше, щоб швидко виявляти та знаходити помилки.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть основні принципи безперервної інтеграції для JavaScript, коли вони намагатимуться налаштувати процес безперервної інтеграції для проекту JavaScript.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи безперервної інтеграції
- Створіть свою власну систему безперервної інтеграції для своїх проектів JavaScript

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Інженери DevOps
- Бізнес-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
jenkinsdotnetJenkins for .Net Continuous Integration (CI)14 hoursКоли розробники закінчать написання фрагмента коду, вони часто інтегрують свій код у програму, скопіюють додаток у папку, запускають програму установки програми, потім ініціалізують додаток, щоб перевірити, чи працює він як очікується. Цей ручний підхід не дуже добре оцінюється, це втомлює, він дуже схильний до помилок і не пропонує механізму відстеження змін під час процесу.

Кращий підхід - це автоматизувати процес, використовуючи безперервну інтеграцію. Безперервна інтеграція - це процеси, інструменти та інфраструктура, необхідні для автоматизації будівництва, розгортання та тестування програмних додатків.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися навчанню, як трансформувати традиційний, ручний (або напівручний) підхід до розгортання програмного забезпечення у гнучкий, безперервний інтеграційний (CI), який використовує Дженкінс. Учасники проводять серію практичних навчань у всьому курсі, застосовуючи свої нові знання до різноманітних програмних питань та проблем з розгортанням кожного кроку. Заохочується взаємодія між інструктором та учасниками. Обговорюються реальні ситуації та вирішуються конкретні питання та питання протягом усього навчання. Навчання особливо зосереджено на розробці .Net.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і налаштуйте Jenkins для розробки .Net
- Використовуйте Jenkins для автоматизації процесу перевірки та об'єднання вихідного коду. Net у сховище кодів
- Використовуйте Jenkins для автоматизації процесу завантаження, складання та розгортання програми на сервер випуску
- Інтеграція Jenkins з іншими інструментами розробки програмного забезпечення, такими як

Аудиторія

- .Net розробники
- Побудуйте інженерів
- Інженери QA
- Менеджери проектів
- Випуск менеджерів
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming Continuous Integration (CI) Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Codeship: Continuous Integration for Agile Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-03-06 09:301500EUR / 1900EUR
Agile Software Testing with Continuous Integration - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-15 09:306000EUR / 7000EUR
Codeship: Continuous Integration for Agile Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-04-25 09:301500EUR / 1900EUR
Agile Software Testing with Continuous Integration - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-06-11 09:306000EUR / 7000EUR
Agile Software Testing with Continuous Integration - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-08-06 09:306000EUR / 7000EUR
Weekend Continuous Integration (CI) courses, Evening Continuous Integration (CI) training, Continuous Integration (CI) boot camp, Continuous Integration (CI) instructor-led, Weekend Continuous Integration (CI) training, Evening Continuous Integration (CI) courses, Continuous Integration (CI) coaching, Continuous Integration (CI) instructor, Continuous Integration (CI) trainer, Continuous Integration (CI) training courses, Continuous Integration (CI) classes, Continuous Integration (CI) on-site, Continuous Integration (CI) private courses, Continuous Integration (CI) one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!